Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015

1.  
disc.
          mesto
čas
točke
  sssss
 
 
50KZ
    18.   
0:50,64
    102
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    6.   
0:58,26
    133
   os.rek. (brez rezultata)
         
2.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    6.   
0:29,41
    525
 
 
50KZ
    (finale) 4.   
0:29,19
    537
 
 
50DZ
    6.   
0:31,02
    527
   os.rek. (0:31,50; 1.54%)
 
 
50DZ
    (finale) 1.   
0:30,52
    554
   os.rek. (0:31,50; 3.21%)
 
 
50HZ
    5.   
0:32,86
    558
 
 
50HZ
    (finale) 1.   
0:32,24
    591
 
 
100HZ
    5.   
1:13,17
    501
 
 
100HZ
    (finale) 2.   
1:11,58
    535
 
 
200HZ
    3.   
2:33,92
    523
 
 
200HZ
    (finale) 7.   
2:33,56
    527
         
3.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    5.   
0:36,91
    526
 
 
50DZ
    9.   
0:33,36
    424
 
 
200MZ
    7.   
2:40,11
    489
         
4.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    2.   
0:28,80
    559
 
 
50KZ
    (finale) 1.   
0:28,67
    567
 
 
100KZ
    3.   
1:01,81
    597
   os.rek. (1:02,18; 0.59%)
 
 
100KZ
    (finale) 3.   
1:01,48
    607
   os.rek. (1:02,18; 1.13%)
 
 
200KZ
    2.   
2:12,23
    623
 
 
200KZ
    (finale) 2.   
2:11,15
    639
   os.rek. (2:12,08; 0.7%)
 
 
400KZ
    2.   
4:34,32
    662
   os.rek. (4:36,59; 0.82%)
 
 
400KZ
    (finale) 2.   
4:33,82
    666
   os.rek. (4:36,59; 1.01%)
 
 
800KZ
    10.   
9:24,47
    670
   os.rek. (9:31,32; 1.21%)
         
5.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    11.   
0:31,80
    415
 
 
100KZ
    18.   
1:09,66
    417
 
 
50HZ
    7.   
0:34,64
    476
 
 
50HZ
    (finale) 6.   
0:34,34
    489
 
 
100HZ
    8.   
1:16,73
    434
 
 
100HZ
    (finale) 5.   
1:15,37
    458
 
 
200HZ
    5.   
2:37,18
    491
 
 
200HZ
    (finale) 1.   
2:35,01
    512
   os.rek. (2:35,63; 0.39%)
         
6.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
800KZ
    5.   
9:07,48
    735
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    1.   
0:31,25
    649
 
 
50HZ
    (finale) 4.   
0:31,29
    646
 
 
100HZ
    1.   
1:06,31
    673
 
 
100HZ
    (finale) 3.   
1:05,89
    686
 
 
200HZ
    1.   
2:20,93
    682
 
 
200HZ
    (finale) 1.   
2:18,11
    724
   os.rek. (2:19,59; 1.07%) Rekord Slovenije za kadetinje (2:18,38)
         
7.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DZ
    2.   
0:38,20
    282
   os.rek. (0:38,44; 0.62%)
 
 
100DZ
    1.   
1:25,31
    282
   os.rek. (1:30,24; 5.77%)
 
 
100DZ
    (finale) 7.   
1:24,74
    288
   os.rek. (1:30,24; 6.49%)
 
 
200DZ
    1.   
3:14,87
    244
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200MZ
    4.   
3:09,87
    293
   os.rek. (3:14,95; 2.67%)
         
8.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    11.   
0:38,19
    239
   os.rek. (0:44,24; 15.84%)
 
 
200KZ
    10.   
3:04,79
    228
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HZ
    4.   
1:36,28
    219
   os.rek. (1:59,07; 23.67%)
         
9.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    8.   
0:35,73
    292
   os.rek. (0:38,92; 8.92%)
 
 
100KZ
    8.   
1:20,76
    268
   os.rek. (1:29,27; 10.53%)
 
 
200KZ
    9.   
2:59,07
    251
   os.rek. (3:15,26; 9.04%)
 
 
50HZ
    4.   
0:41,50
    277
   os.rek. (0:46,50; 12.04%)
 
 
100HZ
    3.   
1:30,31
    266
   os.rek. (1:42,77; 13.79%)
         
