Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
48. MM Ravne 2021, 19.-20.6.2021, Ravne na Koroškem, 50m bazen
 
         

1.  

BOŽIČ Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  

 

 

100KZ

    21.   

1:12,91

    356

   os.rek. (1:15,84; 4.01%)

 

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

1:13,51

    348

   os.rek. (1:15,84; 3.16%)

 

 

 

200KZ

    28.   

2:38,83

    359

   os.rek. (2:51,81; 8.17%)

 

 

 

400KZ

    16.   

5:38,60

    340

   os.rek. (6:13,87; 10.41%)

 

 

 

100HZ

    21.   

1:27,60

    283

   os.rek. (1:28,70; 1.25%)

 

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:26,88

    290

   os.rek. (1:28,70; 2.09%)

 

 

 

200HZ

    9.   

3:16,08

    248

   os.rek. (3:28,28; 6.22%)

 

 

 

200HZ

    (finale)  1.   

3:03,66

    302

   os.rek. (3:28,28; 13.4%)

 

 

 

200MZ

    22.   

3:08,68

    298

   os.rek. (3:37,81; 15.43%)

 
         

2.  

BOŽIČ Pia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50DZ

    29.   

0:43,32

    179

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:43,48

    177

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100DZ

    13.   

1:40,48

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:43,14

    155

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50HZ

    22.   

0:41,64

    272

   os.rek. (0:45,72; 9.79%)

 

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:42,02

    264

   os.rek. (0:45,72; 8.8%)

 

 

 

100HZ

    22.   

1:30,59

    256

   os.rek. (1:41,63; 12.18%)

 

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:33,29

    235

   os.rek. (1:41,63; 8.93%)

 

 

 

200HZ

    10.   

3:18,74

    239

   os.rek. (3:36,98; 9.17%)

 

 

 

200HZ

    (finale)  2.   

3:04,80

    297

   os.rek. (3:36,98; 17.41%)

 
         

3.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    5.   

0:35,44

    570

   os.rek. (0:35,87; 1.21%)

 

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:35,39

    573

   os.rek. (0:35,87; 1.35%)

 

 

 

100PZ

    4.   

1:19,02

    534

              (1:16,89; -2.69%)

 

 

 

100PZ

    (finale)  2.   

1:16,22

    595

   os.rek. (1:16,89; 0.87%)

 

 

 

200PZ

    2.   

2:48,32

    564

              (2:45,23; -1.83%)

 

 

 

200PZ

    (finale)  1.   

2:46,86

    579

              (2:45,23; -0.97%)

 
         

4.  

GOLOB Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    12.   

0:38,58

    442

              (0:36,82; -4.56%)

 

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:38,44

    447

              (0:36,82; -4.21%)

 

 

 

100PZ

    9.   

1:26,91

    401

              (1:20,95; -6.85%)

 

 

 

100PZ

    (finale)  1.   

1:25,88

    416

              (1:20,95; -5.74%)

 

 

 

200PZ

    9.   

3:06,96

    411

              (2:58,35; -4.6%)

 

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

3:05,90

    419

              (2:58,35; -4.06%)

 

 

 

50DZ

    20.   

0:33,34

    393

   os.rek. (0:34,04; 2.09%)

 

 

 

50DZ

    (finale)  1.   

0:33,15

    400

   os.rek. (0:34,04; 2.68%)

 
         

5.  

HLASTAN Eliana, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    30.   

2:43,70

    328

   os.rek. (2:47,19; 2.13%)

 

 

 

400KZ

    17.   

5:39,69

    337

   os.rek. (6:22,58; 12.62%)

 

 

 

100PZ

    13.   

1:44,88

    228

   os.rek. (1:46,57; 1.61%)

 

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:39,40

    268

   os.rek. (1:46,57; 7.21%)

 

 

 

100DZ

    12.   

1:23,12

    297

   os.rek. (1:28,05; 5.93%)

 

 

 

100HZ

    19.   

1:24,20

    319

   os.rek. (1:34,51; 12.24%)

 

 

 

200MZ

    21.   

3:03,78

    323

   os.rek. (3:13,77; 5.43%)

 
         

6.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50HZ

    2.   

0:31,25

    643

              (0:30,12; -3.61%)

 

 

 

50HZ

    (finale)  2.   

0:30,55

    688

              (0:30,12; -1.4%)

 

 

 

100HZ

    1.   

1:06,61

    645

              (1:03,46; -4.72%)

 

 

 

100HZ

    (finale)  1.   

1:05,31

    684

              (1:03,46; -2.83%)

 

 

 

200HZ

    1.   

2:29,84

    557

              (2:15,72; -9.42%)

 

 

 

200HZ

    (finale)  2.   

2:27,01

    590

              (2:15,72; -7.67%)

 
         

7.  

KELAIDIS Eva, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    39.   

0:53,40

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50PZ

    21.   

0:53,27

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100PZ

    15.   

2:03,27

    140

   os.rek. (2:17,53; 11.56%)

 

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

2:06,64

    129

   os.rek. (2:17,53; 8.59%)

 

 

 

50HZ

    25.   

0:52,58

    135

   os.rek. (1:06,85; 27.13%)

 
         

8.  

KNEZ Zara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    24.   

1:18,81

    282

   os.rek. (1:27,75; 11.34%)

 

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

1:19,35

    276

   os.rek. (1:27,75; 10.58%)

 

 

 

200KZ

    31.   

2:48,45

    301

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100PZ

    12.   

1:37,72

    282

              (1:37,17; -0.56%)

 

 

 

100PZ

    (finale)  3.   

1:35,94

    298

   os.rek. (1:37,17; 1.28%)

 

 

 

200MZ

    23.   

3:15,38

    268

              (3:12,83; -1.3%)

 
         

9.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    5.   

1:03,20

    547

   os.rek. (1:09,60; 10.12%)

 

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:03,11

    550

   os.rek. (1:09,60; 10.28%)

 

 

 

400KZ

    4.   

