Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
43. MM RAVNE 19.-20.032016

 

1.
disc.
mesto
čas
točke
sssss
50KZ
11.
0:39,42
218
os.rek. (0:48,29; 22.5%)
200KZ
10.
3:15,55
192
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
8.
0:50,34
200
2.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
5.
1:03,31
556
100KZ
(finale) 6.
1:03,24
558
50HZ
3.
0:32,56
574
50HZ
(finale) 4.
0:32,47
578
100HZ
4.
1:11,27
542
100HZ
(finale) 2.
1:09,97
573
200HZ
5.
2:34,69
515
200HZ
(finale) 8.
2:37,19
491
3.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
7.
1:29,51
196
50PZ
6.
0:47,06
245
100PZ
4.
1:44,42
234
200PZ
4.
3:38,90
256
os.rek. (3:41,06; 0.98%)
200PZ
(finale) 8.
3:37,34
262
os.rek. (3:41,06; 1.71%)
50DZ
4.
0:42,33
207
os.rek. (0:43,16; 1.96%)
200MZ
3.
3:20,19
250
os.rek. (brez rezultata)
4.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
30.
1:02,50
54
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
26.
1:09,22
77
os.rek. (1:09,25; 0.04%)
5.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:29,50
520
50KZ
(finale) 5.
0:29,06
544
100KZ
4.
1:02,74
571
200KZ
1.
2:10,88
643
200KZ
(finale) 6.
2:10,77
644
400KZ
2.
4:28,07
707
400KZ
(finale) 5.
4:29,59
695
800KZ
4.
9:10,79
708
os.rek. (9:12,69; 0.34%)
800KZ
(vmesni čas) -
9:21,00
670
1500KZ
3.
17:35,09
694
os.rek. (brez rezultata)
6.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
9.
1:06,02
490
50HZ
2.
0:32,87
557
50HZ
(finale) 6.
0:33,30
536
100HZ
1.
1:09,96
573
100HZ
(finale) 7.
1:09,75
578
200HZ
1.
2:30,59
559
200HZ
(finale) 7.
2:29,91
566
7.
disc.
mesto
čas
točke
50HZ
1.
0:30,81
677
50HZ
(finale) 1.
0:30,12
725
os.rek. (0:30,12; 0%)
100HZ
1.
1:04,41
734
100HZ
(finale) 1.
1:03,97
749
200HZ
1.
2:20,34
690
200HZ
(finale) 1.
2:16,75
746
200MZ
1.
2:24,85
660
200MZ
(finale) 2.
2:20,22
728
os.rek. (2:24,75; 3.23%)
8.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
4.
0:46,14
260
100PZ
3.
1:37,32
289
50DZ
2.
0:36,71
318
os.rek. (0:36,95; 0.65%)
100DZ
2.
1:22,47
312
200DZ
1.
3:07,30
275
200MZ
2.
3:05,90
312
9.
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
3.
2:48,09
303
os.rek. (2:52,61; 2.68%)
400KZ
3.
5:57,68
297
os.rek. (6:03,28; 1.56%)
100HZ
4.
1:28,80
280
os.rek. (1:35,52; 7.56%)
200HZ
3.
3:08,32
285
os.rek. (3:08,67; 0.18%)
10.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
15.
0:42,47
174
os.rek. (0:49,89; 17.47%)
100KZ
8.
1:35,57
161
50PZ
13.
0:54,38
159
100PZ
6.
1:56,65
167
os.rek. (2:04,63; 6.84%)
50HZ
7.
0:46,40
198
os.rek. (0:53,02; 14.26%)
100HZ
12.
1:41,40
188
os.rek. (1:54,53; 12.94%)
11.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
32.
1:05,13
48
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
25.
1:08,16
80
12.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:33,84
344
os.rek. (0:35,73; 5.58%)
100KZ
3.
1:15,71
325
os.rek. (1:16,04; 0.43%)
50DZ
3.
0:38,65
272
50DZ
(finale) 6.
0:38,08
285
100DZ
3.
1:32,32
222
os.rek. (1:37,37; 5.47%)
100DZ
(finale) 4.
1:29,73
242
os.rek. (1:37,37; 8.51%)
200DZ
2.
3:21,58
220
os.rek. (3:40,82; 9.54%)
100HZ
3.