10.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    14.   
0:48,08
    120
 
 
50PZ
    2.   
0:53,07
    177
 
 
200PZ
    1.   
4:00,43
    195
   os.rek. (4:05,90; 2.27%)
         
11.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200KZ
    5.   
2:47,04
    309
   os.rek. (2:52,22; 3.1%)
 
 
50HZ
    1.   
0:39,43
    323
   os.rek. (0:39,50; 0.17%)
 
 
100HZ
    1.   
1:23,01
    343
   os.rek. (1:25,34; 2.8%)
 
 
200HZ
    1.   
2:57,68
    340
   os.rek. (3:04,16; 3.64%)
 
 
200HZ
    (finale) 5.   
2:56,29
    348
   os.rek. (3:04,16; 4.46%)
         
12.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    6.   
1:04,64
    522
   os.rek. (1:07,12; 3.83%)
 
 
100KZ
    (finale) 6.   
1:04,42
    528
   os.rek. (1:07,12; 4.19%)
 
 
50PZ
    4.   
0:37,75
    491
   os.rek. (0:39,10; 3.57%)
 
 
50PZ
    (finale) 4.   
0:37,52
    501
   os.rek. (0:39,10; 4.21%)
 
 
100PZ
    4.   
1:22,68
    473
   os.rek. (1:26,29; 4.36%)
 
 
100PZ
    (finale) 1.   
1:20,56
    512
   os.rek. (1:26,29; 7.11%)
 
 
200PZ
    5.   
2:58,24
    480
   os.rek. (3:00,51; 1.27%)
 
 
200PZ
    (finale) 4.   
2:56,96
    490
   os.rek. (3:00,51; 2%)
 
 
50DZ
    5.   
0:33,03
    437
   os.rek. (0:34,82; 5.41%)
 
 
50DZ
    (finale) 8.   
0:33,46
    420
   os.rek. (0:34,82; 4.06%)
         
13.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    15.   
0:48,32
    118
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    9.   
0:59,94
    122
   os.rek. (1:17,78; 29.76%)
         
14.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
800KZ
    9.   
9:18,86
    691
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
9:22,42
    678
 
 
1500KZ
    3.   
17:38,08
    706
 
 
50DZ
    3.   
0:29,39
    620
 
 
50DZ
    (finale) 5.   
0:29,30
    626
 
 
100DZ
    2.   
1:04,43
    655
 
 
100DZ
    (finale) 3.   
1:04,05
    667
         
15.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    2.   
0:35,42
    595
 
 
50PZ
    (finale) 6.   
0:34,81
    627
   os.rek. (0:35,36; 1.58%)
 
 
50DZ
    4.   
0:29,98
    584
 
 
50DZ
    (finale) 8.   
0:29,90
    589
 
 
200DZ
    2.   
2:23,46
    612
 
 
200DZ
    (finale) 5.   
2:21,60
    636
 
 
100HZ
    4.   
1:12,97
    505
 
 
100HZ
    (finale) 3.   
1:11,88
    528
         
16.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    4.   
0:27,99
    609
 
 
50KZ
    (finale) 7.   
0:27,88
    616
 
 
200KZ
    2.   
2:04,91
    739
 
 
200KZ
    (finale) 3.   
2:03,94
    757
 
 
400KZ
    1.   
4:20,72
    771
 
 
400KZ
    (finale) 2.   
4:16,17
    813
 
 
800KZ
    1.   
8:46,70
    825
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
8:59,35
    768
 
 
1500KZ
    1.   
16:48,17
    817
         
17.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    16.   
0:33,26
    363
   os.rek. (0:37,37; 12.35%)
 
 
50PZ
    7.   
0:40,28
    404
   os.rek. (0:41,19; 2.25%)
 
 
50PZ
    (finale) 7.   
0:40,30
    404
   os.rek. (0:41,19; 2.2%)
 
 
100PZ
    8.   
1:29,46
    373
   os.rek. (1:29,70; 0.26%)
 
 
100PZ
    (finale) 4.   
1:28,20
    390
   os.rek. (1:29,70; 1.7%)
 
 
50DZ
    10.   
0:37,92
    288
   os.rek. (0:40,35; 6.4%)
 
 
50HZ
    11.   
0:38,67
    342
   os.rek. (0:39,11; 1.13%)
 
