Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014

1.  
disc.
          mesto
čas
točke
  sssss
 
 
50HZ
    2.   
0:32,38
    583
 
 
50HZ
    (finale) 6.   
0:32,46
    579
 
 
100HZ
    2.   
1:10,78
    553
 
 
100HZ
    (finale) 6.   
1:10,14
    568
 
 
200HZ
    2.   
2:34,71
    515
 
 
200HZ
    (finale) 6.   
2:34,44
    518
         
2.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    8.   
0:29,83
    503
 
 
50HZ
    5.   
0:33,03
    549
 
 
50HZ
    (finale) 8.   
0:33,53
    525
 
 
100HZ
    6.   
1:12,93
    506
 
 
200HZ
    6.   
2:39,56
    470
         
3.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    2.   
0:34,52
    643
 
 
50PZ
    (finale) 4.   
0:34,09
    667
   os.rek. (0:34,24; 0.44%)
 
 
100PZ
    2.   
1:16,81
    590
 
 
100PZ
    (finale) 2.   
1:14,44
    649
   os.rek. (1:15,59; 1.54%)
 
 
200PZ
    2.   
2:52,25
    532
 
 
200PZ
    (finale) 5.   
2:47,05
    583
         
4.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    1.   
0:29,85
    502
   os.rek. (0:30,91; 3.55%)
 
 
100KZ
    1.   
1:03,66
    547
   os.rek. (1:07,74; 6.4%)
 
 
200KZ
    1.   
2:20,44
    520
   os.rek. (2:29,78; 6.65%)
 
 
400KZ
    1.   
4:51,28
    553
   os.rek. (5:04,46; 4.52%)
 
 
400KZ
    (finale) 5.   
4:50,93
    555
   os.rek. (5:04,46; 4.65%)
 
 
800KZ
    10.   
9:59,04
    561
   os.rek. (10:31,77; 5.46%)
         
5.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    5.   
1:10,76
    398
   os.rek. (1:12,23; 2.07%)
 
 
200KZ
    5.   
2:37,06
    372
   os.rek. (2:42,02; 3.15%)
 
 
50HZ
    1.   
0:35,68
    436
 
 
50HZ
    (finale) 4.   
0:34,89
    466
   os.rek. (0:35,44; 1.57%)
 
 
100HZ
    1.   
1:16,81
    433
 
 
100HZ
    (finale) 8.   
1:17,23
    426
 
 
200HZ
    1.   
2:41,94
    449
   os.rek. (2:46,78; 2.98%)
 
 
200HZ
    (finale) 5.   
2:39,56
    470
   os.rek. (2:46,78; 4.52%)
         
6.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    3.   
1:02,56
    576
   os.rek. (1:05,50; 4.69%)
 
 
100KZ
    (finale) 3.   
1:01,50
    606
   os.rek. (1:05,50; 6.5%)
 
 
50HZ
    1.   
0:32,15
    596
 
 
50HZ
    (finale) 5.   
0:31,83
    614
 
 
100HZ
    1.   
1:08,66
    606
 
 
100HZ
    (finale) 4.   
1:07,97
    625
 
 
200HZ
    1.   
2:26,97
    601
 
 
200HZ
    (finale) 2.   
2:22,63
    658
   os.rek. (2:24,03; 0.98%)
 
 
200MZ
    2.   
2:32,87
    561
 
 
200MZ
    (finale) 1.   
2:29,00
    606
   os.rek. (2:30,97; 1.32%)
         
7.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    16.   
0:39,59
    215
   os.rek. (0:42,47; 7.27%)
 
 
100KZ
    12.   
1:29,03
    200
   os.rek. (1:33,19; 4.67%)
 
 
50DZ
    6.   
0:44,83
    174
   os.rek. (0:47,50; 5.95%)
 
 
100DZ
    5.   
1:43,10
    160
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    11.   
0:46,88
    192
   os.rek. (0:48,11; 2.62%)
 
 
100HZ
    6.   
1:38,71
    204
   os.rek. (1:41,84; 3.17%)
         
8.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    19.   
0:43,96
    157
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    9.   
0:56,82
    144
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HZ
    9.   
1:49,05
    151
   os.rek. (brez rezultata)
         
