Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
MM Ravne 2011

 
1.  
disc.
          mesto
čas
točke
  sssss
 
 
50KZ
    29.   
0:33,50
    377
   os.rek. (0:34,24; 2.2%)
 
 
100KZ
    33.   
1:17,25
    331
 
 
50HZ
    14.   
0:37,26
    424
 
 
50HZ
    (finale) 17.   
0:37,20
    426
 
 
100HZ
    14.   
1:20,09
    404
   os.rek. (1:21,45; 1.69%)
 
 
100HZ
    (finale) 14.   
1:20,48
    398
   os.rek. (1:21,45; 1.2%)
 
 
200HZ
    11.   
2:51,62
    405
   os.rek. (2:55,15; 2.05%)
 
 
200HZ
    (finale) 13.   
2:51,02
    409
   os.rek. (2:55,15; 2.41%)
 
 
200MZ
    21.   
3:00,95
    371
   os.rek. (3:02,43; 0.81%)
         
2.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
400KZ
    16.   
5:17,91
    447
   os.rek. (5:36,30; 5.78%)
 
 
50HZ
    5.   
0:32,75
    625
 
 
50HZ
    (finale) 8.   
0:32,64
    631
 
 
100HZ
    3.   
1:09,72
    612
   os.rek. (1:09,97; 0.35%)
 
 
100HZ
    (finale) 6.   
1:10,74
    586
 
 
200HZ
    7.   
2:37,98
    519
 
 
200HZ
    (finale) 6.   
2:31,85
    584
   os.rek. (2:36,29; 2.92%)
         
3.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PZ
    4.   
0:35,09
    667
 
 
50PZ
    (finale) 4.   
0:35,44
    647
 
 
100PZ
    6.   
1:18,31
    609
 
 
100PZ
    (finale) 4.   
1:18,12
    613
 
 
200PZ
    2.   
2:45,50
    642
 
 
200PZ
    (finale) 5.   
2:45,91
    637
 
 
200DZ
    (finale) 3.   
2:33,76
    546
   os.rek. (2:55,69; 14.26%)
 
 
200MZ
    6.   
2:37,70
    560
 
 
200MZ
    (finale) 4.   
2:31,19
    635
   os.rek. (2:32,97; 1.17%)
         
4.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    44.   
0:43,09
    177
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100KZ
    44.   
1:35,47
    175
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    39.   
0:53,32
    190
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    17.   
1:59,12
    173
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    (finale) 18.   
1:56,37
    186
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    21.   
0:46,11
    224
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100HZ
    26.   
1:46,79
    170
   os.rek. (brez rezultata)
         
5.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    41.   
0:38,06
    257
   os.rek. (0:43,61; 14.58%)
 
 
100KZ
    42.   
1:27,69
    226
   os.rek. (1:51,43; 27.07%)
 
 
200KZ
    37.   
3:16,94
    203
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    19.   
0:43,88
    260
   os.rek. (0:53,23; 21.3%)
 
 
100HZ
    24.   
1:34,20
    248
   os.rek. (2:00,28; 27.68%)
 
 
200HZ
    20.   
3:17,42
    266
   os.rek. (brez rezultata)
         
6.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    35.   
1:17,61
    326
   os.rek. (1:35,91; 23.57%)
 
 
50PZ
    22.   
0:42,60
    373
   os.rek. (0:49,07; 15.18%)
 
 
50PZ
    (finale) 20.   
0:43,17
    358
   os.rek. (0:49,07; 13.66%)
 
 
200PZ
    10.   
3:22,26
    351
   os.rek. (3:43,24; 10.37%)
 
 
200PZ
    (finale) 12.   
3:20,74
    360
   os.rek. (3:43,24; 11.2%)
 
 
50HZ
    17.   
0:39,39
    359
   os.rek. (0:44,75; 13.6%)
 
 
50HZ
    (finale) 19.   
0:39,54
    355
   os.rek. (0:44,75; 13.17%)
 
 
100HZ
    20.   
1:25,47
    332
   os.rek. (1:38,64; 15.4%)
 
 
100HZ
    (finale) 19.   
1:25,79
    328
   os.rek. (1:38,64; 14.97%)
 
 
200HZ
    15.   
2:58,46
    360
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200HZ
    (finale) 15.   
2:58,82
    358
   os.rek. (brez rezultata)
         
7.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    23.   
0:32,12
    428
   os.rek. (0:35,42; 10.27%)
 
 
100KZ
    27.   
1:10,64
    433
   os.rek. (1:16,04; 7.64%)
 
 
200KZ
    25.   
2:37,86
    394
   os.rek. (2:53,01; 9.59%)
 
 
50DZ
    9.   
0:37,32
    333
   os.rek. (0:38,34; 2.73%)
 
 
50DZ
    (finale) 11.   
0:35,68
    381
   os.rek. (0:38,34; 7.45%)
 
 
100DZ
    11.   
1:22,48
    334
   os.rek. (1:22,88; 0.48%)
 
