Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Božičev memorial 2011

V soboto, 10.decembra je bilo v Mariboru mednarodno plavalno tekmovanje za »Božičev memorial 2011«. Tekmovanja se je udeležilo 528 plavalcev in plavalk iz 21-tih klubov Slovenije i Bosne in Hercegovine. Fužinarjevo ekipo je zastopalo 22 plavalcev in 20 plavalk. Osvojili so 13 prvih, 4 druga in 4 tretja mesta.
Med prve tri so se uvrstili trije plavalci in pet plavalk:  Oder Gašper (enkrat prvi, enkrat drugi),  Zorman Niko (enkrat prvi),  Knez Lovro (enkrat tretji), Naglič Diana (petkrat prva), Šegel Janja (trikrat prva, enkrat tretja), Golob Nika (enkrat prva, dvakrat druga, enkrat tretja), Erjavec Nuša (enkrat prva), Jamšek Janja (enkrat tretja). V štafeti 12x 50m prosto ( fantje dekleta) so Fužinarji osvojili prvo mesto. Nika Golob, Diana Naglič in Janja Šegel so osvojile pokal za največ zbranih točk v kategorijah A, B in C. Ekipno so Fužinarjevi plavalci, med 21 klubi, osvojili 2.mesto. Pri plavalkah je bila najuspešnejša Diana Naglič, ki je zmagala v petih disciplinah, pri plavalcih pa Gašper Oder, ki je enkrat zmagal in bil enkrat drugi. Konkurenca je bila huda, saj so se tekmovanja udeležili skoraj vsi najboljši slovenski plavalci in plavalke.
Čestitke za osvojena odličja in še posebej za dobre osebne rezultate!