9.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    21.   
0:46,85
    129
   os.rek. (0:54,83; 17.03%)
 
 
50PZ
    8.   
0:52,39
    184
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HZ
    10.   
1:56,64
    123
   os.rek. (brez rezultata)
         
10.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    10.   
0:35,75
    292
   os.rek. (0:41,89; 17.17%)
 
 
200KZ
    9.   
2:58,80
    252
   os.rek. (3:18,55; 11.04%)
 
 
50HZ
    6.   
0:41,24
    282
   os.rek. (0:44,40; 7.66%)
 
 
100HZ
    5.   
1:29,59
    273
   os.rek. (1:35,33; 6.4%)
 
 
200HZ
    3.   
3:07,88
    287
   os.rek. (3:25,52; 9.38%)
         
11.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    4.   
0:32,34
    395
   os.rek. (0:33,45; 3.43%)
 
 
100KZ
    4.   
1:10,75
    398
   os.rek. (1:14,93; 5.9%)
 
 
200KZ
    3.   
2:34,22
    393
   os.rek. (2:42,15; 5.14%)
 
 
50PZ
    2.   
0:40,84
    388
   os.rek. (0:43,89; 7.46%)
 
 
100PZ
    1.   
1:31,63
    347
   os.rek. (1:37,15; 6.02%)
 
 
50DZ
    1.   
0:35,04
    366
   os.rek. (0:37,01; 5.62%)
 
 
50DZ
    (finale) 7.   
0:35,42
    354
   os.rek. (0:37,01; 4.48%)
         
12.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    4.   
0:28,39
    583
 
 
50KZ
    (finale) 6.   
0:28,04
    606
   os.rek. (0:28,21; 0.6%)
 
 
100DZ
    1.   
1:04,12
    665
   os.rek. (1:04,71; 0.92%)
 
 
100DZ
    (finale) 2.   
1:03,95
    670
   os.rek. (1:04,71; 1.18%)
 
 
200DZ
    4.   
2:28,14
    555
 
 
200DZ
    (finale) 2.   
2:22,75
    621
   os.rek. (2:23,79; 0.72%)
 
 
200HZ
    1.   
2:27,39
    596
 
 
200HZ
    (finale) 4.   
2:24,31
    635
         
13.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DZ
    2.   
0:29,60
    607
 
 
50DZ
    (finale) 3.   
0:29,37
    621
 
 
100DZ
    2.   
1:04,54
    652
 
 
100DZ
    (finale) 1.   
1:03,91
    672
 
 
200DZ
    3.   
2:27,72
    560
 
 
200DZ
    (finale) 4.   
2:25,40
    587
 
 
200MZ
    4.   
2:31,16
    581
 
 
200MZ
    (finale) 3.   
2:27,06
    631
         
14.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200KZ
    5.   
2:07,92
    688
 
 
200KZ
    (finale) 3.   
2:05,47
    730
 
 
400KZ
    2.   
4:27,72
    712
 
 
400KZ
    (finale) 2.   
4:21,03
    769
 
 
800KZ
    2.   
8:55,95
    783
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
9:05,70
    742
 
 
1500KZ
    1.   
16:56,31
    797
         
15.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    12.   
0:37,37
    256
   os.rek. (0:37,64; 0.72%)
 
 
50PZ
    3.   
0:44,44
    301
   os.rek. (0:44,62; 0.4%)
 
 
100PZ
    2.   
1:33,43
    328
   os.rek. (1:35,41; 2.11%)
 
 
50HZ
    7.   
0:41,65
    274
   os.rek. (0:42,41; 1.82%)
         
16.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    18.   
0:41,47
    187
   os.rek. (0:51,75; 24.78%)
 
 
50PZ
    6.   
0:49,32
    220
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HZ
    7.   
1:41,43
    188
   os.rek. (2:02,93; 21.19%)
         
17.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    3.   
0:31,11
    443
   os.rek. (0:33,92; 9.03%)
 
 
100KZ
    2.   
1:07,10
    467
   os.rek. (1:15,39; 12.35%)
 
