Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
Združeno prvenstvo Slovenije, 26.07. - 29.07.2018, Koper, 50m bazen, točke FINA



Uradni rezultati

     
1.  
disc.
          mesto
čas
točke
  sssss
 
 
50KZ
    20.   
0:28,86
    551
 
 
100KZ
    6.   
1:00,42
    626
 
 
100KZ
    (finale) 8.   
1:01,43
    596
 
 
100KZ
    (1. v štafeti) -    
0:59,87
    644
 
 
200KZ
    2.   
2:08,79
    675
 
 
200KZ
    (finale) 4.   
2:06,71
    708
 
 
200KZ
    (1. v štafeti) -    
2:06,33
    715
 
 
400KZ
    3.   
4:28,54
    682
 
 
400KZ
    (finale)  2.   
4:20,15
    750
   os.rek. (4:20,35; 0.07%)
 
 
800KZ
    3.   
9:08,47
    690
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
9:12,81
    674
 
 
1500KZ
    3.   
17:29,25
    686
     
2.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    9.   
0:28,52
    571
 
 
50KZ
    (finale) 8.   
0:28,84
    552
 
 
50HZ
    1.   
0:30,87
    673
 
 
50HZ
    (finale)  3.   
0:30,64
    688
 
 
100HZ
    5.   
1:07,33
    642
 
 
100HZ
    (finale) 6.   
1:06,81
    657
 
 
100HZ
    (1. v štafeti) -    
1:06,48
    667
 
 
200HZ
    2.   
2:25,93
    614
 
 
200HZ
    (finale)  3.   
2:23,74
    642
     
3.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    45.   
0:29,68
    507
 
 
50HZ
    2.   
0:30,96
    667
 
 
50HZ
    (finale) 4.   
0:30,77
    680
 
 
100HZ
    1.   
1:06,28
    673
 
 
100HZ
    (finale)  1.   
1:05,22
    706
 
 
100HZ
    (1. v štafeti) -    
1:06,83
    657
 
 
100HZ
    (1. v štafeti) -    
1:06,48
    667
 
 
200HZ
    6.   
2:27,35
    596
     
4.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200PZ
    12.   
3:02,33
    444
 
 
200PZ
    (finale)  1.   
2:54,80
    504
   os.rek. (2:56,12; 0.75%)
 
 
50DZ
    22.   
0:32,47
    425
   os.rek. (0:32,98; 1.57%)
 
 
100DZ
    18.   
1:13,19
    435
 
 
100DZ
    (finale) 6.   
1:11,16
    473
 
 
200DZ
    6.   
2:33,77
    497
   os.rek. (2:36,54; 1.8%)
 
 
200DZ
    (finale) 4.   
2:34,50
    490
   os.rek. (2:36,54; 1.32%)
 
 
200MZ
    13.   
2:37,97
    508
   os.rek. (2:39,19; 0.77%)
 
 
200MZ
    (finale)  3.   
2:37,95
    509
   os.rek. (2:39,19; 0.78%)
 
 
400MZ
    10.   
5:32,26
    515
 
 
400MZ
    (finale) 4.   
5:27,32
    538
   os.rek. (5:28,02; 0.21%)
     
5.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    46.   
0:30,86
    451
   os.rek. (0:31,88; 3.3%)
 
 
100KZ
    40.   
1:07,28
    454
 
 
100KZ
    (1. v štafeti) -    
1:06,72
    465
   os.rek. (1:06,88; 0.23%)
 
 
200KZ
    27.   
2:24,47
    478
   os.rek. (2:29,68; 3.6%)
 
 
800KZ
    18.   
10:23,70
    469
   os.rek. (10:41,70; 2.88%)
 
 
50DZ
    31.   
0:33,23
    397
   os.rek. (0:33,99; 2.28%)
 
 
100DZ
    25.   
1:16,14
    386
 
 
200DZ
    14.   
2:53,21
    347
 
 
200DZ
    (finale)  2.   
2:51,60
    357
   os.rek. (2:52,93; 0.77%)
     
