Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
40. MM Ravne 2013

V začetku meseca marca smo uspešno izpeljali že 40. mednarodni miting Ravne 2013, na katerem so naši plavalci skupaj osvojili kar 86 medalj, od tega 70 v mlajših kategorijah (23 zlatih, 26 srebrnih in 23 bronastih). Veliko naših plavalcev se je uvrstilo tudi v popoldanski finale, kjer so osvojili pet prvih, štiri druga ter sedem tretjih mest.

V mlajših kategorijah (mladinci / mladinke, kadeti / kadetinje, dečki / deklice) so se na prva tri mesta uvrščali: Alen Kordež, Gaja Natlačen, Nika Golob, Nuša Erjavec, Maruša Mlinar, Rupar Aleksander, Gašper Oder, Diana Naglič, Zala Knez, Janja Britovšek, Urška Živič, Gal Kordež, Matija Može, Dejan Šteharnik, Janja Šegel, Janja Jamšek, Mojca Hancman, Urška Hancman, Sara Račnik, Neja Novak, Nina Vinšek, Lovro Knez, Jani Trbovšek in Blaž Novak.

V absolutni kategoriji so medalje osvojili: Damir Dugonjić, Mojca Sagmeister, Gaja Natlačen, Maruša Mlinar, Diana Naglič ter Aleksander Rupar.

Gaja Natlačen je v disciplini 1500m prosto odplavala normo za mladinsko svetovno prvenstvo.

Pokale za seštevek dveh finalnih nastopov so prejeli: za prvo mesto v moški konkurenci Damir Dugonjić (1698 točk), v ženski konkurenci pa Gaja Natlačen za drugo mesto (1588 točk) in Mojca Sagmeister za tretje mesto (1535 točk).