1:26,40
304
os.rek. (1:30,31; 4.52%)
13.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
14.
0:41,95
181
os.rek. (0:51,62; 23.05%)
50PZ
12.
0:53,98
162
100HZ
13.
1:42,87
180
os.rek. (2:04,90; 21.41%)
14.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:31,71
419
os.rek. (0:34,11; 7.56%)
50DZ
1.
0:35,65
347
50DZ
(finale) 5.
0:34,72
376
os.rek. (0:34,83; 0.31%)
100DZ
1.
1:18,61
361
os.rek. (1:23,88; 6.7%)
100DZ
(finale) 3.
1:20,22
339
os.rek. (1:23,88; 4.56%)
50HZ
1.
0:37,29
382
100HZ
1.
1:17,41
423
os.rek. (1:20,47; 3.95%)
100HZ
(finale) 5.
1:17,12
428
os.rek. (1:20,47; 4.34%)
200HZ
1.
2:47,12
409
15.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
13.
0:41,18
191
os.rek. (0:43,20; 4.9%)
50PZ
9.
0:51,11
191
100HZ
11.
1:38,51
205
os.rek. (1:51,41; 13.09%)
16.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:28,89
554
os.rek. (0:29,09; 0.69%)
50KZ
(finale) 1.
0:28,51
576
os.rek. (0:29,09; 2.03%)
100KZ
2.
1:02,50
578
os.rek. (1:02,79; 0.46%)
100KZ
(finale) 1.
1:01,44
608
os.rek. (1:02,79; 2.19%)
200KZ
6.
2:17,45
555
200KZ
(finale) 8.
2:19,82
527
100PZ
2.
1:22,37
476
100PZ
(finale) 5.
1:19,99
520
os.rek. (1:20,18; 0.23%)
200PZ
3.
2:59,31
466
200PZ
(finale) 1.
2:58,47
473
17.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:36,52
274
os.rek. (0:39,33; 7.69%)
100KZ
4.
1:23,09
246
os.rek. (1:23,82; 0.87%)
200KZ
6.
3:04,73
228
os.rek. (3:17,02; 6.65%)
100PZ
5.
1:45,61
226
os.rek. (1:57,13; 10.9%)
100PZ
(finale) 5.
1:42,34
248
os.rek. (1:57,13; 14.45%)
50HZ
5.
0:42,40
259
os.rek. (0:49,10; 15.8%)
100HZ
9.
1:33,70
238
os.rek. (1:45,48; 12.57%)
18.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:28,63
569
50KZ
(finale) 6.
0:28,58
572
50DZ
2.
0:29,46
616
50DZ
(finale) 2.
0:29,03
644
100DZ
2.
1:04,83
643
100DZ
(finale) 5.
1:04,64
649
200DZ
2.
2:24,89
594
100HZ
2.
1:09,02
597
100HZ
(finale) 6.
1:09,26
590
200HZ
3.
2:26,14
611
200HZ
(finale) 3.
2:22,01
666
os.rek. (2:22,34; 0.23%)
19.
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
3.
0:29,74
599
50DZ
(finale) 3.
0:29,20
632
100DZ
1.
1:04,64
649
100DZ
(finale) 2.
1:03,22
694
200DZ
1.
2:20,45
652
200DZ
(finale) 2.
2:19,03
672
200MZ
1.
2:25,18
656
200MZ
(finale) 3.
2:24,27
668
20.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:28,35
586
50KZ
(finale) 5.
0:28,27
591
200KZ
3.
2:09,05
671
200KZ
(finale) 5.
2:09,77
659
21.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
8.
0:29,30
531
200KZ
2.
2:07,45
696
200KZ
(finale) 3.
2:04,00
756
os.rek. (2:04,41; 0.33%)
400KZ
1.
4:22,96
749
400KZ
(finale) 1.
4:16,50
807
800KZ
1.
8:34,78
867
800KZ
(vmesni čas) -
8:52,66
783
1500KZ
1.
16:41,06
812
22.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
17.
0:33,06
369
os.rek. (0:33,90; 2.54%)
100KZ
13.
1:10,65
400
os.rek. (1:13,22; 3.63%)
50PZ
8.
0:43,18
318
50PZ
(finale) 8.
0:43,15
318
100PZ
5.
