Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Že prvi dan državnega prvenstva uspešen za naše plavalce 🏊‍♀️🥇🥈🥉🏊‍♂️

Prvi dan združenega prvenstva v plavanju so si Fužinarjevi plavalci priplavali naslednje uvrstitve:

Matija Može si je priplaval naslov državnega prvaka v disciplini 100m prsno, kjer je drugo mesto osvojil njegov klubski kolega Lovro Knez, ki je s tem postal tudi najboljši slovenski plavalec v mladinski konkurenci. Lovrotu je v mladinski konkurenci na stopničkah družbo delal tudi Gal Medvešek, ki je osvojil drugo mesto.
V disciplini 400m prosto si je drugo mesto priplavala Daša Tušek, tretje pa Mojca Hancman. Daša in Mojca sta bili v mladinski konkurenci prva in druga.
Drugi mesti sta si v absolutni konkurenci priplavali tudi štafeti 4 x 50m mešano MIX in ženska štafeta 4 x 100m prosto ženske. Na 200m delfin je bil Gal Kordež tretji.
Naslov državnih prvakov so si v mladinski konkurenci priplali še Jaš Berložnik na 200m delfin in štafeta 4 x 100m prosto.
V kadetski konkurenci je na stopničke stopil še Klemen Mager, ki je bil drugi v disciplini 100m mešano in tretji na 100m prsno, pri kadetinjah pa je Katja Kajžer v disciplini 200m delfin osvojila tretje mesto.