Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013

1.
disc.
mesto
čas
točke
sssss
100KZ
2.
1:09,50
455
50PZ
6.
0:43,74
344
os.rek. (0:46,22; 5.66%)
100DZ
5.
1:26,19
292
os.rek. (1:31,99; 6.72%)
50HZ
1.
0:36,45
453
os.rek. (0:36,78; 0.9%)
200MZ
3.
2:51,05
439
os.rek. (2:54,12; 1.79%)
2.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
7.
1:15,59
353
50PZ
10.
0:45,44
307
100DZ
16.
1:40,13
187
os.rek. (1:59,79; 19.63%)
50HZ
3.
0:37,17
427
100HZ
(1. v štafeti) -
1:20,76
394
200MZ
8.
3:03,57
355
os.rek. (3:04,73; 0.63%)
3.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
3.
1:05,50
543
os.rek. (1:06,07; 0.87%)
50PZ
3.
0:37,06
566
100DZ
3.
1:16,58
417
os.rek. (1:22,04; 7.12%)
50HZ
4.
0:34,60
530
os.rek. (0:34,72; 0.34%)
100HZ
(1. v štafeti) -
1:14,22
507
200MZ
3.
2:38,29
554
os.rek. (2:46,17; 4.97%)
4.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
9.
0:53,12
192
os.rek. (1:05,45; 23.21%)
50HZ
7.
0:48,22
196
os.rek. (1:09,43; 43.98%)
200MZ
5.
3:34,21
223
os.rek. (brez rezultata)
5.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
6.
1:34,08
183
os.rek. (1:41,49; 7.87%)
50PZ
15.
0:57,84
149
os.rek. (1:08,15; 17.82%)
50DZ
8.
0:49,36
144
os.rek. (0:56,33; 14.12%)
6.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
5.
1:15,10
360
50PZ
7.
0:43,89
341
os.rek. (0:45,06; 2.66%)
100DZ
10.
1:31,63
243
os.rek. (1:44,10; 13.6%)
50HZ
7.
0:40,38
333
os.rek. (0:45,38; 12.38%)
200MZ
12.
3:06,38
339
os.rek. (brez rezultata)
7.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
31.
1:26,72
234
50PZ
20.
0:47,86
263
100DZ
20.
1:46,48
155
os.rek. (brez rezultata)
50HZ
23.
0:43,65
264
8.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
25.
1:38,19
161
os.rek. (1:46,44; 8.4%)
50PZ
17.
0:52,18
203
os.rek. (0:56,03; 7.37%)
50DZ
28.
0:54,88
105
os.rek. (brez rezultata)
50HZ
28.
0:49,96
176
os.rek. (brez rezultata)
9.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
10.
1:16,74
338
50PZ
9.
0:44,73
322
os.rek. (0:45,88; 2.57%)
100DZ
9.
1:31,46
245
os.rek. (1:40,16; 9.51%)
50HZ
8.
0:40,46
331
os.rek. (0:44,63; 10.3%)
200MZ
9.
3:05,37
345
os.rek. (3:20,80; 8.32%)
10.
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
1.
0:52,92
194
os.rek. (0:55,33; 4.55%)
50DZ
2.
0:50,64
133
os.rek. (1:00,30; 19.07%)
50HZ
1.
0:46,91
213
os.rek. (0:59,45; 26.73%)
200MZ
1.
3:41,90
201
os.rek. (brez rezultata)
11.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
8.
1:36,35
171
os.rek. (1:49,04; 13.17%)
50PZ
8.
0:52,75
196
os.rek. (0:55,99; 6.14%)
50DZ
9.
0:55,70
100
os.rek. (brez rezultata)
50HZ
11.
0:51,80
158
os.rek. (0:57,28; 10.57%)
12.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
21.
1:32,55
193
os.rek. (1:33,46; 0.98%)
50DZ
18.
0:50,19
137
50HZ
20.
0:47,33
207
os.rek. (0:55,21; 16.64%)
13.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