4:48,89

    548

   os.rek. (5:01,80; 4.46%)

 

 

 

100HZ

    9.   

1:15,16

    449

   os.rek. (1:15,28; 0.15%)

 

 

 

100HZ

    (finale)  1.   

1:13,17

    487

   os.rek. (1:15,28; 2.88%)

 

 

 

200MZ

    7.   

2:40,46

    485

   os.rek. (2:46,03; 3.47%)

 

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:39,75

    492

   os.rek. (2:46,03; 3.93%)

 
         

10.  

KOREN Maša, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    38.   

0:49,27

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100KZ

    25.   

1:50,44

    102

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50PZ

    20.   

0:52,36

    177

   os.rek. (1:02,52; 19.4%)

 

 

 

50HZ

    24.   

0:51,55

    143

   os.rek. (1:14,95; 45.39%)

 

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:51,02

    147

   os.rek. (1:14,95; 46.9%)

 
         

11.  

KOŠELJNIK Ula, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    19.   

2:28,95

    436

   os.rek. (2:30,29; 0.89%)

 

 

 

400KZ

    8.   

5:09,10

    447

   os.rek. (5:17,68; 2.77%)

 

 

 

50DZ

    26.   

0:36,19

    307

              (0:35,80; -1.07%)

 

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:36,46

    300

              (0:35,80; -1.81%)

 

 

 

200DZ

    9.   

3:03,72

    291

   os.rek. (3:28,73; 13.61%)

 

 

 

200DZ

    (finale)  1.   

2:56,51

    328

   os.rek. (3:28,73; 18.25%)

 

 

 

200MZ

    15.   

2:53,01

    387

   os.rek. (3:10,37; 10.03%)

 

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:52,50

    390

   os.rek. (3:10,37; 10.35%)

 
         

12.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    10.   

0:28,73

    559

   os.rek. (0:28,83; 0.34%)

 

 

 

50KZ

    (finale)  2.   

0:28,64

    564

   os.rek. (0:28,83; 0.66%)

 

 

 

50DZ

    2.   

0:29,73

    554

              (0:29,57; -0.53%)

 

 

 

50DZ

    (finale)  2.   

0:29,34

    577

   os.rek. (0:29,57; 0.78%)

 

 

 

100DZ

    4.   

1:09,95

    498

              (1:06,57; -4.83%)

 

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:09,38

    511

              (1:06,57; -4.05%)

 

 

 

200DZ

    7.   

2:40,60

    436

   os.rek. (2:42,67; 1.28%)

 

 

 

200DZ

    (finale) 8.   

2:39,72

    443

   os.rek. (2:42,67; 1.84%)

 
         

13.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100DZ

    5.   

1:10,27

    492

              (1:07,76; -3.57%)

 

 

 

100DZ

    (finale) 5.   

1:10,95

    478

              (1:07,76; -4.49%)

 

 

 

200MZ

    9.   

2:43,42

    459

              (2:35,41; -4.9%)

 

 

 

200MZ

    (finale)  1.   

2:43,32

    460

              (2:35,41; -4.84%)

 
         

14.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    29.   

2:40,93

    346

              (2:39,40; -0.95%)

 

 

 

400KZ

    14.   

5:28,79

    371

   os.rek. (5:30,00; 0.36%)

 

 

 

100PZ

    11.   

1:37,21

    287

   os.rek. (1:44,83; 7.83%)

 

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:36,84

    290

   os.rek. (1:44,83; 8.25%)

 

 

 

100HZ

    20.   

1:24,91

    311

   os.rek. (1:29,48; 5.38%)

 

 

 

100HZ

    (finale)  3.   

1:24,80

    312

   os.rek. (1:29,48; 5.51%)

 

 

 

200HZ

    8.   

3:01,56

    313

   os.rek. (3:07,59; 3.32%)

 

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:59,89

    322

   os.rek. (3:07,59; 4.28%)

 

 

 

200MZ

    18.   

3:01,88

    333

   os.rek. (3:13,59; 6.43%)

 
         

15.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    11.   

2:19,42

    532

   os.rek. (2:21,05; 1.16%)

 

 

 

200KZ

    (finale)  3.   

2:16,26

    570

   os.rek. (2:21,05; 3.51%)

 

 

 

400KZ

    5.   

4:50,41

    539

   os.rek. (4:55,13; 1.62%)

 

 

 

200MZ

    6.   

2:38,07

    507

              (2:37,93; -0.08%)

 

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:37,71

    511

   os.rek. (2:37,93; 0.13%)

 

 

 

400MZ

     1.   

5:34,72

    503

              (5:33,40; -0.39%)

 
         

16.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    23.   

2:34,78

    388

   os.rek. (2:42,25; 4.82%)

 

 

 

200PZ

    10.   

3:24,39

    315

   os.rek. (3:32,57; 4%)

 

 

 

200PZ

    (finale)  1.   

3:18,84

    342

   os.rek. (3:32,57; 6.9%)

 

 

 

50HZ

    19.   

0:37,90

    360

   os.rek. (0:38,28; 1%)

 

 

 

50HZ

    (finale)  2.   

0:37,29

    378

   os.rek. (0:38,28; 2.65%)

 

 

 

100HZ

    17.   

1:21,66

    350

   os.rek. (1:22,24; 0.71%)

 

 

 

100HZ

    (finale)  1.   

1:19,61

    378

   os.rek. (1:22,24; 3.3%)

 

 

 

200HZ

    7.   

2:59,94

    322

              (2:54,36; -3.1%)

 

 

 

200HZ

    (finale) 7.   

2:59,52

    324

              (2:54,36; -2.87%)

 
         

17.  

POROBIJA Zala, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    17.   

0:42,46

    331

   os.rek. (0:44,40; 4.56%)

 

 

 

50PZ

    (finale)  2.   

0:42,67

    327

   os.rek. (0:44,40; 4.05%)

 

 

 

50DZ

    28.   