6.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200KZ
    24.   
2:24,04
    482
   os.rek. (2:25,11; 0.74%)
 
 
400KZ
    19.   
5:00,85
    485
   os.rek. (5:07,69; 2.27%)
 
 
400KZ
    (finale) 6.   
5:03,70
    471
   os.rek. (5:07,69; 1.31%)
 
 
800KZ
    13.   
10:14,20
    491
   os.rek. (10:40,32; 4.25%)
 
 
100PZ
    19.   
1:26,60
    406
 
 
200PZ
    16.   
3:08,06
    404
 
 
200PZ
    (finale) 7.   
3:05,85
    419
 
 
100HZ
    26.   
1:19,14
    395
 
 
200HZ
    17.   
2:46,84
    411
   os.rek. (2:54,41; 4.53%)
 
 
200HZ
    (finale) 6.   
2:43,12
    439
   os.rek. (2:54,41; 6.92%)
     
7.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    12.   
0:37,98
    463
 
 
50PZ
    (finale) 5.   
0:37,97
    464
 
 
100PZ
    12.   
1:23,03
    460
 
 
100PZ
    (finale)  2.   
1:22,77
    465
 
 
200PZ
    8.   
2:56,64
    488
 
 
200PZ
    (finale) 7.   
2:55,60
    497
 
 
50HZ
    25.   
0:36,10
    421
 
 
100HZ
    18.   
1:16,06
    445
     
8.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    33.   
0:30,37
    473
   os.rek. (0:31,92; 5.1%)
 
 
200KZ
    11.   
2:18,73
    540
   os.rek. (2:21,83; 2.23%)
 
 
200KZ
    (finale)  3.   
2:17,63
    553
   os.rek. (2:21,83; 3.05%)
 
 
50HZ
    11.   
0:33,67
    519
   os.rek. (0:34,69; 3.02%)
 
 
50HZ
    (finale) 4.   
0:33,46
    528
   os.rek. (0:34,69; 3.67%)
 
 
100HZ
    18.   
1:16,06
    445
 
 
100HZ
    (1. v štafeti) -    
1:12,19
    521
   os.rek. (1:13,03; 1.16%)
 
 
200HZ
    5.   
2:37,32
    490
 
 
200HZ
    (finale)  3.   
2:34,34
    519
   os.rek. (2:36,74; 1.55%)
     
9.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DZ
    29.   
0:33,11
    401
 
 
100DZ
    26.   
1:16,19
    386
 
 
200DZ
    15.   
2:56,76
    327
 
 
200DZ
    (finale) 4.   
2:56,53
    328
 
 
50HZ
    18.   
0:34,87
    467
 
 
100HZ
    14.   
1:15,08
    463
 
 
100HZ
    (finale) 5.   
1:13,34
    497
   os.rek. (1:14,61; 1.73%)
 
 
200HZ
    15.   
2:43,29
    438
 
 
200HZ
    (finale)  2.   
2:38,52
    479
 
 
200MZ
    29.   
2:46,15
    437
   os.rek. (2:48,39; 1.34%)
     
10.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    3.   
0:28,51
    572
 
 
50KZ
    (finale) 5.   
0:28,20
    591
 
 
100KZ
    12.   
1:02,56
    564
 
 
100KZ
    (finale)  2.   
1:01,73
    587
 
 
50DZ
    8.   
0:31,14
    482
 
 
50DZ
    (finale)  2.   
0:30,92
    493
 
 
50HZ
    8.   
0:32,91
    555
   os.rek. (0:33,32; 1.24%)
 
 
50HZ
    (finale)  1.   
0:32,42
    581
   os.rek. (0:33,32; 2.77%)
 
 
200MZ
    15.   
2:38,90
    500
 
 
200MZ
    (finale)  1.   
2:35,61
    532
     
11.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    6.   
0:28,63
    565
 
