Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016

 

1.
disc.
mesto
čas
točke
sssss
50KZ
0.
0:29,86
501
200KZ
0.
2:21,38
510
100PZ
0.
1:33,05
330
100HZ
0.
1:17,26
425
200MZ
0.
2:41,50
476
2.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
19.
1:05,75
47
os.rek. (brez rezultata)
100PZ
10.
2:13,62
111
os.rek. (brez rezultata)
3.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:37,32
257
os.rek. (0:40,16; 7.6%)
100PZ
1.
1:41,66
253
os.rek. (1:43,20; 1.51%)
100HZ
2.
1:32,00
252
os.rek. (1:40,16; 8.86%)
200MZ
2.
3:16,83
263
os.rek. (3:20,19; 1.7%)
4.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
15.
0:54,92
80
os.rek. (1:02,50; 13.8%)
100PZ
15.
2:32,97
74
os.rek. (brez rezultata)
5.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:30,36
477
200KZ
0.
2:23,11
492
os.rek. (2:27,06; 2.76%)
100PZ
0.
1:34,46
316
100HZ
0.
1:11,92
527
200MZ
0.
2:47,85
424
6.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:33,42
357
os.rek. (0:36,13; 8.1%)
100PZ
4.
1:35,56
305
200DZ
1.
2:58,74
316
os.rek. (3:06,84; 4.53%)
200MZ
3.
2:59,00
350
os.rek. (3:04,42; 3.02%)
7.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
12.
0:36,10
284
os.rek. (0:36,57; 1.3%)
200KZ
8.
2:53,57
275
100HZ
7.
1:29,62
272
8.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:40,16
206
os.rek. (0:42,47; 5.75%)
200KZ
5.
3:16,11
191
os.rek. (brez rezultata)
100PZ
7.
1:57,36
164
100HZ
5.
1:38,93
202
os.rek. (1:41,40; 2.49%)
9.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:33,82
345
os.rek. (0:33,84; 0.05%)
200KZ
5.
2:40,75
347
os.rek. (2:58,19; 10.84%)
200DZ
2.
3:28,75
198
100HZ
3.
1:27,39
294
10.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:42,22
177
200KZ
7.
3:25,66
165
os.rek. (brez rezultata)
100PZ
5.
1:55,73
171
os.rek. (2:18,13; 19.35%)
100HZ
6.
1:44,25
173
11.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:31,97
408
200KZ
1.
2:35,14
386
100HZ
1.
1:19,13
396
12.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:36,40
277
os.rek. (0:36,40; 0%)
200KZ
2.
2:58,07
255
os.rek. (3:04,73; 3.74%)
100PZ
3.
1:45,12
229
100HZ
1.
1:31,52
256
os.rek. (1:32,43; 0.99%)
13.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:32,20
400
os.rek. (0:33,26; 3.29%)
200KZ
0.
2:34,25
392
os.rek. (brez rezultata)
100PZ
0.
1:24,38
443
os.rek. (1:28,20; 4.52%)
100HZ
0.
1:19,09
396
os.rek. (1:23,45; 5.51%)
14.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:33,51
355
200KZ
0.
2:36,12
378
os.rek. (2:42,48; 4.07%)
100PZ
0.
1:33,77
323
15.
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
1.
2:54,53
271
os.rek. (3:31,32; 21.07%)
100PZ
2.
1:43,08
243
os.rek. (1:56,74; 13.25%)
100HZ
3.
1:32,44
248
os.rek. (1:37,38; 5.34%)
200MZ
1.
3:16,28
265
os.rek. (3:38,64; 11.39%)
16.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:33,46
356
200KZ
4.
2:40,16
351
100PZ
2.
1:34,72
313
200MZ
4.
3:00,44
341
os.rek. (3:01,13; 0.38%)
17.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
17.
0:57,57
70
os.rek. (1:01,02; 5.99%)
100PZ
13.
2:18,97
99
os.rek. (brez rezultata)
18.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
8.
0:35,05
310
os.rek. (0:35,54; 1.39%)
200KZ
7.
2:45,87
316
100PZ
3.
1:35,49
306
os.rek. (1:39,83; 4.54%)
100HZ
6.
1:28,82
280
19.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:33,44
357
200KZ
6.
2:43,46
330
os.rek. (2:46,22; 1.68%)
100PZ
1.
1:32,94
331
200MZ
2.
2:57,41
359
20.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:33,00
371
os.rek. (0:33,12; 0.36%)
200KZ
0.
2:41,51
342
100HZ
0.
1:23,07
342
