Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
TEKMOVANJA
OPEN Ravne 2010
Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar na tekmovanju Abs., mlad. in kadetsko DP - SLO Open, 22.07. - 25.07.2010, Ravne na Koroškem, 50m bazen

Uradni rezultati

       
1.  
disc.
mesto
čas
točke
  sssss
 
 
200KZ
35.   
2:36,20
    378
   os.rek. (2:42,69; 4.15%)
 
 
50PZ
21.   
0:40,99
    384
 
 
100PZ
20.   
1:27,88
    394
 
 
200PZ
16.   
3:09,21
    406
         
2.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50DZ
4.   
0:30,40
    561
   os.rek. (0:32,66; 7.43%)
 
 
50DZ
(finale) 13.   
0:30,20
    572
   os.rek. (0:32,66; 8.14%)
 
 
100DZ
2.   
1:06,55
    598
 
 
100DZ
(finale) 11.   
1:05,19
    636
 
 
200DZ
1.   
2:22,18
    654
 
 
200DZ
(finale) 5.   
2:20,12
    683
   os.rek. (2:20,35; 0.16%)
 
 
200MZ
1.   
2:24,48
    666
 
 
200MZ
(finale) 9.   
2:24,68
    663
 
 
400MZ
2.   
5:07,13
    675
 
 
400MZ
(finale) 7.   
5:05,68
    685
         
3.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
33.   
0:31,53
    426
 
 
50HZ
6.   
0:33,21
    541
 
 
50HZ
(finale) 26.   
0:33,01
    551
 
 
100HZ
3.   
1:11,96
    527
 
 
100HZ
(finale) 24.   
1:11,40
    539
 
 
200HZ
8.   
2:40,34
    472
 
 
200HZ
(finale) 26.   
2:38,01
    493
         
4.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50PZ
34.   
0:39,44
    431
         
5.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50PZ
5.   
0:35,92
    571
 
 
50PZ
(finale) 21.   
0:34,74
    631
   os.rek. (0:35,68; 2.7%)
 
 
100PZ
3.   
1:17,48
    576
   os.rek. (1:19,46; 2.55%)
 
 
100PZ
(finale) 21.   
1:15,70
    617
   os.rek. (1:19,46; 4.96%)
 
 
200PZ
2.   
2:51,60
    544
 
 
200PZ
(finale) 21.   
2:43,62
    628
   os.rek. (2:47,19; 2.18%)
 
 
50DZ
9.   
0:32,67
    452
 
 
50DZ
(finale) 29.   
0:32,80
    447
 
 
50HZ
14.   
0:35,34
    449
   os.rek. (0:36,14; 2.26%)
 
 
200MZ
9.   
2:40,26
    488
 
 
200MZ
(finale) 26.   
2:33,46
    555
 
 
400MZ
6.   
5:38,75
    503
 
 
400MZ
(finale) 23.   
5:28,06
    554
   os.rek. (5:28,85; 0.24%)
         
6.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100DZ
28.   
1:10,66
    499
 
 
50HZ
12.   
0:32,04
    602
 
 
100HZ
11.   
1:08,28
    617
 
 
200HZ
8.   
2:26,91
    613
 
 
200HZ
(finale) 6.   
2:25,14
    636
         
7.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
30.   
0:31,44
    430
   os.rek. (0:31,52; 0.25%)
 
 
50DZ
20.   
0:34,16
    395
 
 
100DZ
21.   
1:20,55
    337
   os.rek. (1:36,60; 19.92%)
 
 
50HZ
27.   
0:36,83
    397
 
 
200HZ
13.   
2:50,90
    390
 
 
200MZ
28.   
2:54,27
    379
         
8.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
200KZ
17.   
2:26,29
    461
 
 
400KZ
10.   
4:58,99
    512
 
 
400KZ
(finale) 29.   
4:55,66
    529
 
 
800KZ
17.   
10:15,16
    518
 
 
100PZ
16.   
1:25,88
    423
 
 
200PZ
15.   
3:09,17
    406
 
 
200MZ
12.   
2:40,98
    481
 
 
400MZ
8.   
5:40,82
    494
 
 
400MZ
(finale) 24.   
5:33,84
    526
         
9.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
30.   
0:28,71
    565
 
 
100KZ
29.   
1:01,76
    599
         
10.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
5.   
0:28,76
    562
   os.rek. (0:28,76; 0%)
 
 
50KZ
(finale) 16.   
0:28,74
    563
   os.rek. (0:28,76; 0.06%)
 
 
50HZ
3.   
0:31,33
    644
 
 
50HZ
(finale) 8.   
0:31,39
    641
 
 
100HZ
2.   
1:07,59
    636
 
 
100HZ
(finale) 10.   
1:07,67
    634
 
 
100HZ
(1. v štafeti) -    
1:07,19
    647
 
 
100HZ
(1. v štafeti) -    
1:07,04
    652
 
 
200HZ
1.   
2:23,69
    655
 
 
200HZ
(finale) 4.   
2:22,50
    672
         
11.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
200KZ
60.   
2:30,77
    421
 