 
50KZ
    (finale) 6.   
0:28,60
    566
 
 
100KZ
    1.   
1:00,29
    630
 
 
100KZ
    (finale) 7.   
1:00,36
    628
 
 
100KZ
    (1. v štafeti) -    
1:00,02
    639
   os.rek. (1:00,15; 0.21%)
 
 
200KZ
    1.   
2:09,25
    667
 
 
200KZ
    (finale)  3.   
2:06,23
    716
 
 
200KZ
    (1. v štafeti) -    
2:08,56
    678
 
 
400KZ
    1.   
4:26,36
    699
 
 
400KZ
    (finale)  3.   
4:21,04
    743
   os.rek. (4:24,50; 1.32%)
 
 
800KZ
    1.   
8:53,05
    752
   os.rek. (9:02,68; 1.8%)
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
9:07,25
    695
 
 
1500KZ
    2.   
17:09,82
    725
   os.rek. (17:17,29; 0.72%)
     
12.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    41.   
0:30,72
    457
   os.rek. (0:31,12; 1.3%)
 
 
200KZ
    19.   
2:22,19
    501
   os.rek. (2:22,62; 0.3%)
 
 
200KZ
    (1. v štafeti) -    
2:22,18
    501
   os.rek. (2:22,62; 0.3%)
 
 
50HZ
    15.   
0:34,18
    496
   os.rek. (0:34,22; 0.11%)
 
 
50HZ
    (finale) 5.   
0:33,64
    520
   os.rek. (0:34,22; 1.72%)
 
 
100HZ
    12.   
1:14,51
    474
   os.rek. (1:14,89; 0.5%)
 
 
100HZ
    (finale)  2.   
1:12,50
    514
   os.rek. (1:14,89; 3.29%)
 
 
200HZ
    7.   
2:38,22
    482
   os.rek. (2:39,44; 0.77%)
 
 
200HZ
    (finale) 6.   
2:37,16
    491
   os.rek. (2:39,44; 1.45%)
     
13.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    81.   
1:08,49
    430
 
 
200KZ
    44.   
2:23,28
    490
 
 
400KZ
    27.   
4:56,09
    509
 
 
800KZ
    9.   
9:57,02
    535
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
10:09,07
    504
 
 
1500KZ
    8.   
19:13,55
    516
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    62.   
0:38,27
    353
 
 
100HZ
    47.   
1:23,13
    341
     
14.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    54.   
0:26,22
    507
 
 
100KM
    15.   
0:54,77
    628
 
 
200KM
    3.   
1:57,28
    657
 
 
200KM
    (finale)  1.   
1:51,83
    758
 
 
400KM
    2.   
4:10,49
    678
 
 
400KM
    (finale)  1.   
4:01,33
    758
 
 
800KM
    1.   
8:23,31
    724
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
8:33,59
    682
 
 
1500KM
    1.   
16:06,79
    731
 
 
200DM
    6.   
2:10,22
    627
 
 
200DM
    (finale)  1.   
2:04,23
    723
     
15.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
800KM
    5.   
8:33,55
    682
   os.rek. (8:43,33; 1.9%)
 
 
200PM
    2.   
2:29,86
    603
 
 
200PM
    (finale)  3.   
2:30,48
    596
 
 
100DM
    4.   
0:59,99
    572
 
 
100DM
    (finale) 5.   
0:59,43
    589
   os.rek. (0:59,82; 0.65%)
 
 
200DM
    1.   
2:06,76
    680
 
 
200DM
    (finale)  3.   
2:05,41
    702
   os.rek. (2:06,35; 0.74%)
 
 
200MM
    1.   
2:14,33
    611
 
 
200MM
    (finale) 4.   
2:13,06
    628
 
 
400MM
    1.   
4:38,63
    670
 
 
400MM
    (finale)  2.   
4:31,53
    724
   os.rek. (4:33,71; 0.8%)
     
