Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016

1.
disc.
mesto
čas
točke
sssss
200KZ
21.
2:45,17
304
os.rek. (2:45,88; 0.42%)
400KZ
14.
5:35,06
342
os.rek. (6:00,28; 7.52%)
400KZ
(finale) 16.
5:45,94
311
os.rek. (6:00,28; 4.14%)
800KZ
9.
11:29,40
336
os.rek. (brez rezultata)
50HZ
20.
0:41,09
244
os.rek. (0:41,60; 1.24%)
200HZ
14.
3:01,10
291
200HZ
(finale) 16.
2:59,34
299
os.rek. (3:00,72; 0.76%)
2.
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
11.
5:30,53
357
os.rek. (6:03,21; 9.88%)
400KZ
(finale) 13.
5:30,11
358
os.rek. (6:03,21; 10.02%)
50DZ
12.
0:37,25
280
os.rek. (0:38,44; 3.19%)
50DZ
(finale) 12.
0:37,01
285
os.rek. (0:38,44; 3.86%)
100DZ
7.
1:28,83
238
os.rek. (1:29,11; 0.31%)
100DZ
(finale) 7.
1:26,99
253
os.rek. (1:29,11; 2.43%)
200DZ
5.
3:14,70
238
os.rek. (3:35,56; 10.71%)
50HZ
9.
0:38,30
302
os.rek. (0:39,34; 2.71%)
50HZ
(finale) 10.
0:38,15
305
os.rek. (0:39,34; 3.11%)
200HZ
15.
3:01,76
287
200HZ
(finale) 14.
2:58,98
301
os.rek. (3:00,92; 1.08%)
3.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
12.
0:32,34
371
50KZ
(finale) 9.
0:31,39
405
os.rek. (0:31,49; 0.31%)
100KZ
4.
1:09,95
387
100KZ
(finale) 6.
1:09,72
391
50DZ
4.
0:34,39
356
os.rek. (0:35,66; 3.69%)
50DZ
(finale) 4.
0:33,77
376
os.rek. (0:35,66; 5.59%)
50HZ
2.
0:34,92
398
os.rek. (0:35,51; 1.68%)
50HZ
(finale) 2.
0:34,28
421
os.rek. (0:35,51; 3.58%)
100HZ
2.
1:14,98
399
os.rek. (1:16,20; 1.62%)
100HZ
(finale) 2.
1:15,17
396
os.rek. (1:16,20; 1.37%)
100HZ
(1. v štafeti) -
1:14,78
402
os.rek. (1:16,20; 1.89%)
4.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
8.
0:32,09
379
os.rek. (0:32,27; 0.56%)
50KZ
(finale) 6.
0:32,03
381
os.rek. (0:32,27; 0.74%)
100KZ
6.
1:10,35
381
os.rek. (1:12,59; 3.18%)
100KZ
(finale) 7.
1:10,28
382
os.rek. (1:12,59; 3.28%)
200KZ
7.
2:34,38
373
os.rek. (2:39,78; 3.49%)
200KZ
(finale) 8.
2:35,83
363
os.rek. (2:39,78; 2.53%)
400KZ
10.
5:29,20
361
os.rek. (5:43,87; 4.45%)
400KZ
(finale) 10.
5:21,16
389
os.rek. (5:43,87; 7.07%)
100MZ
9.
1:20,42
364
os.rek. (1:23,80; 4.2%)
100MZ
(finale) 10.
1:20,61
361
os.rek. (1:23,80; 3.95%)
200MZ
11.
2:55,01
348
os.rek. (3:00,81; 3.31%)
200MZ
(finale) 11.
2:57,47
334
os.rek. (3:00,81; 1.88%)
5.
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
14.
2:39,30
339
os.rek. (2:39,85; 0.34%)
200KZ
(finale) 12.
2:36,69
357
os.rek. (2:39,85; 2.01%)
800KZ
8.
11:28,94
336
os.rek. (brez rezultata)
100PZ
11.
1:32,47
306
100PZ
(finale) 9.
1:30,74
324
os.rek. (1:31,62; 0.96%)
200PZ
9.
