Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen

 

1.
disc.
mesto
čas
točke
sssss
50KZ
32.
0:54,57
82
100KZ
17.
2:00,89
79
os.rek. (brez rezultata)
50DZ
13.
1:08,96
44
os.rek. (brez rezultata)
50HZ
22.
0:57,58
103
os.rek. (0:58,85; 2.2%)
2.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
39.
1:30,10
35
os.rek. (brez rezultata)
3.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
33.
1:18,14
53
os.rek. (brez rezultata)
4.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:36,24
280
50KZ
(finale) 2.
0:34,18
334
os.rek. (0:34,91; 2.13%)
50PZ
2.
0:44,09
298
50PZ
(finale) 1.
0:40,73
379
os.rek. (0:41,48; 1.84%)
100PZ
1.
1:32,62
335
50DZ
3.
0:39,54
235
50DZ
(finale) 1.
0:34,72
348
os.rek. (0:38,47; 10.8%)
100DZ
1.
1:35,08
200
50HZ
1.
0:39,28
326
os.rek. (0:39,41; 0.33%)
50HZ
(finale) 1.
0:37,55
374
os.rek. (0:39,41; 4.95%)
100HZ
1.
1:25,86
310
5.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:38,82
228
os.rek. (0:39,83; 2.6%)
50PZ
3.
0:44,43
292
50PZ
(finale) 3.
0:42,63
330
os.rek. (0:42,65; 0.04%)
100PZ
2.
1:33,87
322
os.rek. (1:36,69; 3%)
50HZ
11.
0:48,85
169
6.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
31.
0:53,83
85
os.rek. (0:54,06; 0.42%)
100KZ
14.
1:55,41
91
os.rek. (2:00,51; 4.41%)
50PZ
23.
1:03,46
100
50HZ
25.
0:59,71
93
100HZ
13.
2:12,05
85
7.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
34.
1:19,06
51
os.rek. (brez rezultata)
8.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:31,73
418
50KZ
(finale) 8.
0:32,77
379
50PZ
5.
0:41,16
367
os.rek. (0:41,24; 0.19%)
50PZ
(finale) 6.
0:40,81
376
os.rek. (0:41,24; 1.05%)
100PZ
4.
1:28,57
383
50DZ
5.
0:34,41
357
50DZ
(finale) 5.
0:34,42
357
100DZ
1.
1:15,21
404
50HZ
6.
0:37,55
374
os.rek. (0:40,30; 7.32%)
50HZ
(finale) 6.
0:37,48
376
os.rek. (0:40,30; 7.52%)
100HZ
4.
1:18,66
403
os.rek. (1:31,58; 16.42%)
9.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:37,71
249
100KZ
6.
1:20,34
272
os.rek. (1:21,01; 0.83%)
50HZ
6.
0:42,54
257
50HZ
(finale) 5.
0:40,32
302
os.rek. (0:40,71; 0.96%)
100HZ
4.
1:31,08
259
10.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
38.
1:02,25
55
os.rek. (1:12,79; 16.93%)
50PZ
25.
1:03,91
98
100PZ
17.
2:13,18
112
os.rek. (2:19,45; 4.7%)
50HZ
29.
1:06,51
67
11.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:35,45
299
os.rek. (0:36,69; 3.49%)
50KZ
(finale) 4.
0:36,08
284
os.rek. (0:36,69; 1.69%)
100KZ
2.
1:18,76
288
os.rek. (1:19,82; 1.34%)
50HZ
4.
0:41,12
284
50HZ
(finale) 4.
0:39,51
321
os.rek. (0:41,07; 3.94%)
100HZ
3.
1:29,23
276
12.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:29,83
503
50KZ
(finale) 2.
0:29,22
535
os.rek. (0:29,72; 1.71%)
100KZ
1.
1:03,94
540
os.rek. (1:06,02; 3.25%)
50PZ
6.
0:41,24
365
os.rek. (0:43,50; 5.48%)
50PZ
(finale) 7.
0:41,38
361
os.rek. (0:43,50; 5.12%)
50DZ
4.
0:32,65
418
os.rek. (0:32,84; 0.58%)
50DZ
(finale) 3.
0:32,22
435
os.rek. (0:32,84; 1.92%)
50HZ
1.
0:33,73
516
50HZ
(finale) 1.
0:32,32
586
os.rek. (0:32,70; 1.17%)
100HZ
1.
1:10,25
566
os.rek. (1:10,61; 0.51%)
13.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:35,58
296
os.rek. (0:39,10; 9.89%)
50KZ
(finale) 7.