16.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    5.   
0:32,12
    527
 
 
50PM
    (finale) 8.   
0:32,37
    515
 
 
100PM
    5.   
1:11,37
    512
   os.rek. (1:12,61; 1.73%)
 
 
200PM
    7.   
2:37,41
    521
 
 
200PM
    (finale)  3.   
2:36,15
    533
   os.rek. (2:36,98; 0.53%)
 
 
50HM
    3.   
0:29,24
    555
 
 
50HM
    (finale)  3.   
0:28,79
    582
   os.rek. (0:28,96; 0.59%)
 
 
100HM
    3.   
1:02,21
    578
 
 
100HM
    (finale) 8.   
1:02,30
    576
 
 
100HM
    (1. v štafeti) -    
1:03,51
    544
 
 
100HM
    (1. v štafeti) -    
1:03,71
    539
 
 
100HM
    (1. v štafeti) -    
1:02,72
    564
 
 
200HM
    2.   
2:14,52
    575
 
 
200HM
    (finale) 4.   
2:11,44
    617
     
17.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    28.   
0:27,46
    441
 
 
100KM
    33.   
1:00,22
    472
   os.rek. (1:00,33; 0.18%)
 
 
200KM
    34.   
2:14,58
    435
   os.rek. (2:29,91; 11.39%)
 
 
50PM
    11.   
0:33,05
    484
   os.rek. (0:33,21; 0.48%)
 
 
50PM
    (finale)  3.   
0:32,90
    490
   os.rek. (0:33,21; 0.94%)
 
 
100PM
    13.   
1:13,78
    464
   os.rek. (1:13,96; 0.24%)
 
 
100PM
    (finale) 5.   
1:12,93
    480
   os.rek. (1:13,96; 1.41%)
 
 
200PM
    8.   
2:37,76
    517
   os.rek. (2:42,04; 2.71%)
 
 
200PM
    (finale) 7.   
2:37,61
    519
   os.rek. (2:42,04; 2.81%)
 
 
50DM
    25.   
0:29,88
    423
     
18.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    (1. v štafeti) -    
0:54,58
    634
   os.rek. (0:55,13; 1%)
 
 
200KM
    (1. v štafeti) -    
1:58,25
    641
   os.rek. (2:05,38; 6.02%)
 
 
200KM
    (1. v štafeti) -    
1:58,20
    642
   os.rek. (2:05,38; 6.07%)
 
 
50PM
    1.   
0:29,65
    670
 
 
50PM
    (finale)  3.   
0:30,01
    646
 
 
100PM
    1.   
1:06,36
    638
 
 
100PM
    (finale)  3.   
1:05,74
    656
 
 
200PM
    1.   
2:25,33
    662
 
 
200PM
    (finale)  2.   
2:23,22
    691
 
 
50DM
    1.   
0:26,88
    581
 
 
50DM
    (finale) 8.   
0:27,42
    547
     
19.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    49.   
0:29,20
    367
 
 
200KM
    40.   
2:17,67
    406
 
 
400KM
    35.   
4:51,31
    431
 
 
800KM
    24.   
10:02,09
    423
   os.rek. (10:42,08; 6.64%)
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
10:05,63
    416
   os.rek. (10:42,08; 6.01%)
 
 
1500KM
    17.   
19:13,43
    430
   os.rek. (19:49,45; 3.12%)
 
 
50PM
    22.   
0:35,83
    379
   os.rek. (0:36,06; 0.64%)
 
 
100PM
    24.   
1:21,22
    348
   os.rek. (1:21,65; 0.52%)
     
20.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    2.   
0:24,66
    609
 
 
50KM
    (finale) 6.   
0:24,53
    619
 
 
100KM
    3.   
0:53,40
    677
 
 
100KM
    (finale) 7.   
0:53,27
    682
   os.rek. (0:53,29; 0.03%)
 
