Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
ŽE PRVI DAN ODPRTEGA PRVENSTVA SLOVENIJE ZAJETEN KUPČEK MEDALJ ZA PLAVALCE FUŽINARJA

V Kranju te dni poteka Odprto združeno prvenstvo Slovenije. Na prvenstvu nastopa tudi 30 plavalcev in plavalk Fužinarja. Prvi dan sta absolutni zmagi osvojili Daša Tušek na 400m prosto in Hana Sekuti na 200m delfin. Srebro v absolutni kategoriji so osvojili Jaš Berložnik v disciplini 100m prsno in 200m delfin, ter absolutna štafeta deklet 4x100m prosto v postavi Daša Tušek, Lana Kokot, Hana Sekuti in Maja Lajbaher). Absolutni bron si je kar dvakrat priplavala Nija Gerdej, in sicer v disciplinah 100m mešano in 50m hrbtno.

V mladinski kategoriji sta zmago osvojili Neli Pšeničnik na 50m hrbtno in Hana Sekuti na 200m delfin. Mladinsko srebro je tudi osvojila mladinska štafeta 4x50m mešano mix v postavi Neli Pšeničnik, Ožbej Knez, Hana Sekuti in Tine Rotovnik. Bron v mladisnki kategoriji je dvakrat osvojil Ožbej Knez v disciplinah 100m prsno in 200m delfin.

Kadetski zmagi je osvojila Nija Gerdej v disciplini 100m mešano in 100m prsno. S kadetskim srebrom se je okitila Nija Gerdej na 50m hrbtno, Žan Podržavnik na 200m delfin ter štafeta 4x50m mešano mix v postavi Kevin Verbole, Nija Gerdej, Maja Lajbaher, Marcel Metulj in kadetska ženska štafeta 4x100m prosto v postavi Lana Kokot, Maja Lajbaher, Zara Podržavnik in Nija Gerdej.