Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015

1.  
disc.
          mesto
čas
točke
  sssss
 
 
50KZ
    26.   
0:40,16
    206
   os.rek. (0:41,54; 3.43%)
 
 
100KZ
    26.   
1:32,42
    178
 
 
50PZ
    10.   
0:48,33
    234
 
 
100PZ
    9.   
1:43,20
    243
   os.rek. (1:49,57; 6.17%)
 
 
200PZ
    9.   
3:41,06
    251
   os.rek. (3:54,36; 6.01%)
 
 
50HZ
    7.   
0:43,86
    234
   os.rek. (0:46,85; 6.81%)
 
 
100HZ
    10.   
1:40,16
    195
   os.rek. (1:43,56; 3.39%)
 
 
200HZ
    13.   
3:36,25
    188
   os.rek. (brez rezultata)
         
2.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    10.   
1:23,49
    242
 
 
200KZ
    4.   
2:52,61
    280
   os.rek. (2:59,62; 4.06%)
 
 
400KZ
    7.   
6:03,28
    285
   os.rek. (6:22,23; 5.21%)
 
 
50DZ
    21.   
0:50,84
    119
 
 
50HZ
    9.   
0:44,43
    225
 
 
50HZ
    (1. v štafeti) -    
0:44,14
    230
   os.rek. (0:44,16; 0.04%)
 
 
100HZ
    5.   
1:35,52
    225
   os.rek. (1:36,28; 0.79%)
 
 
200HZ
    6.   
3:20,83
    235
   os.rek. (3:28,52; 3.82%)
 
 
200MZ
    13.   
3:29,31
    218
         
3.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    67.   
0:49,89
    107
   os.rek. (0:52,49; 5.21%)
 
 
100KZ
    56.   
1:51,88
    100
   os.rek. (2:05,69; 12.34%)
 
 
50PZ
    50.   
0:58,64
    131
   os.rek. (0:59,02; 0.64%)
 
 
100PZ
    47.   
2:04,63
    138
   os.rek. (2:07,55; 2.34%)
 
 
200PZ
    41.   
4:22,32
    150
 
 
50HZ
    48.   
0:53,02
    132
   os.rek. (0:54,69; 3.14%)
 
 
100HZ
    39.   
1:54,53
    130
   os.rek. (1:57,11; 2.25%)
 
 
200HZ
    26.   
4:06,67
    127
   os.rek. (brez rezultata)
         
4.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    40.   
0:43,20
    165
   os.rek. (0:45,51; 5.34%)
 
 
100KZ
    41.   
1:40,72
    138
   os.rek. (1:45,85; 5.09%)
 
 
200KZ
    36.   
3:40,35
    134
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    41.   
0:57,24
    141
 
 
100PZ
    36.   
1:58,56
    160
   os.rek. (2:04,25; 4.79%)
 
 
200PZ
    36.   
4:16,04
    162
   os.rek. (4:31,18; 5.91%)
 
 
50HZ
    41.   
0:51,06
    148
   os.rek. (0:55,80; 9.28%)
 
 
100HZ
    34.   
1:51,41
    141
   os.rek. (1:52,15; 0.66%)
         
5.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    17.   
0:39,33
    219
   os.rek. (0:42,30; 7.55%)
 
 
200KZ
    21.   
3:17,02
    188
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    29.   
1:57,13
    166
   os.rek. (2:02,63; 4.69%)
 
 
200PZ
    29.   
4:08,37
    177
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    42.   
0:51,32
    146
 
 
100HZ
    37.   
1:53,50
    134
 
 
200HZ
    23.   
3:53,76
    149
   os.rek. (3:55,32; 0.66%)
         
6.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    (1. v štafeti) -    
0:43,14
    166
 
 
100KZ
    29.   
1:34,01
    169
   os.rek. (1:35,55; 1.63%)
 
 
400KZ
    17.   
6:43,32
    208
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    30.   
0:53,52
    172
 