 
100KM
    (1. v štafeti) -    
0:53,74
    665
 
 
100KM
    (1. v štafeti) -    
0:52,95
    695
   os.rek. (0:53,29; 0.64%)
 
 
200KM
    (1. v štafeti) -    
1:58,04
    645
   os.rek. (2:00,04; 1.69%)
 
 
50DM
    3.   
0:25,68
    666
 
 
50DM
    (finale)  2.   
0:25,45
    684
 
 
50HM
    6.   
0:28,76
    584
 
 
50HM
    (finale)  1.   
0:28,33
    611
   os.rek. (0:28,38; 0.17%)
     
21.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    19.   
0:34,10
    440
 
 
100PM
    16.   
1:14,99
    442
 
 
200PM
    12.   
2:42,51
    473
 
 
200PM
    (finale)  1.   
2:42,09
    477
 
 
50DM
    31.   
0:30,05
    415
   os.rek. (0:30,67; 2.06%)
 
 
50HM
    18.   
0:32,35
    410
 
 
100HM
    15.   
1:10,27
    401
 
 
100HM
    (finale)  3.   
1:07,65
    450
 
 
200MM
    11.   
2:26,73
    468
   os.rek. (2:35,67; 6.09%)
 
 
200MM
    (finale) 6.   
2:27,54
    461
   os.rek. (2:35,67; 5.51%)
     
22.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    9.   
0:25,89
    526
 
 
50KM
    (finale) 8.   
0:26,12
    513
 
 
100KM
    20.   
0:58,46
    516
 
 
50PM
    3.   
0:31,68
    549
   os.rek. (0:32,11; 1.35%)
 
 
50PM
    (finale)  3.   
0:31,53
    557
   os.rek. (0:32,11; 1.83%)
 
 
100PM
    6.   
1:11,50
    510
   os.rek. (1:11,60; 0.13%)
 
 
100PM
    (finale) 5.   
1:11,12
    518
   os.rek. (1:11,60; 0.67%)
 
 
50DM
    7.   
0:27,80
    525
 
 
50DM
    (finale) 6.   
0:27,90
    519
 
 
100DM
    8.   
1:01,95
    520
   os.rek. (1:03,17; 1.96%)
 
 
100DM
    (finale)  2.   
1:01,39
    534
   os.rek. (1:03,17; 2.89%)
     
23.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    (1. v štafeti) -    
1:01,68
    439
 
 
50PM
    2.   
0:30,90
    592
 
 
50PM
    (finale) 6.   
0:30,59
    610
   os.rek. (0:30,87; 0.91%)
 
 
100PM
    2.   
1:09,29
    560
 
 
100PM
    (finale) 6.   
1:08,66
    576
 
 
200PM
    6.   
2:36,58
    529
 
 
200PM
    (finale)  1.   
2:31,33
    586
   os.rek. (2:31,38; 0.03%)
 
 
50HM
    13.   
0:30,94
    469
 
 
50HM
    (finale) 4.   
0:30,35
    496
   os.rek. (0:30,56; 0.69%)
 
 
100HM
    9.   
1:05,19
    503
   os.rek. (1:05,75; 0.85%)
 
 
100HM
    (finale)  1.   
1:06,26
    479
     
24.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DM
    15.   
0:28,59
    482
   os.rek. (0:28,72; 0.45%)
 
 
100DM
    13.   
1:03,54
    482
 
 
100DM
    (finale) 4.   
1:02,20
    513
   os.rek. (1:03,28; 1.73%)
 
 
50HM
    6.   
0:29,96
    516
 
 
50HM
    (finale)  2.   
0:30,13
    507
 
 
100HM
    6.   
1:03,70
    539
   os.rek. (1:04,59; 1.39%)
 
 
100HM
    (finale) 5.   
1:03,99
    531
   os.rek. (1:04,59; 0.93%)
 
 
100HM
    (1. v štafeti) -    
1:04,22
    526
   os.rek. (1:04,59; 0.57%)
 