1:34,44
316
100PZ
(finale) 3.
1:33,02
331
os.rek. (1:34,13; 1.19%)
200PZ
5.
3:21,37
329
os.rek. (3:29,76; 4.16%)
200PZ
(finale) 6.
3:23,55
319
os.rek. (3:29,76; 3.05%)
23.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
27.
0:55,62
77
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
21.
1:00,57
115
24.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
5.
0:46,68
251
200PZ
5.
3:40,57
250
os.rek. (3:59,28; 8.48%)
100HZ
10.
1:37,38
212
os.rek. (1:41,52; 4.25%)
25.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:28,95
550
50KZ
(finale) 1.
0:28,51
576
100KZ
1.
1:02,23
585
100KZ
(finale) 6.
1:01,62
603
200KZ
2.
2:12,37
621
200KZ
(finale) 1.
2:10,30
651
400KZ
1.
4:27,93
708
400KZ
(finale) 4.
4:25,61
727
os.rek. (4:25,99; 0.14%)
800KZ
6.
9:15,84
689
26.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:32,84
377
os.rek. (0:33,67; 2.52%)
100KZ
1.
1:12,42
371
os.rek. (1:13,26; 1.15%)
200KZ
1.
2:38,38
362
os.rek. (2:43,50; 3.23%)
400KZ
2.
5:43,26
336
50HZ
3.
0:38,14
357
os.rek. (0:40,58; 6.39%)
200MZ
1.
3:01,13
337
os.rek. (3:06,01; 2.69%)
27.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
29.
1:01,02
58
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
22.
1:02,74
103
28.
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
2.
2:42,51
336
os.rek. (2:49,33; 4.19%)
400KZ
1.
5:39,83
347
os.rek. (5:46,96; 2.09%)
200PZ
2.
3:19,96
336
os.rek. (3:34,03; 7.03%)
200PZ
(finale) 4.
3:14,26
367
os.rek. (3:34,03; 10.17%)
100HZ
2.
1:23,94
331
os.rek. (1:29,00; 6.02%)
200HZ
2.
3:01,91
317
29.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:32,21
399
os.rek. (0:33,30; 3.38%)
100KZ
2.
1:13,44
356
50PZ
1.
0:41,63
355
50PZ
(finale) 6.
0:41,76
351
100PZ
1.
1:33,63
324
os.rek. (1:35,90; 2.42%)
100PZ
(finale) 1.
1:30,03
365
os.rek. (1:35,90; 6.52%)
200PZ
1.
3:18,42
344
os.rek. (3:24,28; 2.95%)
200PZ
(finale) 3.
3:13,99
368
os.rek. (3:24,28; 5.3%)
50HZ
2.
0:37,89
364
os.rek. (0:40,30; 6.36%)
30.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
18.
0:33,12
367
os.rek. (0:34,21; 3.29%)
100KZ
17.
1:13,33
358
200KZ
20.
2:37,93
366
os.rek. (2:47,49; 6.05%)
400KZ
10.
5:31,42
374
os.rek. (5:39,31; 2.38%)
100HZ
4.
1:22,88
344
os.rek. (1:23,85; 1.17%)
31.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
8.
0:36,17
282
os.rek. (0:40,23; 11.22%)
200KZ
7.
3:12,51
202
os.rek. (3:21,58; 4.71%)
100DZ
4.
1:37,69
188
os.rek. (2:07,71; 30.72%)
100DZ
(finale) 6.
1:36,56
194
os.rek. (2:07,71; 32.25%)
32.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
28.
0:56,07
75
os.rek. (brez rezultata)
50PZ
24.
1:06,77
86
os.rek. (brez rezultata)
33.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
13.
0:31,85
413
os.rek. (0:31,99; 0.43%)
100KZ
15.
1:11,00
394
os.rek. (1:13,93; 4.12%)
50HZ
4.
0:35,81
431
os.rek. (0:36,96; 3.21%)
50HZ
(finale) 7.
0:35,85
430
os.rek. (0:36,96; 3.09%)
100HZ
2.
1:18,25
409
100HZ
(finale) 8.
1:17,42
423
200HZ
6.
2:47,19
408
os.rek. (2:47,97; 0.46%)
200MZ
8.
2:49,85
409
os.rek. (2:51,85; 1.17%)
34.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:27,00
678
50KZ
(finale) 1.
