Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
NA DRŽAVNEM PRVENSTVU ZA DEČKE IN DEKLICE NAJUSPEŠNEJŠA POSAMEZNIKA FUŽINARJA PODRŽAVNIKOVA IN METULJ

Prejšnji vikend je v Ljubljani potekalo Moštveno in posamično državno prvenstvo v kategoriji dečkov in deklic. Fužinarjevo ekipo je zastopalo 10 plavalcev in plavalk.
Od Fužinarjevih plavalcev sta najbolj izstopala Zara Podržavnik in Marcel Metulj. Podržavnikova je osvojila  5 posamičnih medalj (1 zlato , 4 srebrne), Metulj pa 4 posamične (1 zlato, 1 srebrno in 2 bronasti). Na odru za zmagovalce so stale tudi štafete. Štafeta deklic 4x200m prosto v postavi Podržavnik, Košeljnik, Pori in Porobija je osvojila 3. mesto; štafeta 4x50m prosto MIX v postavi Metulj, Verbole, Podržavnik, Pori pa si je pravtako priplavala bronasto odličje.

V finala so se uvrščali tudi ostali. V finale A se je redno uvrščal Kevin Verbole, ki si je v disciplini 200m prosto pripčaval 5. mesto, 6. mesto na 400m mešano, 7. mesto na 100m prsno, 8. mesto na 200m mešano, 8. mesto na 50m prsno in 8. mesto na 100m prosto. Med dekleti so se v A finale uvrstile tudi Naja Pori, kjer je v disciplini 400m mešano osvojila 6. mesto, ter Ula Košeljnik in Zala Porobija v disciplini 200m delfin. Prva je v finalu osvojila 5. mesto, druga pa 8. mesto.
Zgoraj omenjena dekleta (Košeljnik, Pori, Porobija) so se tudi v ostalih disciplinah uvrščala v finale B.