Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
PRVI DAN DP V PLAVANJU V LJUBLJANI ODLIČNO PLAVANJE RAVENČANOV

V Ljubljani od 23.1.-26.1.2002 poteka prvenstvo Slovenije za kadete, mladince in člane. V konkurenci 385 plavalcev iz 24 slovenskih klubov, so se plavalci ravenskega Fužinarja odrezali odlično.

V absolutni katogoriji sta si zmage priplavala Matija Može na 100 mešano in ženska štafeta 4x100 prosto.
Druga mesta v absolutni kategoriji so osvojili: Tjaša Oder, Matija Može, Janja Šegel, Gal Kordež ter štafeta 4x50 mešano mix. Tretja mesta so osvojili: Lovro Knez, Jaš Berložnik ter moška štafeta 4x100 prosto.
V mladinski kategoriji so si zmage priplavali: Daša Tušek, Lovro Knez, Jaš Berložnik ter Zoja Markač. Na stopničke so se v mladinski kategoriji uvrščali še: Jaš Berložnik ter štafete 4x100 prosto ženske in moški ter 4x50 mešano mix.
V kadetski kategoriji sta si naslov državnega prvaka priplavale Neli Pšeničnik ter ženska štafeta 4x100 prosto. Na stopničke sta se uvrstile še Julija Merkač ter Neli Pšeničnik.