3:13,66
335
os.rek. (3:26,91; 6.84%)
200PZ
(finale) 10.
3:11,55
346
os.rek. (3:26,91; 8.01%)
100HZ
13.
1:23,35
290
100HZ
(finale) 12.
1:22,17
303
200HZ
10.
2:56,96
312
200HZ
(finale) 9.
2:52,16
338
os.rek. (2:56,35; 2.43%)
6.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:32,16
377
os.rek. (0:32,57; 1.27%)
50KZ
(finale) 11.
0:31,61
397
os.rek. (0:32,57; 3.03%)
100KZ
(1. v štafeti) -
1:10,40
380
os.rek. (1:11,90; 2.13%)
200KZ
(1. v štafeti) -
2:37,62
350
os.rek. (2:38,80; 0.74%)
50PZ
4.
0:39,82
378
os.rek. (0:41,23; 3.54%)
50PZ
(finale) 4.
0:38,98
403
os.rek. (0:41,23; 5.77%)
100PZ
6.
1:29,51
338
100PZ
(finale) 7.
1:30,16
330
200PZ
5.
3:06,25
377
os.rek. (3:13,61; 3.95%)
200PZ
(finale) 6.
3:06,88
373
os.rek. (3:13,61; 3.6%)
100MZ
5.
1:19,41
378
100MZ
(finale) 4.
1:16,25
427
os.rek. (1:18,55; 3.01%)
200MZ
6.
2:49,87
381
os.rek. (2:59,85; 5.87%)
200MZ
(finale) 6.
2:51,50
370
os.rek. (2:59,85; 4.86%)
7.
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
48.
0:38,90
213
100KZ
45.
1:25,42
212
50HZ
11.
0:38,59
295
os.rek. (0:40,60; 5.2%)
50HZ
(finale) 11.
0:38,75
291
os.rek. (0:40,60; 4.77%)
100HZ
23.
1:25,51
269
os.rek. (1:26,17; 0.77%)
8.
disc.
mesto
čas
točke
800KM
(vmesni čas) -
9:19,53
497
os.rek. (9:53,84; 6.13%)
1500KM
3.
17:28,79
532
os.rek. (18:31,04; 5.93%)
50DM
6.
0:29,57
400
os.rek. (0:30,29; 2.43%)
50DM
(finale) 6.
0:29,44
406
os.rek. (0:30,29; 2.88%)
100DM
4.
1:04,38
427
os.rek. (1:05,03; 1%)
100DM
(finale) 4.
1:03,78
439
os.rek. (1:05,03; 1.95%)
200DM
4.
2:24,20
426
os.rek. (2:28,65; 3.08%)
100HM
4.
1:05,89
409
100HM
(finale) 2.
1:03,07
467
os.rek. (1:05,46; 3.78%)
400MM
1.
4:54,91
509
os.rek. (5:26,75; 10.79%)
9.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
(1. v štafeti) -
0:59,13
439
os.rek. (1:01,88; 4.65%)
50PM
4.
0:32,51
468
os.rek. (0:32,97; 1.41%)
50PM
(finale) 2.
0:31,93
494
os.rek. (0:32,97; 3.25%)
100PM
2.
1:13,86
426
100PM
(finale) 3.
1:11,17
477
os.rek. (1:12,50; 1.86%)
200PM
3.
2:39,05
436
os.rek. (2:43,05; 2.51%)
200PM
(finale) 3.
2:34,80
473
os.rek. (2:43,05; 5.32%)
50HM
2.
0:29,54
448
os.rek. (0:30,54; 3.38%)
50HM
(finale) 2.
0:29,25
461
os.rek. (0:30,54; 4.41%)
100HM
3.
1:04,08
445
100HM
(finale) 4.
1:03,23
463
os.rek. (1:03,42; 0.3%)
100HM
(1. v štafeti) -
1:03,54
456
200HM
1.
2:17,35
461
os.rek. (2:22,38; 3.66%)
200HM
(finale) 2.
2:17,73
457
os.rek. (2:22,38; 3.37%)
10.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
24.
0:39,24
266
os.rek. (0:41,00; 4.48%)
100PM
22.
1:27,00
261
os.rek. (1:27,37; 0.42%)
50DM
19.
