Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Mednarodni plavalni miting JEŽEK 2012

V soboto, 10.marca se je v Ljubljani odvijalo mednarodno plavalno tekmovanje »Ježek 2012«. Tekmovanja se je udeležilo 23 klubov iz (Srbije, Hrvaške in Slovenije). Fužinarjevo ekipo je zastopalo 6 plavalcev in 11 plavalk. Osvojili so 14 medalj: 6 zlatih, 4 srebrne in 4 bronaste.

Uvrstitve med prvih pet:
Letnik 2001
Janja Šegel (trikrat prva, enkrat druga), Janja Jamšek (dvakrat tretja, dvakrat četrta).

Letnik 2002
Urška Hancman (enkrat prva, enkrat druga, enkrat peta), Mojca Hancman (dvakrat tretja, dvakrat četrta), Lovro Knez (enkrat prvi,dvakrat drugi, enkrat tretji), Jaš Berložnik (dvakrat peti).

Fužinarjeva štafeta 4x 25m prosto je osvojila prvo mesto.

V seštevku točk v štirih disciplinah, so Fužinarjevi plavalci osvojili naslednje uvrstitve:
Janja Šegel je bila pri deklicah najuspešnejša plavalka tekmovanja, Janja Jamšek je pri deklicah osvojila tretje mesto, Mojca Hancman je osvojila tretje mesto pri mlajših deklicah, Lovro Knez pa je osvojil drugo mesto pri mlajših dečkih.

Janja Šegel je v disciplini 100m prsno dosegla najbolje točkovan rezultat tekmovanja. Postavila je tudi rekord tekmovanja v disciplini 100m prsno in 100m mešano.
                 Vsem nastopajočim čestitke za visoke uvrstitve in dosežene rezultate!