 
400KZ
42.   
5:13,78
    443
 
 
50PZ
49.   
0:42,13
    354
   os.rek. (0:43,94; 4.29%)
 
 
50DZ
46.   
0:33,49
    419
 
 
50HZ
60.   
0:37,52
    375
   os.rek. (0:39,06; 4.1%)
 
 
200MZ
48.   
2:49,31
    414
   os.rek. (3:03,60; 8.44%)
         
12.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
4.   
0:28,68
    566
 
 
50KZ
(finale) 13.   
0:28,28
    591
 
 
100KZ
2.   
1:00,22
    646
 
 
100KZ
(finale) 11.   
0:59,02
    687
   os.rek. (0:59,21; 0.32%)
 
 
100KZ
(1. v štafeti) -    
0:59,78
    661
 
 
200KZ
1.   
2:06,51
    712
 
 
200KZ
(finale) 7.   
2:06,62
    710
 
 
200KZ
(1. v štafeti) -    
2:08,84
    674
 
 
400KZ
2.   
4:26,25
    725
 
 
400KZ
(finale) 8.   
4:26,43
    723
         
13.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50PZ
39.   
0:40,24
    406
   os.rek. (0:41,14; 2.23%)
 
 
50DZ
34.   
0:32,44
    462
 
 
200DZ
22.   
2:45,40
    415
   os.rek. (2:57,65; 7.4%)
 
 
50HZ
36.   
0:35,12
    457
 
 
100HZ
35.   
1:15,85
    450
 
 
200MZ
27.   
2:40,05
    490
         
14.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
6.   
0:28,67
    567
 
 
50KZ
(finale) 23.   
0:28,39
    584
 
 
100KZ
5.   
1:01,76
    599
 
 
100KZ
(finale) 24.   
1:01,08
    620
   os.rek. (1:01,54; 0.75%)
 
 
200KZ
4.   
2:13,86
    601
   os.rek. (2:14,43; 0.42%)
 
 
200KZ
(finale) 25.   
2:12,87
    615
   os.rek. (2:14,43; 1.17%)
 
 
400KZ
3.   
4:42,19
    609
 
 
400KZ
(finale) 23.   
4:40,19
    622
   os.rek. (4:41,83; 0.58%)
 
 
800KZ
9.   
9:26,78
    663
   os.rek. (9:31,50; 0.83%)
 
 
50DZ
5.   
0:31,34
    512
 
 
50DZ
(finale) 24.   
0:31,12
    523
 
 
100DZ
4.   
1:09,93
    515
 
 
100DZ
(finale) 23.   
1:08,75
    542
 
 
200DZ
3.   
2:38,21
    475
 
 
200DZ
(finale) 24.   
2:37,64
    480
         
15.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
200KZ
2.   
2:07,92
    689
 
 
200KZ
(finale) 8.   
2:07,63
    694
 
 
400KZ
1.   
4:23,15
    751
 
 
400KZ
(finale) 4.   
4:20,20
    776
 
 
800KZ
3.   
8:51,37
    804
 
 
200HZ
3.   
2:26,11
    623
 
 
200HZ
(finale) 5.   
2:23,40
    659
 
 
400MZ
4.   
5:08,61
    666
         
16.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
16.   
0:30,01
    494
 
 
200KZ
(1. v štafeti) -    
2:15,50
    580
 
 
400KZ
4.   
4:43,80
    598
 
 
400KZ
(finale) 22.   
4:33,52
    668
 
 
800KZ
(vmesni čas) -    
9:37,30
    627
 
 
1500KZ
5.   
18:12,48
    642
 
 
50HZ
2.   
0:32,71
    566
 
 
50HZ
(finale) 22.   
0:32,35
    585
 
 
100HZ
6.   
1:12,14
    523
 
 
100HZ
(1. v štafeti) -    
1:10,72
    555
 
 
200HZ
1.   
2:31,39
    560
 
 
200HZ
(finale) 21.   
2:26,55
    618
 
 
200MZ
6.   
2:34,01
    550
 
 
200MZ
(finale) 24.   
2:30,72
    586
 
 
400MZ
2.   
5:17,59
    611
         
17.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
200KZ
8.   
2:17,97
    549
 
 
200KZ
(finale) 14.   
2:13,06
    612
   os.rek. (2:14,82; 1.32%)
 
 
400KZ
5.   
4:42,85
    604
 
 
400KZ
(finale) 13.   
4:37,76
    638
   os.rek. (4:39,29; 0.55%)
 
 
800KZ
8.   
9:24,16
    672
 
 
50DZ
9.   
0:32,49
    459
 
 
50DZ
(finale) 16.   
0:30,93
    533
   os.rek. (0:31,22; 0.93%)
 
 
100DZ
4.   
1:08,72
    543
 
 
100DZ
(finale) 13.   
1:07,24
    580
 
 
200DZ
2.   
2:30,77
    548
 
 
200DZ
(finale) 9.   
2:26,96
    592
         
18.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50PZ
59.   
0:46,09
    270
 