0:33,66
271
os.rek. (0:35,92; 6.71%)
100DM
16.
1:19,23
229
os.rek. (1:22,12; 3.64%)
100DM
(finale) 16.
1:18,64
234
os.rek. (1:22,12; 4.42%)
100MM
14.
1:17,30
282
os.rek. (1:20,65; 4.33%)
100MM
(finale) 15.
1:15,77
299
os.rek. (1:20,65; 6.44%)
200MM
19.
2:48,29
276
os.rek. (3:03,55; 9.06%)
11.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:25,37
512
os.rek. (0:25,96; 2.32%)
50KM
(finale) 1.
0:25,10
529
os.rek. (0:25,96; 3.42%)
100KM
(1. v štafeti) -
0:55,16
540
os.rek. (0:55,55; 0.7%)
200KM
(1. v štafeti) -
2:02,73
530
os.rek. (2:04,60; 1.52%)
50PM
1.
0:31,16
532
50PM
(finale) 1.
0:30,57
563
os.rek. (0:30,86; 0.94%)
100PM
1.
1:07,36
562
100PM
(finale) 1.
1:06,18
593
os.rek. (1:06,75; 0.86%)
200PM
1.
2:27,78
544
200PM
(finale) 1.
2:25,55
569
100MM
1.
1:03,93
499
100MM
(finale) 1.
1:01,12
571
os.rek. (1:01,90; 1.27%)
200MM
1.
2:18,55
495
200MM
(finale) 1.
2:16,74
515
12.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
30.
0:31,61
264
os.rek. (0:32,65; 3.29%)
100KM
33.
1:09,88
265
os.rek. (1:12,69; 4.02%)
200KM
31.
2:35,55
260
400KM
30.
5:27,59
271
os.rek. (5:34,96; 2.24%)
50PM
28.
0:40,45
243
os.rek. (0:40,92; 1.16%)
200PM
22.
3:13,78
241
os.rek. (3:15,88; 1.08%)
13.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
21.
0:37,91
295
os.rek. (0:40,37; 6.48%)
100PM
13.
1:23,37
296
os.rek. (1:28,49; 6.14%)
100PM
(finale) 13.
1:22,41
307
os.rek. (1:28,49; 7.37%)
200PM
18.
3:01,17
295
os.rek. (3:07,37; 3.42%)
50DM
20.
0:33,75
269
os.rek. (0:34,48; 2.16%)
200HM
18.
2:42,59
277
os.rek. (2:49,02; 3.95%)
100MM
11.
1:15,94
297
os.rek. (1:20,62; 6.16%)
100MM
(finale) 11.
1:13,63
326
os.rek. (1:20,62; 9.49%)
14.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
6.
0:34,80
381
50PM
(finale) 5.
0:34,64
387
50DM
8.
0:30,83
353
os.rek. (0:31,63; 2.59%)
50DM
(finale) 8.
0:30,19
376
os.rek. (0:31,63; 4.76%)
100DM
9.
1:10,09
330
os.rek. (1:11,93; 2.62%)
100DM
(finale) 9.
1:08,23
358
os.rek. (1:11,93; 5.42%)
15.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
2.
0:31,96
493
os.rek. (0:32,34; 1.18%)
100PM
3.
1:13,87
426
100PM
(finale) 2.
1:10,52
490
200PM
2.
2:36,82
455
os.rek. (2:37,35; 0.33%)
200PM
(finale) 2.
2:32,47
495
os.rek. (2:37,35; 3.2%)
50HM
3.
0:30,03
426
os.rek. (0:30,77; 2.46%)
50HM
(finale) 3.
0:29,63
444
os.rek. (0:30,77; 3.84%)
100HM
5.
1:06,21
403
100HM
(finale) 5.
1:05,59
415
200HM
4.
2:23,80
401
os.rek. (2:31,44; 5.31%)
200HM
(finale) 4.
2:22,67
411
os.rek. (2:31,44; 6.14%)
16.
disc.
mesto
čas
točke
200KM
20.
2:22,23
341
os.rek. (2:24,05; 1.27%)
400KM
23.
