Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
FUŽINARJEVI MLAJŠI DEČKI IN DEKLICE EKIPNI ZIMSKI DRŽAVNI PRVAKI

V soboto, 4. in nedeljo 5. februarja 2012 se je v Ljubljani potekalo Zimsko državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice. Tekmovanja se je udeležilo 270 plavalcev iz  22 slovenskih klubov. Fužinarjeva ekipa je štela 11 plavalcev in 6 plavalk. Prvenstvo je bilo ekipno in posamično. Plavalci in plavalke Fužinarja so osvojili ekipno 1. mesto pred plavalnim klubom Triglav Kranj in Olimpijo Ljubljana. Fužinarjevi plavalci so v kategoriji ml.dečkov osvojili 29 medalj:8 zlatih, 12 srebrnih in 9 bronastih. Pri mlajših letnikih so osvojili 2 prvi in 1 drugo mesto.
Najuspešnejša plavalca prvenstva sta bila pri deklicah Urška Hancman, pri dečkih Gal Kordež.

Med prve tri v kategoriji so se uvrstili:
Hancman Urška (trikrat prva, enkrat druga), Hancman Mojca (petkrat druga,trikrat tretja), Račnik Sara (enkrat druga), Kordež Gal (enkrat prvi, trikrat drugi, dvakrat tretji), Šteharnik Dejan (enkrat prvi, dvakrat tretji), Može Matija (enkrat drugi, dvakrat tretji).
Med prve tri v mlajšem letniku se je uvrstil Knez Lovro, ki je bil dvakrat prvi in enkrat drugi.

Uvrstitve štafet:

• 4x50m prosto ml.deklice prvo mesto
  • 4x50m mešano ml.deklice prvo mesto
  • 4x50m mešano ml.dečki prvo mesto
  • 4x50m prosto ml.dečki drugo mesto
Za Fužinarjevo ekipo so nastopili še: Novak Neja, Menciger Saša, Šegel Nuša, Trbovšek Jani, Rihter Žan, Novak Blaž, Merkač Žiga, Berložnik Jaš, Gregor Gašper, Uršnik Tomaž.
Za mlajše dečke in deklice je bilo državno prvenstvo vrhunec zimske plavalne sezone.
Z izredno borbenostjo in odličnimi dosežki so osvojili kopico dobrih rezultatov in uvrstitev med najboljše posameznike.
Starši naših plavalcev pa so bili zmagovalci v navijanju!