Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
PRVI DAN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU DVA DRŽAVNA REKORDA RAVENČANOV

V Kranju od 3 do 6.8.2017 poteka plavalno državno prvenstvo za kadete, mladince in člane. V konkurenci 400 plavalcev iz 24 slovenskih in 11 tujih klubov, so se plavalci ravenskega Fužinarja odrezali odlično. V štafetah 4x50 mešano/mix v kadetski in mladinski kategoriji so postavili nova državna rekorda.

V članski konkurenci je Martin Bau  zmagal 400 prosto in 200 delfin. Zmagala je tudi Naglič Diana na 200 delfin. Mlinar Maruša je v isti disciplini osvojila drugo mesto. Drugo mesto je osvojila tudi štafeta 4x50 mešano mix.

V mladinski kategoriji so zmagali: Matija Može, Janja Šegel ter štafeti 4x50 mešano mix in 4x100 prosto mladinci. Druga mesta so osvojili: Oder Gašper, Kordež Gal ter Jamšek Janja. Tretje mesto je osvojil Oder Gašper.

V kadetski kategoriji so zmagali Knez Lovro, Račnik Sara, štafeta 4x50 mešano mix ter štafeta 4x100 prosto kadetinje. Druga mesta so si priplavali: Berložnik Jaš dvakrat, Hancman Mojca, Hancman Urška ter kadetska štafeta 4x100 prosto. Tretja mesta sta osvojila: Medvešek Gal in Gregor Gašper.