0:26,52
716
100KZ
1.
0:57,97
724
100KZ
(finale) 1.
0:56,70
774
200KZ
1.
2:05,94
721
200KZ
(finale) 2.
2:02,02
793
400KZ
2.
4:31,36
682
400KZ
(finale) 2.
4:21,99
757
os.rek. (4:22,93; 0.35%)
200MZ
2.
2:28,66
611
200MZ
(finale) 1.
2:19,72
736
os.rek. (2:25,86; 4.39%)
35.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:29,68
511
os.rek. (0:29,92; 0.8%)
50KZ
(finale) 8.
0:29,69
510
os.rek. (0:29,92; 0.77%)
100KZ
10.
1:06,92
471
50PZ
3.
0:38,28
456
os.rek. (0:38,44; 0.41%)
50PZ
(finale) 8.
0:38,06
464
os.rek. (0:38,44; 0.99%)
100PZ
3.
1:25,22
430
os.rek. (1:28,33; 3.64%)
200MZ
6.
2:45,68
441
os.rek. (2:48,67; 1.8%)
36.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
16.
0:42,94
168
50PZ
14.
0:55,14
152
os.rek. (0:55,79; 1.17%)
100HZ
17.
1:48,15
155
os.rek. (1:52,24; 3.78%)
37.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:31,25
437
os.rek. (0:33,33; 6.65%)
100KZ
11.
1:07,19
465
os.rek. (1:07,20; 0.01%)
200KZ
12.
2:25,19
471
os.rek. (2:27,60; 1.65%)
400KZ
6.
5:04,09
484
os.rek. (5:12,90; 2.89%)
400KZ
(finale) 4.
4:57,84
515
os.rek. (5:12,90; 5.05%)
800KZ
12.
10:25,83
482
os.rek. (10:39,10; 2.12%)
200HZ
5.
2:44,47
429
200HZ
(finale) 7.
2:46,93
410
38.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
15.
0:32,28
397
os.rek. (0:35,06; 8.61%)
100KZ
14.
1:10,89
396
200KZ
18.
2:34,87
388
os.rek. (2:35,46; 0.38%)
400KZ
9.
5:23,88
401
400KZ
(finale) 8.
5:21,61
409
100HZ
3.
1:22,63
347
os.rek. (1:27,46; 5.84%)
39.
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
9.
3:14,99
194
os.rek. (3:26,87; 6.09%)
50HZ
4.
0:40,30
302
os.rek. (0:45,76; 13.54%)
100HZ
7.
1:31,18
258
os.rek. (1:40,03; 9.7%)
200HZ
4.
3:12,77
266
os.rek. (3:14,25; 0.76%)
40.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:30,89
453
os.rek. (0:31,85; 3.1%)
100KZ
12.
1:09,22
425
200KZ
14.
2:26,66
457
os.rek. (2:28,91; 1.53%)
400KZ
7.
5:09,74
458
400KZ
(finale) 7.
5:12,63
446
41.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
22.
0:48,47
117
os.rek. (0:51,51; 6.27%)
100PZ
7.
2:06,97
130
os.rek. (2:20,72; 10.82%)
50HZ
9.
0:51,78
142
os.rek. (0:59,13; 14.19%)
100HZ
19.
1:52,61
137
os.rek. (2:12,27; 17.45%)
42.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
21.
0:46,53
132
os.rek. (brez rezultata)
50HZ
12.
1:00,19
90
os.rek. (1:04,24; 6.72%)
100HZ
21.
2:02,49
106
os.rek. (brez rezultata)
43.
disc.
mesto
čas
točke
50DM
2.
0:30,21
409
50DM
(finale) 6.
0:29,98
418
100DM
1.
1:04,50
460
os.rek. (1:08,84; 6.72%)
100DM
(finale) 3.
1:04,76
455
os.rek. (1:08,84; 6.3%)
200DM
1.
3:00,03
237
200DM
(finale) 4.
2:22,42
479
os.rek. (2:36,35; 9.78%)
200MM
1.
2:24,57
490
os.rek. (2:34,89; 7.13%)
200MM
(finale) 5.
2:24,88
487
os.rek. (2:34,89; 6.9%)
44.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
1.
0:27,97
862
50PM
(finale) 1.
