Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
Mojca v finalu z odličnim petim mestom

Drugi dan evropskega mladinskega prvenstva, ki te dni poteka v Beogradu, se je Mojca Sagmeister v finalu discipline 400m prosto uvrstila na odlično 5. mesto s časom 4:16,01. Mojca se je sicer v finale uvrstila z osmim časom (4:19,91). Prvi dan se je Mojca v disciplini 100m prosto s časom 57,95 uvrstila na 23. mesto.

V vodo pa sta skočila že tudi Jera in Staš. Staš se je v disciplini 1500m prosto s časom 16:19,81 uvrstil na končno 22. mesto. 200m hrbtno je Jera odplavala s časom 2:21,61 in se v predtekmovanju uvrstila na 24. mesto.