21.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:36,49
275
200KZ
3.
3:04,31
230
os.rek. (3:12,51; 4.44%)
100PZ
6.
1:56,36
169
200MZ
3.
3:25,63
230
os.rek. (3:51,93; 12.78%)
22.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
12.
0:52,13
94
os.rek. (0:56,07; 7.55%)
100PZ
14.
2:19,20
98
os.rek. (brez rezultata)
23.
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
0.
2:35,48
383
os.rek. (2:42,37; 4.43%)
100PZ
0.
1:30,88
355
100HZ
0.
1:17,83
416
200MZ
0.
2:48,39
420
os.rek. (2:49,85; 0.86%)
24.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
19.
0:43,25
165
100PZ
14.
2:02,40
145
os.rek. (2:02,92; 0.42%)
100HZ
14.
1:51,91
140
25.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:31,73
418
200KZ
0.
2:24,69
476
os.rek. (2:24,81; 0.08%)
100HZ
0.
1:18,16
411
os.rek. (1:18,50; 0.43%)
200MZ
0.
2:47,31
428
os.rek. (2:59,52; 7.29%)
26.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:32,09
404
os.rek. (0:32,27; 0.56%)
200KZ
0.
2:33,45
399
100HZ
0.
1:24,48
325
27.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
13.
0:37,92
245
os.rek. (0:38,61; 1.81%)
200KZ
12.
3:07,78
217
os.rek. (3:14,99; 3.83%)
100HZ
5.
1:28,73
281
os.rek. (1:29,55; 0.92%)
28.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
0.
0:31,12
443
200KZ
0.
2:25,64
466
100HZ
0.
1:22,99
343
29.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:47,09
127
100HZ
8.
1:54,59
130
os.rek. (2:02,49; 6.89%)
30.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
3.
0:28,22
406
os.rek. (0:29,81; 5.63%)
200KM
1.
2:14,90
432
os.rek. (2:42,21; 20.24%)
100PM
3.
1:16,37
448
os.rek. (1:20,15; 4.94%)
200DM
1.
2:31,14
401
100HM
2.
1:09,27
421
os.rek. (1:15,34; 8.76%)
200MM
2.
2:28,93
448
31.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
18.
0:39,48
148
os.rek. (0:40,52; 2.63%)
200KM
18.
3:25,48
122
os.rek. (brez rezultata)
100PM
16.
2:00,09
115
os.rek. (brez rezultata)
32.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
4.
0:28,65
388
os.rek. (0:30,36; 5.96%)
200KM
4.
2:18,58
398
os.rek. (2:26,87; 5.98%)
100PM
4.
1:21,54
368
100HM
3.
1:09,67
414
200MM
4.
2:32,19
420
os.rek. (2:36,20; 2.63%)
33.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
13.
0:31,17
301
200KM
14.
2:39,81
260
os.rek. (2:41,52; 1.07%)
100PM
7.
1:26,72
306
os.rek. (1:27,63; 1.04%)
200MM
13.
2:56,22
270
os.rek. (2:58,92; 1.53%)
34.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:26,65
483
200KM
2.
2:15,77
424
100PM
1.
1:08,87
611
100HM
1.
1:07,89
447
os.rek. (1:12,60; 6.93%)
200MM
1.
2:24,15
494
os.rek. (2:24,98; 0.57%)
35.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:32,65
262
os.rek. (0:33,32; 2.05%)
200KM
4.
2:44,21
239
100HM
2.
1:19,97
273
200MM
1.
2:45,87
324
os.rek. (2:53,57; 4.64%)
36.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
0.
0:26,09
514
200KM
0.
2:05,28
539
os.rek. (2:06,10; 0.65%)
100PM
0.
1:26,39
309
200DM
0.
2:19,20
514
100HM
0.
1:15,85
321
200MM
0.
2:21,23
525
os.rek. (2:32,77; 8.17%)
37.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
15.
0:33,22
249
os.rek. (0:33,30; 0.24%)
100PM
8.
1:29,11
282
100HM
10.
1:18,02
295
os.rek. (1:20,49; 3.16%)
200MM
8.
2:46,08
323
os.rek. (2:52,55; 3.89%)
38.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
8.
0:29,51
355
os.rek. (0:29,61; 0.33%)
200KM
10.
2:31,31
306
os.rek. (2:32,77; 0.96%)
100PM
6.
1:24,29
333
200MM
5.
2:41,19
353
os.rek. (2:44,57; 2.09%)
39.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
25.
0:44,11
106
os.rek. (0:46,75; 5.98%)
200KM
21.
3:35,12
106
os.rek. (brez rezultata)
