Najmlajši do odličij v Ljubljani

V soboto, 9.12.2023, je v bazenu Tivoli potekal 2. razvojni pokal sezone Mišov memorial. Na tekmovanju so nastopili plavalci in plavalke kategorij dečkov in dekli, mlajših dečkov in mlajših deklic ter cicibanov in cicibank. V dopoldanskem delu so nastopili dečki in deklice, ki so osvojili dve odličji. Prvo si je priplavala Zara Knez in sicer na 50m prsno, bila je bronasta, drugo pa je osvojil Max Koren na 200m hrbtno, bil je srebrn.

V popoldansem delu so nastopili mlajši dečki in mlajše deklice ter cicibani in cicibanke. Skupaj so osvojili štiri odličja, vsa osvojena odličja so bila bronasta. Po dve je osvojil Tim Verlak in sicer na 200m prosto in 50m prosto, na 50m prosto se mu je na odru pridružila Gaja Vidrih, še en bron je osvojil Anže Kos na 200m hrbtno.

Poleg medaljistov moramo čestitati še Liji Helbl, Taju Šumahu, Maši Koren, Clemensu Salzmannu, Aljažu Mešku, Luki Plescu in Lari Plesec za odplavane osebne rekorde.