0:27,76
881
100PM
1.
1:03,78
770
100PM
(finale) 1.
1:02,00
838
200PM
1.
2:26,59
650
200PM
(finale) 2.
2:27,37
640
45.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
25.
0:40,52
137
os.rek. (brez rezultata)
50HM
10.
0:46,96
134
os.rek. (1:00,08; 27.93%)
100HM
17.
1:39,23
143
os.rek. (brez rezultata)
200HM
6.
3:30,46
150
os.rek. (3:33,00; 1.2%)
200HM
(finale) 5.
3:30,80
149
os.rek. (3:33,00; 1.04%)
46.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
3.
0:34,49
459
50PM
(finale) 2.
0:33,71
492
100PM
3.
1:18,02
420
200PM
3.
2:47,95
432
200PM
(finale) 1.
2:44,70
458
50HM
1.
0:30,74
478
os.rek. (0:33,46; 8.84%)
50HM
(finale) 3.
0:30,80
475
os.rek. (0:33,46; 8.63%)
100HM
1.
1:06,93
467
os.rek. (1:16,84; 14.8%)
100HM
(finale) 1.
1:05,73
493
os.rek. (1:16,84; 16.9%)
200HM
1.
2:27,65
435
200HM
(finale) 6.
2:25,77
452
47.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
11.
1:09,18
311
os.rek. (1:10,84; 2.39%)
200KM
10.
2:41,52
251
os.rek. (2:59,03; 10.84%)
50PM
8.
0:40,78
278
100PM
6.
1:29,84
275
os.rek. (1:30,79; 1.05%)
100PM
(finale) 5.
1:27,63
296
os.rek. (1:30,79; 3.6%)
50DM
7.
0:35,09
261
200MM
5.
2:58,92
258
os.rek. (3:04,74; 3.25%)
48.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
1.
0:57,06
555
os.rek. (0:57,59; 0.92%)
100KM
(finale) 8.
0:57,38
546
os.rek. (0:57,59; 0.36%)
50PM
1.
0:31,62
596
50PM
(finale) 4.
0:31,41
608
100PM
1.
1:08,84
612
os.rek. (1:10,61; 2.57%)
100PM
(finale) 4.
1:08,49
621
os.rek. (1:10,61; 3.09%)
200PM
1.
2:32,91
573
os.rek. (2:36,22; 2.16%)
200PM
(finale) 5.
2:31,89
584
os.rek. (2:36,22; 2.85%)
50DM
1.
0:27,93
517
200MM
2.
2:24,98
486
os.rek. (2:25,00; 0.01%)
49.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
7.
0:40,77
278
50PM
(finale) 8.
0:41,51
263
100PM
7.
1:29,91
274
os.rek. (1:35,23; 5.91%)
100PM
(finale) 6.
1:28,47
288
os.rek. (1:35,23; 7.64%)
200PM
6.
3:12,52
287
os.rek. (3:21,52; 4.67%)
200PM
(finale) 5.
3:06,81
314
os.rek. (3:21,52; 7.87%)
50HM
6.
0:35,30
315
os.rek. (0:36,99; 4.78%)
50HM
(finale) 6.
0:36,42
287
os.rek. (0:36,99; 1.56%)
100HM
5.
1:17,41
302
os.rek. (1:20,55; 4.05%)
200HM
4.
2:48,18
294
200HM
(finale) 3.
2:56,68
254
50.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
9.
0:32,53
265
os.rek. (0:33,72; 3.65%)
100KM
12.
1:12,21
274
200KM
7.
2:37,57
271
os.rek. (2:49,08; 7.3%)
50PM
10.
0:42,04
253
100PM
8.
1:30,57
268
os.rek. (1:33,08; 2.77%)
100PM
(finale) 7.
1:30,37
270
os.rek. (1:33,08; 2.99%)
50DM
8.
0:37,95
206
51.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
3.
0:26,30
502
50KM
(finale) 4.
0:26,10
514
100KM
2.
0:56,13
583
os.rek. (0:57,25; 1.99%)
100KM
(finale) 5.
0:56,51
572
os.rek. (0:57,25; 1.3%)
50DM
2.
0:27,23
558
50DM
(finale) 4.
0:27,34
552
100DM
1.
1:00,44
560
100DM
(finale) 3.