0:37,16

    284

              (0:36,95; -0.56%)

 

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:36,79

    292

   os.rek. (0:36,95; 0.43%)

 

 

 

200DZ

    10.   

3:08,87

    268

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

200DZ

    (finale)  2.   

3:02,79

    295

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

200MZ

    17.   

2:59,13

    349

              (2:58,15; -0.54%)

 
         

18.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50HZ

    3.   

0:31,63

    620

              (0:31,22; -1.29%)

 

 

 

50HZ

    (finale)  3.   

0:31,21

    646

   os.rek. (0:31,22; 0.03%)

 

 

 

100HZ

    3.   

1:09,11

    578

              (1:08,47; -0.92%)

 

 

 

100HZ

    (finale)  3.   

1:08,81

    585

              (1:08,47; -0.49%)

 

 

 

200HZ

    3.   

2:34,88

    505

              (2:28,64; -4.02%)

 

 

 

200HZ

    (finale)  3.   

2:32,04

    534

              (2:28,64; -2.23%)

 

 

 

200MZ

    3.   

2:32,41

    566

              (2:29,23; -2.08%)

 

 

 

200MZ

    (finale) 5.   

2:34,39

    545

              (2:29,23; -3.34%)

 
         

19.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100PZ

    6.   

1:23,74

    449

              (1:20,83; -3.47%)

 

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:22,72

    465

              (1:20,83; -2.28%)

 

 

 

200PZ

    3.   

2:55,29

    499

              (2:51,94; -1.91%)

 

 

 

200PZ

    (finale)  3.   

2:53,82

    512

              (2:51,94; -1.08%)

 

 

 

50HZ

    9.   

0:35,10

    454

              (0:33,82; -3.64%)

 

 

 

50HZ

    (finale)  1.   

0:34,22

    490

              (0:33,82; -1.16%)

 
         

20.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    5.   

0:27,87

    612

   os.rek. (0:28,42; 1.97%)

 

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:27,58

    632

   os.rek. (0:28,42; 3.04%)

 

 

 

200KZ

    4.   

2:12,47

    620

              (2:11,52; -0.71%)

 

 

 

200KZ

    (finale) 4.   

2:11,22

    638

   os.rek. (2:11,52; 0.22%)

 

 

 

50DZ

    3.   

0:29,82

    549

   os.rek. (0:29,87; 0.16%)

 

 

 

50DZ

    (finale)  3.   

0:29,40

    573

   os.rek. (0:29,87; 1.59%)

 

 

 

200DZ

    3.   

2:29,78

    537

              (2:23,63; -4.1%)

 

 

 

200DZ

    (finale)  3.   

2:24,66

    597

              (2:23,63; -0.71%)

 
         

21.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    1.   

0:25,97

    757

              (0:25,36; -2.34%)

 

 

 

50KZ

    (finale)  1.   

0:25,44

    805

              (0:25,36; -0.31%)

 

 

 

50PZ

    4.   

0:34,13

    639

   os.rek. (0:34,59; 1.34%)

 

 

 

50PZ

    (finale)  2.   

0:33,09

    701

   os.rek. (0:34,59; 4.53%)

 

 

 

50DZ

    1.   

0:28,47

    631

   os.rek. (0:28,68; 0.73%)

 

 

 

50DZ

    (finale)  1.   

0:27,55

    697

   os.rek. (0:28,68; 4.1%)

 

 

 

50HZ

    1.   

0:30,11

    719

              (0:29,21; -2.98%)

 

 

 

50HZ

    (finale)  1.   

0:29,24

    785

              (0:29,21; -0.1%)

 
         

22.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    6.   

0:28,03

    602

              (0:27,26; -2.74%)

 

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:28,10

    597

              (0:27,26; -2.98%)

 

 

 

50HZ

    5.   

0:33,48

    523

              (0:32,42; -3.16%)

 

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:33,31

    531

              (0:32,42; -2.67%)

 

 

 

100HZ

    8.   

1:14,44

    462

              (1:12,15; -3.07%)

 

 

 

100HZ

    (finale) 7.   

1:13,79

    474

              (1:12,15; -2.22%)

 
         

23.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    1.   

2:06,92

    705

              (2:03,63; -2.59%)

 

 

 

200KZ

    (finale)  1.   

2:05,75

    725

              (2:03,63; -1.68%)

 

 

 

400KZ

    1.   

4:25,21

    708

              (4:17,95; -2.73%)

 

 

 

200MZ

    1.   

2:30,68

    586

              (2:29,10; -1.04%)

 

 

 

200MZ

    (finale)  2.   

2:29,21

    603

              (2:29,10; -0.07%)

 
         

24.  

VIDRIH Gaja, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    37.   

0:40,60

    198

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50PZ

    19.   

0:52,29

    177

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50PZ

    (finale)  3.   

0:52,70

    173

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100PZ

    14.   

2:00,48

    150

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:58,87

    157

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50DZ

    30.   

0:50,46

    113

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50HZ

    23.   

0:48,28

    174

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:46,74

    192

   os.rek. (brez rezultata)

 
         

25.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    11.   

0:25,94

    523

   os.rek. (0:26,86; 3.54%)

 

 

 

50PM

    5.   

0:30,96

    588

              (0:30,94; -0.06%)

 

 

 

100PM

    4.   

1:09,21

    555

              (1:07,47; -2.51%)

 

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:09,41

    550

              (1:07,47; -2.79%)

 

 

 

50DM

    9.   

0:28,20

    492

              (0:27,82; -1.34%)

 

 

 

50DM

    (finale)  1.   

0:27,91

    508

              (0:27,82; -0.32%)

 
         

26.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    2.   

0:29,09

    709

              (0:28,82; -0.92%)

 

 

 

50PM

    (finale)  2.   

0:28,88

    725

              (0:28,82; -0.2%)

 

 

 

100PM

    1.   

1:04,60

    682

              (1:02,91; -2.61%)

 

 

 

100PM

    (finale)  1.   