 
200KZ
    2.   
2:31,02
    418
   os.rek. (2:47,74; 11.07%)
 
 
400KZ
    2.   
5:11,34
    453
   os.rek. (5:34,90; 7.56%)
 
 
800KZ
    14.   
11:04,92
    410
   os.rek. (11:38,24; 5.01%)
 
 
50DZ
    2.   
0:35,17
    362
   os.rek. (0:39,59; 12.56%)
 
 
50DZ
    (finale) 5.   
0:34,57
    381
   os.rek. (0:39,59; 14.52%)
         
18.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    8.   
0:35,44
    300
   os.rek. (0:40,58; 14.5%)
 
 
100KZ
    9.   
1:23,22
    244
   os.rek. (1:29,92; 8.05%)
 
 
200KZ
    8.   
2:57,54
    257
   os.rek. (3:08,53; 6.19%)
 
 
50PZ
    5.   
0:46,92
    256
   os.rek. (0:50,99; 8.67%)
 
 
100PZ
    3.   
1:43,33
    242
   os.rek. (1:53,14; 9.49%)
 
 
50HZ
    8.   
0:43,96
    233
   os.rek. (0:46,91; 6.71%)
         
19.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    15.   
0:39,52
    216
   os.rek. (0:43,06; 8.95%)
 
 
100KZ
    13.   
1:29,11
    199
   os.rek. (1:36,35; 8.12%)
 
 
50PZ
    7.   
0:50,23
    208
   os.rek. (0:51,86; 3.24%)
 
 
100PZ
    4.   
1:48,65
    208
   os.rek. (1:51,79; 2.89%)
 
 
200PZ
    3.   
3:44,06
    241
   os.rek. (3:55,63; 5.16%)
 
 
200PZ
    (finale) 6.   
3:39,61
    256
   os.rek. (3:55,63; 7.29%)
 
 
50HZ
    12.   
0:47,14
    189
   os.rek. (0:50,36; 6.83%)
         
20.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    17.   
0:40,93
    194
   os.rek. (0:50,35; 23.01%)
 
 
100HZ
    8.   
1:47,19
    159
   os.rek. (2:18,26; 28.98%)
         
21.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    13.   
0:37,59
    251
   os.rek. (0:39,85; 6.01%)
 
 
100KZ
    11.   
1:27,85
    208
   os.rek. (1:29,35; 1.7%)
 
 
200KZ
    11.   
3:08,57
    215
   os.rek. (3:12,35; 2%)
 
 
50HZ
    9.   
0:44,04
    231
   os.rek. (0:45,72; 3.81%)
         
22.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    4.   
0:45,66
    277
   os.rek. (0:49,99; 9.48%)
 
 
50DZ
    5.   
0:40,56
    236
   os.rek. (0:43,81; 8.01%)
 
 
100DZ
    4.   
1:41,16
    169
   os.rek. (1:54,58; 13.26%)
 
 
50HZ
    5.   
0:40,32
    302
   os.rek. (0:43,59; 8.11%)
 
 
100HZ
    3.   
1:26,96
    298
   os.rek. (1:34,18; 8.3%)
 
 
200HZ
    2.   
3:05,22
    300
   os.rek. (3:18,38; 7.1%)
 
 
200HZ
    (finale) 7.   
3:04,68
    303
   os.rek. (3:18,38; 7.41%)
         
23.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    1.   
0:27,86
    617
   os.rek. (0:27,95; 0.32%)
 
 
50KZ
    (finale) 3.   
0:27,41
    648
   os.rek. (0:27,95; 1.97%)
 
 
100KZ
    1.   
0:59,87
    657
   os.rek. (1:00,57; 1.16%)
 
 
100KZ
    (finale) 4.   
0:58,91
    690
   os.rek. (1:00,57; 2.81%)
 
 
200KZ
    1.   
2:09,08
    670
   os.rek. (2:10,10; 0.79%)
 
 
200KZ
    (finale) 8.   
2:11,33
    636
 
 
400KZ
    1.   
4:41,08
    615
   os.rek. (4:41,62; 0.19%)
 