0:35,74
292
os.rek. (0:39,10; 9.4%)
100KZ
5.
1:17,00
309
os.rek. (1:18,76; 2.28%)
50HZ
7.
0:41,33
280
50HZ
(finale) 8.
0:41,35
280
100HZ
3.
1:28,27
285
14.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:33,62
351
50KZ
(finale) 4.
0:33,10
368
os.rek. (0:33,13; 0.09%)
100KZ
2.
1:13,59
354
50PZ
9.
0:46,56
253
100PZ
4.
1:37,63
286
os.rek. (1:39,02; 1.42%)
50DZ
1.
0:35,47
326
os.rek. (0:37,16; 4.76%)
50DZ
(finale) 3.
0:35,57
323
os.rek. (0:37,16; 4.47%)
50HZ
2.
0:38,81
338
50HZ
(finale) 3.
0:38,37
350
100HZ
1.
1:22,23
353
os.rek. (1:22,59; 0.43%)
15.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
36.
1:23,00
44
os.rek. (brez rezultata)
16.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
38.
1:27,66
38
os.rek. (brez rezultata)
17.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
35.
0:56,62
73
100KZ
18.
2:06,38
69
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
29.
1:05,14
92
100PZ
18.
2:17,27
103
os.rek. (2:19,81; 1.85%)
50DZ
11.
1:04,90
53
os.rek. (1:08,38; 5.36%)
50HZ
32.
1:08,94
60
18.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
13.
0:41,39
188
100PZ
9.
1:52,73
186
os.rek. (1:57,79; 4.48%)
50HZ
12.
0:49,75
160
os.rek. (brez rezultata)
100HZ
10.
1:43,52
176
19.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
37.
1:23,68
43
os.rek. (brez rezultata)
20.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
29.
0:51,81
96
os.rek. (0:53,28; 2.83%)
100KZ
15.
1:56,12
90
os.rek. (1:58,03; 1.64%)
100PZ
15.
2:05,89
133
os.rek. (2:13,01; 5.65%)
50HZ
26.
1:01,99
83
100HZ
14.
2:19,69
72
os.rek. (brez rezultata)
21.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
41.
1:06,82
44
100KZ
19.
2:32,04
40
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
15.
0:57,88
132
os.rek. (0:59,28; 2.41%)
100PZ
14.
2:05,23
135
os.rek. (2:07,31; 1.66%)
50HZ
33.
1:12,68
51
22.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:34,21
333
50KZ
(finale) 6.
0:34,24
332
50PZ
2.
0:42,60
331
50PZ
(finale) 3.
0:42,78
327
100PZ
1.
1:33,16
329
50DZ
6.
0:37,74
271
os.rek. (0:39,40; 4.39%)
50DZ
(finale) 1.
0:35,20
334
os.rek. (0:39,40; 11.93%)
50HZ
3.
0:40,20
305
50HZ
(finale) 2.
0:38,25
354
os.rek. (0:39,17; 2.4%)
23.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:32,63
384
50KZ
(finale) 1.
0:30,97
449
os.rek. (0:31,28; 1%)
100KZ
2.
1:07,46
459
os.rek. (1:08,05; 0.87%)
50PZ
1.
0:40,59
383
50PZ
(finale) 2.
0:38,99
432
os.rek. (0:39,62; 1.61%)
50DZ
4.
0:36,79
292
50DZ
(finale) 4.
0:36,69
295
50HZ
3.
0:37,16
386
50HZ
(finale) 2.
0:35,56
440
os.rek. (0:36,26; 1.96%)
100HZ
1.
1:18,73
402
24.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:32,14
402
os.rek. (0:33,07; 2.89%)
100KZ
6.
1:10,28
406
50PZ
4.
0:40,02
399
50PZ
(finale) 3.
0:38,18
460
os.rek. (0:38,49; 0.81%)
100PZ
3.
1:25,32
429
os.rek. (1:27,04; 2.01%)
100HZ
5.
1:21,72
359
25.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
8.
0:31,83
414
50KZ
(finale) 5.
0:31,53
426
100KZ
5.
1:09,13
427
os.rek. (1:11,91; 4.02%)
50PZ
2.
0:39,90
403
50PZ
(finale) 2.
0:37,66
479
100PZ
1.
1:23,25
461
os.rek. (1:24,45; 1.44%)
50DZ
8.
0:35,14
336
os.rek. (0:36,35; 3.44%)
50DZ
(finale) 7.