 
100HZ
    14.   
1:23,45
    337
   os.rek. (1:31,27; 9.37%)
 
 
200MZ
    10.   
2:56,32
    366
   os.rek. (2:59,24; 1.65%)
         
18.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    10.   
0:37,04
    262
   os.rek. (0:40,73; 9.96%)
 
 
100KZ
    11.   
1:21,86
    257
   os.rek. (1:32,81; 13.37%)
 
 
200KZ
    8.   
2:58,97
    251
   os.rek. (3:19,16; 11.28%)
 
 
400KZ
    8.   
5:59,15
    295
   os.rek. (6:37,90; 10.78%)
         
19.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    4.   
0:34,50
    325
   os.rek. (0:36,77; 6.57%)
 
 
100KZ
    4.   
1:15,26
    331
   os.rek. (1:22,06; 9.03%)
 
 
100PZ
    2.   
1:34,13
    320
   os.rek. (1:40,92; 7.21%)
         
20.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    12.   
0:43,52
    162
   os.rek. (1:04,87; 49.05%)
 
 
50PZ
    3.   
0:54,88
    160
   os.rek. (1:09,10; 25.91%)
         
21.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    4.   
0:29,42
    524
   os.rek. (0:29,66; 0.81%)
 
 
50KZ
    (finale) 8.   
0:29,70
    510
 
 
100KZ
    5.   
1:03,66
    547
   os.rek. (1:04,14; 0.75%)
 
 
100KZ
    (finale) 5.   
1:02,68
    573
   os.rek. (1:04,14; 2.32%)
 
 
200KZ
    3.   
2:16,45
    567
   os.rek. (2:19,14; 1.97%)
 
 
200KZ
    (finale) 3.   
2:14,31
    595
   os.rek. (2:19,14; 3.59%)
 
 
400KZ
    4.   
4:51,29
    553
 
 
400KZ
    (finale) 3.   
4:44,76
    592
   os.rek. (4:47,39; 0.92%)
 
 
800KZ
    12.   
9:55,28
    571
         
22.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    6.   
1:19,09
    285
   os.rek. (1:20,00; 1.15%)
 
 
400KZ
    6.   
5:52,78
    311
   os.rek. (6:17,07; 6.88%)
         
23.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    9.   
0:36,82
    267
   os.rek. (0:37,99; 3.17%)
 
 
100KZ
    10.   
1:21,64
    259
   os.rek. (1:26,73; 6.23%)
 
 
200KZ
    7.   
2:54,79
    270
   os.rek. (3:08,55; 7.87%)
 
 
400KZ
    7.   
5:53,52
    309
   os.rek. (6:36,11; 12.04%)
         
24.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    7.   
0:35,18
    306
   os.rek. (0:37,79; 7.41%)
 
 
100KZ
    7.   
1:19,32
    282
   os.rek. (1:26,71; 9.31%)
 
 
200KZ
    6.   
2:50,90
    288
   os.rek. (3:10,82; 11.65%)
 
 
100PZ
    3.   
1:40,56
    263
   os.rek. (1:54,97; 14.32%)
         
25.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    5.   
0:34,61
    322
   os.rek. (0:36,81; 6.35%)
 
 
50DZ
    3.   
0:39,45
    256
   os.rek. (0:43,79; 11%)
 
 
50HZ
    3.   
0:40,42
    300
   os.rek. (0:42,50; 5.14%)
 
 
100HZ
    2.   
1:23,85
    333
   os.rek. (1:29,79; 7.08%)
 
 
200HZ
    2.   
2:58,24
    337
   os.rek. (3:19,52; 11.93%)
 
 
200HZ
    (finale) 6.   
2:57,49
    341
   os.rek. (3:19,52; 12.41%)
         
26.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    8.   
0:59,80
    123
   os.rek. (brez rezultata)
         
27.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    13.   
0:45,09
    145
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    4.   
0:55,05
    158
   os.rek. (1:15,38; 36.93%)
         
28.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    1.   
0:27,02
    677
 
 
50KZ
    (finale) 1.   
0:26,66
    705
   os.rek. (0:26,87; 0.78%)
 