 
400KZ
    (finale) 5.   
4:36,62
    646
   os.rek. (4:41,62; 1.8%)
 
 
50DZ
    2.   
0:30,54
    553
   os.rek. (0:31,16; 2.03%)
 
 
50DZ
    (finale) 5.   
0:29,87
    591
   os.rek. (0:31,16; 4.31%)
 
 
200MZ
    1.   
2:31,07
    582
 
 
200MZ
    (finale) 8.   
2:30,03
    594
         
24.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    6.   
0:32,95
    373
   os.rek. (0:35,04; 6.34%)
 
 
100KZ
    7.   
1:17,15
    307
   os.rek. (1:22,39; 6.79%)
 
 
200KZ
    7.   
2:50,92
    288
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
400KZ
    6.   
5:52,25
    312
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200PZ
    2.   
3:31,23
    288
   os.rek. (3:32,98; 0.82%)
 
 
200PZ
    (finale) 5.   
3:26,72
    307
   os.rek. (3:32,98; 3.02%)
 
 
50DZ
    4.   
0:39,08
    263
   os.rek. (0:39,58; 1.27%)
         
25.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    9.   
0:35,55
    297
   os.rek. (0:37,68; 5.99%)
 
 
100KZ
    8.   
1:18,98
    286
   os.rek. (1:24,94; 7.54%)
 
 
200KZ
    6.   
2:49,70
    295
   os.rek. (2:57,71; 4.72%)
 
 
400KZ
    5.   
5:46,08
    329
   os.rek. (6:10,47; 7.04%)
 
 
800KZ
    16.   
12:07,38
    313
   os.rek. (brez rezultata)
         
26.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    14.   
0:38,60
    232
   os.rek. (0:42,72; 10.67%)
 
 
100KZ
    10.   
1:26,88
    215
   os.rek. (1:36,98; 11.62%)
 
 
200KZ
    12.   
3:13,70
    198
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
400KZ
    8.   
6:50,24
    198
   os.rek. (brez rezultata)
         
27.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    5.   
0:32,58
    386
   os.rek. (0:34,98; 7.36%)
 
 
100KZ
    6.   
1:13,37
    357
   os.rek. (1:15,98; 3.55%)
 
 
50HZ
    4.   
0:38,73
    341
   os.rek. (0:42,39; 9.45%)
 
 
100HZ
    4.   
1:26,98
    298
   os.rek. (1:33,07; 7%)
         
28.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    7.   
0:30,48
    322
   os.rek. (0:32,60; 6.95%)
 
 
100KM
    7.   
1:09,19
    311
   os.rek. (1:13,57; 6.33%)
 
 
50DM
    5.   
0:33,15
    309
   os.rek. (0:35,25; 6.33%)
 
 
100DM
    4.   
1:14,82
    295
   os.rek. (1:17,67; 3.8%)
 
 
200DM
    3.   
2:58,17
    245
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200DM
    (finale) 2.   
2:58,71
    242
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200MM
    4.   
2:47,94
    312
   os.rek. (2:54,78; 4.07%)
         
29.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    1.   
0:28,17
    848
 
 
50PM
    (finale) 1.   
0:27,88
    875
 
 
100PM
    1.   
1:06,17
    689
 
 
100PM
    (finale) 1.   
1:01,84
    844
 
 
200PM
    1.   
2:27,36
    640
 
 
200PM
    (finale) 2.   
2:24,15
    684
         
30.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    12.   
0:32,39
    269
   os.rek. (0:34,38; 6.14%)
 
 
100KM
    10.   
1:12,66
    269
   os.rek. (1:17,73; 6.97%)
 
 
50PM
    4.   
0:38,19
    340
   os.rek. (0:40,44; 5.89%)
 
 
100PM
    6.   
1:26,69
    306
   os.rek. (1:30,51; 4.4%)
 
 
200PM
    6.   
3:06,39
    316
   os.rek. (3:17,60; 6.01%)
 
 
50HM
    5.   
0:36,34
    289
   os.rek. (0:40,42; 11.22%)
         
31.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    21.   
0:34,89
    215
   os.rek. (0:40,65; 16.5%)
 