 
100DZ
    (finale) 14.   
1:20,87
    354
   os.rek. (1:22,88; 2.48%)
         
8.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    40.   
1:22,15
    275
   os.rek. (1:23,54; 1.69%)
 
 
200PZ
    14.   
3:33,50
    299
   os.rek. (3:51,45; 8.4%)
 
 
200PZ
    (finale) 13.   
3:36,31
    287
   os.rek. (3:51,45; 6.99%)
 
 
50HZ
    16.   
0:39,38
    359
   os.rek. (0:40,51; 2.86%)
 
 
50HZ
    (finale) 18.   
0:39,45
    358
   os.rek. (0:40,51; 2.68%)
 
 
100HZ
    19.   
1:24,70
    341
   os.rek. (1:28,60; 4.6%)
 
 
100HZ
    (finale) 18.   
1:25,00
    338
   os.rek. (1:28,60; 4.23%)
 
 
200HZ
    14.   
2:57,79
    364
   os.rek. (3:06,73; 5.02%)
 
 
200HZ
    (finale) 16.   
2:59,66
    353
   os.rek. (3:06,73; 3.93%)
         
9.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100HZ
    1.   
1:06,39
    709
 
 
100HZ
    (finale) 1.   
1:06,27
    713
 
 
200HZ
    1.   
2:22,02
    714
 
 
200HZ
    (finale) 1.   
2:19,34
    756
   os.rek. (2:19,64; 0.21%)
         
10.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    15.   
0:31,31
    462
 
 
50KZ
    (finale) 17.   
0:30,45
    503
 
 
100KZ
    19.   
1:08,19
    481
 
 
100KZ
    (finale) 17.   
1:07,35
    500
 
 
200KZ
    10.   
2:27,31
    485
 
 
200KZ
    (finale) 13.   
2:22,55
    535
   os.rek. (2:22,81; 0.18%)
 
 
400KZ
    10.   
5:05,83
    502
   os.rek. (5:08,12; 0.74%)
 
 
400KZ
    (finale) 17.   
5:07,15
    496
   os.rek. (5:08,12; 0.31%)
         
11.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    10.   
0:29,28
    565
 
 
200KZ
    2.   
2:08,43
    732
 
 
200KZ
    (finale) 6.   
2:10,71
    694
 
 
400KZ
    5.   
4:31,53
    718
 
 
800KZ
    5.   
9:08,43
    752
 
 
200DZ
    (finale) 2.   
2:32,23
    562
         
12.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
400KZ
    7.   
4:47,29
    606
   os.rek. (6:17,24; 31.3%)
 
 
800KZ
    12.   
9:49,58
    606
   os.rek. (10:01,09; 1.95%)
 
 
100DZ
    4.   
1:11,83
    505
 
 
100DZ
    (finale) 9.   
1:12,25
    496
 
 
50HZ
    10.   
0:33,93
    562
   os.rek. (0:34,13; 0.58%)
 
 
50HZ
    (finale) 12.   
0:33,35
    592
   os.rek. (0:34,13; 2.33%)
 
 
100HZ
    5.   
1:13,04
    532
   os.rek. (1:14,02; 1.34%)
 
 
100HZ
    (finale) 7.   
1:13,06
    532
   os.rek. (1:14,02; 1.31%)
 
 
200HZ
    3.   
2:32,81
    573
   os.rek. (2:39,68; 4.49%)
 
 
200HZ
    (finale) 5.   
2:30,62
    599
   os.rek. (2:39,68; 6.01%)
         
13.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    3.   
0:27,81
    660
   os.rek. (0:27,89; 0.28%)
 
 
50KZ
    (finale) 6.   
0:27,76
    663
   os.rek. (0:27,89; 0.46%)
 
 
100KZ
    8.   
1:01,46
    657
 
 
100KZ
    (finale) 11.   
1:00,17
    701
   os.rek. (1:01,08; 1.51%)
 
 
200KZ
    3.   
2:10,36
    700
   os.rek. (2:11,89; 1.17%)
 
 
200KZ
    (finale) 5.   
2:10,31
    700
   os.rek. (2:11,89; 1.21%)
 
 
400KZ
    3.   
4:33,24
    705
   os.rek. (4:38,88; 2.06%)
 
 
400KZ
    (finale) 6.   
4:32,51
    710
   os.rek. (4:38,88; 2.33%)
 
 
800KZ
    7.   
9:25,80
    685
   os.rek. (9:26,26; 0.08%)
         
14.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    50.   
0:49,32
    118
   os.rek. (1:04,45; 30.67%)
 
 
100KZ
    48.   
1:54,16
    103
   os.rek. (2:20,05; 22.67%)
 
 
50PZ
    43.   
0:57,11
    155
   os.rek. (1:10,33; 23.14%)
 
 
100PZ
    20.   
2:05,40
    148
   os.rek. (2:09,67; 3.4%)
 
