Rezultati

Banja Luka OPEN, 25.-26.5.2024, Banja Luka (BIH), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100PZ     1.    1:14,27     643               (1:12,65; -2.18%)     100PZ     (finale) 1.    1:13,11     674               (1:12,65; -0.62%)     200PZ     1.    2:35,30     716               (2:31,76; -2.27%)     200PZ     (finale) 1.    2:33,36     743               (2:31,76; -1.04%)     50HZ     1.    0:30,50     692               (0:29,05; -4.75%)     50HZ     (finale) 1.    0:30,32     704               (0:29,05; -4.18%)     200MZ     2.    2:28,26     615               (2:20,96; -4.92%)     200MZ     (finale) 2.    2:24,63    ...

5. razvojni pokal – Pokal Krško 2024, 25.5.2024, Brestanica, 50m bazen

          1.   BIZJAK Inja, 2014 disc.           mesto čas točke       50KZ     50.    0:49,80     107    os.rek. (brez rezultata)     50PZ     35.    0:59,26     120    os.rek. (1:36,62; 63.04%)     200HZ     36.    4:10,86     118    os.rek. (brez rezultata)           2.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010 disc.           mesto čas točke       200KZ     4.    2:22,90     494    os.rek. (2:37,57; 10.26%)     50PZ     2.    0:37,02     495               (0:36,45; -1.53%)     200HZ    ...

Trofej Beograda, 18.-19.5.2024, Beograd (SRB), 50m bazen

          1.   SEKUTI Hana, 2006 disc.           mesto čas točke       50KZ     5.    0:27,79     617               (0:26,85; -3.38%)     50KZ     (finale) 4.    0:27,14     663               (0:26,85; -1.06%)     100KZ     2.    0:59,59     653               (0:57,21; -3.99%)     100KZ     (finale) 3.    0:58,18     702               (0:57,21; -1.66%)     50DZ     3.    0:29,18     586               (0:27,70; -5.07%)     50DZ     (finale) 3.    0:28,56     625               (0:27,70; -3.01%)     100DZ     1.    1:03,87     655               (1:00,34; -5.52%)     100DZ     (finale) 2.    1:02,25    ...

Swim Wars 2024, 27. – 28.4.2024, Banja Luka (BIH), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100PZ     3.    1:14,67     633               (1:12,65; -2.7%)     100PZ     (finale) 3.    1:14,04     649               (1:12,65; -1.87%)     200PZ     3.    2:38,78     670               (2:31,76; -4.42%)     200PZ     (finale) 3.    2:37,41     687               (2:31,76; -3.58%)     50HZ     3.    0:30,58     686               (0:29,05; -5%)     50HZ     (finale) 3.    0:30,33     703               (0:29,05; -4.22%)     200MZ     4.    2:26,70     635               (2:20,96; -3.91%)     200MZ     (finale) 4.    2:24,33    ...

ATUS Graz Trophy 2024, 18.-21.4.2024, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100PZ     4.    1:14,03     650               (1:12,65; -1.86%)     100PZ     (finale) 3.    1:13,15     673               (1:12,65; -0.68%)     200PZ     1.    2:34,02     734               (2:31,90; -1.37%)     200PZ     (finale) 1.    2:31,76     767    os.rek. (2:31,90; 0.09%)     50HZ     2.    0:30,17     715               (0:29,05; -3.71%)     50HZ     (finale) 3.    0:29,97     729               (0:29,05; -3.06%)           2.   ŠEGEL Janja, 2001 disc.           mesto čas točke       100KZ  ...

Mariničev memorial 2024, 20.4.2024, Velenje, 25m bazen

          1.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010 disc.           mesto čas točke       100KZ     1.    1:05,60     449    os.rek. (1:07,74; 3.26%)     100PZ     1.    1:18,88     494               (1:16,63; -2.85%)     100DZ     1.    1:13,16     403    os.rek. (1:20,65; 10.23%)     100HZ     1.    1:12,76     429               (1:11,22; -2.11%)     100MZ     1.    1:13,11     461               (1:10,40; -3.7%)           2.   KOREN Maša, 2011 disc.           mesto čas točke       100KZ     2.    1:07,56     411    os.rek....

Multinations Youth Swimming Meet, 6.-7.4.2024, Skopje (MKD), 50m bazen

          1.   MARKAČ Nik, 2009 disc.           mesto čas točke       100KM     10.    0:55,73     594               (0:55,45; -0.5%)     200KM     9.    2:02,40     578               (2:00,20; -1.79%)     400KM     8.    4:16,19     633    os.rek. (4:19,50; 1.29%)     800KM     (vmesni čas) -     9:02,46     578               (8:53,47; -1.65%)     1500KM     7.    17:02,13     618               (16:51,62; -1.02%)  

Multinations Junior Swimming Meet, 6.- 7.4.2024, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100KZ     (1. v štafeti) -     0:59,47     657    os.rek. (1:00,78; 2.2%)     100PZ     8.    1:14,46     638               (1:12,65; -2.43%)     200PZ     3.    2:33,06     748               (2:31,90; -0.75%)     50HZ     5.    0:30,15     716               (0:29,05; -3.64%)     200MZ     6.    2:21,24     711               (2:20,96; -0.19%)           2.   PODRŽAVNIK Zara, 2008 disc.           mesto čas točke       400KZ     3.    4:23,45     722               (4:22,27;...

4. razvojni pokal – Pokal Boberček, 6.4.2024, Ravne na Koroškem, 50m bazen

          1.   BOŽIČ Pia, 2010 disc.           mesto čas točke       200KZ     (1. v štafeti) -     2:25,78     465    os.rek. (2:27,47; 1.15%)     400KZ     6.    5:03,66     471               (5:00,35; -1.09%)     100HZ     2.    1:12,80     491    os.rek. (1:17,05; 5.83%)           2.   DIZDAREVIĆ Ajna, 2014 disc.           mesto čas točke       50PZ     5.    1:14,01     62    os.rek. (brez rezultata)           3.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010 disc.      ...

Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 23.-24.3.2024, Beograd (SRB), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       50PZ     3.    0:34,49     613               (0:33,65; -2.43%)     100PZ     2.    1:13,55     662               (1:12,65; -1.22%)     200PZ     2.    2:33,00     749               (2:31,90; -0.71%)     50HZ     1.    0:30,30     705               (0:29,05; -4.12%)     100HZ     5.    1:08,42     591               (1:05,50; -4.26%)           2.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Katarina, 2007 disc.           mesto čas točke       200KZ     5.    2:13,40     607    os.rek. (2:29,06; 11.73%)     400KZ     6.    4:42,96  ...