 
200KM
    10.   
3:09,81
    155
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HM
    8.   
1:31,60
    182
   os.rek. (1:46,37; 16.12%)
         
32.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    5.   
0:30,00
    338
   os.rek. (0:31,15; 3.83%)
 
 
100KM
    5.   
1:06,47
    351
   os.rek. (1:10,03; 5.35%)
 
 
50PM
    3.   
0:35,91
    409
   os.rek. (0:37,67; 4.9%)
 
 
100PM
    3.   
1:19,29
    400
   os.rek. (1:23,46; 5.25%)
 
 
200PM
    3.   
2:58,15
    362
   os.rek. (3:00,02; 1.04%)
 
 
200PM
    (finale) 3.   
2:53,07
    395
   os.rek. (3:00,02; 4.01%)
 
 
50DM
    4.   
0:32,84
    318
   os.rek. (0:33,66; 2.49%)
         
33.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    20.   
0:34,60
    220
   os.rek. (0:36,13; 4.42%)
 
 
50PM
    8.   
0:45,41
    202
   os.rek. (0:46,91; 3.3%)
 
 
100PM
    7.   
1:39,78
    201
   os.rek. (1:42,49; 2.71%)
 
 
50DM
    9.   
0:38,98
    190
   os.rek. (0:45,41; 16.49%)
 
 
100DM
    9.   
1:30,50
    166
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HM
    10.   
0:41,16
    199
   os.rek. (0:43,38; 5.39%)
         
34.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    24.   
0:41,08
    131
   os.rek. (0:59,84; 45.66%)
 
 
200KM
    11.   
3:17,25
    138
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    11.   
0:50,86
    144
   os.rek. (brez rezultata)
         
35.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    12.   
0:27,24
    452
   os.rek. (0:27,69; 1.65%)
 
 
50HM
    5.   
0:30,35
    496
 
 
50HM
    (finale) 5.   
0:30,26
    501
 
 
100HM
    5.   
1:04,26
    528
 
 
100HM
    (finale) 6.   
1:04,25
    528
 
 
200HM
    4.   
2:17,27
    541
 
 
200HM
    (finale) 3.   
2:15,06
    569
         
36.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    1.   
0:27,91
    420
   os.rek. (0:28,18; 0.96%)
 
 
100KM
    1.   
1:00,78
    459
   os.rek. (1:02,55; 2.91%)
 
 
50DM
    2.   
0:29,60
    435
   os.rek. (0:29,78; 0.6%)
 
 
100DM
    2.   
1:08,16
    390
   os.rek. (1:08,62; 0.67%)
         
37.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    22.   
0:37,03
    180
   os.rek. (0:57,01; 53.95%)
 
 
50PM
    9.   
0:46,43
    189
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200PM
    8.   
3:32,54
    213
   os.rek. (brez rezultata)
         
38.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    17.   
0:33,83
    236
   os.rek. (0:38,83; 14.77%)
 
 
50DM
    8.   
0:37,97
    206
   os.rek. (0:48,24; 27.04%)
 
 
100DM
    10.   
1:32,44
    156
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HM
    12.   
0:41,74
    191
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HM
    9.   
1:33,32
    172
   os.rek. (2:06,52; 35.57%)
         
39.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    7.   
0:40,70
    281
   os.rek. (0:42,83; 5.23%)
 
 
200PM
    7.   
3:20,89
    252
   os.rek. (3:23,17; 1.13%)
 
 
200PM
    (finale) 4.   
3:13,74
    281
   os.rek. (3:23,17; 4.86%)
 
 
50HM
    4.   
0:35,80
    302
   os.rek. (0:38,52; 7.59%)
 
 
100HM
    4.   
1:19,41
    279
   os.rek. (1:25,50; 7.66%)
 
 
200HM
    4.   
2:52,12
    274
   os.rek. (3:04,49; 7.18%)
         
40.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    8.   
1:09,30
    310
   os.rek. (1:11,83; 3.65%)
 
 
400KM
    6.   
5:36,19
    280
   os.rek. (5:37,44; 0.37%)
 
 
100HM
    5.   
1:19,42
    279
   os.rek. (1:22,60; 4%)
 