 
50HZ
    22.   
0:54,77
    134
   os.rek. (1:06,05; 20.59%)
         
15.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    11.   
0:29,29
    565
 
 
200KZ
    4.   
2:08,99
    722
 
 
200KZ
    (finale) 2.   
2:05,42
    786
   os.rek. (2:06,29; 0.69%)
 
 
400KZ
    4.   
4:23,05
    790
 
 
400KZ
    (finale) 2.   
4:17,12
    845
   os.rek. (4:18,27; 0.44%)
 
 
800KZ
    1.   
8:46,67
    850
 
 
800KZ
    (vmesni čas) -    
8:56,69
    803
 
 
1500KZ
    1.   
16:50,39
    849
 
 
200MZ
    2.   
2:25,93
    706
 
 
400MZ
    1.   
5:05,25
    715
         
16.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    13.   
0:29,89
    531
 
 
200KZ
    11.   
2:21,21
    550
 
 
400KZ
    10.   
4:43,74
    629
 
 
50DZ
    8.   
0:31,77
    539
 
 
50DZ
    (finale) 7.   
0:31,12
    574
 
 
100DZ
    5.   
1:08,71
    577
 
 
100DZ
    (finale) 7.   
1:08,66
    579
         
17.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    39.   
0:35,35
    321
   os.rek. (0:37,09; 4.92%)
 
 
100KZ
    37.   
1:18,66
    314
   os.rek. (1:28,56; 12.58%)
 
 
50PZ
    27.   
0:45,12
    314
   os.rek. (0:48,51; 7.51%)
 
 
100PZ
    13.   
1:42,59
    271
   os.rek. (1:44,01; 1.38%)
 
 
100PZ
    (finale) 15.   
1:42,13
    274
   os.rek. (1:44,01; 1.84%)
 
 
50DZ
    16.   
0:42,13
    231
   os.rek. (0:47,93; 13.76%)
 
 
50DZ
    (finale) 17.   
0:40,67
    257
   os.rek. (0:47,93; 17.85%)
 
 
200MZ
    27.   
3:16,86
    288
   os.rek. (3:31,00; 7.18%)
         
18.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    26.   
1:10,13
    442
   os.rek. (1:17,51; 10.52%)
 
 
200KZ
    18.   
2:30,98
    450
   os.rek. (2:50,35; 12.82%)
 
 
200KZ
    (finale) 20.   
2:31,89
    442
   os.rek. (2:50,35; 12.15%)
 
 
50PZ
    21.   
0:42,10
    386
   os.rek. (0:43,92; 4.32%)
 
 
50PZ
    (finale) 17.   
0:41,44
    405
   os.rek. (0:43,92; 5.98%)
 
 
100PZ
    9.   
1:29,25
    411
   os.rek. (1:34,80; 6.21%)
 
 
100PZ
    (finale) 11.   
1:28,38
    424
   os.rek. (1:34,80; 7.26%)
 
 
200PZ
    7.   
3:10,71
    419
   os.rek. (3:22,71; 6.29%)
         
19.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    47.   
0:48,62
    123
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100KZ
    47.   
1:52,28
    108
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    42.   
0:56,21
    162
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    21.   
2:05,46
    148
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    24.   
0:56,61
    121
   os.rek. (brez rezultata)
         
20.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    6.   
0:28,34
    623
 
 
50KZ
    (finale) 8.   
0:28,95
    585
 
 
100KZ
    4.   
1:00,73
    681
 
 
100KZ
    (finale) 7.   
1:00,29
    696
 
 
200KZ
    2.   
2:09,81
    709
 
 
200KZ
    (finale) 4.   
2:08,50
    731
 
 
400KZ
    2.   
4:32,05
    714
 
 
400KZ
    (finale) 4.   
4:31,05
    722
 
 
800KZ
    8.   
9:26,82
    682
   os.rek. (9:45,25; 3.25%)
         
21.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100DZ
    7.   
1:14,61
    451
 
 
100DZ
    (finale) 11.   
1:12,61
    489
   os.rek. (1:13,75; 1.57%)
 
 
50HZ
    8.   
0:33,81
    568
   os.rek. (0:33,91; 0.29%)
 
 
50HZ
    (finale) 11.   
0:32,82
    621
   os.rek. (0:33,91; 3.32%)
 
 
100HZ
    4.   
1:10,98
    580
   os.rek. (1:11,15; 0.23%)
 
 
100HZ
    (finale) 4.   
1:08,88
    635
   os.rek. (1:11,15; 3.29%)
 
 
200HZ
    2.   
2:29,68
    610
   os.rek. (2:32,52; 1.89%)
 
 
200HZ
    (finale) 3.   
2:25,77
    661
   os.rek. (2:32,52; 4.63%)
         
22.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    45.   
0:45,24
    153
   os.rek. (0:49,08; 8.48%)
 
 
100KZ
    45.   
1:39,81
    153
   os.rek. (1:53,14; 13.35%)
 
