Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON

AKTUALNO
PRVI DAN DRŽAVNEGA PRVENSTVA TRI ABSOLUTNE ZMAGE RAVENČANOV

V Kranju od 1.8.-4.8.2019 poteka člansko, mladinsko ter kadetsko prvenstvo Slovenije v plavanju. V konkurenci 28 klubov so naši plavalci dosegli tri absolutne zmage.
V absolutni kategoriji so prvi dan zmagali: Tjaša Oder na 400 prosto, Dejan Šteharnik na 100 prsno ter Gal Kordež na 200 delfin. V absolutni kategoriji so se na stopničke uvršÄali še: Daša Tušek, Matija Može, Lovro Knez, Janja Jamšek ter Jaš Berložnik in štafeta 4x100 prosto članice.
Pri mladincih so naslov državnega prvaka osvojili: Daša Tušek na 400 prosto, Urška Hancman na 50 hrbtno, Jaš Berložnik na 200 delfin in štafeta 4x100 prosto mladinke. Medalje sta v mladinski kategoriji osvojili še: Mojca Hancman in Sara Račnik.
V kadetski kategoriji je zmagala Zoja Markač na 50 hrbtno.