1:04,25

    693

              (1:02,91; -2.08%)

 

 

 

50DM

    5.   

0:27,53

    529

              (0:25,36; -7.88%)

 

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:27,87

    510

              (0:25,36; -9%)

 
         

27.  

KOBOVC Nal, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    34.   

0:48,82

    150

   os.rek. (0:49,58; 1.55%)

 

 

 

100PM

    25.   

1:52,13

    130

              (1:46,91; -4.65%)

 

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:49,60

    139

              (1:46,91; -2.45%)

 

 

 

200PM

    16.   

3:48,95

    169

              (3:48,73; -0.09%)

 

 

 

200PM

    (finale) 8.   

3:46,74

    174

   os.rek. (3:48,73; 0.87%)

 

 

 

50DM

    39.   

0:45,48

    117

   os.rek. (0:46,61; 2.48%)

 
         

28.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    26.   

0:27,27

    450

   os.rek. (0:27,96; 2.53%)

 

 

 

100KM

    18.   

0:58,99

    502

   os.rek. (0:59,56; 0.96%)

 

 

 

50PM

    12.   

0:34,26

    434

              (0:33,50; -2.21%)

 

 

 

50PM

    (finale)  2.   

0:34,17

    438

              (0:33,50; -1.96%)

 

 

 

50DM

    20.   

0:29,89

    413

   os.rek. (0:32,03; 7.15%)

 
         

29.  

KOREN Max, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    52.   

0:37,38

    175

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

100KM

    36.   

1:26,22

    161

   os.rek. (2:17,70; 59.7%)

 

 

 

200KM

    23.   

3:06,64

    163

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50HM

    25.   

0:43,97

    162

   os.rek. (0:49,23; 11.96%)

 
         

30.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50HM

    2.   

0:28,57

    592

   os.rek. (0:28,61; 0.14%)

 

 

 

50HM

    (finale)  3.   

0:28,38

    604

   os.rek. (0:28,61; 0.81%)

 

 

 

100HM

    3.   

1:02,98

    558

              (1:01,29; -2.68%)

 

 

 

100HM

    (finale)  2.   

1:01,29

    605

   os.rek. (1:01,29; 0%)

 

 

 

200HM

    3.   

2:20,30

    507

              (2:14,08; -4.43%)

 

 

 

200HM

    (finale)  3.   

2:18,18

    531

              (2:14,08; -2.96%)

 

 

 

200MM

    3.   

2:17,56

    569

   os.rek. (2:18,98; 1.03%)

 

 

 

200MM

    (finale)  3.   

2:16,22

    586

   os.rek. (2:18,98; 2.02%)

 
         

31.  

KOROŠ Žiga, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    51.   

0:35,57

    203

   os.rek. (0:38,76; 8.96%)

 

 

 

100KM

    35.   

1:24,94

    168

   os.rek. (1:28,25; 3.89%)

 

 

 

50HM

    24.   

0:40,41

    209

   os.rek. (0:43,02; 6.45%)

 

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:39,77

    219

   os.rek. (0:43,02; 8.17%)

 

 

 

100HM

    17.   

1:31,80

    180

   os.rek. (1:34,47; 2.9%)

 

 

 

200HM

    10.   

3:13,86

    192

   os.rek. (3:18,08; 2.17%)

 

 

 

200HM

    (finale)  1.   

3:19,33

    177

              (3:18,08; -0.62%)

 
         

32.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    3.   

0:30,48

    617

              (0:30,01; -1.54%)

 

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:30,51

    615

              (0:30,01; -1.63%)

 

 

 

100PM

    10.   

1:14,52

    444

              (1:10,86; -4.91%)

 

 

 

100PM

    (finale)  1.   

1:13,53

    462

              (1:10,86; -3.63%)

 

 

 

50DM

    4.   

0:27,32

    541

              (0:26,85; -1.72%)

 

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:27,14

    552

              (0:26,85; -1.06%)

 

 

 

100DM

    6.   

1:01,77

    514

              (1:00,61; -1.87%)

 

 

 

100DM

    (finale) 7.   

1:01,13

    530

              (1:00,61; -0.85%)

 
         

33.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KM

    27.   

1:03,98

    394

              (1:01,43; -3.98%)

 

 

 

100KM

    (finale) 6.   

1:02,85

    415

              (1:01,43; -2.25%)

 

 

 

200KM

    17.   

2:20,37

    383

              (2:16,16; -2.99%)

 

 

 

50PM

    24.   

0:36,79

    350

              (0:35,49; -3.53%)

 

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:36,57

    357

              (0:35,49; -2.95%)

 

 

 

100PM

    20.   

1:20,83

    348

              (1:18,52; -2.85%)

 

 

 

100PM

    (finale)  2.   

1:20,01

    359

              (1:18,52; -1.86%)

 
         

34.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    17.   

0:26,48

    492

              (0:25,98; -1.88%)

 

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:26,31

    501

              (0:25,98; -1.25%)

 

 

 

100KM

    19.   

0:59,09

    500

              (0:57,24; -3.13%)

 

 

 

100KM

    (finale)  1.   

0:59,69

    485

              (0:57,24; -4.1%)

 

 

 

50PM

    11.   

0:33,41

    468

              (0:33,23; -0.53%)

 

 

 

50PM

    (finale)  1.   

0:34,05

    442

              (0:33,23; -2.4%)

 

 

 

100PM

    14.   

1:16,45

    411

   os.rek. (1:17,51; 1.38%)

 

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:18,17

    385

              (1:17,51; -0.84%)

 

 

 

100DM

    20.   

1:11,90

    326

   os.rek. (1:14,48; 3.58%)

 

 

 

100DM

    (finale)  3.   

1:11,64

    329

   os.rek. (1:14,48; 3.96%)

 

 

 

200MM

    12.   

2:30,63

    433

   os.rek. (2:33,62; 1.98%)

 

 

 

200MM

    (finale) 5.   

2:29,62

    442

   os.rek. (2:33,62; 2.67%)

 
         

35.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    4.   

