Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Najmlajši tekmovalci v Ljubljani na MM Ježek 2019 🦔

V soboto in nedeljo, 16. in 17. marca 2019, je v Ljubljani potekal Festival plavanja oz. mednarodni plavalni miting Ježek 2019 za najmlajše plavalce. Bor Rotovnik je zmagal v disciplini 50m prsno, v isti disciplini mu je družbo na stopničkah delal še Nik Markač, ki je osvojil 3.mesto. Nik Markač je osvojil tudi 2. mesto v disciplini 50m hrbtno. V disciplini 50m delfin je drugo mesto osvojil tudi Žan Luka Vušnik. Na tekmovanju sta Plavalni klub Fužinar zastopala tudi najmlajša tekmovalca, to sta bila Nej Kobovc in Rubi Gorjanc.

Čestitke vsem plavalcem za odlične rezultate in pogum na prvem tekmovanju za nekatere.