Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Zadnji dan državnega prvenstva absolutni državni rekord ženske štafete ter kadetski rekord Matije Možeta

Zadnji dan državnega prvenstva v Mariboru so Ravenski plavalci v absolutni kategoriji dosegli naslednje uvrstitve: Tjaša Oder je zmagala na 1500 prosto. V isti disciplini je drugo mesto osvojila  Gaja Natlačen, tretje pa Sara Račnik. Tretje mesto je na 200 prsno, z novim kadetskim rekordom, dosegel Matija Može. Tretja je bila tudi Maruša Mlinar na 100 delfin. V štafeti 4x100 mešano, so dekleta z novim absolutnim državnim rekordom, v postavi Janja Jamšek, Janja Šegel, Diana Naglič in Gaja Natlačen, osvojila prvo mesto.
V mladinski kategoriji je Janja Jamšek zmagala na 1500 prosto. Janja Šegel je osvojila drugo mesto na 50 prosto ter tretje na 200 prsno.
V kadetski kategoriji je zmagal Matija Može na 200 prsno. Na 1500 prosto je zmagala Sara Račnik. Zmagali sta tudi štafeti 4x100 mešano. Drugo mesto so osvojili: Gal Kordež na 50 prosto, Sara Račnik na 50 prosto, Dejan Štharnik na 200 prsno in Mojca Hancman na 1500 prosto. Tretje mesto je osvojil Gal Kordež na 100 delfin.