 
100PZ
    18.   
1:59,16
    173
   os.rek. (2:10,16; 9.23%)
 
 
100PZ
    (finale) 19.   
1:58,54
    176
   os.rek. (2:10,16; 9.8%)
 
 
200PZ
    15.   
3:59,81
    211
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200PZ
    (finale) 14.   
4:01,14
    207
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50DZ
    17.   
0:48,64
    150
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50DZ
    (finale) 18.   
0:50,99
    130
   os.rek. (brez rezultata)
         
23.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KZ
    30.   
1:14,14
    374
   os.rek. (1:18,07; 5.3%)
 
 
200KZ
    24.   
2:37,71
    395
   os.rek. (2:52,44; 9.33%)
 
 
400KZ
    21.   
5:41,15
    362
   os.rek. (5:53,87; 3.72%)
 
 
50PZ
    20.   
0:41,22
    412
   os.rek. (0:43,98; 6.69%)
 
 
50PZ
    (finale) 19.   
0:41,79
    395
   os.rek. (0:43,98; 5.24%)
 
 
100PZ
    11.   
1:31,85
    377
   os.rek. (1:38,14; 6.84%)
 
 
100PZ
    (finale) 12.   
1:29,80
    404
   os.rek. (1:38,14; 9.28%)
 
 
200MZ
    18.   
2:58,19
    388
   os.rek. (3:05,38; 4.03%)
 
 
200MZ
    (finale) 18.   
2:55,78
    404
   os.rek. (3:05,38; 5.46%)
         
24.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    49.   
0:48,82
    122
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    44.   
1:00,17
    132
   os.rek. (brez rezultata)
         
25.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    40.   
0:37,37
    272
   os.rek. (0:38,48; 2.97%)
 
 
100KZ
    38.   
1:19,69
    302
   os.rek. (1:27,44; 9.72%)
 
 
50HZ
    18.   
0:41,21
    314
   os.rek. (0:42,35; 2.76%)
 
 
50HZ
    (finale) 20.   
0:41,87
    299
   os.rek. (0:42,35; 1.14%)
 
 
100HZ
    23.   
1:30,37
    281
   os.rek. (1:31,98; 1.78%)
 
 
200HZ
    17.   
3:07,85
    309
   os.rek. (3:17,55; 5.16%)
 
 
200HZ
    (finale) 20.   
3:09,84
    299
   os.rek. (3:17,55; 4.06%)
         
26.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    46.   
0:47,89
    129
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100KZ
    46.   
1:49,72
    116
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PZ
    40.   
0:55,33
    170
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    19.   
2:01,53
    163
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
100PZ
    (finale) 20.   
2:00,78
    166
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HZ
    23.   
0:56,05
    125
   os.rek. (brez rezultata)
         
27.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    27.   
0:33,16
    389
   os.rek. (0:34,94; 5.36%)
 
 
200KZ
    27.   
2:40,69
    374
   os.rek. (2:47,45; 4.2%)
 
 
400KZ
    20.   
5:34,40
    384
   os.rek. (5:55,28; 6.24%)
 
 
800KZ
    20.   
11:26,03
    384
   os.rek. (brez rezultata)
         
28.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KZ
    24.   
0:32,27
    422
   os.rek. (0:34,09; 5.63%)
 
 
100KZ
    23.   
1:09,61
    452
   os.rek. (1:15,30; 8.17%)
 
 
200KZ
    19.   
2:32,24
    439
   os.rek. (3:00,64; 18.65%)
 
 
400KZ
    18.   
5:23,67
    424
   os.rek. (6:39,90; 23.55%)
 
 
100HZ
    13.   
1:19,86
    407
   os.rek. (1:35,70; 19.83%)
 
 
100HZ
    (finale) 13.   
1:18,44
    430
   os.rek. (1:35,70; 22%)
 
 
200HZ
    10.   
2:50,81
    411
   os.rek. (3:30,55; 23.26%)
 
 
200HZ
    (finale) 11.   
2:46,26
    445
   os.rek. (3:30,55; 26.63%)
         
29.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    37.   
0:31,18
    327
 
 
100KM
    22.   
1:09,77
    317
 
 
100KM
    (finale) 15.   
1:06,81
    361
 
 
200KM
    36.   
2:31,24
    335
 
 
50HM
    16.   
0:37,08
    301
 
 
50HM
    (finale) 17.   
0:36,54
    315
 
 
100HM
    27.   
1:21,70
    273
         
30.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    52.   
0:44,97
    109
   os.rek. (0:48,84; 8.6%)
 
 
100PM
    19.   
1:54,98
    139
   os.rek. (2:05,40; 9.06%)
 
 
100PM
    (finale) 19.   
1:53,05
    147
   os.rek. (2:05,40; 10.92%)
 
 
50HM
    26.   
0:51,70
    111
   os.rek. (0:55,86; 8.04%)
         
31.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    57.   
0:54,24
    62
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    30.   
0:53,64
    134
   os.rek. (0:58,79; 9.6%)
 
