Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
AKTUALNO
PREDLOG PLAVALNIH SKUPIN ZA SEZONO 2017/2018

 Objavljamo predlog plavalnih skupin za tekmovalno sezono 2017/2018, katere so razvidne v nadaljevanju ali v priponki  na koncu.

Začetek sezone bo V PETEK  01.09.2017   OB 16.00 uri

na letnem olimpijskem bazenu na Ravnah.

Prav tako prosimo vse starše, kateri še niste poravnali obveznosti do kluba iz pretekle sezone, da le-te poravnate do začetka naslednje.


PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2017/2018

PRVA SKUPINA-GORAZD

TRENINGI:PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00

FITNES: TOREK, ČETRTEK 5:30-6:30

1)     Bau Martin 1995                              6.) Oder Tjaša 1994

2)     Podričnik Niko 1998                       7.) Naglič Diana 1999

3)      Oder Gašper 1999                          8.) Hancman Mojca 2002

4)      Berložnik Jaš 2002                          9. ) Račnik Sara 2002

5)      Rihter Žan 2000                               10.) Tušek Daša 2003

 
DRUGA SKUPINA-MATIJA

TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00

FITNES: TOREK, ČETRTEK 6:30.7:30// PONEDELJEK, SREDA, PETEK 6:30-8:30 DVE SKUPINI

1)      Rupar Aleksander 1997??           10.) Šegel Janja 2001

2)      Šteharnik Dejan 2000                    11.) Hancman Urška 2002

3.)  Kordež Gal                                       12.) Jamšek Janja

4.) Može Matija                                        13.) Slebnik Krecenbaher Alja

  5.) Knez Lovro 2002                              14.) Šegel Nuša 2003

6)      Medvešek Gal 2002                       15.) Tušek Gaja 2003

7)      Gregor Gašper 2002                      16.) Markač Zoja 2004

8)      Mager Klemen 2003                      17.) Sedar Manca 2004

9)      Merkač Žiga 2002                            18.) Kajžer Katja 2004

  

                                                                             
 
 
TRETJA SKUPINA-STAŠ

TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00

FITNES: PON, SRE, PET 14:30-15:30                        

1)      .Zabev Monika 2002                       10.) Koroš Anže 2003

2)      Sekavčnik Taja 2003                       11.) Kokot Jan 2003

3)      Sagernik Teja 2004                         12.) Rezar Lesnik Žan 2003

4)      KušeŠpela 2004                             13.) Ozanič Rene 2002                  

5)      Remic Metka 2005                         14.) Kelaidis Luka 2003

6)      Kokošinek Taja 2005                      15.) Knez Ozbej 2004

7)      Valentar Zdovc Julija 2005

8)      Mencinger Saša 2002

9)      Slavič Džini 2003

 
ČETRTA SKUPINA-HAJNC

TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30

FITNES: TOR,CET 14:30-15:00

 

1)      Merkač Julija 2006                          9.) Rotovnik Tine 2005

2)      Pšeničnik Neli 2006                        10.) Metulj Marcel 2007                

3)      Sekuti Hana 2006                            11.) Petric Lovro 2005

4)      Medved Tinkara 2006                     12.) Maric Bastjan 2006

5)      Lajbaher Maja 2007                        

6)      Gerdej Nija 2007

7)      Kokot Lana 2007

8)      Golob Maja 2007            

 
 
 
 
 
 
PETA SKUPINA-HAJNC

TRENINGI:16:30-18:00
FITNES:TOR, CET 16:30-17:00

1.) Vetter Miha 2005                                9.) Zimic Lara 2007
2.) Rožen Tine 2005                               10.) Burjak Jera 2007
3.) Gorenjak Anej 2006                         11.) Rogina Brina 2007
4.) Skrivalnik Jošt 2006                          12.) Sekuti Nina 2008
5.) Podržavnik žan 2006                        13.) Košeljnik Ula 2006
6.) Panič Nal 2007                                 14.) Podržavnik Zana 2008
7.) Ovčar Ožbej 2006
8.) Zmagaj Nace 2006


ŠESTA  SKUPINA-MATIJA
TRENINGI:16:30-18:00
FTNES: PON,SRE,CET16:30-17:00

1)      Markač Nik 2009                             11.) Zala Črešnik 2007

2)      Vidrih Nik 2008                              12.) Tia Grubelnik 2008

3)      Tian Savič Frankulovič 2008         13.) Naja Pori 2008

4)      Kevin Verbole 2007                       14.) Eliana Hlastan 2009

5)      Oskar Prikeržnik 2008                   15.) Eva Božič 2007

6)     )Bor Rotovnik 2009                          16.) Ana Vita Verneker 2008

7)      Tevž Merkač 2008                          17.) Katarina Gnamuš Šlebnik 2007

8)      8an Luka Vušnik 2009                    18.) Klara Petrič 2009

9)      Aleksander Paternoster 2009

10)   Marko Matjašec 2007                  

 
 
 
 
SEDMA SKUPINA-STAŠ
TRENINGI: PONEDELJEK-PETEK 16:30-17:30

1)      Vito Jenič 2007                              11.) Havala Hlastan 2006

2)     Tevž Kret 2007                               12.) Iza Burjak 2008

3)      Urban Stanta 2008                         13.) Izza Erjavec 2008

4)      Luka Vetter 2007                            14.) Maša Koroš 2008

5)      Lenart Skudnik 2008                      15.) Proje Nastja 2007

6)      Tevž Slatinšek 2008                        16.) Ina Belaj 2009

7)      Jan Jenič 2008                                17.) Emma Pečnik 2008

8)      Jernej Izak 2007                              18.) Zala Parobija 2008

9)      Tim Sagernik 2009                          19.) Anthea Debeljak 2006

10)  Matic Razbornik 2008  


POVEZAVA SPODAJ








pp

 

predlog skupin za sezono 2017/2018 39.41 kB


Arhiv  

 

ZAČETEK SEZONE
PLAVALNI VRTEC ZA NAJMLAJŠE
PREDLOG PLAVALNIH SKUPIN ZA SEZONO 2017/2018
TUDI ZADNJI DAN DRŽAVNEGA PRVENSTVA V KRANJU RAVENČANI REKORDNO
TUDI TRETJI DAN NOV DRŽAVNI REKORD FUŽINARJEVIH PLAVALCEV V KRANJU NA DP
TUDI DRUGI DAN NOVA DRŽAVNA REKORDA RAVENČANOV
PRVI DAN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU DVA DRŽAVNA REKORDA RAVENČANOV

 

 
Sorodne vsebine
POMOČ PRI ČIŠČENJU BAZENA
Povabilo na Dan sodelovanja z lokalno skupnostjo Skupine SIJ
PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2018 - 2019
ODPRTO ABSOLUTNO LETNO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA KADETE, MLADINCE IN ČLANE - KOPER 2018
Deklice ekipne državne prvakinje na poletnem državnem prvenstvu 2018
PRIPRAVA BAZENA ZA LETNO DRŽAVNO PRVENSTVO
MLAJŠI DEČKI IN DEKLICE EKIPNO DRUGI NA LETNEM DRŽAVNEM PRVENSTVO 2018
ZADNJI DAN MEP-a ŽENSKA ŠTAFETA Z NOVIM DRŽAVNIM REKORDOM
ŠEGLOVA NA MEP - u ČETRTA V FINALU NA 200 PROSTO
MATIJA MOŽE NA MEP POSTAVIL NOV D.R. NA 200 PRSNO


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...