0:59,63
583
os.rek. (0:59,74; 0.18%)
200DM
1.
3:00,01
237
200DM
(finale) 2.
2:13,17
587
os.rek. (2:15,56; 1.79%)
52.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
10.
1:08,38
322
os.rek. (1:09,69; 1.91%)
50PM
6.
0:40,45
285
50PM
(finale) 7.
0:39,34
309
os.rek. (0:39,84; 1.27%)
100PM
5.
1:26,27
311
100PM
(finale) 4.
1:26,00
314
os.rek. (1:26,08; 0.09%)
200PM
5.
3:11,07
293
200PM
(finale) 4.
3:06,03
318
os.rek. (3:09,26; 1.73%)
50DM
6.
0:34,06
285
os.rek. (0:34,57; 1.49%)
100DM
7.
1:17,47
265
os.rek. (1:22,32; 6.26%)
53.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
6.
1:05,25
371
50PM
4.
0:35,19
432
os.rek. (0:35,65; 1.3%)
50PM
(finale) 4.
0:35,69
414
100PM
4.
1:20,85
378
100PM
(finale) 2.
1:20,29
386
os.rek. (1:20,52; 0.28%)
200PM
4.
3:03,59
331
200PM
(finale) 3.
3:01,39
343
os.rek. (3:02,23; 0.46%)
50DM
3.
0:31,32
367
os.rek. (0:31,56; 0.76%)
50DM
(finale) 7.
0:31,20
371
os.rek. (0:31,56; 1.15%)
100DM
3.
1:10,74
349
os.rek. (1:13,33; 3.66%)
100DM
(finale) 6.
1:11,64
336
os.rek. (1:13,33; 2.35%)
54.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
29.
0:46,75
89
os.rek. (brez rezultata)
50PM
26.
0:54,87
114
55.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
2.
0:32,66
541
os.rek. (0:32,67; 0.03%)
50PM
(finale) 8.
0:32,64
542
os.rek. (0:32,67; 0.09%)
100PM
2.
1:12,58
522
os.rek. (1:16,22; 5.01%)
100PM
(finale) 7.
1:12,42
526
os.rek. (1:16,22; 5.24%)
200PM
2.
2:41,32
488
os.rek. (2:48,33; 4.34%)
200PM
(finale) 8.
2:41,51
486
os.rek. (2:48,33; 4.22%)
50HM
2.
0:32,02
423
50HM
(finale) 8.
0:32,13
418
100HM
2.
1:09,24
422
os.rek. (1:10,38; 1.64%)
100HM
(finale) 5.
1:09,57
416
os.rek. (1:10,38; 1.16%)
56.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
7.
0:30,80
312
os.rek. (0:31,60; 2.59%)
100KM
8.
1:06,98
343
os.rek. (1:07,02; 0.05%)
100DM
6.
1:16,11
280
os.rek. (1:21,47; 7.04%)
50HM
5.
0:34,77
330
os.rek. (0:34,95; 0.51%)
50HM
(finale) 4.
0:34,56
336
os.rek. (0:34,95; 1.12%)
100HM
4.
1:15,70
323
100HM
(finale) 8.
1:13,82
348
os.rek. (1:14,77; 1.28%)
200HM
3.
2:38,62
351
200HM
(finale) 2.
2:39,56
345
57.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
4.
0:28,53
393
os.rek. (0:31,91; 11.84%)
100KM
5.
1:04,15
391
200KM
4.
2:22,31
368
os.rek. (2:28,53; 4.37%)
50HM
3.
0:33,18
380
os.rek. (0:35,96; 8.37%)
50HM
(finale) 2.
0:33,47
370
os.rek. (0:35,96; 7.43%)
100HM
3.
1:11,66
380
os.rek. (1:16,92; 7.34%)
100HM
(finale) 7.
1:11,25
387
os.rek. (1:16,92; 7.95%)
200HM
2.
2:35,15
375
200HM
(finale) 1.
2:32,98
391
os.rek. (2:34,18; 0.78%)
58.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
2.
0:31,91
580
50PM
(finale) 5.
0:31,73
590
100PM
2.
1:07,64
645
100PM
(finale) 3.
1:07,62
646
200PM
1.
2:23,02
700
200PM
(finale) 1.
