Author - pkfuzinar

Swim Wars 2024, 27. – 28.4.2024, Banja Luka (BIH), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100PZ     3.    1:14,67     633               (1:12,65; -2.7%)     100PZ     (finale) 3.    1:14,04     649               (1:12,65; -1.87%)     200PZ     3.    2:38,78     670               (2:31,76; -4.42%)     200PZ     (finale) 3.    2:37,41     687               (2:31,76; -3.58%)     50HZ     3.    0:30,58     686               (0:29,05; -5%)     50HZ     (finale) 3.    0:30,33     703               (0:29,05; -4.22%)     200MZ     4.    2:26,70     635               (2:20,96; -3.91%)     200MZ     (finale) 4.    2:24,33    ...

ATUS Graz Trophy 2024, 18.-21.4.2024, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100PZ     4.    1:14,03     650               (1:12,65; -1.86%)     100PZ     (finale) 3.    1:13,15     673               (1:12,65; -0.68%)     200PZ     1.    2:34,02     734               (2:31,90; -1.37%)     200PZ     (finale) 1.    2:31,76     767    os.rek. (2:31,90; 0.09%)     50HZ     2.    0:30,17     715               (0:29,05; -3.71%)     50HZ     (finale) 3.    0:29,97     729               (0:29,05; -3.06%)           2.   ŠEGEL Janja, 2001 disc.           mesto čas točke       100KZ  ...

ŠEGLOVA V GRAZU SKUPNO TRETJA

V Grazu je od 18.4.-21.4.2024 potekal močni mednarodni plavalni miting, v konkurenci 550 plavalcev iz 8 držav sta za ravenski Fužinar nastopili dve plavalki, Janja Šegel in Nija Gerdej. Šeglova je zmagala v disciplinah 50 hrbtno, 100 hrbtno ter 100 prosto. V disciplinah 200 prosto in 200 hrbtno pa je osvojila...

Mariničev memorial 2024, 20.4.2024, Velenje, 25m bazen

          1.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010 disc.           mesto čas točke       100KZ     1.    1:05,60     449    os.rek. (1:07,74; 3.26%)     100PZ     1.    1:18,88     494               (1:16,63; -2.85%)     100DZ     1.    1:13,16     403    os.rek. (1:20,65; 10.23%)     100HZ     1.    1:12,76     429               (1:11,22; -2.11%)     100MZ     1.    1:13,11     461               (1:10,40; -3.7%)           2.   KOREN Maša, 2011 disc.           mesto čas točke       100KZ     2.    1:07,56     411    os.rek....

V Velenju plavalci in plavalke Fužinarja z 21 medaljami

V Velenju se je v soboto, 20.4.2024, odvijal Mednarodni plavalni miting Mariničev memorial, kjer so nastopili tudi plavalci Fužinarja in skupaj osvojili kar 21 medalj. Medalje so osvajali: Aleksandra Gnamuš Šlebnik 5x (100m prsno, 100m prosto, 100m mešano, 100m hrbtno in 100m delfin) Tim Verlak 1x na 50m prosto, kjer...

Multinations Youth Swimming Meet, 6.-7.4.2024, Skopje (MKD), 50m bazen

          1.   MARKAČ Nik, 2009 disc.           mesto čas točke       100KM     10.    0:55,73     594               (0:55,45; -0.5%)     200KM     9.    2:02,40     578               (2:00,20; -1.79%)     400KM     8.    4:16,19     633    os.rek. (4:19,50; 1.29%)     800KM     (vmesni čas) -     9:02,46     578               (8:53,47; -1.65%)     1500KM     7.    17:02,13     618               (16:51,62; -1.02%)  

Multinations Junior Swimming Meet, 6.- 7.4.2024, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       100KZ     (1. v štafeti) -     0:59,47     657    os.rek. (1:00,78; 2.2%)     100PZ     8.    1:14,46     638               (1:12,65; -2.43%)     200PZ     3.    2:33,06     748               (2:31,90; -0.75%)     50HZ     5.    0:30,15     716               (0:29,05; -3.64%)     200MZ     6.    2:21,24     711               (2:20,96; -0.19%)           2.   PODRŽAVNIK Zara, 2008 disc.           mesto čas točke       400KZ     3.    4:23,45     722               (4:22,27;...

4. razvojni pokal – Pokal Boberček, 6.4.2024, Ravne na Koroškem, 50m bazen

          1.   BOŽIČ Pia, 2010 disc.           mesto čas točke       200KZ     (1. v štafeti) -     2:25,78     465    os.rek. (2:27,47; 1.15%)     400KZ     6.    5:03,66     471               (5:00,35; -1.09%)     100HZ     2.    1:12,80     491    os.rek. (1:17,05; 5.83%)           2.   DIZDAREVIĆ Ajna, 2014 disc.           mesto čas točke       50PZ     5.    1:14,01     62    os.rek. (brez rezultata)           3.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010 disc.      ...

Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 23.-24.3.2024, Beograd (SRB), 50m bazen

          1.   GERDEJ Nija, 2007 disc.           mesto čas točke       50PZ     3.    0:34,49     613               (0:33,65; -2.43%)     100PZ     2.    1:13,55     662               (1:12,65; -1.22%)     200PZ     2.    2:33,00     749               (2:31,90; -0.71%)     50HZ     1.    0:30,30     705               (0:29,05; -4.12%)     100HZ     5.    1:08,42     591               (1:05,50; -4.26%)           2.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Katarina, 2007 disc.           mesto čas točke       200KZ     5.    2:13,40     607    os.rek. (2:29,06; 11.73%)     400KZ     6.    4:42,96  ...

Pokal Ježek 2024, 23.3.2024, Ljubljana, 25m bazen

          1.   GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010 disc.           mesto čas točke       50PZ     3.    0:36,64     464               (0:36,04; -1.63%)     100PZ     2.    1:18,34     504               (1:16,63; -2.18%)     50HZ     5.    0:34,05     407               (0:34,02; -0.08%)     100MZ     3.    1:11,40     495               (1:10,40; -1.4%)           2.   HELBL Lija, 2010 disc.           mesto čas točke       50KZ     11.    0:30,30     433    os.rek. (0:30,75; 1.48%)     100KZ     11.    1:08,78     389               (1:07,76; -1.48%)     50PZ     9.    0:39,62  ...