 
200MM
    6.   
2:55,49
    274
         
41.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    18.   
0:33,99
    232
   os.rek. (0:36,59; 7.64%)
 
 
200KM
    9.   
2:55,79
    195
   os.rek. (3:01,64; 3.32%)
 
 
50HM
    8.   
0:40,58
    207
   os.rek. (0:40,77; 0.46%)
 
 
50HM
    (finale) 7.   
0:40,55
    208
   os.rek. (0:40,77; 0.54%)
 
 
100HM
    6.   
1:27,16
    211
   os.rek. (1:29,40; 2.56%)
 
 
200HM
    5.   
3:01,16
    235
   os.rek. (3:12,30; 6.14%)
 
 
200HM
    (finale) 7.   
3:05,18
    220
   os.rek. (3:12,30; 3.84%)
         
42.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    1.   
0:34,62
    457
 
 
50PM
    (finale) 7.   
0:34,27
    471
   os.rek. (0:34,53; 0.75%)
 
 
100PM
    1.   
1:12,85
    516
   os.rek. (1:17,21; 5.98%)
 
 
100PM
    (finale) 3.   
1:14,18
    489
   os.rek. (1:17,21; 4.08%)
 
 
200PM
    1.   
2:36,57
    533
   os.rek. (2:36,73; 0.1%)
 
 
200PM
    (finale) 6.   
2:38,94
    510
 
 
200MM
    1.   
2:26,46
    471
   os.rek. (2:32,98; 4.45%)
 
 
200MM
    (finale) 8.   
2:31,42
    426
   os.rek. (2:32,98; 1.03%)
 
 
400MM
    4.   
5:05,42
    508
   os.rek. (5:26,74; 6.98%)
         
43.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    14.   
0:32,76
    260
   os.rek. (0:33,59; 2.53%)
 
 
100KM
    9.   
1:10,93
    289
   os.rek. (1:16,71; 8.14%)
 
 
50PM
    6.   
0:39,05
    318
   os.rek. (0:39,42; 0.94%)
 
 
100PM
    5.   
1:24,26
    333
   os.rek. (1:28,02; 4.46%)
 
 
200PM
    4.   
3:02,41
    337
   os.rek. (3:09,17; 3.7%)
 
 
50DM
    7.   
0:36,90
    224
   os.rek. (0:38,12; 3.3%)
         
44.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    4.   
0:27,17
    455
 
 
50KM
    (finale) 6.   
0:26,86
    471
 
 
100KM
    4.   
0:57,81
    534
 
 
100KM
    (finale) 5.   
0:56,94
    559
   os.rek. (0:57,08; 0.24%)
 
 
200KM
    1.   
2:05,59
    535
 
 
200KM
    (finale) 2.   
2:03,55
    562
 
 
400KM
    3.   
4:28,95
    547
 
 
400KM
    (finale) 1.   
4:22,21
    591
   os.rek. (4:23,86; 0.62%)
 
 
800KM
    4.   
9:32,69
    492
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
9:36,58
    482
 
 
1500KM
    12.   
17:54,46
    532
         
45.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    14.   
0:32,76
    260
   os.rek. (0:35,22; 7.5%)
 
 
100KM
    12.   
1:16,29
    232
   os.rek. (1:22,78; 8.5%)
 
 
50HM
    6.   
0:38,35
    246
   os.rek. (0:42,15; 9.9%)
 
 
50HM
    (finale) 5.   
0:37,66
    260
   os.rek. (0:42,15; 11.92%)
 
 
100HM
    7.   
1:28,47
    202
   os.rek. (1:33,50; 5.68%)
         
46.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    9.   
0:27,98
    417
   os.rek. (0:28,89; 3.25%)
 
 
100KM
    9.   
1:00,81
    459
   os.rek. (1:02,07; 2.07%)
 
 
200KM
    10.   
2:14,90
    432
   os.rek. (2:16,43; 1.13%)
 
 
50DM
    6.   
0:31,17
    372
 
 
100DM
    5.   
1:07,77
    397
 
 
100DM
    (finale) 8.   
1:06,84
    414
   os.rek. (1:07,51; 1%)
 