0:35,38
329
os.rek. (0:36,35; 2.74%)
50HZ
5.
0:36,15
419
50HZ
(finale) 2.
0:34,72
473
os.rek. (0:35,22; 1.44%)
26.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:33,15
366
os.rek. (0:33,70; 1.65%)
50KZ
(finale) 2.
0:32,38
393
os.rek. (0:33,70; 4.07%)
100KZ
3.
1:15,58
326
50DZ
2.
0:35,59
323
os.rek. (0:35,97; 1.06%)
50DZ
(finale) 2.
0:35,37
329
os.rek. (0:35,97; 1.69%)
100DZ
1.
1:21,29
320
os.rek. (1:22,12; 1.02%)
27.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
22.
0:46,70
131
50PZ
17.
0:58,90
125
os.rek. (0:59,79; 1.51%)
50DZ
10.
1:03,04
58
50HZ
19.
0:53,74
127
28.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
35.
1:21,95
46
os.rek. (brez rezultata)
29.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:34,09
337
os.rek. (0:34,60; 1.49%)
50KZ
(finale) 6.
0:34,43
327
os.rek. (0:34,60; 0.49%)
100KZ
7.
1:15,37
329
os.rek. (1:23,30; 10.52%)
50HZ
4.
0:37,46
376
os.rek. (0:37,74; 0.74%)
50HZ
(finale) 4.
0:37,07
388
os.rek. (0:37,74; 1.8%)
100HZ
2.
1:21,17
367
os.rek. (1:22,83; 2.04%)
30.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
13.
1:52,24
99
os.rek. (brez rezultata)
100PZ
11.
1:59,61
155
os.rek. (2:07,14; 6.29%)
50HZ
21.
0:57,12
106
31.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
32.
1:15,18
60
os.rek. (brez rezultata)
32.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
9.
1:35,15
163
50DZ
5.
0:49,23
122
os.rek. (0:51,25; 4.1%)
50HZ
13.
0:49,79
160
33.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
12.
0:36,11
194
100KM
14.
1:21,16
193
os.rek. (1:23,27; 2.59%)
100HM
8.
1:32,24
178
34.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
61.
1:43,26
16
os.rek. (brez rezultata)
35.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
60.
1:13,40
23
os.rek. (brez rezultata)
50PM
54.
1:11,08
51
os.rek. (brez rezultata)
50HM
47.
1:10,00
40
os.rek. (brez rezultata)
36.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
51.
0:50,41
71
os.rek. (brez rezultata)
100KM
43.
1:58,00
62
os.rek. (brez rezultata)
50PM
47.
1:01,71
78
100PM
25.
2:09,44
89
os.rek. (brez rezultata)
50HM
38.
0:58,34
69
os.rek. (brez rezultata)
37.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
5.
0:29,19
367
os.rek. (0:29,21; 0.06%)
50KM
(finale) 6.
0:29,37
360
50KM
(1. v štafeti) -
0:29,26
364
50PM
3.
0:35,67
406
os.rek. (0:36,02; 0.98%)
50PM
(finale) 5.
0:36,26
386
100PM
2.
1:20,74
369
50DM
8.
0:32,75
321
50DM
(finale) 8.
0:33,22
307
50HM
13.
0:37,36
266
38.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
13.
0:32,99
254
50PM
5.
0:38,79
315
os.rek. (0:39,63; 2.16%)
50PM
(finale) 6.
0:40,50
277
50DM
10.
0:33,90
289
50HM
5.
0:35,18
319
50HM
(finale) 4.
0:34,36
342
os.rek. (0:34,62; 0.75%)
39.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
59.
1:22,74
32
os.rek. (brez rezultata)
40.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
7.
0:29,49
356
os.rek. (0:29,93; 1.49%)
50KM
(finale) 8.
0:30,07
336
50KM
(1. v štafeti) -
0:29,89
342
os.rek. (0:29,93; 0.13%)
100KM
4.
1:05,18
372
os.rek. (1:05,33; 0.23%)
50PM
7.
0:36,67
373
os.rek. (0:36,80; 0.35%)
50PM
(finale) 8.
0:37,30
355
50DM
9.
0:33,48
300
os.rek. (0:35,76; 6.81%)
50HM
12.
0:36,11
295
os.rek. (0:37,36; 3.46%)
41.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
6.
0:35,82
401
os.rek. (0:36,45; 1.75%)
50PM
(finale) 6.
0:36,71
372
100PM
1.