 
200HM
    6.   
2:18,78
    524
   os.rek. (2:19,11; 0.23%)
 
 
200HM
    (finale) 4.   
2:17,26
    542
   os.rek. (2:19,11; 1.34%)
     
25.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    4.   
0:30,48
    617
 
 
50PM
    (finale) 5.   
0:30,35
    625
 
 
100PM
    1.   
1:06,32
    639
 
 
100PM
    (finale)  2.   
1:05,72
    656
 
 
200PM
    1.   
2:23,10
    693
 
 
200PM
    (finale)  1.   
2:20,83
    727
 
 
200MM
    3.   
2:15,90
    590
 
 
200MM
    (finale)  3.   
2:12,10
    642
 
 
400MM
    2.   
4:45,61
    622
 
 
400MM
    (finale)  3.   
4:35,38
    694
   os.rek. (4:36,67; 0.46%)
     
26.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    50.   
0:56,90
    560
   os.rek. (0:57,53; 1.1%)
 
 
50DM
    38.   
0:27,97
    515
   os.rek. (0:28,00; 0.1%)
 
 
100DM
    28.   
1:01,54
    530
 
 
400MM
    15.   
5:02,14
    525
     
27.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200KM
    36.   
2:15,01
    431
   os.rek. (2:15,39; 0.28%)
 
 
400KM
    29.   
4:41,91
    475
   os.rek. (4:44,83; 1.03%)
 
 
800KM
    17.   
9:38,79
    476
   os.rek. (9:54,77; 2.76%)
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
9:49,00
    452
   os.rek. (9:54,77; 0.97%)
 
 
1500KM
    13.   
18:22,54
    493
   os.rek. (18:56,16; 3.04%)
 
 
50HM
    27.   
0:34,33
    343
   os.rek. (0:34,48; 0.43%)
 
 
100HM
    18.   
1:13,29
    354
   os.rek. (1:13,55; 0.35%)
 
 
200HM
    13.   
2:35,83
    370
   os.rek. (2:40,39; 2.92%)
 
 
200HM
    (finale)  3.   
2:31,56
    402
   os.rek. (2:40,39; 5.82%)
     
28.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    50.   
0:26,73
    478
 
 
100KM
    29.   
0:56,62
    568
   os.rek. (0:56,63; 0.01%)
 
 
200KM
    5.   
2:00,13
    612
 
 
200KM
    (finale) 5.   
1:59,73
    618
 
 
400KM
    5.   
4:12,34
    663
 
 
400KM
    (finale) 5.   
4:09,86
    683
   os.rek. (4:10,78; 0.36%)
 
 
800KM
    8.   
8:45,11
    638
   os.rek. (8:46,38; 0.24%)
 
 
100HM
    (1. v štafeti) -    
1:04,29
    524
     
29.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    1.   
0:29,52
    679
 
 
50PM
    (finale)  2.   
0:29,44
    684
 
 
100PM
    3.   
1:07,74
    599
 
 
100PM
    (finale) 8.   
1:09,19
    562
 
 
50DM
    14.   
0:27,13
    565
 
 
50DM
    (finale)  1.   
0:26,54
    603
   os.rek. (0:26,68; 0.52%)
 
 
100DM
    5.   
0:58,00
    633
 
 
100DM
    (finale) 5.   
0:57,02
    667
   os.rek. (0:57,65; 1.1%)


Back

 