5:04,01
340
800KM
(vmesni čas) -
10:36,55
338
1500KM
18.
20:04,07
351
50HM
16.
0:33,85
298
50HM
(finale) 16.
0:33,61
304
100HM
14.
1:11,95
314
100HM
(finale) 12.
1:10,84
329
os.rek. (1:11,44; 0.84%)
100HM
(1. v štafeti) -
1:11,99
314
200HM
11.
2:32,06
339
os.rek. (2:36,71; 3.05%)
200HM
(finale) 12.
2:32,29
338
os.rek. (2:36,71; 2.9%)
17.
disc.
mesto
čas
točke
200KM
8.
2:14,71
401
os.rek. (2:19,02; 3.19%)
200KM
(finale) 8.
2:14,65
401
os.rek. (2:19,02; 3.24%)
200KM
(1. v štafeti) -
2:15,27
396
os.rek. (2:19,02; 2.77%)
400KM
20.
4:54,89
372
os.rek. (4:58,81; 1.32%)
800KM
(vmesni čas) -
10:18,54
368
os.rek. (10:30,27; 1.89%)
1500KM
16.
19:20,11
393
os.rek. (19:53,15; 2.84%)
50HM
8.
0:32,35
341
os.rek. (0:33,10; 2.31%)
50HM
(finale) 7.
0:31,77
360
os.rek. (0:33,10; 4.18%)
100HM
10.
1:10,35
336
os.rek. (1:11,16; 1.15%)
100HM
(finale) 9.
1:08,40
366
os.rek. (1:11,16; 4.03%)
200HM
10.
2:28,53
364
os.rek. (2:33,03; 3.02%)
200HM
(finale) 10.
2:27,60
371
os.rek. (2:33,03; 3.67%)
18.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
16.
0:29,57
323
os.rek. (0:29,93; 1.21%)
50KM
(finale) 15.
0:29,38
329
os.rek. (0:29,93; 1.87%)
100KM
(1. v štafeti) -
1:06,17
313
os.rek. (1:06,65; 0.72%)
200KM
(1. v štafeti) -
2:28,55
299
os.rek. (2:30,00; 0.97%)
100PM
21.
1:26,79
263
50DM
11.
0:32,22
309
os.rek. (0:32,64; 1.3%)
50DM
(finale) 10.
0:31,54
330
os.rek. (0:32,64; 3.48%)
100DM
14.
1:17,33
246
100DM
(finale) 14.
1:14,63
274
os.rek. (1:15,06; 0.57%)
100MM
15.
1:17,69
278
100MM
(finale) 12.
1:14,56
314
os.rek. (1:16,32; 2.36%)
200MM
20.
2:50,91
263
19.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
31.
0:42,77
205
os.rek. (0:43,30; 1.23%)
100PM
26.
1:32,83
214
os.rek. (1:33,13; 0.32%)
200PM
24.
3:15,68
234
os.rek. (3:17,35; 0.85%)
100HM
(1. v štafeti) -
1:23,39
202
os.rek. (1:27,83; 5.32%)
100MM
22.
1:23,54
223
os.rek. (1:25,78; 2.68%)
20.
disc.
mesto
čas
točke
50KM
4.
0:26,92
428
os.rek. (0:27,87; 3.52%)
50KM
(finale) 4.
0:26,80
434
os.rek. (0:27,87; 3.99%)
100KM
19.
1:05,01
330
50PM
7.
0:35,00
375
os.rek. (0:36,83; 5.22%)
50PM
(finale) 7.
0:36,30
336
os.rek. (0:36,83; 1.46%)
50DM
7.
0:30,02
382
os.rek. (0:30,52; 1.66%)
50DM
(finale) 7.
0:30,00
383
os.rek. (0:30,52; 1.73%)
100MM
9.
1:13,26
331
100MM
(finale) 9.
1:08,81
400
os.rek. (1:12,14; 4.83%)
200MM
16.
2:43,82
299
200MM
(finale) 13.
2:36,50
343
os.rek. (2:42,33; 3.72%)

i

Vir: www.pzsana.net

Uradni rezultati 470.15 kB

 

Sorodne vsebine
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...