0:30,72

    602

              (0:29,66; -3.45%)

 

 

 

50PM

    (finale)  3.   

0:30,31

    627

              (0:29,66; -2.14%)

 

 

 

100PM

    3.   

1:07,49

    598

              (1:04,08; -5.05%)

 

 

 

100PM

    (finale)  3.   

1:06,52

    625

              (1:04,08; -3.66%)

 

 

 

200PM

    1.   

2:29,04

    613

              (2:15,42; -9.13%)

 

 

 

200PM

    (finale)  1.   

2:22,32

    705

              (2:15,42; -4.84%)

 

 

 

400MM

     2.   

4:41,39

    650

              (4:30,20; -3.97%)

 
         

36.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    25.   

0:37,41

    333

   os.rek. (0:37,56; 0.4%)

 

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:37,45

    332

   os.rek. (0:37,56; 0.29%)

 

 

 

100PM

    23.   

1:23,49

    316

              (1:23,13; -0.43%)

 

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:23,54

    315

              (1:23,13; -0.49%)

 

 

 

200PM

    12.   

2:59,53

    351

   os.rek. (3:00,30; 0.42%)

 

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:57,23

    365

   os.rek. (3:00,30; 1.73%)

 

 

 

50DM

    36.   

0:36,08

    235

   os.rek. (0:38,06; 5.48%)

 

 

 

50HM

    15.   

0:35,51

    308

   os.rek. (0:35,64; 0.36%)

 

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:35,30

    314

   os.rek. (0:35,64; 0.96%)

 

 

 

200MM

    20.   

2:52,98

    286

   os.rek. (3:12,73; 11.41%)

 
         

37.  

PATERNOSTER Alexander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    49.   

0:33,50

    243

   os.rek. (0:34,94; 4.29%)

 

 

 

400KM

    10.   

5:23,84

    313

   os.rek. (5:57,73; 10.46%)

 

 

 

200PM

    15.   

3:06,37

    313

   os.rek. (3:07,02; 0.34%)

 

 

 

200PM

    (finale) 7.   

3:03,99

    326

   os.rek. (3:07,02; 1.64%)

 

 

 

50DM

    38.   

0:38,16

    198

   os.rek. (0:39,29; 2.96%)

 
         

38.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    25.   

0:27,02

    463

   os.rek. (0:27,08; 0.22%)

 

 

 

50KM

    (finale) 4.   

0:26,52

    490

   os.rek. (0:27,08; 2.11%)

 

 

 

400KM

    5.   

4:29,62

    543

   os.rek. (4:42,07; 4.61%)

 

 

 

100HM

    10.   

1:12,44

    366

              (1:10,75; -2.33%)

 

 

 

100HM

    (finale)  2.   

1:11,56

    380

              (1:10,75; -1.13%)

 

 

 

200HM

    9.   

2:36,28

    367

              (2:33,24; -1.94%)

 
         

39.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50DM

    22.   

0:30,51

    388

              (0:30,11; -1.31%)

 

 

 

50DM

    (finale)  1.   

0:30,15

    402

              (0:30,11; -0.13%)

 

 

 

100DM

    16.   

1:07,94

    386

   os.rek. (1:08,04; 0.14%)

 

 

 

100DM

    (finale) 8.   

1:07,60

    392

   os.rek. (1:08,04; 0.65%)

 

 

 

200DM

    (finale)  3.   

2:32,41

    383

   os.rek. (2:35,38; 1.94%)

 

 

 

200MM

    13.   

2:31,19

    428

   os.rek. (2:54,59; 15.47%)

 

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:29,46

    443

   os.rek. (2:54,59; 16.81%)

 
         

40.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

400KM

    11.   

5:38,63

    274

   os.rek. (5:47,45; 2.6%)

 

 

 

50PM

    33.   

0:44,51

    198

              (0:44,18; -0.74%)

 

 

 

50DM

    37.   

0:37,93

    202

   os.rek. (0:40,06; 5.61%)

 

 

 

50HM

    23.   

0:39,16

    230

   os.rek. (0:44,85; 14.53%)

 

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:38,99

    233

   os.rek. (0:44,85; 15.02%)

 

 

 

100HM

    15.   

1:25,64

    221

   os.rek. (1:28,12; 2.89%)

 

 

 

100HM

    (finale) 7.   

1:25,36

    224

   os.rek. (1:28,12; 3.23%)

 

 

 

200MM

    24.   

3:02,65

    243

              (3:00,62; -1.11%)

 
         

41.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    45.   

0:30,71

    315

   os.rek. (0:31,36; 2.11%)

 

 

 

400KM

    8.   

4:57,74

    403

   os.rek. (5:11,52; 4.62%)

 

 

 

50PM

    32.   

0:39,86

    275

   os.rek. (0:39,87; 0.02%)

 

 

 

200MM

    19.   

2:43,33

    340

   os.rek. (2:45,27; 1.18%)

 
         

42.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    14.   

0:26,16

    510

              (0:26,01; -0.57%)

 

 

 

50KM

    (finale)  2.   

0:26,00

    520

   os.rek. (0:26,01; 0.03%)

 

 

 

100KM

    11.   

0:56,51

    572

   os.rek. (0:56,81; 0.53%)

 

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:57,43

    544

              (0:56,81; -1.07%)

 

 

 

200KM

    7.   

2:04,15

    554

              (2:01,51; -2.12%)

 

 

 

200KM

    (finale) 7.   

2:03,13

    568

              (2:01,51; -1.31%)

 

 

 

50DM

    8.   

0:28,12

    496

              (0:27,91; -0.74%)

 

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:28,21

    491

              (0:27,91; -1.06%)

 
         

43.  

RUPREHT Matija, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    48.   

0:32,33

    270

   os.rek. (0:34,13; 5.56%)

 

 

 

50DM

    35.   

0:35,69

    242

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

50HM

    21.   

