Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Princ in princesa šprinta 2013

V soboto 20. aprila se je v Ljubljani odvijalo tekmovanje »Princ in princesa sprinta 2013«. Tekmovanja se je udeležilo tudi šest Fužinarjevih plavalcev, ki so osvojili kar 24 medalj.

Fužinarjevo ekipo so zastopali: Mojca Hancman, ki je osvojila štiri prva mesta; Urška Hancman je osvojila dve drugi in dve tretji mesti; Janja Jamšek je osvojila eno prvo in tri druga mesti; Janja Šegel je osvojila tri prva in eno drugo mesto.
Med fanti pa si je Dejan Šteharnik priplaval tri prva mesta in eno drugo; Lovro knez pa je osvojil štiri prva mesta.  Štafeta Fužinarjevih plavalcev je štirikrat stala na najvišji stopnički in si priplavala čokoladne nagrade.