 
100PM
    20.   
1:58,60
    127
   os.rek. (2:13,34; 12.42%)
 
 
100PM
    (finale) 20.   
1:58,57
    127
   os.rek. (2:13,34; 12.45%)
 
 
50HM
    29.   
1:03,01
    61
   os.rek. (brez rezultata)
         
32.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    23.   
0:42,04
    277
 
 
100PM
    16.   
1:35,01
    247
 
 
100PM
    (finale) 16.   
1:33,52
    259
 
 
200PM
    15.   
3:25,41
    247
 
 
200PM
    (finale) 13.   
3:17,17
    279
   os.rek. (3:25,03; 3.98%)
 
 
50HM
    20.   
0:41,96
    208
   os.rek. (0:42,38; 1%)
         
33.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    24.   
1:10,87
    302
   os.rek. (1:11,79; 1.29%)
 
 
100KM
    (finale) 18.   
1:11,57
    293
   os.rek. (1:11,79; 0.3%)
 
 
50PM
    19.   
0:38,90
    350
   os.rek. (0:39,16; 0.66%)
 
 
50PM
    (finale) 18.   
0:38,41
    364
   os.rek. (0:39,16; 1.95%)
 
 
100PM
    12.   
1:26,47
    327
 
 
100PM
    (finale) 12.   
1:23,88
    359
   os.rek. (1:26,26; 2.83%)
 
 
200PM
    8.   
2:59,92
    367
   os.rek. (3:00,33; 0.22%)
 
 
200PM
    (finale) 8.   
2:58,80
    374
   os.rek. (3:00,33; 0.85%)
         
34.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    47.   
0:36,46
    205
   os.rek. (0:45,72; 25.39%)
 
 
200KM
    42.   
2:58,51
    204
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    28.   
0:46,33
    207
   os.rek. (0:54,73; 18.13%)
 
 
100PM
    17.   
1:43,97
    188
   os.rek. (1:59,17; 14.61%)
 
 
100PM
    (finale) 17.   
1:43,05
    193
   os.rek. (1:59,17; 15.64%)
 
 
50DM
    29.   
0:42,44
    166
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HM
    22.   
0:44,49
    174
   os.rek. (0:49,20; 10.58%)
         
35.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200KM
    31.   
2:27,67
    360
 
 
50HM
    10.   
0:31,68
    483
   os.rek. (0:32,24; 1.76%)
 
 
50HM
    (finale) 11.   
0:31,77
    479
   os.rek. (0:32,24; 1.47%)
 
 
100HM
    9.   
1:07,54
    483
   os.rek. (1:07,92; 0.56%)
 
 
100HM
    (finale) 6.   
1:07,21
    490
   os.rek. (1:07,92; 1.05%)
 
 
200HM
    6.   
2:24,48
    508
   os.rek. (2:27,03; 1.76%)
 
 
200HM
    (finale) 4.   
2:22,63
    528
   os.rek. (2:27,03; 3.08%)
         
36.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DM
    24.   
0:34,96
    297
   os.rek. (0:37,12; 6.17%)
 
 
100DM
    23.   
1:21,01
    250
   os.rek. (1:24,74; 4.6%)
 
 
100DM
    (finale) 19.   
1:20,44
    255
   os.rek. (1:24,74; 5.34%)
 
 
50HM
    17.   
0:37,96
    281
   os.rek. (0:38,74; 2.05%)
 
 
50HM
    (finale) 18.   
0:37,54
    290
   os.rek. (0:38,74; 3.19%)
 
 
100HM
    24.   
1:19,70
    294
   os.rek. (1:23,30; 4.51%)
 
 
200HM
    15.   
2:55,05
    286
   os.rek. (3:09,24; 8.1%)
 
 
200HM
    (finale) 11.   
2:48,53
    320
   os.rek. (3:09,24; 12.28%)
 
 
200MM
    22.   
3:01,88
    268
   os.rek. (3:10,36; 4.66%)
 
 
200MM
    (finale) 16.   
2:57,99
    286
   os.rek. (3:10,36; 6.94%)
         
37.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    23.   
1:09,89
    315
 
 
100KM
    (finale) 16.   
1:07,90
    344
   os.rek. (1:08,61; 1.04%)
 
 
200KM
    33.   
2:28,98
    351
   os.rek. (2:30,32; 0.89%)
 
 
400KM
    12.   
5:20,62
    335
   os.rek. (5:22,41; 0.55%)
 
 
400KM
    (finale) 8.   
5:13,75
    358
   os.rek. (5:22,41; 2.76%)
 
 
50PM
    20.   
0:40,47
    311
   os.rek. (0:42,18; 4.22%)
 
 
200MM
    17.   
2:45,39
    356
   os.rek. (2:49,08; 2.23%)
 
 
200MM
    (finale) 14.   
2:46,72
    348
   os.rek. (2:49,08; 1.41%)
         
38.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
800KM
    3.   
9:10,82
    604
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
9:15,98
    587
 