0:38,11

    249

   os.rek. (0:41,45; 8.76%)

 

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:38,22

    247

   os.rek. (0:41,45; 8.45%)

 

 

 

100HM

    14.   

1:24,34

    232

   os.rek. (1:29,92; 6.61%)

 

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:22,66

    246

   os.rek. (1:29,92; 8.78%)

 
         

44.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    15.   

0:34,88

    411

   os.rek. (0:35,01; 0.37%)

 

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:34,41

    428

   os.rek. (0:35,01; 1.74%)

 

 

 

100PM

    13.   

1:16,33

    413

              (1:15,64; -0.9%)

 

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:15,64

    425

   os.rek. (1:15,64; 0%)

 

 

 

200PM

    7.   

2:48,51

    424

              (2:44,88; -2.15%)

 

 

 

200PM

    (finale) 7.   

2:45,47

    448

              (2:44,88; -0.35%)

 
         

45.  

SMREČNIK Ožbej, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KM

    50.   

0:34,77

    217

   os.rek. (0:36,78; 5.78%)

 

 

 

100KM

    34.   

1:16,71

    228

   os.rek. (1:16,74; 0.03%)

 

 

 

50HM

    22.   

0:38,39

    244

   os.rek. (0:39,13; 1.92%)

 

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:38,81

    236

   os.rek. (0:39,13; 0.82%)

 

 

 

100HM

    16.   

1:27,95

    204

              (1:25,27; -3.04%)

 

 

 

100HM

    (finale) 8.   

1:25,59

    222

              (1:25,27; -0.37%)

 
         

46.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PM

    23.   

0:36,42

    361

              (0:35,19; -3.37%)

 

 

 

50PM

    (finale)  1.   

0:35,74

    382

              (0:35,19; -1.53%)

 

 

 

200PM

    13.   

3:01,00

    342

   os.rek. (3:02,80; 0.99%)

 

 

 

200PM

    (finale)  3.   

2:55,29

    377

   os.rek. (3:02,80; 4.28%)

 

 

 

50DM

    29.   

0:32,47

    322

   os.rek. (0:33,08; 1.87%)

 

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:32,05

    335

   os.rek. (0:33,08; 3.21%)

 

 

 

100DM

    23.   

1:14,37

    294

   os.rek. (1:15,34; 1.3%)

 

 

 

100DM

    (finale) 5.   

1:15,76

    278

              (1:15,34; -0.55%)

 

 

 

50HM

    16.   

0:35,64

    305

   os.rek. (0:36,92; 3.59%)

 

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:35,04

    321

   os.rek. (0:36,92; 5.36%)

 

 

 

400MM

    11.   

5:40,04

    368

   os.rek. (6:05,99; 7.63%)

 
         

47.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KM

    32.   

1:09,48

    307

   os.rek. (1:11,69; 3.18%)

 

 

 

50DM

    31.   

0:32,88

    310

              (0:32,27; -1.85%)

 

 

 

50HM

    19.   

0:37,27

    267

              (0:36,32; -2.54%)

 

 

 

50HM

    (finale)  2.   

0:35,91

    298

   os.rek. (0:36,32; 1.14%)

 
         

48.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KM

    12.   

2:12,29

    458

              (2:10,95; -1.01%)

 

 

 

200KM

    (finale) 4.   

2:10,20

    480

   os.rek. (2:10,95; 0.57%)

 

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:23,67

    516

   os.rek. (9:54,46; 5.46%)

 

 

 

1500KM

    4.   

17:39,20

    556

   os.rek. (18:38,41; 5.59%)

 

 

 

50DM

    26.   

0:31,45

    355

   os.rek. (0:33,03; 5.02%)

 

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:30,91

    373

   os.rek. (0:33,03; 6.85%)

 

 

 

400MM

    8.   

5:13,09

    472

   os.rek. (5:13,88; 0.25%)

vir: pzsana.net

 

