Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen

 

1.
disc.
mesto
čas
točke
sssss
50KZ
54.
0:29,33
529
100KZ
16.
1:00,94
623
100KZ
(finale) 6.
1:01,07
619
200KZ
10.
2:09,38
665
200KZ
(finale) 1.
2:08,13
685
200KZ
(1. v štafeti) -
2:08,63
677
400KZ
4.
4:30,41
684
400KZ
(finale) 4.
4:29,39
692
800KZ
(finale) 3.
9:08,92
700
800KZ
(vmesni čas) -
9:15,86
674
1500KZ
(finale) 3.
17:32,02
680
2.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
28.
0:28,63
569
os.rek. (0:29,21; 2.02%)
50KZ
(finale) 6.
0:28,62
570
os.rek. (0:29,21; 2.06%)
100KZ
76.
1:06,53
479
50HZ
8.
0:31,55
630
50HZ
(finale) 7.
0:30,98
666
os.rek. (0:31,42; 1.42%)
50HZ
(1. v štafeti) -
0:31,25
649
os.rek. (0:31,42; 0.54%)
50HZ
(1. v štafeti) -
0:31,10
658
os.rek. (0:31,42; 1.02%)
100HZ
9.
1:07,91
626
100HZ
(finale) 1.
1:07,31
643
100HZ
(1. v štafeti) -
1:07,05
651
200HZ
9.
2:28,36
584
200HZ
(finale) 1.
2:27,10
599
3.
disc.
mesto
čas
točke
50HZ
3.
0:30,93
669
50HZ
(finale) 5.
0:30,76
680
50HZ
(1. v štafeti) -
0:30,80
678
50HZ
(1. v štafeti) -
0:30,90
671
50HZ
(1. v štafeti) -
0:30,56
694
100HZ
2.
1:05,69
692
100HZ
(finale) 2.
1:05,10
711
100HZ
(1. v štafeti) -
1:05,47
699
100HZ
(1. v štafeti) -
1:05,99
683
200HZ
2.
2:21,61
672
200HZ
(finale) 1.
2:20,14
693
4.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
60.
0:29,41
525
50KZ
(1. v štafeti) -
0:29,02
546
100KZ
43.
1:03,22
558
100KZ
(1. v štafeti) -
1:02,04
591
200KZ
47.
2:21,17
512
50PZ
31.
0:39,14
427
50PZ
(finale) 6.
0:38,41
452
100PZ
24.
1:23,96
450
100PZ
(finale) 3.
1:21,71
488
5.
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
4.
0:28,65
620
50DZ
(finale) 4.
0:28,26
646
os.rek. (0:28,38; 0.42%)
100DZ
3.
1:03,20
682
100DZ
(finale) 2.
1:02,16
717
200DZ
4.
2:22,01
631
200DZ
(finale) 4.
2:21,32
640
100HZ
12.
1:08,39
613
200HZ
4.
2:23,73
643
200HZ
(finale) 3.
2:20,65
686
6.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
7.
0:34,67
614
50PZ
(finale) 7.
0:34,52
622
50DZ
9.
0:28,99
598
100DZ
4.
1:03,33
678
100DZ
(finale) 4.
1:02,25
714
os.rek. (1:02,58; 0.53%)
200DZ
1.
2:19,27
669
200DZ
(finale) 3.
2:18,91
674
200MZ
4.
2:26,29
640
200MZ
(finale) 3.
2:22,32
695
400MZ
5.
5:10,25
647
400MZ
(finale) 6.
5:07,71
663
7.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:27,10
671
os.rek. (0:27,48; 1.4%)
50KZ
(finale) 8.
0:26,96
681
os.rek. (0:27,48; 1.92%)
100KZ
5.
0:59,28
677
100KZ
(finale) 5.
0:58,15
717
200KZ
1.
2:04,40
749
200KZ
(finale) 1.
2:02,57
783
8.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
27.
0:28,56
573
50KZ
(finale) 4.
0:28,40
583
100KZ
11.
1:00,57
635
100KZ
(finale) 1.
0:59,61
666
100KZ
(1. v štafeti) -
0:59,13
682
200KZ
7.
2:08,30
682
200KZ
(finale) 7.
2:06,46
713
400KZ
2.
4:27,33
708
400KZ
(finale) 2.
4:22,17
751
800KZ
(finale) 2.
9:04,93
715
800KZ
(vmesni čas) -
9:12,76
685
1500KZ
(finale) 2.
17:26,54
691
9.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
87.
1:08,07
447
200KZ
63.
2:23,69
486
os.rek. (2:26,78; 2.15%)
400KZ
41.
5:00,85
497
os.rek. (5:09,71; 2.94%)
50HZ
43.
0:35,06
459
os.rek. (0:36,14; 3.08%)
100HZ
31.
