Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, 25.01. - 28.01.2018, Ljubljana, 25m bazen,

PRVI DAN DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PLAVANJU NAJUSPEŠNEJŠI OD RAVENČANOV MARTIN BAU Z DVEMA ZMAGAMA

V Ljubljani od 25.-28.1.2018 poteka združeno prvenstvo Slovenije za kadete, mladince in člane v plavanju. V konkurenci 450 plavalcev iz 27 klubov so odlično nastopili plavalci Ravenskega Fužinarja.

V absulutni konkurenci je Martin Bau zmagal na 400 prosto in 200 delfin. Druga mesta so osvojili: Dejan Šteharnik, Gal Kordež ter štafete 4x50 mešano mix, 4x100 prosto moški in 4x100 prosto ženske. Tretja mesta so dosegli: Može Matija, Janja Jamšek ter Tjaša Oder dvakrat.

V mladinski kategoriji so zmagali: Dejan Šteharnik na 100 prsno, Gal Kordež na 200 delfin ter štafeti 4x100 prosto ženske in 4x50 mešano mix. Druga mesta so osvojili: Sara Račnik, Janja Šegel, Matija Može, Janja Jamšek ter štafeta 4x100 prosto moški. Tretjo mesto so dosegli Mojca Hancman, Urška Hancman in Žan Rihter.

V kadetski kategoriji sta zmagala: Daša Tušek na 400 prosto ter Lovro Knez na 100 prsno. Druga mesta so dosegli: Gal Medvešek, Jaš Berložnik in Gašper Gregor. Tretje mesto so dosegli: Gašper Gregor ter moška štafeta 4x100 prosto.

MM

Arhiv

ZADNJI DAN ZDRUŽENEGA PRVENSTVA SLOVENIJE V PLAVANJU V LJUBLJANI, TRIJE NOVI REKORDI RAVENČANOv
TRETJI DAN ZDRUŽENEGA PRVENSTVA SLOVENIJE V PLAVANJU, TRIJE DRŽAVNI REKORDI RAVENSKIH PLAVALCEV