100PM
19.
2:05,42
101
os.rek. (brez rezultata)
40.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
33.
0:52,83
62
os.rek. (brez rezultata)
41.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:27,73
428
os.rek. (0:29,07; 4.83%)
200KM
8.
2:28,80
322
os.rek. (2:53,98; 16.92%)
100PM
2.
1:14,95
474
100HM
7.
1:14,24
342
200MM
3.
2:29,13
446
os.rek. (2:38,60; 6.35%)
42.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
12.
0:30,82
312
200KM
11.
2:32,03
302
100HM
6.
1:13,05
359
os.rek. (1:13,82; 1.05%)
200MM
7.
2:43,12
341
os.rek. (2:53,26; 6.21%)
43.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
5.
0:28,74
385
200KM
6.
2:22,40
367
100HM
5.
1:11,67
380
200MM
6.
2:41,62
350
os.rek. (3:02,38; 12.84%)
44.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
0.
0:26,94
467
os.rek. (0:27,37; 1.59%)
200KM
0.
2:04,64
548
os.rek. (2:04,70; 0.04%)
100PM
0.
1:10,18
578
100HM
0.
1:08,12
443
200MM
0.
2:16,13
587
45.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
24.
0:43,66
109
os.rek. (0:54,01; 23.7%)
200KM
19.
3:30,61
113
os.rek. (brez rezultata)
100PM
21.
2:11,15
88
os.rek. (2:24,96; 10.52%)
46.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
10.
0:30,07
336
os.rek. (0:30,19; 0.39%)
200KM
12.
2:33,56
293
os.rek. (2:38,17; 3%)
100HM
9.
1:17,84
297
os.rek. (1:20,69; 3.66%)
200MM
11.
2:49,21
305
os.rek. (2:50,72; 0.89%)
47.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
29.
0:48,61
79
os.rek. (0:53,12; 9.27%)
100PM
20.
2:09,02
93
os.rek. (brez rezultata)
48.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
17.
0:39,23
151
os.rek. (0:39,60; 0.94%)
200KM
16.
3:20,77
131
os.rek. (3:23,15; 1.18%)
100HM
13.
1:38,94
144
os.rek. (1:39,04; 0.1%)
49.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
23.
0:43,51
110
os.rek. (0:46,43; 6.71%)
200KM
22.
3:44,35
93
os.rek. (brez rezultata)
100PM
14.
1:56,74
125
os.rek. (1:57,13; 0.33%)
50.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
16.
0:33,23
249
os.rek. (0:33,79; 1.68%)
200KM
13.
2:34,43
288
os.rek. (2:38,78; 2.81%)
100PM
10.
1:33,85
241
os.rek. (1:37,74; 4.14%)
100HM
12.
1:26,04
219
51.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
10.
0:35,93
197
200KM
7.
2:54,72
198
100PM
8.
1:48,41
156
os.rek. (1:49,40; 0.91%)
200MM
6.
3:13,22
205
os.rek. (3:18,77; 2.87%)
52.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
21.
0:42,78
116
os.rek. (0:45,16; 5.56%)
100PM
10.
1:50,10
149
53.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
31.
0:49,13
77
100PM
23.
2:22,09
69
os.rek. (brez rezultata)
54.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
32.
0:50,50
70
os.rek. (0:51,18; 1.34%)
100PM
7.
1:46,65
164
os.rek. (brez rezultata)
100HM
23.
2:01,69
77
os.rek. (brez rezultata)
55.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
0.
0:27,42
443
os.rek. (0:29,26; 6.71%)
200KM
0.
2:16,84
414
os.rek. (3:15,34; 42.75%)
100PM
0.
1:06,91
666
100HM
0.
1:17,84
297
200MM
0.
2:28,26
454
56.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
6.
0:28,90
378
200KM
9.
2:30,77
309
100PM
9.
1:32,84
249
200MM
10.
2:47,25
316
os.rek. (2:49,67; 1.44%)
57.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
26.
0:44,94
100
os.rek. (0:47,58; 5.87%)
100PM
18.
2:01,74
110
58.
disc.
mesto
čas
točke
200KM
15.
3:16,27
140
100PM
17.
2:00,28
114
100HM
20.
1:53,80
95
os.rek. (2:07,91; 12.39%)
200MM
12.
3:46,47
127
os.rek. (brez rezultata)

Vir: www.pzsana.net/pzsana/

Uradni rezultati 152.47 kB

 

Sorodne vsebine
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...