Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Damir Dugonji evropski podprvak

Današnji Damirjev odličen nastop bomo zapisali v zgodovino Fužinarjevega plavanja, saj je Damir Dugonji na evropskem prvenstvu v kratkih bazenih na 100m prsno osvojil srebrno medaljo. S časom 0:57,29 je popravil tudi slovenski državni rekord.
DAMIR ČESTITAMO!
Danes sta na prvenstvu na 800m prosto nastopili tudi Tjaša Oder in Tamara Miler. Tamara se je v dopoldanskem plavanju zelo dobro odrezala, saj je svoj osebni rezultat izboljšala za dobre 4 sekunde. S časom 8:39,94 je zasedla končno 16. mesto. Tjaša je plavala v popoldanski hitrejši skupini in s časom 8:27,97 zasedla 8. mesto.