Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
26. Pokal mesta Celja

V soboto in nedeljo, ( 12. in 13.11.2011) je v Celju potekala plavalna tekma -  26. MM za POKAL mesta Celja.
V soboto so nastopili starejši plavalci in plavalke iz 39 klubov Slovenije, Hrvaške in Bosne. Od skupno 386 plavalcev je v soboto zastopalo tudi 11 Fužinarjevih plavalcev.
Med prve tri na stopničkah so se uvrščali: Niko Zorman (dvakrat drugi in enkrat tretji), Blaž Šegel (dvakrat drugi), Aleksander Rupar, Nuša Erjavec in Zala Knez (vsi so osvojili drugo mesto), Alen Kordež (dvakrat tretji).
Skupno so plavalci v soboto osvojili 12 medalj.

V nedeljo so v Celju nastopili mlajši Fužinarjevi plavalci in plavalke. Med 25-timi klubi iz Slovenije, Hrvaške in Bosne ter skupno 351 plavalci je Fužinar zastopalo 30 mlajših plavalk in plavalcev.
Med prve tri so se uvrščali: Urška Hancman (enkrat prva, enkrat druga in enkrat tretja), Dejan Šteharnik (enkrat prvi), Janja Britovšek (enkrat prva), Gal Kordež (enkrat drugi, enkrat tretji), Mojca Hancman (trikrat tretja), Marko Pavlekovič (enkrat tretji )in Janja Šegel (enkrat tretja).
Skupaj so v nedeljo plavalci osvojili 14 posamičnih medalj in tri v štafetah.
V štafeti 4 x 100 prosto so mlajši dečki (Matija Može, Dejan Šteharnik, Lovro Knez, Gal Kordež) osvojili 2. mesto, prvi mesti pa so osvojile mlajše deklice (Sara Račnik, Neja Novak, Urška Hancman, Mojca Hancman) ter deklice (Ana Podržavnik, Janja Jamšek, Janja Britovšek, Janja Šegel).

V skupnem seštevku rezultatov sobotnega in nedeljskega tekmovanja je PK Fužinar zasedel odlično 1. mesto (prejeli smo POKAL mesta Celja).
         Čestitke vsem plavalcem in plavalkam za odlične rezultate.