Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
AKTUALNO
PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2018 - 2019

V povezavi razviden predlog skupin za plavalno sezono 2018 - 2019.

PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2018/2019

PRVA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-GORAZD
TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00
FITNES: TOREK, ČETRTEK 5:30-6:30

1) Rihter Žan 2000                4) Oder Tjaša 1994
2) Podričnik Niko 1998         5) Hancman Mojca 2002
3) Berložnik Jaš 2002           6) Račnik Sara 2002-SIJ
                                                7) Tušek Daša 2003

DRUGA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-MATIJA
TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00
FITNES: TOREK, ČETRTEK 6:30.7:30// PONEDELJEK, SREDA, PETEK 6:30-7:30

1) Može Matija 2000                   9.) Jamšek Janja 2001
2) Kordež Gal 2000                  10.) Šegel Janja
3) Šteharnik Dejan 2000-SIJ    11.) Hancman Urška 2002
4) Knez Lovro 2002                  12.) Šegel Nuša 2003
5) Medvešek Gal 2002             13.) Tušek Gaja 2003
6) Gregor Gašper 2002            14.) Seadar Manca 2004
7) Mager Klemen 2003             15.) Kajžer Katja 2004
8) Merkač Žiga 2002

TRETJA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-STAŠ
TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00
FITNES: PON, SRE, PET 6:30-7:30
1) Zabev Monika 2002          9.) Koroš Anže 2003
2) Sekavčnik Taja 2003       10.) Kokot Jan 2003
3) Sagernik Teja 2004          11.) Rezar Lesnik Žan 2003
4) Kušej Špela 2004             12.) Ozanič Rene 2002
5) Remic Metka 2005           13.) Kelaidis Luka 2003
6) Kokošinek Taja 2005        14.) Knez Ozbej 2004
7) Valentar Zdovc Julija 2003
8) Slavič Džini 2003

ČETRTA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-HAJNC
TRENINGI: PON-PET 16:00-18:00
FITNES: TOR,CET 16:00-16:30

1) Merkač Julija 2006          7.) Rotovnik Tine 2005
2) Pšeničnik Neli 2006         8.) Metulj Marcel 2007
3) Sekuti Hana 2006            9.) Petric Lovro 2005
4) Medved Tinkara 2006    10.) Maric Bastjan 2006
5) Lajbaher Maja 2007       11.) Panič Nal 2006
6) Gerdej Nija 2007            12.) Skrivalnik Jošt 2006
7) Kokot Lana 2007           13.) Podržavnik Žan 2006
8) Golob Maja 2007           14.) Zmagaj Nace 2006

PETA SKUPINA- MESTNO KOPALIŠČE-MATIJA
TRENINGI: 16:30-18:15
FITNES: TOR, CET 16:30-17:00

1.) Zimic Lara 2007                 17.) Markač Nik 2009
2.) Burjak Jera 2007                18.) Kevin Verbole 2007
3.) Rogina Brina 2007              19.) Oskar Priteržnik 2008
4.) Sekuti Nina 2008                20.) Bor Rotovnik 2009
5.) Košeljnik Ula 2006              21.) Žan Luka Vušnik 2009
6.) Podržavnik Zana 2008        22.) Aleksander Paternoster 2009
7.) Naja Pori 2008                    23.) Jernej Izak 2007
8.) Eliana Hlastan 2009
9.) Eva Božič 2007
10.) Ana Vita Verneker 2008
11.) Katarina Gnamuš Šlebnik 2007
12.) Klara Petrič 2009
13.) Zala Črešnik 2007
14.) Nastja Proje 2007
15.) Erjavec Iza 2008
16.) Parobija Zala 2008

ŠESTA SKUPINA- MESTNO KOPALIŠČE-STAŠ, TJAŠA
TRENINGI: PONEDELJEK-PETEK 16:30-17:30

1) Vito Jenič 2007                            16.) Havala Hlastan 2006
2) Tevž Kret 2007                             17.) Iza Burjak 2008
3) Urban Stanta 2008                       18.) Emma Pečnik 2008
4) Luka Vetter 2007                          19.) Maša Koroš 2008
5) Lenart Skudnik 2008                    20.) Kaja Pongrac
6) Tevž Slatinšek 2008                     21.) Lana Svetina
7) Jan Jenič 2008                             22.) Lia Zala Smrtnik
8) Tim Sagernik 2009                       23.) Tinkara Krof
9) Matic Razbornik 2008
10) Aljaž Serec
11) Anej Serec
12) Anže Tisovnik
13) Ožbej Smrečnik
14) Vogranc Ogris
15) Žiga Koroš

SEDMA SKUPINA-DTK
TRENINGI: TOREK, ČETRTEK 16:15-17:30

1.) PIA BOŽIČ                                 9.) LOVRO LOZINŠEK 2010
2.) MANCA KAC 2009                  10.) MATIC KAC 2009
3.) NIKA VIVOD                            11.) ANŽE VIVOD 2012
4.) BEJA HRIBERNIK 2009          12.) FILIP ILIČ 2010
5.) SARA VEČKO 2010                13.) NAL KOBOVC 2011
6.) PETRA POPIČ 2010                14.) OŽBI SLATINŠEK 2010
7.) ZARA KNEZ 2010
8.) EVA VRČKOVNIK 2010

OSMA SKUPINA-DTK
TRENINGI: PONEDELJEK, SREDA 16:15-17:15

1.) KAJA PŠENIČNIK 2012                  10.) NEJC DREVENŠEK 2012
2.) LINA ĆIRAKOVIČ HORVAT 2010    11.) ANEJ PŠENIČNIK 2011
3.) NIJA HRIBERNIK 2011                    12.) ALEX VERHOVNIK 2012
4.) JULIJA KUNDER 2012                    13.) BERT GORJANC 2012
5.) JULIJA PŠENIČNIK 2009                14.) FILIP RIFEL 2013
6.) VITA ČREŠNIK 2011                       15.) DANE MARCHIOTTI 2013
7.) MAŠA KOREN 2011                        16.) MARKO MIHAJLOVIČ 2012
8.) JULIJA HELBL 2012                       17.) LARS ŠNAJDER MYNT 2011
9.) RUBI GORJANC 2014                    18.) SINIŠA JANKOVIČ 2011
19.) MAX KOREN 2011


( 0dpri spodnjo povezavo )

 

PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2018 - 2019 24.20 kB


Arhiv  

 

 

 
Sorodne vsebine
3. POLETNE MLADINSKE OLIMPIJSKE IGRE BUENOS AIRES 2018
FOTOGRAFIRANJE
PREDAVANJE NLB NA TEMO FINANC
PLAVALNI VRTEC BOBRČEK
ZAČETEK TRENINGOV
VABILO NA KLUBSKI PIKNIK
SPREMEMBA DATUMA IN URE ČIŠČENJE BAZENA
REKREATIVNA VADBA ZA OTROKE IN MLADOSTNIKE
SESTANEK ZA NOVO SEZONO
ČIŠČENJE BAZENA - TOČEN DATUM


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...