Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Prvi dan kopica medalj za Fužinarjeve plavalce na MM Victoria Reka

Prvi dan tekmovanja na Reki, kjer nastopa kar 718 plavalcev iz  7 držav so odlično nastopili tudi Fužinarjevi plavalci.
V absolutni konkurenci so si medalje priplavali: Janja Šegel 2.mesto na 200 prosto in 3.mesto na 50 prosto, Daša Tušek je osvojila 2.mesto na 800 prosto in Jaš Berložnik, ki je osvojil 1.mesto na 400 mešano in 3.mesto na 200 delfin.
V mladinski kategoriji si je Hana Sekuti priplava drugi mesti na 100 delfin in 50 prosto.
V kadetski kategoriji pa so si medalje priplavale: Nija Gerdej, ki je zmagala na 100 prsno in bila druga na 200 mešano, Maja Lajbaher je bila druga na 100 delfin in tretja na 50 prosto, Zara Podržavnik si je priplavala zmago na 800 prosto in tretje mesto na 200 mešano in Lana Kokot je osvojila 3m na 800 prosto