V Zagrebu Podržavnikova in Sekutijeva na stopničkah

Prvi dan tradicionalnega, že 51. po vrsti, pokala Mladost v Zagrebu, kjer nastopa 511 plavalcev iz 5 držav, so zelo dobro nastopili tudi Fužinarjevi plavalci.
V absolutni kategoriji si je Zara Podržavnik priplavala zmagi na 800 prosto in 200 hrbtno; Hana Sekuti pa drugi mesti na 200 prosto in 100 delfin.
V mladinski konkurenci je Žan Podržavnik osvojil 6.mesto na 400 prosto.
Drugi dan tradicionalnega mednarodnega mitinga Mladost 2023, so Fužinarjevi plavalci plavali dobro in popravljali svoje osebne rekorde. Zara Podržavnik je v absolutni kategoriji zmagala na 400 prosto. V kategoriji kadetinj si je priplavala še drugo mesto na 100 prosto. Hana Sekuti si je priplavala drugo mesto v disciplini 200 delfin in tretje mesto na 50 delfin. Žan Podržavnik je osvojil šesto mesto med mladinci v disciplini 1500 prosto.
Zara Podržavnik je bila proglašena za najboljšo tekmovalko mitinga v kategoriji kadetinj.