Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
KADETSKI DRŽAVNI REKORD SEKUTIJEVE, BERLOŽNIK PONOVNO Z ZMAGO

V Kranju se je danes končalo Odprto prvenstvo Slovenije v kratkih bazenih. Za konec je največje presenečenje pripravila Hana Sekuti, ki je v disciplini 100m delfin odplavala nov kadetski državni rekord, ki sedaj znaša 1:001,21. Državni rekord je zadostoval za absolutno srebro in mladinsko zlato. Absolutno zmago je ponovno dosegel Jaš Berložnik v disciplini 200m prsno. Srebro je osvojila ženska absolutna štafeta 4x100m mešano v postavi Neli Pšeničnik, Nija Gerdej, Hana Sekuti in Maja Lajbaher in že prej omenjena Hana Sekuti na 100m delfin z državnim rekordom. Absolutni bron je osvojila Lana Kokot v najdaljši disciplini 1500m prosto, bron pa je osvojila še Nija Gerdej na 200m prsno.

V kategoriji mladincev in mladink je slavila Hana Sekuti na 100m delfin. Bron so si priplavali Ožbej Knez na 200m prsno in mladinska ženska štafeta 4x100m mešano v postavi Neli Pšeničnik, Tinkara Medved, Hana Sekuti in Julija Merkač.

V kadetski kategoriji so si finalisti priplavali 4 zmage. Zmagale so Maja Lajbaher na 50m prosto in na 100m delfin, Nija Gerdej na 200m prsno in ženska kadetska štafeta 4x100m mešano v postavi Zara Podržavnik, Nija Gerdej, Maja Lajbaher in Lana Kokot. Lana Kokot si je priplavala tudi kadetsko srebro na 1500m prosto.