 
100KZ
    1.   
0:57,87
    728
 
 
100KZ
    (finale) 1.   
0:56,97
    763
   os.rek. (0:57,55; 1.01%) Rekord Slovenije za kadetinje (0:57,13)
 
 
200KZ
    1.   
2:04,66
    744
 
 
200KZ
    (finale) 4.   
2:04,57
    746
 
 
400KZ
    1.   
4:27,44
    715
 
 
400KZ
    (finale) 8.   
4:28,12
    709
 
 
50DZ
    1.   
0:29,24
    630
   os.rek. (0:29,87; 2.15%)
 
 
50DZ
    (finale) 6.   
0:29,40
    620
   os.rek. (0:29,87; 1.59%)
 
 
200MZ
    1.   
2:26,07
    644
   os.rek. (2:27,03; 0.65%)
 
 
200MZ
    (finale) 4.   
2:25,86
    646
   os.rek. (2:27,03; 0.8%)
         
29.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    2.   
0:32,67
    383
   os.rek. (0:32,95; 0.85%)
 
 
100KZ
    2.   
1:11,63
    384
   os.rek. (1:17,15; 7.7%)
 
 
50PZ
    1.   
0:41,10
    381
   os.rek. (0:43,75; 6.44%)
 
 
100PZ
    1.   
1:31,95
    344
   os.rek. (1:36,92; 5.4%)
 
 
100PZ
    (finale) 7.   
1:31,40
    350
   os.rek. (1:36,92; 6.03%)
 
 
50DZ
    1.   
0:36,73
    317
   os.rek. (0:39,08; 6.39%)
 
 
200MZ
    1.   
2:54,82
    375
   os.rek. (3:14,58; 11.3%)
         
30.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    16.   
0:48,77
    115
   os.rek. (0:53,85; 10.41%)
 
 
50PZ
    5.   
0:57,59
    138
   os.rek. (1:02,86; 9.15%)
         
31.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    3.   
1:12,03
    377
   os.rek. (1:18,98; 9.64%)
 
 
200KZ
    2.   
2:34,13
    393
   os.rek. (2:43,62; 6.15%)
 
 
400KZ
    3.   
5:22,61
    407
   os.rek. (5:44,01; 6.63%)
 
 
800KZ
    18.   
11:04,00
    412
   os.rek. (12:00,44; 8.5%)
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
11:30,58
    366
   os.rek. (12:00,44; 4.32%)
 
 
1500KZ
    5.   
21:31,11
    389
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200MZ
    3.   
2:59,52
    346
   os.rek. (3:07,49; 4.43%)
         
32.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    6.   
0:35,06
    310
   os.rek. (0:38,60; 10.09%)
 
 
100KZ
    5.   
1:17,84
    299
   os.rek. (1:26,88; 11.61%)
 
 
200KZ
    3.   
2:45,16
    320
   os.rek. (3:00,24; 9.13%)
 
 
400KZ
    4.   
5:43,60
    337
   os.rek. (6:10,14; 7.72%)
 
 
800KZ
    19.   
11:40,17
    351
   os.rek. (12:52,67; 10.35%)
 
 
50HZ
    2.   
0:40,31
    302
   os.rek. (0:45,96; 14.01%)
         
33.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    17.   
0:49,88
    107
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    7.   
0:59,31
    126
   os.rek. (1:08,20; 14.98%)
         
34.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    12.   
0:31,91
    411
   os.rek. (0:31,94; 0.09%)
 
 
100KZ
    19.   
1:11,19
    391
 
 
200KZ
    13.   
2:31,99
    410
 
 
400KZ
    7.   
5:13,02
    445
         
35.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    6.   
0:37,38
    363
   os.rek. (0:38,03; 1.73%)
 
 
50DM
    3.   
0:31,97
    345
   os.rek. (0:32,22; 0.78%)
 
 
100DM
    5.   
1:10,86
    347
   os.rek. (1:11,47; 0.86%)
 
 
200DM
    2.   
2:41,03
    332
   os.rek. (2:58,17; 10.64%)
 
 
200DM
    (finale) 7.   
2:40,83
    333
   os.rek. (2:58,17; 10.78%)
 
 
200MM
    3.   
2:42,36
    346
         
36.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    1.   
0:28,15
    850
 
