Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Uspešen začetek za slovenske plavalce v Grčiji

V grški Kavali se trenutno odvija mladinska Balkanijada oz. Balkan Junior Swimming Championship 2019. Barve Slovenije zastopajo tudi štirje Fužinarjevi plavalci, in sicer: Jaš Berložnik, Mojca Hancman, Sara Račnik in Daša Tušek.
Prvi dan je zmago osvojila ženska štafeta 4x200m prosto, v kateri so nastopale Daša Tušek, Mojca Hancman, Sara Račnik in Ida Paternost. Posamezno zmago je v disciplini 800m prosto slavila Daša Tušek, v isti disciplini pa je Mojca Hancman osvojila 3. mesto. Stopničke si je v disciplini 100m prosto priplavala tudi Sara Račnik, osvojila je 2. mesto.