Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Zimsko državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice

V soboto, 2. in nedeljo, 3. februarja 2013 je v Ljubljani potekalo zimsko državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice. Tekmovanja se je udeležilo 240 plavalcev iz  23-ih slovenskih klubov. Fužinarjeva ekipa je štela 10 plavalcev in 8 plavalk. Moštveno so plavalci in plavalke Fužinarja osvojili 3. mesto. Med posamezniki pa je bil najuspešnejši Lovro Knez, ki je postal državni prvak v disciplini 50m prsno, bil je drugi na 100m in 200m prsno, ter tretji na 50m delfin. Štafeta 4x50 m prosto dečki je osvojila 3. mesto, prav pa tako štafeta 4x50 m mešano dečki.
V mlajšem letniku so se med prvih osem plavalcev uvrščali: Lovro Knez, Žiga Merkač, Jaš Berložnik, Gašper Gregor, Gal Medvešek, Tomaž Uršnik, Nuša Šegel, Gini Slavič in Metka Remic.

Za mlajše dečke in deklice je bilo državno prvenstvo vrhunec zimske plavalne sezone. Z izredno borbenostjo so naši najmlajši plavalci osvojili kopico dobrih rezultatov in uvrstitev. Starši naših plavalcev pa so bili zmagovalci v navijanju!