 
50PM
    (finale) 1.   
0:27,92
    871
 
 
100PM
    1.   
1:03,55
    778
 
 
100PM
    (finale) 1.   
1:01,90
    842
         
37.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    2.   
0:34,88
    447
   os.rek. (0:36,85; 5.64%)
 
 
100PM
    3.   
1:22,58
    354
 
 
200PM
    3.   
3:01,52
    342
 
 
200PM
    (finale) 4.   
2:58,89
    357
   os.rek. (2:59,09; 0.11%)
 
 
50HM
    4.   
0:34,72
    331
   os.rek. (0:36,01; 3.71%)
         
38.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    14.   
0:33,86
    235
   os.rek. (0:34,24; 1.12%)
 
 
50PM
    8.   
0:43,25
    234
   os.rek. (0:44,59; 3.09%)
         
39.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    1.   
0:28,24
    405
   os.rek. (0:28,90; 2.33%)
 
 
100KM
    1.   
1:01,08
    453
   os.rek. (1:04,10; 4.94%)
 
 
50PM
    1.   
0:33,03
    526
   os.rek. (0:34,16; 3.42%)
 
 
50PM
    (finale) 8.   
0:32,94
    530
   os.rek. (0:34,16; 3.7%)
 
 
100PM
    1.   
1:13,19
    509
   os.rek. (1:13,59; 0.54%)
 
 
100PM
    (finale) 7.   
1:13,13
    510
   os.rek. (1:13,59; 0.62%)
 
 
200PM
    1.   
2:38,21
    517
   os.rek. (2:39,77; 0.98%)
 
 
200PM
    (finale) 7.   
2:36,22
    537
   os.rek. (2:39,77; 2.27%)
 
 
50DM
    2.   
0:29,94
    420
   os.rek. (0:31,62; 5.61%)
         
40.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    13.   
0:33,32
    247
   os.rek. (0:33,88; 1.68%)
 
 
100KM
    10.   
1:13,34
    261
   os.rek. (1:15,97; 3.58%)
 
 
50HM
    5.   
0:37,06
    272
   os.rek. (0:38,01; 2.56%)
 
 
100HM
    8.   
1:23,14
    243
   os.rek. (1:26,11; 3.57%)
 
 
200HM
    5.   
2:52,62
    272
   os.rek. (3:05,12; 7.24%)
 
 
200MM
    6.   
2:57,71
    263
         
41.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    17.   
0:35,71
    200
 
 
200KM
    10.   
2:54,49
    199
   os.rek. (3:15,13; 11.82%)
 
 
50PM
    12.   
0:46,02
    194
         
42.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    8.   
0:27,07
    460
 
 
50DM
    4.   
0:28,53
    485
 
 
50DM
    (finale) 6.   
0:28,06
    510
 
 
100DM
    6.   
1:04,91
    452
 
 
100DM
    (finale) 7.   
1:03,84
    475
   os.rek. (1:04,00; 0.25%)
 
 
200DM
    2.   
2:23,38
    470
 
 
200DM
    (finale) 5.   
2:22,43
    479
 
 
100HM
    7.   
1:06,90
    467
   os.rek. (1:07,13; 0.34%)
 
 
100HM
    (finale) 7.   
1:06,96
    466
   os.rek. (1:07,13; 0.25%)
 
 
200HM
    11.   
2:34,85
    377
 
 
200HM
    (finale) 6.   
2:27,79
    434
         
43.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    15.   
0:34,40
    224
 
 
100KM
    11.   
1:13,77
    257
   os.rek. (1:18,85; 6.88%)
 
 
50PM
    10.   
0:43,63
    228
 
 
100PM
    6.   
1:32,75
    250
 
 
50DM
    7.   
0:36,47
    232
   os.rek. (0:38,87; 6.58%)
 
 
100DM
    11.   
1:29,77
    170
   os.rek. (1:35,99; 6.92%)
         
44.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    7.   
0:31,00
    306
   os.rek. (0:31,44; 1.41%)
 
 
50PM
    7.   
0:39,02
    319
   os.rek. (0:43,12; 10.5%)
 
 
100DM
    7.   
1:15,83
    283
   os.rek. (1:26,19; 13.66%)
         
45.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    3.   
0:35,24
    433
   os.rek. (0:39,21; 11.26%)
 
 
100PM
    2.   
1:21,73
    365
   os.rek. (1:29,38; 9.36%)
 
