Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE 2017, Maribor 26.-29.01. 2017 - prvi dan

RAVENČANI REKORDNO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V PLAVANJU V MARIBORU

V Mariboru od 26-29.1. poteka združeno prvenstvo v plavanju. V konkurenci 410 plavalcev iz 25 klubov so plavalci ravenskega Fužinarja dosegli dva državna rekorda. Kadetinje so postavile državni rekord v disciplini 4x100 prosto. Mešana mix štafeta je postavila nov rekord v disciplini 4x50 mešano mix.
V absolutni kategoriji so državni prvaki postali: Martin Bau na 400 prosto in 200 delfin ter štafeti 4x100 prosto v ženski in moški kategoriji. Druga mesta so osvojili: Oder Gašper na 400 prosto, Šteharnik Dejan na 100 prsno ter Mlinar Maruša na 200 delfin. Tretja mesta so osvojili: Dijana Naglič na 200 delfin, Janja Šegel na 100 mešano ter štafeta 4x50 mešano mix.
V mladinski kategoriji so zmage dosegli: Dejan Šteharnik, Gašper Oder, Janja Šegel ter moška štafeta 4x100 prosto v postavi Kordež, Može, Rihter in Oder. Druga mesta so pri mladincih dosegli: Može Matija, Janja Šegel ter mešana štafeta 4x50 mix. Tretja mesta v mladinski kategoriji sta dosegla: Matija Može in Kordež Gal.
V kadetski kategoriji so zmagali; Knez Lovro, Berložnik Jaš, Račnik Sara, štafeti 4x50 mešano mix ter 4x100 prosto dekleta.
Druga mesta sta pri kadetih dosegla:  Betložnik Jaš te moška štafeta 4x100 prosto.
Tretja sta pri kadetih bila bila Gregor Gašper in Hancman Mojca.

MM

Arhiv

ZADNJI DAN ZDRUŽENEGA PRVENSTVA SLOVENIJE V PLAVANJU V MARIBORU NOV REKORD RAVENČANOV