 
50HZ
    21.   
0:47,34
    186
 
 
50HZ
    (1. v štafeti) -    
0:48,79
    170
 
 
100HZ
    15.   
1:41,52
    187
   os.rek. (1:47,68; 6.06%)
 
 
200HZ
    18.   
3:42,94
    172
   os.rek. (3:47,05; 1.84%)
 
 
200MZ
    19.   
3:38,64
    192
   os.rek. (3:45,85; 3.29%)
         
7.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    3.   
0:34,03
    339
 
 
50KZ
    (1. v štafeti) -    
0:34,02
    339
 
 
100KZ
    2.   
1:14,51
    341
   os.rek. (1:14,65; 0.18%)
 
 
200KZ
    1.   
2:43,50
    329
   os.rek. (2:55,87; 7.56%)
 
 
400KZ
    1.   
5:37,96
    354
   os.rek. (5:49,61; 3.44%)
 
 
50PZ
    2.   
0:42,89
    335
   os.rek. (0:42,94; 0.11%)
 
 
100PZ
    2.   
1:33,87
    323
   os.rek. (1:37,57; 3.94%)
 
 
50DZ
    1.   
0:38,21
    282
   os.rek. (0:38,27; 0.15%)
 
 
200MZ
    2.   
3:06,01
    311
   os.rek. (3:09,41; 1.82%)
         
8.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    27.   
0:40,23
    205
   os.rek. (0:40,57; 0.84%)
 
 
200KZ
    26.   
3:21,58
    176
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
400KZ
    24.   
7:15,90
    165
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    34.   
1:58,44
    161
 
 
200PZ
    31.   
4:10,78
    172
 
 
50DZ
    14.   
0:47,37
    148
 
 
100DZ
    5.   
2:07,71
    84
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200MZ
    22.   
3:51,93
    160
   os.rek. (3:55,25; 1.43%)
         
9.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    38.   
0:42,76
    170
   os.rek. (0:45,03; 5.3%)
 
 
50PZ
    46.   
0:57,93
    136
 
 
100PZ
    46.   
2:02,92
    144
   os.rek. (2:06,72; 3.09%)
 
 
200PZ
    34.   
4:14,84
    164
   os.rek. (4:19,76; 1.93%)
         
10.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    24.   
0:39,98
    209
   os.rek. (0:41,16; 2.95%)
 
 
100KZ
    31.   
1:34,68
    166
   os.rek. (1:55,74; 22.24%)
 
 
200KZ
    29.   
3:26,87
    162
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
400KZ
    23.   
7:15,39
    165
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50DZ
    13.   
0:46,65
    155
   os.rek. (0:47,61; 2.05%)
 
 
50HZ
    18.   
0:45,76
    206
   os.rek. (0:48,31; 5.57%)
 
 
100HZ
    9.   
1:40,03
    196
   os.rek. (1:46,67; 6.63%)
         
11.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    22.   
1:13,97
    255
 
 
100PM
    20.   
1:35,23
    231
   os.rek. (1:37,24; 2.11%)
 
 
50DM
    14.   
0:36,24
    237
 
 
100DM
    6.   
1:21,89
    225
 
 
50HM
    7.   
0:36,99
    274
   os.rek. (0:37,06; 0.18%)
 
 
50HM
    (1. v štafeti) -    
0:37,30
    267
 
 
100HM
    10.   
1:20,55
    268
   os.rek. (1:22,74; 2.71%)
 
 
200HM
    11.   
2:58,73
    245
 
 
200MM
    10.   
2:53,57
    283
   os.rek. (2:54,66; 0.62%)
         
12.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    27.   
0:33,72
    238
   os.rek. (0:34,25; 1.57%)
 
 
100KM
    23.   
1:14,02
    254
   os.rek. (1:14,91; 1.2%)
 
 
400KM
    24.   
5:36,46
    279
   os.rek. (5:48,40; 3.54%)
 
 
50PM
    19.   
0:43,80
    225
 
 
100PM
    17.   
1:33,08
    247
   os.rek. (1:34,09; 1.08%)
 
 
200PM
    21.   
3:26,50
    232
 
 
200MM
    30.   
3:11,02
    212
   os.rek. (3:11,63; 0.31%)
         