2:21,46
723
os.rek. (2:21,90; 0.31%) Rekord Slovenije za kadete (2:21,90)
400MM
3.
4:43,18
638
59.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
8.
1:02,42
424
os.rek. (1:02,85; 0.68%)
50PM
3.
0:34,95
441
50PM
(finale) 3.
0:34,40
463
os.rek. (0:34,70; 0.87%)
100PM
3.
1:18,67
410
os.rek. (1:20,44; 2.24%)
100PM
(finale) 1.
1:17,86
423
os.rek. (1:20,44; 3.31%)
200PM
3.
2:48,27
430
os.rek. (2:51,74; 2.06%)
200PM
(finale) 2.
2:45,32
453
os.rek. (2:51,74; 3.88%)
200MM
7.
2:36,39
387
os.rek. (2:39,28; 1.84%)
60.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
4.
0:26,52
490
50KM
(finale) 5.
0:26,16
510
100KM
3.
0:56,06
585
200KM
2.
2:00,77
602
200KM
(finale) 3.
1:58,43
638
400KM
1.
4:10,75
676
800KM
1.
8:27,06
708
os.rek. (8:36,33; 1.82%)
61.
disc.
mesto
čas
točke
50HM
12.
0:49,62
113
os.rek. (1:02,59; 26.13%)
100HM
21.
1:50,10
104
os.rek. (2:22,45; 29.38%)
200HM
7.
3:54,42
108
os.rek. (brez rezultata)
200HM
(finale) 6.
3:53,61
109
os.rek. (brez rezultata)
62.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
5.
0:30,19
332
os.rek. (0:30,62; 1.42%)
100KM
9.
1:07,68
332
os.rek. (1:09,47; 2.64%)
400KM
2.
5:30,74
294
os.rek. (5:46,84; 4.86%)
50DM
5.
0:32,18
338
os.rek. (0:33,94; 5.46%)
100DM
5.
1:14,99
293
os.rek. (1:22,11; 9.49%)
100DM
(finale) 8.
1:15,71
284
os.rek. (1:22,11; 8.45%)
200MM
4.
2:50,72
297
os.rek. (2:55,72; 2.92%)
63.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
36.
0:53,12
60
os.rek. (brez rezultata)
50PM
29.
0:58,93
92
os.rek. (0:58,93; 0%)
64.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
21.
0:39,60
147
os.rek. (0:45,11; 13.91%)
200KM
23.
3:23,15
126
os.rek. (4:00,75; 18.5%)
50HM
11.
0:47,07
133
os.rek. (0:54,00; 14.72%)
100HM
16.
1:39,04
144
os.rek. (1:54,56; 15.67%)
65.
disc.
mesto
čas
točke
50DM
7.
0:29,32
447
50DM
(finale) 5.
0:29,27
450
100DM
5.
1:06,41
422
100DM
(finale) 1.
1:03,10
492
os.rek. (1:03,47; 0.58%)
200DM
1.
3:00,02
237
200DM
(finale) 3.
2:21,07
493
os.rek. (2:24,06; 2.11%)
200MM
7.
2:27,44
462
200MM
(finale) 2.
2:21,35
524
os.rek. (2:24,26; 2.05%)
400MM
6.
4:59,50
539
66.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
28.
0:46,43
91
os.rek. (0:53,01; 14.17%)
50PM
24.
0:53,79
121
100PM
12.
1:57,13
124
os.rek. (2:03,49; 5.42%)
200PM
10.
3:58,63
150
os.rek. (brez rezultata)
67.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
13.
1:12,64
269
os.rek. (1:13,94; 1.78%)
200KM
8.
2:38,78
265
os.rek. (2:47,23; 5.32%)
50PM
11.
0:43,01
237
50HM
7.
0:39,51
225
os.rek. (0:42,23; 6.88%)
50HM
(finale) 7.
0:39,24
229
os.rek. (0:42,23; 7.61%)
100HM
7.
1:26,12
219
os.rek. (1:32,32; 7.19%)
200HM
5.
3:01,28
235
os.rek. (3:01,94; 0.36%)
200HM
(finale) 4.
3:01,81
233
os.rek. (3:01,94; 0.07%)
68.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
7.
0:28,24
405
50KM
(finale) 6.
0:27,81
425
os.rek. (0:27,81; 0%)
200KM
5.