1:15,20
461
os.rek. (1:15,79; 0.78%)
100HZ
(finale) 7.
1:15,63
453
os.rek. (1:15,79; 0.21%)
200HZ
22.
2:39,39
471
os.rek. (2:39,81; 0.26%)
200HZ
(finale) 1.
2:36,74
495
os.rek. (2:39,81; 1.95%)
10.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
105.
0:31,65
421
100KZ
102.
1:10,49
403
50HZ
41.
0:34,89
466
100HZ
30.
1:15,13
462
100HZ
(finale) 6.
1:15,58
454
200HZ
26.
2:42,93
441
200HZ
(finale) 2.
2:38,81
476
11.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:26,69
702
50KZ
(finale) 4.
0:26,23
740
50KZ
(1. v štafeti) -
0:26,49
718
100KZ
1.
0:58,03
722
100KZ
(finale) 2.
0:56,84
768
200KZ
5.
2:05,10
736
200KZ
(finale) 5.
2:04,88
740
50HZ
6.
0:31,29
646
50HZ
(finale) 3.
0:30,40
705
os.rek. (0:30,56; 0.52%)
100HZ
8.
1:07,34
642
100HZ
(finale) 8.
1:08,87
601
12.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
17.
0:28,21
595
os.rek. (0:28,26; 0.17%)
50KZ
(finale) 5.
0:27,81
621
os.rek. (0:28,26; 1.61%)
50KZ
(1. v štafeti) -
0:27,63
633
os.rek. (0:28,26; 2.28%)
100KZ
13.
1:00,82
627
os.rek. (1:02,69; 3.07%)
100KZ
(finale) 6.
1:01,07
619
os.rek. (1:02,69; 2.65%)
200KZ
46.
2:21,08
513
os.rek. (2:21,56; 0.34%)
200KZ
(1. v štafeti) -
2:16,74
564
os.rek. (2:21,56; 3.52%)
50DZ
23.
0:30,94
492
os.rek. (0:30,98; 0.12%)
50DZ
(finale) 5.
0:30,81
498
os.rek. (0:30,98; 0.55%)
50HZ
31.
0:34,04
502
os.rek. (0:34,33; 0.85%)
50HZ
(finale) 7.
0:34,25
493
os.rek. (0:34,33; 0.23%)
13.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
44.
0:29,06
544
100KZ
55.
1:04,36
529
200KZ
27.
2:17,06
560
os.rek. (2:17,09; 0.02%)
100PZ
20.
1:21,95
484
os.rek. (1:23,33; 1.68%)
14.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
72.
0:29,96
496
os.rek. (0:30,23; 0.9%)
100KZ
42.
1:03,21
558
200KZ
15.
2:13,42
607
os.rek. (2:14,99; 1.17%)
200KZ
(finale) 6.
2:12,88
614
os.rek. (2:14,99; 1.58%)
400KZ
13.
4:42,65
599
400KZ
(finale) 2.
4:37,72
632
os.rek. (4:38,17; 0.16%)
800KZ
(finale) 9.
9:37,34
601
800KZ
(vmesni čas) -
9:33,08
615
os.rek. (9:34,11; 0.17%)
1500KZ
(finale) 4.
17:57,18
634
os.rek. (18:37,52; 3.74%)
15.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
97.
0:31,12
443
os.rek. (0:31,84; 2.31%)
100KZ
79.
1:06,83
472
os.rek. (1:08,08; 1.87%)
200KZ
55.
2:22,62
497
os.rek. (2:25,52; 2.03%)
400KZ
42.
5:01,37
494
800KZ
(finale) 20.
10:19,41
487
os.rek. (10:23,52; 0.66%)
50HZ
56.
0:36,43
409
os.rek. (0:37,08; 1.78%)
16.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
94.
1:09,69
417
200KZ
53.
2:22,29
500
os.rek. (2:23,85; 1.09%)
400KZ
31.
4:55,88
522
os.rek. (5:00,28; 1.48%)
400KZ
(finale) 7.
4:55,27
526
os.rek. (5:00,28; 1.69%)
800KZ
(finale) 21.
10:26,88
469
os.rek. (10:30,24; 0.53%)
50HZ
64.
0:37,46
376
100HZ
55.
1:23,43
338
17.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
(1. v štafeti) -
0:24,10
653
os.rek. (0:24,58; 1.99%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:24,07
655
os.rek. (0:24,58; 2.11%)
100KM
8.
0:52,70
705
100KM
(finale) 4.
0:51,37
761
os.rek. (0:52,66; 2.51%)
200KM
4.
1:56,34
673
200KM
(finale) 1.
1:52,03
754
400KM
2.
4:06,59
710
400KM
(finale) 1.
3:59,84
772
800KM
(finale) 1.
8:19,32
742
800KM
(vmesni čas) -
8:38,90
661
1500KM
(finale) 4.
