Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
DEVETEROBOJ V KOŠICAH NA SLOVAŠKEM

SARA RAČNIK NAJUSPEŠNEJŠA NA DEVETEROBOJU NA SLOVAŠKEM

Od 9-11.12 je v Košicah na Slovaškem potekal deveteroboj narodov. Slovenske barve je zastopalo šest ravenčanov: Sara Račnik, Urška Hancman, Mojca Hancman, Dejan Šteharnik, Matija Može in Gal Kordež. Naši plavalci so se borili proti sovrstnikom iz: Madžarske, Poljske, Romunije, Češke, Slovaške, Srbije, Bosne in Makedonije.
Najuspešnejša pri dekletih je bila Sara Račnik. Sara je osvojila dve prvi in eno drugo mesto. Zmagala je na 400 in 800 prosto. Druga je bila na 200 prosto. V posamični konkurenci je tretje mesto na 400 prosto dosegla Mojca Hancman. Sara in Mojca sta bili tudi članici štafete 4x200 prosto, ki je osvojila drugo  mesto.
Pri fantih je najboljšo slovensko uvrstitev dosegel Dejan Šteharnik. Dejan je bil drugi na 100 prsno. Na stopničke se je uvrstil tudi Matija Može, ki je na 200 prsno osvojil tretje mesto.
Urška Hancman in Gal kordež sta se v svojih disciplinah uvrščala med prvo osmerico nastopajočih.
Slovenska reprezentanca je v ekipnem tekmovanju osvojila četrto mesto.