Sorodne vsebine
2. kolo troboja BM-FR-VV, 14.11.2018, Maribor, 25m bazen
2. razvojni pokal - Kranjska čebela 2018, 10.11.2018, Kranj, 25m bazen
1. velika nagrada Slovenije - 33. Pokal mesta Celje 2018, 3.-4.11.2018, Celje, 25m bazen
11. Pokal Ruš 2018, 2.10.2018, Ruše, 25m bazen
1. razvojni pokal - 3. Pokal Delfin 2018, 27.10.2018, Ljubljana, 25m bazen
1. kolo troboja BM-FR-VV, 21.10.2018, Velenje, 25m bazen
Mladinske olimpijske igre 2018, 6.10.-18.10.2018, Buenos Aires (ARG), 50m bazen
Evropsko prvenstvo, 03.08. - 09.08.2018, Glasgow (GBR), 50m bazen
Združeno prvenstvo Slovenije, 26.07. - 29.07.2018, Koper, 50m bazen, točke FINA
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 20.07. - 22.07.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen- po 1. dnevu
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 14.07. - 15.07.2018, Kranj, 50m bazen
MM Telekom, 14.07. - 15.07.2018, Radovljica, 50m bazen
Pokal Kopra, 07.07.2018, Koper, 50m bazen
Mladinsko evropsko prvenstvo, 04.07. - 08.07.2018, Helsinki (FIN), 50m bazen
MM Sette Colli, 29.06. - 01.07.2018, Rim/Roma (ITA), 50m bazen
MM Veronika, 30.06.2018, Kamnik, 50m bazen
Sredozemske igre, 23.06. - 25.06.2018, Tarragona (ESP), 50m bazen
Pokal Goriška, 25.06.2018, Nova Gorica, 50m bazen
Lučkin memorial, 23.06.2018, Trbovlje, 50m bazen
MM Trofej Beograda, 16.06. - 17.06.2018, Beograd (SRB), 50m bazen
Mišov memorial, 16.06.2018, Ljubljana, 50m bazen
14. MM za "Pokal Boberček", 09.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM Ravne, 02.06. - 03.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Memorial Walter Mörtl, 26.05.2018, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2018, Ljubljana, 50m bazen
Memorial Boštjana Mariniča, 19.05.2018, Velenje, 25m bazen
Pokal Terme Ptuj, 12.05. - 13.05.2018, Ptuj, 50m bazen,
Mladinska balkaniada, 05.05. - 06.05.2018, Sarajevo (BIH), 50m bazen
Energy Standard Cup, 28.04. - 29.04.2018, Lignano Sabbiadoro (ITA), 50m bazen
3. kolo troboja BM-FR-VV, 28.04.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM 22. april, 21.04. - 22.04.2018, Banja Luka (BIH), 50m bazen
Absolutno državno prvenstvo Slovenije, 20.04. - 22.04.2018, Kranj, 50m bazen- delni rezultati
MM Pomlad, 14.04.2018, Maribor, 50m bazen
Velikonočni miting, 07.04.2018, Celje, 25m bazen
ZDP v daljinskem plavanju na 5km, 31.03.2018, Radovljica, 50m bazen
2. kolo troboja BM-FR-VV, 29.03.2018, Maribor, 50m bazen
MM Pingvinček, 24.03. - 25.03.2018, Kranj, 50m bazen,
Multinations Junior Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
Multinations Youth Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Limassol (CYP), 50m bazen,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB 17.03. - 18.03.2018, Beograd (SRB), 50m bazen,
POKAL JEŽEK, Ljubljana, 10.03. 2018 - 25 m bazen
1. kolo troboja FR - VV - BM, Ravne na Koroškem, dne 3.3. 2018 - 50 m bazen
Moštveno in posamično ZDP za ml.dečke in ml.deklice, 10.02. - 11.02.2018, Celje, 25m bazen
MM VICTORIJA - PRIMORJE, REKA 10.-11. 02.2018 - 50 M BAZEN ( začasni rezultati )
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 02.02. - 04.02.2018, Maribor, 25m bazen, - ZAČASNI REZULTATI
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, 25.01. - 28.01.2018, Ljubljana, 25m bazen
Pokal Zdravilišča Radenci, 21.01.2018, Radenci, 25m bazen,
MM DR.FIG, Kranj 20.01.2018 - 25 m bazen
3. kolo troboja FR - BM - VV, Velenje 07.01.2018 - 25 m bazen
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...