16:37,51
665
200DM
4.
2:05,35
703
200DM
(finale) 1.
2:02,65
751
os.rek. (2:03,99; 1.09%)
18.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
(1. v štafeti) -
0:27,14
457
os.rek. (0:27,86; 2.65%)
200KM
(1. v štafeti) -
2:02,87
572
os.rek. (2:10,17; 5.94%)
800KM
(finale) 8.
8:57,57
594
os.rek. (9:24,96; 5.09%)
800KM
(vmesni čas) -
9:04,61
572
os.rek. (9:24,96; 3.73%)
1500KM
(finale) 7.
16:59,84
623
os.rek. (17:36,15; 3.56%)
100PM
11.
1:09,10
588
os.rek. (1:14,13; 7.27%)
100PM
(finale) 8.
1:09,01
591
os.rek. (1:14,13; 7.41%)
100DM
25.
1:00,61
555
os.rek. (1:01,48; 1.43%)
100DM
(finale) 1.
0:59,97
573
os.rek. (1:01,48; 2.51%)
200DM
14.
2:11,41
611
200DM
(finale) 3.
2:09,90
632
os.rek. (2:10,60; 0.53%)
100HM
19.
1:05,06
508
200MM
12.
2:15,27
598
200MM
(finale) 1.
2:14,09
614
400MM
8.
4:47,18
612
19.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
34.
0:32,83
521
50PM
(finale) 2.
0:32,49
537
100PM
38.
1:15,02
460
100PM
(finale) 4.
1:12,61
507
os.rek. (1:12,93; 0.44%)
200PM
15.
2:39,31
506
os.rek. (2:40,17; 0.53%)
200PM
(finale) 4.
2:36,98
529
os.rek. (2:40,17; 2.03%)
50HM
19.
0:29,54
538
50HM
(finale) 3.
0:29,21
557
50HM
(1. v štafeti) -
0:28,96
572
os.rek. (0:29,07; 0.37%)
50HM
(1. v štafeti) -
0:29,34
550
100HM
12.
1:03,35
551
100HM
(finale) 3.
1:01,92
590
100HM
(1. v štafeti) -
1:03,16
556
100HM
(1. v štafeti) -
1:03,48
547
200HM
2.
2:13,95
583
200HM
(finale) 2.
2:10,87
625
os.rek. (2:10,89; 0.01%)
20.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
48.
0:25,85
529
50KM
(1. v štafeti) -
0:25,11
577
os.rek. (0:25,46; 1.39%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:25,87
528
100KM
26.
0:55,28
611
os.rek. (0:56,09; 1.46%)
100KM
(finale) 4.
0:55,13
616
os.rek. (0:56,09; 1.74%)
100KM
(1. v štafeti) -
0:55,16
615
os.rek. (0:56,09; 1.68%)
50PM
9.
0:30,02
681
os.rek. (0:30,11; 0.29%)
50PM
(finale) 7.
0:31,14
610
100PM
4.
1:05,58
688
os.rek. (1:06,36; 1.18%)
100PM
(finale) 5.
1:05,76
683
os.rek. (1:06,36; 0.91%)
200PM
7.
2:29,84
609
200PM
(finale) 4.
2:26,76
648
os.rek. (2:27,66; 0.61%)
50DM
23.
0:27,03
571
os.rek. (0:27,11; 0.29%)
50DM
(finale) 4.
0:26,50
606
os.rek. (0:27,11; 2.3%)
21.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
(1. v štafeti) -
0:24,59
614
os.rek. (0:24,68; 0.36%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:24,64
611
os.rek. (0:24,68; 0.16%)
100KM
19.
0:54,35
642
os.rek. (0:54,46; 0.2%)
100KM
(finale) 1.
0:53,32
680
os.rek. (0:54,46; 2.13%)
100KM
(1. v štafeti) -
0:53,29
682
os.rek. (0:54,46; 2.19%)
50DM
6.
0:25,71
664
50DM
(finale) 6.
0:25,65
668
100DM
12.
0:58,46
618
100DM
(finale) 1.
0:56,21
696
os.rek. (0:56,61; 0.71%)
200DM
7.
2:07,84
663
os.rek. (2:07,93; 0.07%)
200DM
(finale) 7.
2:07,98
661
100HM
9.
1:02,53
573
os.rek. (1:03,37; 1.34%)
100HM
(finale) 2.
1:01,75
595
os.rek. (1:03,37; 2.62%)
22.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
17.
0:31,59
584
50PM
(finale) 3.
0:31,34
599
100PM
14.
1:09,62
575
100PM
(finale) 1.
1:08,66
600
200PM
13.
2:38,52
514
200PM
(finale) 2.
2:33,45
567
os.rek. (2:33,68; 0.14%)
50DM
63.
