Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Diana Naglič najuspešnejša Fužinarjeva plavalka prvega dne DP v Kranju

V Kranju je 23.1. potekal prvi dan DP Slovenije za kadete, mladince in kadete. V konkurenci 480 plavalcev iz 21 slovenskih klubov so Ravenčani osvojili 14 medalj.
V absolutni kategoriji se je najbolje odrezala Diana Naglič, ki je osvojila naslov državne prvakinje. V isti disciplini je bila Maruša Mlinar druga. Gaja Natlačen je osvojila drugo mesto na 400 prosto. Alexander Rupar in Nika Golob sta bila v disciplini 100 prsno tretja.
V mladinski kategoriji je bila Diana Naglič prva na 100 mešano in 200 delfin. Alexander Rupar je zmagal na 100 prsno ter bil tretji na 100 mešano. Niko Zorman je bil drugi na 50 hrbtno. Maruša Mlinar je zmagala na 400 prosto ter bila druga na 200 delfin.
V kategoriji kadetov je Janja Britovšek zmagala na 50 hrbtno. Dve drugi mesti si je na 100 mešano in 50 hrbtno priplavala Janja Jamšek. Isto mesto je na 400 prosto osvojil Gašper Oder. Janja Šegel je osvojila tretje mesto na 100 mešano.