 
1500KM
    5.   
17:35,69
    585
         
39.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    55.   
0:50,21
    78
   os.rek. (1:00,12; 19.73%)
 
 
50PM
    31.   
0:56,81
    112
   os.rek. (1:03,46; 11.7%)
 
 
100PM
    22.   
2:08,76
    99
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HM
    27.   
0:54,22
    96
   os.rek. (1:19,07; 45.83%)
         
40.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    53.   
0:46,60
    98
   os.rek. (0:58,85; 26.28%)
 
 
50PM
    29.   
0:53,07
    138
   os.rek. (0:59,35; 11.83%)
 
 
100PM
    21.   
2:00,32
    122
   os.rek. (2:13,08; 10.6%)
 
 
50HM
    24.   
0:49,67
    125
   os.rek. (1:05,51; 31.89%)
         
41.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
100KM
    25.   
1:11,69
    292
   os.rek. (1:21,16; 13.2%)
 
 
100KM
    (finale) 19.   
1:12,63
    281
   os.rek. (1:21,16; 11.74%)
 
 
200KM
    39.   
2:47,19
    248
   os.rek. (3:42,91; 33.32%)
 
 
200PM
    17.   
3:27,85
    238
   os.rek. (3:28,13; 0.13%)
 
 
200PM
    (finale) 15.   
3:19,04
    271
   os.rek. (3:28,13; 4.56%)
 
 
50HM
    18.   
0:38,06
    279
   os.rek. (0:39,61; 4.07%)
 
 
50HM
    (finale) 19.   
0:38,17
    276
   os.rek. (0:39,61; 3.77%)
 
 
100HM
    26.   
1:21,62
    273
   os.rek. (1:23,85; 2.73%)
 
 
200HM
    14.   
2:53,48
    293
   os.rek. (2:54,89; 0.81%)
 
 
200HM
    (finale) 12.   
2:50,49
    309
   os.rek. (2:54,89; 2.58%)
         
42.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    51.   
0:41,70
    137
   os.rek. (0:46,16; 10.69%)
 
 
100PM
    18.   
1:45,01
    183
   os.rek. (1:54,10; 8.65%)
 
 
100PM
    (finale) 18.   
1:44,77
    184
   os.rek. (1:54,10; 8.9%)
 
 
200PM
    19.   
3:39,28
    203
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
200PM
    (finale) 18.   
3:39,08
    203
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50DM
    30.   
0:47,31
    120
   os.rek. (0:53,57; 13.23%)
         
43.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    35.   
0:30,64
    345
   os.rek. (0:31,35; 2.31%)
 
 
100KM
    25.   
1:11,69
    292
 
 
200KM
    38.   
2:33,30
    322
 
 
50HM
    15.   
0:34,67
    369
   os.rek. (0:34,70; 0.08%)
 
 
50HM
    (finale) 16.   
0:35,13
    354
 
 
100HM
    20.   
1:17,14
    324
 
 
100HM
    (finale) 16.   
1:14,47
    360
   os.rek. (1:15,76; 1.73%)
 
 
200HM
    13.   
2:43,41
    351
 
 
200HM
    (finale) 10.   
2:46,73
    331
         
44.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    38.   
0:31,49
    318
 
 
100KM
    21.   
1:09,33
    323
   os.rek. (1:12,35; 4.35%)
 
 
100KM
    (finale) 17.   
1:07,95
    343
   os.rek. (1:12,35; 6.47%)
 
 
50PM
    18.   
0:38,11
    372
 
 
50PM
    (finale) 17.   
0:37,81
    381
 
 
100PM
    13.   
1:28,53
    305
 
 
100PM
    (finale) 14.   
1:29,27
    298
 
 
200PM
    13.   
3:18,21
    274
 
 
200PM
    (finale) 12.   
3:10,08
    311
 
 
50DM
    23.   
0:33,54
    337
 
 
50DM
    (finale) 20.   
0:34,03
    322
         
45.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    44.   
0:32,88
    279
   os.rek. (0:35,54; 8.09%)
 
 
800KM
    6.   
11:31,97
    305
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
11:38,20
    297
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
1500KM
    8.   
21:55,90
    302
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50DM
    27.   
0:37,60
    239
   os.rek. (0:37,92; 0.85%)
         
46.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50DM
    16.   
0:29,79
    480
   os.rek. (0:30,26; 1.57%)
 
 
100DM
    13.   
1:06,54
    451
   os.rek. (1:06,63; 0.13%)
 
 
100DM
    (finale) 14.   
1:06,13
    459
   os.rek. (1:06,63; 0.75%)
 
 
200MM
    13.   
2:36,65
    419
 
 
200MM
    (finale) 12.   
2:34,42
    437
         
47.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    48.   
0:37,49
    188
   os.rek. (0:38,99; 4%)
 
 
100KM
    28.   
1:24,46
    179
   os.rek. (1:29,15; 5.55%)
 