11.
1:23,29
264
os.rek. (1:28,57; 6.33%)
50PZ
18.
0:52,43
200
50DZ
24.
0:52,51
119
50HZ
9.
0:44,42
250
14.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
2.
1:03,39
599
50PZ
2.
0:36,80
578
100DZ
1.
1:12,14
499
os.rek. (1:13,45; 1.81%)
50HZ
3.
0:34,43
538
os.rek. (0:36,36; 5.6%)
200MZ
2.
2:36,48
573
os.rek. (2:38,13; 1.05%)
15.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
9.
1:22,39
273
os.rek. (1:42,74; 24.69%)
50PZ
4.
0:46,01
296
os.rek. (0:46,02; 0.02%)
50DZ
6.
0:40,65
257
50HZ
7.
0:43,16
273
16.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
13.
1:25,94
240
50DZ
21.
0:50,31
136
os.rek. (0:51,40; 2.16%)
50HZ
21.
0:47,34
207
os.rek. (0:47,96; 1.3%)
200MZ
11.
3:28,97
241
os.rek. (brez rezultata)
17.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
29.
1:40,40
151
50PZ
26.
0:57,81
149
50HZ
31.
0:51,61
160
os.rek. (0:56,12; 8.73%)
18.
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
18.
1:21,08
286
os.rek. (2:04,68; 53.77%)
50PZ
24.
0:48,12
259
50HZ
27.
0:44,32
252
os.rek. (0:47,16; 6.4%)
19.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
11.
1:16,06
244
os.rek. (1:17,51; 1.9%)
50PM
4.
0:42,03
278
os.rek. (0:43,65; 3.85%)
50DM
7.
0:36,53
260
os.rek. (0:37,85; 3.61%)
50HM
9.
0:39,93
241
os.rek. (0:41,61; 4.2%)
200MM
10.
2:58,69
282
os.rek. (3:11,46; 7.14%)
20.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
14.
1:18,66
221
os.rek. (1:18,97; 0.39%)
50PM
3.
0:41,23
294
os.rek. (0:42,00; 1.86%)
50DM
16.
0:40,53
191
os.rek. (0:41,94; 3.47%)
50HM
14.
0:41,96
208
os.rek. (0:50,72; 20.87%)
200MM
12.
3:09,88
235
os.rek. (brez rezultata)
21.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
5.
1:10,03
313
os.rek. (1:11,00; 1.38%)
50PM
1.
0:38,62
358
50DM
4.
0:35,74
278
50HM
3.
0:37,96
281
200MM
1.
2:47,38
343
os.rek. (2:48,90; 0.9%)
22.
disc.
mesto
čas
točke
50PM
6.
0:50,74
158
50DM
7.
0:46,50
126
50HM
9.
0:45,33
165
os.rek. (0:45,56; 0.5%)
200MM
8.
3:33,82
165
os.rek. (brez rezultata)
23.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
3.
1:02,55
440
os.rek. (1:03,35; 1.27%)
50PM
9.
0:38,98
348
100DM
2.
1:08,97
405
os.rek. (1:12,66; 5.35%)
50HM
3.
0:33,35
414
200MM
4.
2:37,50
412
os.rek. (2:41,66; 2.64%)
24.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
16.
1:20,42
207
os.rek. (1:24,82; 5.47%)
50PM
10.
0:45,25
223
50DM
15.
0:39,71
203
os.rek. (0:42,06; 5.91%)
50HM
11.
0:40,85
225
os.rek. (0:41,28; 1.05%)
25.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
7.
1:12,73
280
os.rek. (1:13,19; 0.63%)
50PM
7.
0:43,95
243
os.rek. (0:44,98; 2.34%)
50DM
11.
0:37,66
238
50HM
6.
0:39,02
259
200MM
9.
2:56,61
292
os.rek. (3:47,25; 28.67%)
26.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
23.
1:25,82
170
os.rek. (1:30,35; 5.27%)
50PM
18.
0:51,02
155