0:28,75
474
os.rek. (0:30,06; 4.55%)
50HM
46.
0:31,55
442
100HM
30.
1:07,24
460
os.rek. (1:08,07; 1.23%)
100HM
(finale) 4.
1:06,21
482
os.rek. (1:08,07; 2.8%)
200HM
16.
2:26,01
450
23.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
107.
0:27,79
425
os.rek. (0:28,53; 2.66%)
100KM
91.
1:00,52
465
os.rek. (1:00,84; 0.52%)
400KM
34.
4:44,42
463
os.rek. (5:10,47; 9.15%)
50DM
76.
0:29,45
441
os.rek. (0:29,64; 0.64%)
100DM
56.
1:06,41
422
os.rek. (1:15,84; 14.19%)
50HM
45.
0:31,52
443
100HM
24.
1:05,98
487
os.rek. (1:06,89; 1.37%)
100HM
(finale) 3.
1:05,19
505
os.rek. (1:06,89; 2.6%)
200HM
14.
2:23,38
475
os.rek. (2:24,59; 0.84%)
200HM
(finale) 5.
2:22,02
489
os.rek. (2:24,59; 1.8%)
24.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
12.
0:30,99
619
50PM
(finale) 1.
0:30,83
629
100PM
9.
1:08,19
612
100PM
(finale) 6.
1:06,96
647
200PM
5.
2:29,08
618
200PM
(finale) 2.
2:22,15
713
200MM
11.
2:13,99
615
200MM
(finale) 6.
2:14,13
613
400MM
7.
4:47,17
612
400MM
(finale) 6.
4:41,46
650
25.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
13.
0:53,51
673
os.rek. (0:53,56; 0.09%)
100KM
(finale) 4.
0:53,67
667
200KM
5.
1:56,39
673
200KM
(finale) 5.
1:55,94
680
200KM
(1. v štafeti) -
1:56,94
663
400KM
3.
4:07,03
707
400KM
(finale) 3.
4:04,57
728
50HM
11.
0:28,94
573
os.rek. (0:29,42; 1.65%)
50HM
(finale) 1.
0:28,86
577
os.rek. (0:29,42; 1.94%)
50HM
(1. v štafeti) -
0:30,18
505
26.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
89.
0:27,14
457
os.rek. (0:27,43; 1.06%)
100KM
88.
1:00,40
468
os.rek. (1:02,67; 3.75%)
400KM
38.
4:55,16
414
os.rek. (5:06,64; 3.88%)
50DM
79.
0:29,59
435
os.rek. (0:29,88; 0.98%)
50HM
44.
0:31,35
450
os.rek. (0:31,83; 1.53%)
100HM
32.
1:08,86
429
os.rek. (1:09,91; 1.52%)
100HM
(finale) 7.
1:07,41
457
os.rek. (1:09,91; 3.7%)
200HM
20.
2:33,77
385
os.rek. (2:57,15; 15.2%)
200HM
(finale) 3.
2:32,39
396
os.rek. (2:57,15; 16.24%)
27.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
52.
0:25,98
521
os.rek. (0:27,61; 6.27%)
100KM
58.
0:57,53
542
os.rek. (0:59,64; 3.66%)
50PM
29.
0:32,43
540
os.rek. (0:39,12; 20.62%)
100PM
23.
1:12,60
507
os.rek. (1:29,08; 22.69%)
50DM
47.
0:28,00
514
os.rek. (0:28,83; 2.96%)
100DM
28.
1:01,25
538
os.rek. (1:02,45; 1.95%)
50HM
48.
0:31,66
437
os.rek. (0:33,06; 4.42%)
100HM
31.
1:07,33
459
os.rek. (1:09,69; 3.5%)
200MM
16.
2:19,75
542
os.rek. (2:21,35; 1.14%)
28.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
77.
0:26,74
478
os.rek. (0:27,81; 4%)
100KM
43.
0:56,63
568
os.rek. (0:57,73; 1.94%)
200KM
14.
2:00,16
611
os.rek. (2:01,52; 1.13%)
200KM
(finale) 3.
1:59,24
625
os.rek. (2:01,52; 1.91%)
400KM
7.
4:12,86
659
400KM
(finale) 8.
4:10,78
675
os.rek. (4:12,24; 0.58%)
800KM
(finale) 6.
8:46,38
633
os.rek. (8:55,96; 1.81%)
800KM
(vmesni čas) -
9:05,85
568
1500KM
(finale) 9.
17:26,06
577
50HM
(1. v štafeti) -
0:29,84
522
os.rek. (0:30,24; 1.34%)
100HM
15.
1:03,85
538
os.rek. (1:03,98; 0.2%)
100HM
(1. v štafeti) -
1:02,68
569
os.rek. (1:03,98; 2.07%)

 

Sorodne vsebine
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...