 
50HM
    3.   
0:34,28
    344
   os.rek. (0:35,48; 3.5%)
 
 
50HM
    (finale) 8.   
0:34,11
    350
   os.rek. (0:35,48; 4.01%)
 
 
100HM
    5.   
1:14,80
    334
   os.rek. (1:16,68; 2.51%)
         
46.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    10.   
0:31,72
    286
   os.rek. (0:31,92; 0.63%)
 
 
100KM
    6.   
1:08,07
    327
   os.rek. (1:09,03; 1.41%)
 
 
200KM
    5.   
2:27,34
    331
   os.rek. (2:33,46; 4.15%)
 
 
400KM
    6.   
5:19,89
    325
   os.rek. (5:23,45; 1.11%)
         
47.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    12.   
0:32,15
    275
   os.rek. (0:33,99; 5.72%)
 
 
100KM
    8.   
1:11,57
    281
   os.rek. (1:15,99; 6.17%)
 
 
200KM
    8.   
2:35,02
    284
   os.rek. (2:51,69; 10.75%)
 
 
400KM
    7.   
5:26,58
    305
   os.rek. (5:51,01; 7.48%)
         
48.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    5.   
0:32,75
    540
   os.rek. (0:32,93; 0.54%)
 
 
50PM
    (finale) 6.   
0:32,91
    532
   os.rek. (0:32,93; 0.06%)
 
 
100PM
    3.   
1:11,79
    539
 
 
100PM
    (finale) 5.   
1:11,57
    544
 
 
200PM
    1.   
2:30,43
    601
 
 
200PM
    (finale) 4.   
2:28,98
    619
 
 
200MM
    1.   
2:20,84
    530
 
 
200MM
    (finale) 7.   
2:24,47
    491
 
 
400MM
    4.   
4:55,59
    561
         
49.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    15.   
1:07,63
    333
   os.rek. (1:08,68; 1.55%)
 
 
50PM
    11.   
0:36,78
    381
   os.rek. (0:37,08; 0.81%)
 
 
100PM
    9.   
1:21,89
    363
 
 
200PM
    5.   
2:56,53
    372
 
 
200PM
    (finale) 2.   
2:53,95
    389
         
50.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    4.   
0:26,52
    490
 
 
50KM
    (finale) 3.   
0:26,16
    510
 
 
200KM
    2.   
2:00,23
    610
 
 
200KM
    (finale) 6.   
1:59,50
    621
 
 
400KM
    3.   
4:16,81
    629
 
 
400KM
    (finale) 5.   
4:15,89
    636
 
 
800KM
    3.   
8:49,06
    624
   os.rek. (8:50,62; 0.29%)
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
8:49,78
    621
   os.rek. (8:50,62; 0.15%)
 
 
1500KM
    5.   
16:46,78
    647
   os.rek. (17:41,96; 5.48%)
         
51.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    8.   
0:31,49
    292
   os.rek. (0:32,76; 4.03%)
 
 
100KM
    9.   
1:11,69
    280
   os.rek. (1:14,29; 3.62%)
 
 
200KM
    9.   
2:42,53
    247
   os.rek. (2:48,45; 3.64%)
 
 
400KM
    8.   
5:46,84
    255
   os.rek. (5:58,03; 3.22%)
         
52.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    21.   
0:52,28
    63
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    16.   
1:09,98
    55
   os.rek. (brez rezultata)
         
53.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DM
    7.   
0:29,88
    423
 
 
100DM
    9.   
1:07,92
    394
 
 
200DM
    2.   
2:27,50
    432
   os.rek. (2:27,74; 0.16%)
 
 
200DM
    (finale) 6.   
2:24,06
    463
   os.rek. (2:27,74; 2.55%)
 
 
100HM
    5.   
1:10,17
    405
   os.rek. (1:10,50; 0.47%)
         
54.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    22.   
0:53,01
    61
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    15.   
0:59,24
    91
   os.rek. (brez rezultata)
         
55.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    16.   
0:35,66
    201
   os.rek. (0:37,50; 5.15%)
 
 
100KM
    12.   
1:19,03
    209
   os.rek. (1:22,17; 3.97%)
 
 
50PM
    11.   
0:44,78
    211
   os.rek. (0:46,94; 4.82%)
 