 
200DM
    3.   
2:34,89
    373
 
 
200DM
    (finale) 7.   
2:29,36
    416
   os.rek. (2:32,93; 2.39%)
         
47.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    23.   
0:40,78
    134
   os.rek. (0:43,57; 6.84%)
 
 
50PM
    10.   
0:47,05
    182
   os.rek. (0:49,00; 4.14%)
 
 
200PM
    9.   
3:41,77
    187
         
48.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    4.   
0:29,74
    347
   os.rek. (0:32,94; 10.75%)
 
 
100KM
    4.   
1:04,36
    387
   os.rek. (1:11,52; 11.12%)
 
 
200KM
    1.   
2:17,57
    407
   os.rek. (2:26,16; 6.24%)
 
 
400KM
    1.   
4:46,72
    452
   os.rek. (5:04,02; 6.03%)
 
 
400KM
    (finale) 8.   
4:46,96
    451
   os.rek. (5:04,02; 5.94%)
         
49.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    3.   
0:32,19
    568
 
 
50PM
    (finale) 8.   
0:31,81
    589
 
 
100PM
    4.   
1:09,39
    597
 
 
100PM
    (finale) 6.   
1:08,08
    633
 
 
50HM
    6.   
0:30,44
    492
 
 
50HM
    (finale) 3.   
0:29,11
    563
   os.rek. (0:29,93; 2.81%)
 
 
100HM
    9.   
1:06,65
    473
 
 
100HM
    (finale) 1.   
1:03,23
    554
   os.rek. (1:03,26; 0.04%)
         
50.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    6.   
0:30,40
    325
   os.rek. (0:33,10; 8.88%)
 
 
100KM
    6.   
1:06,88
    345
   os.rek. (1:15,61; 13.05%)
 
 
50PM
    5.   
0:38,23
    339
   os.rek. (0:44,91; 17.47%)
 
 
50HM
    2.   
0:34,57
    336
   os.rek. (0:37,18; 7.54%)
 
 
50HM
    (finale) 3.   
0:33,56
    367
   os.rek. (0:37,18; 10.78%)
 
 
100HM
    1.   
1:13,65
    350
   os.rek. (1:19,71; 8.22%)
 
 
100HM
    (finale) 8.   
1:13,85
    347
   os.rek. (1:19,71; 7.93%)
 
 
200HM
    3.   
2:41,11
    335
   os.rek. (2:52,90; 7.31%)
 
 
200HM
    (finale) 5.   
2:39,08
    348
   os.rek. (2:52,90; 8.68%)
         
51.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    7.   
0:25,82
    531
 
 
50KM
    (finale) 3.   
0:25,74
    536
 
 
100KM
    10.   
0:56,87
    561
 
 
100KM
    (finale) 7.   
0:57,22
    551
 
 
50DM
    6.   
0:27,54
    540
 
 
50DM
    (finale) 2.   
0:27,58
    537
 
 
100DM
    6.   
1:04,23
    466
 
 
100DM
    (finale) 4.   
1:04,28
    465
         
52.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    3.   
1:03,60
    401
   os.rek. (1:08,39; 7.53%)
 
 
50PM
    2.   
0:35,51
    423
 
 
100PM
    2.   
1:14,50
    483
   os.rek. (1:16,29; 2.4%)
 
 
100PM
    (finale) 4.   
1:14,39
    485
   os.rek. (1:16,29; 2.55%)
 
 
200PM
    2.   
2:55,12
    381
   os.rek. (2:55,86; 0.42%)
 
 
200PM
    (finale) 2.   
2:48,03
    431
   os.rek. (2:55,86; 4.65%)
         
53.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    9.   
0:30,77
    313
   os.rek. (0:32,67; 6.17%)
 
 
100KM
    11.   
1:13,68
    258
   os.rek. (1:14,60; 1.24%)
 
 
50DM
    6.   
0:35,57
    250
   os.rek. (0:38,77; 8.99%)
 
 
100DM
    7.   
1:27,30
    185
   os.rek. (1:34,83; 8.62%)

vir: www.pzsana.net

 

Sorodne vsebine
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...