 
50HM
    21.   
0:44,13
    179
         
48.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    12.   
0:35,04
    479
   os.rek. (0:35,82; 2.22%)
 
 
50PM
    (finale) 12.   
0:34,63
    496
   os.rek. (0:35,82; 3.43%)
 
 
100PM
    10.   
1:19,03
    429
   os.rek. (1:21,29; 2.85%)
 
 
100PM
    (finale) 9.   
1:17,43
    456
   os.rek. (1:21,29; 4.98%)
 
 
200PM
    6.   
2:55,84
    393
 
 
200PM
    (finale) 7.   
2:52,85
    414
   os.rek. (2:54,02; 0.67%)
         
49.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    56.   
0:50,99
    75
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50PM
    32.   
0:58,28
    104
   os.rek. (brez rezultata)
 
 
50HM
    25.   
0:51,29
    114
   os.rek. (brez rezultata)
         
50.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    13.   
0:27,38
    484
 
 
50KM
    (finale) 14.   
0:27,24
    491
 
 
400KM
    2.   
4:13,54
    677
 
 
800KM
    1.   
8:35,01
    739
 
 
800KM
    (vmesni čas) -    
8:43,20
    705
 
 
1500KM
    2.   
16:28,47
    712
 
 
100HM
    1.   
1:02,76
    602
 
 
100HM
    (finale) 2.   
1:01,67
    634
 
 
200HM
    1.   
2:11,23
    678
         
51.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    49.   
0:38,92
    168
   os.rek. (0:39,93; 2.59%)
 
 
100KM
    29.   
1:27,05
    163
   os.rek. (1:29,69; 3.03%)
 
 
50PM
    27.   
0:44,60
    232
   os.rek. (0:47,96; 7.53%)
 
 
200PM
    18.   
3:38,52
    205
   os.rek. (3:57,92; 8.87%)
 
 
200PM
    (finale) 17.   
3:32,90
    221
   os.rek. (3:57,92; 11.75%)
 
 
50HM
    23.   
0:44,68
    172
   os.rek. (0:47,28; 5.81%)
         
52.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    24.   
0:28,43
    432
   os.rek. (0:28,53; 0.35%)
 
 
100KM
    16.   
1:02,72
    436
 
 
100KM
    (finale) 14.   
1:03,11
    428
 
 
50DM
    21.   
0:31,82
    394
 
 
50DM
    (finale) 16.   
0:30,83
    433
 
 
100DM
    16.   
1:10,19
    384
 
 
100DM
    (finale) 16.   
1:10,80
    374
 
 
200DM
    (finale) 6.   
2:38,71
    369
         
53.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50PM
    26.   
0:43,17
    256
   os.rek. (0:46,90; 8.64%)
 
 
100PM
    15.   
1:34,64
    250
   os.rek. (1:44,52; 10.43%)
 
 
100PM
    (finale) 15.   
1:32,91
    264
   os.rek. (1:44,52; 12.49%)
 
 
200PM
    14.   
3:20,90
    264
   os.rek. (3:38,78; 8.89%)
 
 
200PM
    (finale) 14.   
3:18,02
    275
   os.rek. (3:38,78; 10.48%)
 
 
50DM
    28.   
0:39,84
    201
   os.rek. (0:43,59; 9.41%)
         
54.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
200KM
    43.   
2:59,16
    202
   os.rek. (3:13,35; 7.92%)
 
 
50HM
    19.   
0:41,41
    216
   os.rek. (0:42,57; 2.8%)
 
 
50HM
    (finale) 20.   
0:42,04
    207
   os.rek. (0:42,57; 1.26%)
 
 
100HM
    30.   
1:26,57
    229
   os.rek. (1:33,46; 7.95%)
 
 
200HM
    16.   
3:06,03
    238
   os.rek. (3:19,92; 7.46%)
 
 
200HM
    (finale) 13.   
3:06,93
    235
   os.rek. (3:19,92; 6.94%)
         
55.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    54.   
0:47,43
    93
   os.rek. (0:54,20; 14.27%)
 
 
100KM
    30.   
1:48,78
    84
   os.rek. (2:05,30; 15.18%)
 
 
50HM
    28.   
0:55,97
    88
   os.rek. (1:07,88; 21.27%)
         
56.  
disc.
          mesto
čas
točke
 
 
50KM
    18.   
0:27,97
    454
   os.rek. (0:28,72; 2.68%)
 
 
50KM
    (finale) 20.   
0:28,28
    439
   os.rek. (0:28,72; 1.55%)
 
 
50HM
    8.   
0:31,32
    500
   os.rek. (0:32,32; 3.19%)
 
 
50HM
    (finale) 9.   
0:31,78
    479
   os.rek. (0:32,32; 1.69%)
 
 
100HM
    8.   
1:07,09
    492
   os.rek. (1:07,91; 1.22%)
 
 
100HM
    (finale) 10.   
1:10,46
    425
 
 
200HM
    5.   
2:23,43
    519
   os.rek. (2:24,97; 1.07%)
 