13.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    6.   
0:39,84
    299
   os.rek. (0:40,42; 1.45%)
 
 
100PM
    5.   
1:26,08
    313
   os.rek. (1:26,18; 0.11%)
 
 
200PM
    6.   
3:09,26
    302
   os.rek. (3:14,71; 2.87%)
 
 
50DM
    16.   
0:36,76
    227
 
 
100DM
    14.   
1:31,17
    163
 
 
50HM
    10.   
0:37,28
    268
   os.rek. (0:38,69; 3.78%)
 
 
100HM
    9.   
1:20,49
    268
   os.rek. (1:21,06; 0.7%)
 
 
200MM
    11.   
2:53,65
    282
         
14.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    2.   
0:29,61
    352
   os.rek. (0:29,95; 1.14%)
 
 
50KM
    (1. v štafeti) -    
0:30,16
    333
 
 
400KM
    25.   
5:38,21
    275
   os.rek. (5:58,74; 6.07%)
 
 
50PM
    2.   
0:36,80
    380
   os.rek. (0:37,34; 1.46%)
 
 
100PM
    1.   
1:20,52
    382
   os.rek. (1:23,89; 4.18%)
 
 
200PM
    3.   
3:02,23
    338
   os.rek. (3:08,51; 3.44%)
 
 
50DM
    2.   
0:31,99
    344
   os.rek. (0:32,41; 1.31%)
 
 
100DM
    3.   
1:14,87
    294
 
 
200MM
    4.   
2:44,57
    332
   os.rek. (2:45,21; 0.38%)
         
15.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    112.   
0:54,24
    57
 
 
100KM
    109.   
2:05,64
    52
   os.rek. (2:12,64; 5.57%)
 
 
50PM
    87.   
1:04,93
    69
 
 
100PM
    82.   
2:27,07
    62
 
 
50HM
    107.   
1:03,57
    54
         
16.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    104.   
0:45,11
    99
   os.rek. (0:49,78; 10.35%)
 
 
200KM
    97.   
4:00,75
    76
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HM
    99.   
0:54,00
    88
   os.rek. (0:54,56; 1.03%)
 
 
100HM
    84.   
1:55,10
    91
 
 
200HM
    49.   
4:22,50
    77
   os.rek. (brez rezultata)
         
17.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    42.   
0:35,83
    198
 
 
50KM
    (1. v štafeti) -    
0:35,34
    207
 
 
100KM
    38.   
1:17,50
    221
   os.rek. (1:18,28; 1%)
 
 
200KM
    36.   
2:51,81
    209
 
 
400KM
    36.   
6:03,92
    221
 
 
200PM
    26.   
3:27,87
    228
   os.rek. (3:30,16; 1.1%)
 
 
50HM
    47.   
0:43,11
    173
 
 
100HM
    35.   
1:32,51
    176
 
 
200HM
    24.   
3:15,14
    188
   os.rek. (3:21,38; 3.19%)
         
18.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    57.   
0:37,42
    174
 
 
100KM
    62.   
1:23,88
    174
 
 
200KM
    44.   
2:57,95
    188
   os.rek. (3:03,19; 2.94%)
 
 
400KM
    46.   
6:20,57
    193
   os.rek. (6:23,51; 0.77%)
 
 
50DM
    41.   
0:43,35
    138
 
 
50HM
    70.   
0:46,63
    137
 
 
100HM
    49.   
1:38,37
    147
   os.rek. (1:39,22; 0.86%)
 
 
200HM
    34.   
3:28,73
    154
   os.rek. (brez rezultata)
         
19.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    110.   
0:48,99
    77
   os.rek. (0:49,62; 1.28%)
 
 
100PM
    78.   
2:05,93
    100
 
 
50HM
    103.   
0:57,16
    74
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HM
    89.   
2:07,91
    66
   os.rek. (2:10,15; 1.75%)

vir: www.pzsana.net

Uradni rezultati 408.15 kB

 

Sorodne vsebine
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...