2:06,77
520
os.rek. (2:07,49; 0.56%)
200KM
(finale) 5.
2:05,57
535
os.rek. (2:07,49; 1.52%)
400KM
4.
4:24,77
574
os.rek. (4:26,28; 0.57%)
400KM
(finale) 3.
4:27,27
558
50HM
1.
0:31,31
452
50HM
(finale) 4.
0:30,98
467
100HM
1.
1:07,29
459
100HM
(finale) 3.
1:06,63
473
200HM
3.
2:23,78
471
200HM
(finale) 5.
2:23,40
475
69.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
12.
0:35,48
204
os.rek. (0:37,36; 5.29%)
100KM
14.
1:19,47
205
os.rek. (1:21,76; 2.88%)
200KM
11.
2:52,43
206
os.rek. (2:57,95; 3.2%)
50DM
9.
0:40,38
171
os.rek. (0:41,94; 3.86%)
100DM
8.
1:35,78
140
os.rek. (1:43,57; 8.13%)
50HM
9.
0:43,48
169
os.rek. (0:46,10; 6.02%)
70.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
27.
0:45,16
99
os.rek. (0:54,73; 21.19%)
50PM
17.
0:49,76
153
100PM
11.
1:49,78
151
os.rek. (2:01,87; 11.01%)
200PM
9.
3:52,85
162
os.rek. (brez rezultata)
71.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
6.
0:27,30
449
50KM
(finale) 3.
0:27,10
459
100KM
7.
1:01,43
445
100KM
(finale) 7.
0:59,91
480
50HM
2.
0:31,90
427
os.rek. (0:31,96; 0.18%)
50HM
(finale) 6.
0:31,52
443
os.rek. (0:31,96; 1.39%)
100HM
4.
1:09,18
423
os.rek. (1:09,25; 0.1%)
100HM
(finale) 4.
1:09,23
422
os.rek. (1:09,25; 0.02%)
200HM
4.
2:29,71
417
200HM
(finale) 8.
2:27,88
433
os.rek. (2:28,94; 0.71%)
72.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
33.
0:48,56
79
os.rek. (0:55,56; 14.41%)
50PM
32.
1:06,32
64
73.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
34.
0:51,18
68
os.rek. (brez rezultata)
50PM
22.
0:51,01
142
200PM
8.
3:48,72
171
os.rek. (brez rezultata)
50HM
15.
0:55,94
79
os.rek. (1:12,77; 30.08%)
74.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
1.
0:30,61
657
50PM
(finale) 2.
0:30,17
686
100PM
1.
1:06,47
680
100PM
(finale) 2.
1:05,66
705
200PM
2.
2:31,97
583
200PM
(finale) 3.
2:29,07
618
75.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:28,12
411
os.rek. (0:28,73; 2.16%)
50KM
(finale) 8.
0:28,20
407
os.rek. (0:28,73; 1.87%)
100KM
3.
1:02,32
426
os.rek. (1:04,18; 2.98%)
50PM
5.
0:37,22
365
os.rek. (0:37,82; 1.61%)
50PM
(finale) 6.
0:37,43
359
os.rek. (0:37,82; 1.04%)
100PM
9.
1:30,78
267
100PM
(finale) 3.
1:23,32
345
os.rek. (1:29,87; 7.86%)
50DM
4.
0:31,42
363
50DM
(finale) 8.
0:31,43
363
100DM
4.
1:11,28
341
os.rek. (1:16,31; 7.05%)
100DM
(finale) 5.
1:11,20
342
os.rek. (1:16,31; 7.17%)
76.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
30.
0:47,58
84
os.rek. (1:03,18; 32.78%)
50PM
27.
0:55,88
108
100PM
14.
1:59,67
116
os.rek. (brez rezultata)
50HM
13.
0:52,50
96
os.rek. (0:59,29; 12.93%)
77.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
19.
0:38,68
157
os.rek. (0:48,99; 26.65%)
200KM
16.
3:06,24
164
os.rek. (brez rezultata)
400KM
3.
6:43,34
162
os.rek. (brez rezultata)
100PM
13.
1:57,63
122
os.rek. (2:02,31; 3.97%)

Vir: www.pzsana.net/pzsana/


Uradni rezultati

 

 

Sorodne vsebine
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...