Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
DRUGI DAN PRVENSTVA SLOVENIJE V PLAVANJU TRI ABSOLUTNE ZMAGE RAVENČANOV

Drugi dan prvenstva Slovenije v plavanju v kategoriji kadetov, mladincev in članov so se ravenski plavalci odrezali odlično.

V absolutni kategoriji so zmagali: Tjaša Oder na 800 prosto, Janja Šegel na 200 hrbtno ter Matija MoŽe na 200 mešano. V absolutni kategoriji so medalje osvajali še: Daša Tušek, Jaš Berložnik, Dejan Šteharnik ter štafeta 4x50 prosto mo5ki.
V mladinski kategoriji so zmagali: Daša Tušek na 800 prosto, Jaš Berložnik na 200 mešano ter Lovro Knez na 50 prsno. Medalje so v mladinski kategoriji osvajali še: Žiga Merkač, Zoja Markač, Klemen Mager in štafeta 4x50 prosto moški.
V kadetski kategoriji je zmagala Neli Pšenicnik v disciplini 200 hrbtno. Na stopničke sta se v kadetski kategoriji uvrstili še Julija Merkač ter štafeta 4x50 prosto ženske.
Na polovici prvenstva so plavalci ravenskega Fužinarja zbrali že 44 medalj.