1:17,61
415
os.rek. (1:18,68; 1.37%)
50HM
9.
0:34,78
330
100HM
3.
1:15,06
331
42.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
60.
1:28,50
26
os.rek. (brez rezultata)
43.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:28,49
395
50KM
(finale) 1.
0:26,47
492
os.rek. (0:26,85; 1.43%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:26,45
494
os.rek. (0:26,85; 1.51%)
50PM
1.
0:35,26
420
50PM
(finale) 1.
0:32,30
547
os.rek. (0:33,34; 3.21%)
50DM
1.
0:29,66
432
50DM
(finale) 1.
0:28,75
474
os.rek. (0:29,27; 1.8%)
100DM
2.
1:04,91
452
os.rek. (1:06,00; 1.67%)
50HM
5.
0:33,39
373
50HM
(finale) 5.
0:33,46
370
44.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
11.
0:34,43
224
100KM
10.
1:18,55
212
os.rek. (1:21,93; 4.3%)
50DM
12.
0:40,83
165
50HM
4.
0:41,01
201
50HM
(finale) 6.
0:41,22
198
100HM
11.
1:35,03
163
45.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
40.
0:44,84
101
os.rek. (0:45,94; 2.45%)
100KM
33.
1:42,08
97
os.rek. (1:45,28; 3.13%)
50PM
43.
0:59,12
89
50HM
30.
0:51,90
99
100HM
18.
1:45,82
118
os.rek. (1:57,65; 11.17%)
46.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
47.
0:47,67
84
os.rek. (0:48,34; 1.4%)
100KM
34.
1:43,74
92
os.rek. (1:51,71; 7.68%)
50PM
38.
0:56,69
101
os.rek. (0:59,07; 4.19%)
100PM
22.
2:06,46
96
os.rek. (brez rezultata)
50DM
23.
1:00,35
51
os.rek. (brez rezultata)
50HM
39.
0:58,65
68
100HM
25.
2:15,02
56
os.rek. (brez rezultata)
47.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
8.
0:33,48
243
os.rek. (0:33,54; 0.17%)
50KM
(finale) 7.
0:33,45
244
os.rek. (0:33,54; 0.26%)
100KM
7.
1:15,31
241
50DM
5.
0:38,65
195
os.rek. (0:48,42; 25.27%)
50DM
(finale) 8.
0:38,71
194
os.rek. (0:48,42; 25.08%)
50HM
8.
0:42,55
180
50HM
(finale) 8.
0:43,48
169
100HM
10.
1:34,26
167
os.rek. (1:37,45; 3.38%)
48.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
19.
0:38,26
163
os.rek. (0:38,33; 0.18%)
100KM
24.
1:28,88
147
50HM
14.
0:46,17
141
100HM
15.
1:38,39
147
49.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
23.
0:39,39
149
100KM
22.
1:28,68
148
os.rek. (1:28,99; 0.34%)
50HM
12.
0:44,88
153
100HM
13.
1:36,93
153
os.rek. (1:37,87; 0.96%)
50.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
57.
0:57,79
47
os.rek. (brez rezultata)
100KM
45.
2:04,30
53
os.rek. (brez rezultata)
50PM
52.
1:04,32
69
os.rek. (brez rezultata)
100PM
24.
2:09,27
89
os.rek. (brez rezultata)
50HM
41.
0:59,91
64
os.rek. (1:11,98; 20.14%)
51.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
6.
0:34,92
214
50KM
(finale) 6.
0:34,12
230
os.rek. (0:34,84; 2.11%)
100KM
7.
1:15,96
235
os.rek. (1:16,66; 0.92%)
50DM
13.
0:43,75
134
os.rek. (0:45,50; 4%)
50HM
8.
0:41,22
198
os.rek. (0:41,26; 0.09%)
50HM
(finale) 8.
0:41,24
198
os.rek. (0:41,26; 0.04%)
100HM
3.
1:28,19
204
os.rek. (1:29,79; 1.81%)
52.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
24.
0:39,53
148
50PM
12.
0:47,19
175
100PM
11.
1:47,60
155
os.rek. (1:49,75; 1.99%)
50DM
13.
0:41,69
155
os.rek. (0:48,12; 15.42%)
53.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
46.
0:47,20
86
os.rek. (brez rezultata)
100KM
36.
1:44,75
89
os.rek. (1:47,91; 3.01%)
50PM
46.
1:00,50
83
os.rek. (1:01,36; 1.42%)
100PM
20.