Sorodne vsebine
COMEN Cup 2021, 15.-17.10.2021, Beograd (SRB), 50m bazen
MM Start 2021, 16.-17.10.2021, Kranj, 25m bazen
Pokal Ribnica 2021, 16.10.2021, Ribnica, 25m bazen
Olimpijske igre 2020 (2021), 24.7.-1.8.2021, Tokio (JPN), 50m bazen
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 23.-25.7.2021, Ljubljana, 50m bazen
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice 17.-18.7.2021, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Swim Meet, 16.-18.7.2021, Beograd (SRB), 50m bazen
MM Telekom 2021, 10.-11.7.2021, Radovljica, 50m bazen
MM Boberček 2021, 3.7.2021, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Borac Telegroup Grand Challenge 2021, 26.-27.6.2021, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM Veronika 2021, 26.6.2021, Kamnik, 50m bazen
48. MM Ravne 2021, 19.-20.6.2021, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Mišov memorial 2021, 12.6.2021, Ljubljana, 50m bazen
Velika nagrada Kranja, 5.-6.6.2021, Kranj, 50m bazen
Memorial Jožeta Rebca 2021, 5.6.2021, Radovljica, 50m bazen
Banja Luka OPEN, 29.-30.5.2021, Banja Luka (BIH), 50m bazen
Evropsko člansko prvenstvo, 17.-23.5.2021, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
Pokal Triglavko 2021, 22.5.2021, Kranj, 50m bazen
ATUS Ströck Meeting 2021, 23.-25.4.2021, Graz (AUT), 50m bazen
Pokal Triglav 2021 (2. del) 17.4.2021, Kranj, 50m bazen
FFN Golden Tour Marseille, 19. - 21.3.2021, Marseille (FRA), 50m bazen
Pokal Triglav 2021 (1. del), 27.3.2021, Kranj, 50m bazen
FFN Golden Tour Marseille, 19.- 21.3.2021, Marseille (FRA), 50m bazen
GP Slovakia 5.-7.3.2021, Šamorín (SVK), 50m bazen
Štoping ljubljanskih klubov, 23.12.2020, Ljublljana, 25m bazen
Győr Open 2020, 16.-19.12.2020, Győr (HUN), 50m bazen
MM Mladost 2020, 7.- 8.11.2020, Zagreb (CRO), 25m bazen
🏊‍♀️🏆Odprto združeno prvenstvo Slovenije 2020, 15.-18.10.2020, Kranj, 50m bazen🏆🏊‍♂️
Moštveno in posamično prvenstvo za mlajše dečke in mlajše deklice, 09.-11.10.2020, Koper, 50m bazen
Moštveno in posamično državno prvenstvo za dečke in deklice, 9.-11.10.2020, Koper, 50m
Velika nagrada Slovenije - MM Kranj 2020, 3.-4.10.2020, Kranj, 50m bazen
8. razvojni pokal - MM Veronika 2020, 26.9.2020, Kamnik, 50m bazen
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana, 19.9.2020, Ljubljana, 50m bazen
7. razvojni pokal - Mišov memorial, 12.9.2020, Ljubljana, 50m bazen
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne 2020, 1.-2.8.2020, Ravne na Koroškem, 50m bazen
6. razvojni pokal - MM Krško 2020, 18.7.2020, Brestanica, 50m bazen
MM Telekom 2020, 11.-12.7.2020, Radovljica, 50m bazen
5. razvojni pokal - Pokal Boberček 2020, 4.7.2020, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM Victoria Primorje 2020, 8.-9.2.2020, Rijeka (CRO), 50m bazen
Ekipno in posamično državno prvenstvo za dečke in deklice, 7.-9.2.2020, Kranj, 25m bazen
Ekipno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in mlajše deklice 2020, 7.-9.2.2020, Kranj, 25m bazen
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, 23.- 26.1.2020, Ljubljana, 25m bazen
22. Boštjanov "Dr. Fig" 2020, 18.1.2020, Kranj, 25m bazen
4. razvojni pokal - Celjski pokal 2020, 12.1.2020, Celje, 25m bazen
3. kolo zimskega TROBOJA BM-FR-VV, 4.1.2020, Velenje, 25m
2. kolo zimskega TROBOJA BM-FR-VV, 18.12.2019, Maribor
Evropsko prvenstvo, 4.-8.12.2019, Glasgow (GBR), 25m bazen
28. MM Miklavž 2019, 7.12.2019, Ljubljana, 25m bazen
3. Razvojni pokal - 29. Božičev memorial 2019, 30.11.2019, Maribor, 25m bazen
2. Velika nagrada Slovenije - 36. Špelin in Vesnin memorial 2019, 23.-24.11.2019, Kranj, 25m bazen
1. kolo zimskega TROBOJA FR-BM-VV, 16.11.2019, Velenje, 25m bazen
1. Velika nagrada Slovenije - 34. Pokal mesta Celje 2019, 09.-10.11.2019, Celje, 25m bazen
Svetovni pokal, 7.-9.11.2019, Doha (QAT), 50m bazen
MM Mladost 2019, 9.-10.11.2019, Zagreb (CRO), 25m bazen
1. razvojni pokal - Pokal Delfin 2019, 26.10.2019, Ljubljana, 25m bazen
MM Start 2019, 12.10.2019, Kranj, 25m bazen
Svetovni pokal, 4.-6.10.2019, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
Mladinsko svetovno prvenstvo 20.-25.08.2019, Budimpešta (HUN), 50m bazen
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, 1.-4.8.2019, Kranj, 50m bazen
Svetovno prvenstvo, 21.-28.07.2019, Gwangju (KOR), 50m bazen
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 19.-21.07.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM Telekom 2019, 13.-14.07.2019, Radovljica, 50m bazen
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 13.-14.07.2019, Kranj, 50m bazen
Mladinsko evropsko prvenstvo 2019, 3.-7.7.2019, Kazan (RUS)
7. velika nagrada Slovenije - MM Ravne 2019, 22.-23.6.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen
3. kolo letnega TROBOJA BM-FR-VV, 21.6.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Odprto prvenstvo Slovenije, 14.-16.6.2019, Kranj, 50m bazen
8. razvojni pokal - Mišov memorial 2019, 15.6.2019, Ljubljana, 50m bazen
7. razvojni pokal - MM Krško 2019, 8.6.2019, Brestanica, 50m bazen
6. razvojni pokal - Pokal Boberček 2019, 1.6.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Banja Luka Open 2019, 25.-26.5.2019, Banja Luka (BIH), 50m bazen
2. kolo letnega TROBOJA BM-FR-VV, 26.5.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen
7. MM Walter Mrtl Memorial 2019, 25.5.2019, Wolfsberg (AUT), 50m bazen
5. velika nagrada Slovenije - 44. MM Pokal mesta Ljubljana 2019, 18.-19.5.2019, Ljubljana, 50m bazen
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj 2019, 18.5.2019, Ptuj, 50m bazen
Balkan Junior Swimming Championships 2019 (Mladinska Balkaniada 2019), 11.-12.5.2019, Kavala (GRE), 50m bazen