 
200HM
    (finale) 3.   
2:22,46
    530
   os.rek. (2:24,97; 1.76%)
 
 
200MM
    12.   
2:29,95
    478
   os.rek. (2:38,22; 5.51%)
 
 
200MM
    (finale) 11.   
2:28,24
    494
   os.rek. (2:38,22; 6.73%)
 
 
400MM
    7.   
5:25,30
    450

URADNI REZULTATI 932.22 kB

 

Sorodne vsebine
2. kolo troboja BM-FR-VV, 14.11.2018, Maribor, 25m bazen
2. razvojni pokal - Kranjska čebela 2018, 10.11.2018, Kranj, 25m bazen
1. velika nagrada Slovenije - 33. Pokal mesta Celje 2018, 3.-4.11.2018, Celje, 25m bazen
11. Pokal Ruš 2018, 2.10.2018, Ruše, 25m bazen
1. razvojni pokal - 3. Pokal Delfin 2018, 27.10.2018, Ljubljana, 25m bazen
1. kolo troboja BM-FR-VV, 21.10.2018, Velenje, 25m bazen
Mladinske olimpijske igre 2018, 6.10.-18.10.2018, Buenos Aires (ARG), 50m bazen
Evropsko prvenstvo, 03.08. - 09.08.2018, Glasgow (GBR), 50m bazen
Združeno prvenstvo Slovenije, 26.07. - 29.07.2018, Koper, 50m bazen, točke FINA
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 20.07. - 22.07.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen- po 1. dnevu
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 14.07. - 15.07.2018, Kranj, 50m bazen
MM Telekom, 14.07. - 15.07.2018, Radovljica, 50m bazen
Pokal Kopra, 07.07.2018, Koper, 50m bazen
Mladinsko evropsko prvenstvo, 04.07. - 08.07.2018, Helsinki (FIN), 50m bazen
MM Sette Colli, 29.06. - 01.07.2018, Rim/Roma (ITA), 50m bazen
MM Veronika, 30.06.2018, Kamnik, 50m bazen
Sredozemske igre, 23.06. - 25.06.2018, Tarragona (ESP), 50m bazen
Pokal Goriška, 25.06.2018, Nova Gorica, 50m bazen
Lučkin memorial, 23.06.2018, Trbovlje, 50m bazen
MM Trofej Beograda, 16.06. - 17.06.2018, Beograd (SRB), 50m bazen
Mišov memorial, 16.06.2018, Ljubljana, 50m bazen
14. MM za "Pokal Boberček", 09.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM Ravne, 02.06. - 03.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Memorial Walter Mörtl, 26.05.2018, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2018, Ljubljana, 50m bazen
Memorial Boštjana Mariniča, 19.05.2018, Velenje, 25m bazen
Pokal Terme Ptuj, 12.05. - 13.05.2018, Ptuj, 50m bazen,
Mladinska balkaniada, 05.05. - 06.05.2018, Sarajevo (BIH), 50m bazen
Energy Standard Cup, 28.04. - 29.04.2018, Lignano Sabbiadoro (ITA), 50m bazen
3. kolo troboja BM-FR-VV, 28.04.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM 22. april, 21.04. - 22.04.2018, Banja Luka (BIH), 50m bazen
Absolutno državno prvenstvo Slovenije, 20.04. - 22.04.2018, Kranj, 50m bazen- delni rezultati
MM Pomlad, 14.04.2018, Maribor, 50m bazen
Velikonočni miting, 07.04.2018, Celje, 25m bazen
ZDP v daljinskem plavanju na 5km, 31.03.2018, Radovljica, 50m bazen
2. kolo troboja BM-FR-VV, 29.03.2018, Maribor, 50m bazen
MM Pingvinček, 24.03. - 25.03.2018, Kranj, 50m bazen,
Multinations Junior Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
Multinations Youth Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Limassol (CYP), 50m bazen,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB 17.03. - 18.03.2018, Beograd (SRB), 50m bazen,
POKAL JEŽEK, Ljubljana, 10.03. 2018 - 25 m bazen
1. kolo troboja FR - VV - BM, Ravne na Koroškem, dne 3.3. 2018 - 50 m bazen
Moštveno in posamično ZDP za ml.dečke in ml.deklice, 10.02. - 11.02.2018, Celje, 25m bazen
MM VICTORIJA - PRIMORJE, REKA 10.-11. 02.2018 - 50 M BAZEN ( začasni rezultati )
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 02.02. - 04.02.2018, Maribor, 25m bazen, - ZAČASNI REZULTATI
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, 25.01. - 28.01.2018, Ljubljana, 25m bazen
Pokal Zdravilišča Radenci, 21.01.2018, Radenci, 25m bazen,
MM DR.FIG, Kranj 20.01.2018 - 25 m bazen
3. kolo troboja FR - BM - VV, Velenje 07.01.2018 - 25 m bazen
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...