 
100PM
    7.   
1:39,24
    204
   os.rek. (1:41,41; 2.18%)
 
 
50HM
    6.   
0:43,21
    172
   os.rek. (0:43,65; 1.01%)
 
 
100HM
    9.   
1:32,32
    178
   os.rek. (1:37,80; 5.93%)
         
56.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    13.   
0:28,33
    402
   os.rek. (0:29,74; 4.97%)
 
 
200KM
    13.   
2:09,62
    487
   os.rek. (2:10,64; 0.78%)
 
 
800KM
    7.   
9:20,24
    525
   os.rek. (9:36,40; 2.88%)
 
 
50HM
    7.   
0:31,96
    425
   os.rek. (0:33,11; 3.59%)
 
 
50HM
    (finale) 5.   
0:32,10
    420
   os.rek. (0:33,11; 3.14%)
 
 
100HM
    8.   
1:07,54
    454
   os.rek. (1:07,64; 0.14%)
 
 
100HM
    (finale) 8.   
1:07,90
    447
 
 
200HM
    5.   
2:24,82
    461
 
 
200HM
    (finale) 4.   
2:23,69
    472
   os.rek. (2:23,78; 0.06%)
         
57.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    18.   
0:37,67
    171
   os.rek. (0:51,94; 37.88%)
 
 
200KM
    11.   
3:07,23
    161
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    13.   
0:52,75
    129
   os.rek. (1:00,16; 14.04%)
         
58.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    1.   
0:30,93
    641
 
 
50PM
    (finale) 4.   
0:30,76
    651
 
 
100PM
    1.   
1:06,92
    666
 
 
100PM
    (finale) 4.   
1:06,50
    679
 
 
100HM
    1.   
1:02,78
    566
 
 
100HM
    (finale) 3.   
1:01,19
    611
   os.rek. (1:02,01; 1.34%)
         
59.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    4.   
0:28,63
    389
   os.rek. (0:29,21; 2.02%)
 
 
50PM
    4.   
0:36,32
    395
   os.rek. (0:37,37; 2.89%)
 
 
50HM
    2.   
0:32,88
    390
   os.rek. (0:33,56; 2.06%)
 
 
50HM
    (finale) 7.   
0:33,19
    379
   os.rek. (0:33,56; 1.11%)
 
 
100HM
    4.   
1:13,89
    347
 
 
200HM
    3.   
2:39,18
    347
         
60.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    19.   
0:47,86
    83
   os.rek. (brez rezultata)
         
61.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    1.   
0:31,44
    610
 
 
50PM
    (finale) 5.   
0:31,01
    636
   os.rek. (0:31,04; 0.09%)
 
 
100PM
    1.   
1:07,70
    643
 
 
100PM
    (finale) 3.   
1:06,34
    684
   os.rek. (1:07,10; 1.14%)
 
 
50DM
    5.   
0:28,81
    471
   os.rek. (0:29,80; 3.43%)
 
 
50DM
    (finale) 8.   
0:28,95
    465
   os.rek. (0:29,80; 2.93%)
 
 
100DM
    3.   
1:02,99
    494
 
 
100DM
    (finale) 3.   
1:02,39
    509
         
62.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    19.   
0:31,03
    305
   os.rek. (0:32,83; 5.8%)
 
 
100KM
    17.   
1:10,24
    297
   os.rek. (1:12,23; 2.83%)
 
 
100DM
    11.   
1:20,28
    238
   os.rek. (1:23,61; 4.14%)
 
 
50HM
    9.   
0:35,17
    319
   os.rek. (0:35,79; 1.76%)
 
 
200HM
    14.   
2:46,21
    305
   os.rek. (2:52,35; 3.69%)
         
63.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    6.   
0:29,86
    343
   os.rek. (0:30,48; 2.07%)
 
 
100KM
    5.   
1:07,34
    338
   os.rek. (1:09,40; 3.05%)
 
 
50DM
    4.   
0:33,15
    309
   os.rek. (0:34,20; 3.16%)
 
 
100DM
    10.   
1:18,15
    259
   os.rek. (1:20,81; 3.4%)
         
64.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    20.   
0:51,16
    68
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    14.   
0:58,59
    94
   os.rek. (brez rezultata)

vir: www.pzsana.net
Uradni rezultati 599.10 kB

 

Sorodne vsebine
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...