os.rek. (0:53,12; 4.11%)
50HM
13.
0:41,91
209
os.rek. (0:46,52; 10.99%)
27.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
7.
1:05,46
384
os.rek. (1:05,93; 0.71%)
100DM
8.
1:13,77
331
os.rek. (1:24,22; 14.16%)
50HM
6.
0:34,83
364
os.rek. (0:34,96; 0.37%)
200MM
2.
2:34,21
439
os.rek. (2:42,12; 5.12%)
28.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
43.
1:18,68
221
50PM
14.
0:41,78
283
50HM
36.
0:40,66
229
os.rek. (0:41,72; 2.6%)
29.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
1.
0:57,92
554
os.rek. (0:57,99; 0.12%)
50PM
16.
0:42,24
274
100DM
5.
1:10,75
375
os.rek. (1:27,02; 22.99%)
50HM
2.
0:31,99
469
200MM
5.
2:32,54
454
os.rek. (2:35,11; 1.68%)
30.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
19.
1:22,78
190
os.rek. (1:24,25; 1.77%)
50PM
13.
0:47,24
196
os.rek. (0:48,43; 2.51%)
50DM
18.
0:41,52
177
os.rek. (0:43,12; 3.85%)
50HM
21.
0:44,80
171
31.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
25.
1:38,41
113
os.rek. (1:45,09; 6.78%)
50PM
9.
0:50,99
156
os.rek. (0:51,17; 0.35%)
50HM
22.
0:49,54
126
32.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
21.
1:11,52
294
os.rek. (1:12,84; 1.84%)
50PM
39.
0:48,52
180
os.rek. (0:50,68; 4.45%)
100DM
24.
1:28,23
193
os.rek. (1:33,45; 5.91%)
50HM
21.
0:37,89
282
os.rek. (0:38,80; 2.4%)
33.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
18.
1:20,38
207
50PM
13.
0:44,91
228
os.rek. (0:47,63; 6.05%)
50DM
18.
0:43,48
154
os.rek. (0:47,31; 8.8%)
50HM
7.
0:37,34
295
os.rek. (0:37,93; 1.58%)
34.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
22.
1:11,54
294
50PM
2.
0:36,22
434
100DM
10.
1:16,72
294
os.rek. (1:21,72; 6.51%)
50HM
15.
0:36,94
305
200MM
10.
2:48,34
338
35.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
24.
1:36,33
120
os.rek. (1:43,87; 7.82%)
50PM
15.
0:52,98
139
os.rek. (0:53,96; 1.84%)
50DM
15.
0:51,05
95
os.rek. (brez rezultata)
50HM
23.
0:49,87
124
os.rek. (0:53,04; 6.35%)
36.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
40.
1:16,59
239
50PM
40.
0:50,99
156
os.rek. (0:53,74; 5.39%)
100DM
25.
1:29,42
186
os.rek. (1:44,42; 16.77%)
50HM
30.
0:38,85
262
37.
disc.
mesto
čas
točke
100KM
12.
1:16,88
237
os.rek. (1:19,22; 3.04%)
50DM
13.
0:39,08
213
os.rek. (0:39,43; 0.89%)
50HM
19.
0:44,47
175
os.rek. (0:45,69; 2.74%)
200MM
16.
3:29,34
176

ŠTAFETA:

4X50m mešano

5. mesto Orlando Savič Frankulovič, Lovro Knez, Janja Šegel, Daša Tušek 2:37,02 210
8. mesto Taja Sekavčnik, Gini Slavič, Jaš Berložnik, Žiga Merkač 2:47,48 173

4x100m mešano

1. mesto Janja Jamšek, Janja Šegel, Gal Kordež, Gašper Oder 4:43,95 388
5. mesto Urška Hancman, Dejan Šteharnik, Matija Može, Mojca Hancman 5:04,07 316

vir: www.pzsana.net

 

URADNI REZULTATI 374.71 kB

 

Sorodne vsebine
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...