Na spektaklu v Kranju trojni finale, trojne stopničke za cicibanko Glorijo Gnamuš Šlebnik

V soboto, 20.januarja, je v Kranju potekal mednarodni miting Boštjanov Dr. Fig. V dopoldanskih predtekmovanjih sta si večerni finale priplavali Aleksandra Gnamuš Šlebnik na 100m hrbtno in 100m mešano ter Pia Božič na 100m hrbtno. Blizu večernega finala je bil tudi Anže Kos na 50m prsno, kateremu je finale ušlo za vsega 4 stotinke sekunde. Kos je v v popoldanskih direktnih finalih osvojil tudi 4. mesto na 50m hrbtno. 4. mesto je na 100m prsno osvojila tudi Aleksandra Gnamuš Šlebnik.
V večernem finalu 100m hrbtno je Aleksandra Gnamuš Šlebnik osvojila 6. mesto, Pia Božič pa 7.mesto. Gnamuš Šlebnikova je nastopila še v finalu 100m mešano in osvojila 7.mesto.

Na stopničke je kar trikrat stopila tudi cicibanka Glorija Gnamuš Šlebnik, in sicer zmaga na 50m prsno, drugo mesto na 50m prosto, in tretje mesto na 50m delfin. Glorija je v skupnem seštevku osvojila 2. mesto.

Vsem ostalim nastopajočim čestitamo za dosežene osebne rekorde in norme za nastop na državnem prvenstvu.