Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Med najboljšimi športniki Koroške kar štirje Fužinarjevi plavalci

V petek, 31. januarja 2014 je potekal zaključek akcije 11. izbora za Koroškega športnika leta 2013. Zaključna prireditev je potekala v veliki dvorani MKC Slovenj Gradec. Tudi letos sta organizatorja – Koroški radio Slovenj Gradec in revija Karizma podelila priznanja najperspektivnejšim in najboljšim koroškim športnikom po glasovanju v oddajah Koroškega radia, spletne strani Karizma in strokovne komisije.
Že devetič zapored je najboljša športnica Koroške leta 2013 postala alpska smučarka Tina Maze, na drugem mestu je naš evropski prvak na 50m prsno in evropski rekorder Damir Dugonjić, ki je v zadnjih letih najboljši slovenski plavalec. Na tretjem mestu pa je pristala Tjaša Oder, ki je na EP v Herningu osvojila 8.mesto na 800m prosto in na svetovnem prvenstvu v Barceloni je dosegla 17.mesto na 1500m prosto.
Med najperspektivnejše športnike Koroške se je na tretje mesto uvrstila Janja Šegel, ki je v preteklem letu v zimski in poletni sezoni kar dvanajstkrat (12) osvojila naslov državne prvakinje v različnih disciplinah prostega, mešanega in prsnega sloga. Trinajsto mesto je osvojila Janja Jamšek, ki je v preteklem letu je kar desetkrat popravljala državne rekorde za deklice.