39. MM Ilirija 2019, 11.5.2019, Ljubljana, 50m bazen
1. kolo letnega TROBOJA FR-BM-VV, 18.4.2019, Maribor, 50m bazen
10. MM "22. April" 2019, 13.-14.4.2019, Banja Luka (BIH), 50m bazen
Multinations Junior Swimming Meet 2019, 13.-14.04.2019, Sursee (SUI), 50m bazen
Swim Cup Eindhoven, 12.-14.4.2019, Eindhoven (NL), 50m bazeni
13. MM Pomlad 2019 🌸🌿, 13.4.2019, Maribor, 50m bazen
32. Mariničev memorial, 6.4.2019, Velenje, 25m bazen
Četveroboj reprezentanc SLO-CRO-SRB-BIH 2019, 23.-24.3.2019, Zagreb (CRO), 50m bazen
Serbia OPEN 2019, 15.-17.3.2019, Beograd (SRB), 50m bazen
Festival plavanja - MM Ježek 2019 🦔, 16.-17.3.2019, Ljubljana, 25m bazen
4. velika nagrada Slovenije - MM Pingvinček 2019, 9.-10.3.2019, Kranj, 50m bazen
Miting Victoria Primorje 2019, 16.-17.2.2019, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično prvenstvo za mlajše dečke in mlajše deklice 2019, 9.- 10.2.2019, Maribor, 25m bazen
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice 2019, 1.- 3.2.2019, Maribor, 25m bazen
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2019, 24.-27.1.2019, Ljubljana, 25m bazen
21. Boštjanov "Dr.Fig" 2019, 19.1.2019, Kranj, 25m bazen
MM Star 2019, 12.-13.1.2019, Kranj, 50m bazen
3. kolo troboja BM-FR-VV, 13.1.2019, Velenje, 25m bazen
4. razvojni pokal - Celjski pokal 2019, 5.1.2019, Celje, 25m bazen
3. velika nagrada Slovenije - MM Maribor 2018, 22.-23.12.2018, Maribor, 50m bazen
27. MM Miklavž 2018, 8.12.2018, Ljubljana, 25m bazen
CECJM 2018, 30.11.-2.12.2018, Novi Sad, 50m
3. razvojni pokal - 28. MM Memorial Tone Božič 2018, 24.11.2018, Maribor, 25m bazen
2. velika nagrada Slovenije - 35. Špelin in Vesnin memorial 2018, 17.-18.11.2018, Kranj, 25m bazen
2. kolo troboja BM-FR-VV, 14.11.2018, Maribor, 25m bazen
2. razvojni pokal - Kranjska čebela 2018, 10.11.2018, Kranj, 25m bazen
1. velika nagrada Slovenije - 33. Pokal mesta Celje 2018, 3.-4.11.2018, Celje, 25m bazen
11. Pokal Ruš 2018, 2.10.2018, Ruše, 25m bazen
1. razvojni pokal - 3. Pokal Delfin 2018, 27.10.2018, Ljubljana, 25m bazen
1. kolo troboja BM-FR-VV, 21.10.2018, Velenje, 25m bazen
Mladinske olimpijske igre 2018, 6.10.-18.10.2018, Buenos Aires (ARG), 50m bazen
Evropsko prvenstvo, 03.08. - 09.08.2018, Glasgow (GBR), 50m bazen
Združeno prvenstvo Slovenije, 26.07. - 29.07.2018, Koper, 50m bazen, točke FINA
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 20.07. - 22.07.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen- po 1. dnevu
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 14.07. - 15.07.2018, Kranj, 50m bazen
MM Telekom, 14.07. - 15.07.2018, Radovljica, 50m bazen
Pokal Kopra, 07.07.2018, Koper, 50m bazen
Mladinsko evropsko prvenstvo, 04.07. - 08.07.2018, Helsinki (FIN), 50m bazen
MM Sette Colli, 29.06. - 01.07.2018, Rim/Roma (ITA), 50m bazen
MM Veronika, 30.06.2018, Kamnik, 50m bazen
Sredozemske igre, 23.06. - 25.06.2018, Tarragona (ESP), 50m bazen
Pokal Goriška, 25.06.2018, Nova Gorica, 50m bazen
Lučkin memorial, 23.06.2018, Trbovlje, 50m bazen
MM Trofej Beograda, 16.06. - 17.06.2018, Beograd (SRB), 50m bazen
Mišov memorial, 16.06.2018, Ljubljana, 50m bazen
14. MM za "Pokal Boberček", 09.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM Ravne, 02.06. - 03.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Memorial Walter Mrtl, 26.05.2018, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2018, Ljubljana, 50m bazen
Memorial Boštjana Mariniča, 19.05.2018, Velenje, 25m bazen
Pokal Terme Ptuj, 12.05. - 13.05.2018, Ptuj, 50m bazen,
Mladinska balkaniada, 05.05. - 06.05.2018, Sarajevo (BIH), 50m bazen
Energy Standard Cup, 28.04. - 29.04.2018, Lignano Sabbiadoro (ITA), 50m bazen
3. kolo troboja BM-FR-VV, 28.04.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM 22. april, 21.04. - 22.04.2018, Banja Luka (BIH), 50m bazen
Absolutno državno prvenstvo Slovenije, 20.04. - 22.04.2018, Kranj, 50m bazen- delni rezultati
MM Pomlad, 14.04.2018, Maribor, 50m bazen
Velikonočni miting, 07.04.2018, Celje, 25m bazen
ZDP v daljinskem plavanju na 5km, 31.03.2018, Radovljica, 50m bazen
2. kolo troboja BM-FR-VV, 29.03.2018, Maribor, 50m bazen
MM Pingvinček, 24.03. - 25.03.2018, Kranj, 50m bazen,
Multinations Junior Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
Multinations Youth Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Limassol (CYP), 50m bazen,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB 17.03. - 18.03.2018, Beograd (SRB), 50m bazen,
POKAL JEŽEK, Ljubljana, 10.03. 2018 - 25 m bazen
1. kolo troboja FR - VV - BM, Ravne na Koroškem, dne 3.3. 2018 - 50 m bazen
Moštveno in posamično ZDP za ml.dečke in ml.deklice, 10.02. - 11.02.2018, Celje, 25m bazen
MM VICTORIJA - PRIMORJE, REKA 10.-11. 02.2018 - 50 M BAZEN ( začasni rezultati )
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 02.02. - 04.02.2018, Maribor, 25m bazen, - ZAČASNI REZULTATI
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, 25.01. - 28.01.2018, Ljubljana, 25m bazen
Pokal Zdravilišča Radenci, 21.01.2018, Radenci, 25m bazen,
MM DR.FIG, Kranj 20.01.2018 - 25 m bazen
3. kolo troboja FR - BM - VV, Velenje 07.01.2018 - 25 m bazen
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Trgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Gyr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mrtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Strck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hdmezvsrhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hdmezvsrhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mrtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...