2:05,74
97
os.rek. (brez rezultata)
50HM
36.
0:57,83
71
54.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
10.
0:31,23
300
100KM
3.
1:04,70
381
os.rek. (1:05,05; 0.54%)
50DM
11.
0:34,35
278
os.rek. (0:38,05; 10.77%)
100DM
3.
1:16,60
275
os.rek. (brez rezultata)
50HM
10.
0:35,34
314
os.rek. (0:36,83; 4.21%)
55.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
52.
0:51,41
67
100KM
42.
1:54,59
68
50PM
33.
0:55,76
106
100PM
21.
2:06,07
96
50DM
22.
1:00,09
52
os.rek. (brez rezultata)
50HM
43.
1:03,37
54
56.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
4.
0:32,54
265
os.rek. (0:32,65; 0.33%)
50KM
(finale) 4.
0:32,60
263
os.rek. (0:32,65; 0.15%)
100KM
5.
1:12,19
274
50PM
4.
0:44,01
216
os.rek. (0:46,91; 6.58%)
50PM
(finale) 5.
0:43,44
224
os.rek. (0:46,91; 7.98%)
50DM
5.
0:35,34
255
os.rek. (0:35,50; 0.45%)
50DM
(finale) 5.
0:35,35
255
os.rek. (0:35,50; 0.42%)
100DM
2.
1:18,66
254
os.rek. (1:20,59; 2.45%)
50HM
7.
0:40,47
209
os.rek. (0:41,21; 1.82%)
50HM
(finale) 7.
0:39,79
220
os.rek. (0:41,21; 3.56%)
57.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
17.
0:39,41
149
100KM
14.
1:29,32
144
os.rek. (1:31,26; 2.17%)
50PM
8.
0:46,95
178
os.rek. (0:47,47; 1.1%)
50PM
(finale) 7.
0:45,98
189
os.rek. (0:47,47; 3.24%)
100PM
9.
1:41,86
183
58.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
57.
1:16,36
41
os.rek. (brez rezultata)
59.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
41.
0:45,87
94
50PM
6.
0:44,95
203
os.rek. (0:45,73; 1.73%)
50PM
(finale) 7.
0:45,05
201
os.rek. (0:45,73; 1.5%)
100PM
4.
1:38,44
203
50HM
29.
0:51,68
100
60.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
55.
1:12,65
48
os.rek. (brez rezultata)
61.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
58.
1:18,77
37
os.rek. (brez rezultata)
62.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
37.
0:44,39
104
os.rek. (0:52,44; 18.13%)
100KM
31.
1:40,56
101
os.rek. (brez rezultata)
50PM
19.
0:50,68
141
os.rek. (0:57,05; 12.56%)
100PM
14.
1:53,38
133
os.rek. (1:55,60; 1.95%)
50HM
21.
0:49,43
115
100HM
21.
1:47,17
113
os.rek. (1:52,08; 4.58%)
63.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
56.
1:15,42
42
os.rek. (brez rezultata)
64.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
56.
0:57,21
48
50PM
45.
1:00,16
84
os.rek. (1:01,71; 2.57%)
100PM
27.
2:17,20
75
os.rek. (2:19,29; 1.52%)
50HM
46.
1:06,10
48
65.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
18.
0:40,47
137
os.rek. (0:40,51; 0.09%)
100KM
13.
1:29,16
145
os.rek. (1:29,62; 0.51%)
50PM
12.
0:49,59
151
100PM
10.
1:46,89
159
66.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
37.
0:44,39
104
os.rek. (0:45,61; 2.74%)
100KM
38.
1:45,68
87
os.rek. (1:47,04; 1.28%)
50PM
48.
1:01,84
77
os.rek. (brez rezultata)
100PM
28.
2:21,21
69
50DM
21.
0:56,39
62
os.rek. (0:58,13; 3.08%)
50HM
37.
0:58,17
70
67.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
50.
0:49,01
77
100KM
41.
1:51,57
74
50PM
50.
1:03,38
72
100PM
26.
2:12,01
84
os.rek. (brez rezultata)
50HM
35.
0:57,21
74
100HM
24.
2:01,21
78
os.rek. (brez rezultata)
68.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
16.
0:37,10
179
100KM
11.
1:19,33
206
os.rek. (1:19,52; 0.23%)
50DM
11.
0:40,58
168
os.rek. (0:42,71; 5.24%)
100HM
14.
1:37,88
149
os.rek. (1:42,02; 4.22%)

 

Sorodne vsebine
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...