Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
5.pokal Ruš

Dečki/deklice in mlajši dečki /deklice so se v nedeljo,28.oktobra udeležili tekmovanja za 5.pokal Ruš. Tekmovanja se je udeležilo 116 plavalcev iz osmih slovenskih klubov. Naša ekipa je štela 36 plavalcev (17 deklic in 19 dečkov). Bili so uspešni, saj so osvojili 12 prvih, 11 drugih in 7 tretjih mest.

Uvrstitve Fužinarjevih plavalk in plavalcev med prve tri:

Deklice:
Janja Šegel (štirikrat prva), Janja Jamšek (štirikrat druga), Mojca Hancman (trikrat tretja), Urška Hancman (enkrat tretja).

Mlajše deklice:
Nuša Šegel (dvakrat prva, dvakrat druga).

Dečki:
Dejan Šteharnik (enkrat prvi), Gal Kordež (enkrat drugi, enkrat tretji), Matija Može (enkrat drugi).

Mlajši dečki:
Lovro Knez (štirikrat prvi), Tomaž Uršnik (enkrat drugi, enkrat tretji), Žiga Merkač (enkrat drugi), Jaš Berložnik (enkrat drugi).

Prva štafeta Fužinarjeva 8x50m prosto je osvojila prvo mesto, druga štafeta Fužinarja 8x50m prosto je osvojila tretje mesto.

V seštevku treh najboljših rezultatov so osvojili pokal Ruš: Janja Šegel v kategoriji deklic, Nuša Šegel v kategoriji mlajših deklic in Lovro Knez v kategoriji mlajših dečkov.

Najboljši dosežek po točkah je dosegla Janja Šegel v disciplini 100m prsno – 512 točk.

Čestitke vsem dečkom in deklicam, saj so se izkazali, ne samo z visokimi uvrstitvami, pač pa tudi z dobrimi rezultati. V skoraj vseh startih so popravljali osebne rekorde.