 
100PZ
58.   
1:38,17
    283
 
 
50DZ
100.   
0:44,74
    176
 
 
50HZ
82.   
0:41,75
    272
 
 
100HZ
67.   
1:32,16
    251
 
 
200MZ
64.   
3:09,35
    296
         
19.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
4.   
0:28,45
    580
 
 
50KZ
(finale) 21.   
0:27,69
    629
 
 
100KZ
4.   
1:00,76
    629
 
 
100KZ
(finale) 21.   
0:59,08
    685
 
 
100KZ
(1. v štafeti) -    
0:59,99
    654
 
 
100KZ
(1. v štafeti) -    
1:00,25
    645
 
 
200KZ
1.   
2:11,37
    636
 
 
200KZ
(finale) 21.   
2:06,33
    715
   os.rek. (2:06,78; 0.35%)
 
 
400KZ
2.   
4:40,90
    617
 
 
400KZ
(finale) 21.   
4:31,53
    683
 
 
50DZ
3.   
0:31,06
    526
 
 
50DZ
(finale) 23.   
0:30,42
    560
 
 
100DZ
2.   
1:07,78
    566
 
 
100DZ
(finale) 21.   
1:05,91
    615
 
 
200DZ
1.   
2:28,71
    572
 
 
200DZ
(finale) 10.   
2:31,11
    545
 
 
200MZ
2.   
2:31,34
    579
 
 
200MZ
(finale) 23.   
2:29,67
    599
         
20.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KZ
40.   
0:32,14
    402
   os.rek. (0:32,27; 0.4%)
 
 
50DZ
18.   
0:33,97
    402
 
 
100DZ
10.   
1:13,81
    438
 
 
100DZ
(finale) 28.   
1:13,79
    438
 
 
200DZ
9.   
2:52,72
    365
   os.rek. (3:02,71; 5.78%)
 
 
200DZ
(finale) 25.   
2:40,04
    459
   os.rek. (3:02,71; 14.16%)
 
 
50HZ
12.   
0:35,17
    455
 
 
100HZ
11.   
1:14,63
    472
 
 
100HZ
(finale) 26.   
1:12,29
    520
 
 
200HZ
7.   
2:38,76
    486
 
 
200HZ
(finale) 24.   
2:32,52
    548
   os.rek. (2:35,62; 2.03%)
         
21.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
200KZ
(1. v štafeti) -    
2:04,75
    743
   os.rek. (2:06,27; 1.21%)
 
 
50PZ
5.   
0:33,85
    682
 
 
50PZ
(finale) 4.   
0:33,49
    705
 
 
100PZ
2.   
1:11,73
    725
 
 
100PZ
(finale) 3.   
1:10,97
    749
 
 
200PZ
2.   
2:35,38
    733
 
 
200PZ
(finale) 3.   
2:32,20
    780
         
22.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
200KZ
39.   
2:39,19
    357
 
 
50DZ
28.   
0:35,32
    358
 
 
100DZ
13.   
1:15,94
    402
 
 
200DZ
7.   
2:45,99
    411
 
 
200DZ
(finale) 27.   
2:45,91
    412
   os.rek. (2:45,98; 0.04%)
         
23.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100KM
95.   
1:06,78
    347
   os.rek. (1:07,56; 1.16%)
 
 
50PM
67.   
0:40,96
    276
 
 
100PM
63.   
1:32,91
    251
   os.rek. (1:33,46; 0.59%)
 
 
50DM
90.   
0:36,28
    236
 
 
50HM
56.   
0:37,60
    261
 
 
100HM
46.   
1:21,31
    261
         
24.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KM
95.   
0:29,41
    361
 
 
50PM
3.   
0:28,59
    812
 
 
50PM
(finale) 2.   
0:28,26
    841
 
 
100PM
2.   
1:04,20
    760
 
 
100PM
(finale) 1.   
1:03,40
    789
 
 
50DM
8.   
0:26,20
    627
   os.rek. (0:26,25; 0.19%)
 
 
50DM
(finale) 7.   
0:25,90
    650
   os.rek. (0:26,25; 1.35%)
         
25.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100KM
5.   
0:56,45
    574
 
 
100KM
(finale) 15.   
0:56,11
    584
 
 
200KM
3.   
2:05,01
    543
 
 
200KM
(finale) 12.   
2:03,16
    568
   os.rek. (2:04,39; 0.99%)
 
 
50DM
14.   
0:29,12
    457
 
 
100DM
5.   
1:01,64
    528
 
 
100DM
(finale) 15.   
1:01,49
    532
 
 
200DM
3.   
2:18,02
    527
 
 
200DM
(finale) 11.   
2:16,69
    543
 
 
200MM
3.   
2:24,57
    492
 
 
200MM
(finale) 14.   
2:24,94
    488
         
26.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KM
23.   
0:28,02
    417
 
 
50DM
18.   
0:30,85
    384
   os.rek. (0:32,92; 6.7%)
 
 
100DM
16.   
1:06,59
    419
   os.rek. (1:10,13; 5.31%)
 
 
50HM
11.   
0:31,79
    432
 
 
50HM
(finale) 18.   
0:31,62
    439
 
 
100HM
5.   
1:07,07
    464
 
 
100HM
(finale) 12.   
1:06,51
    476
 
 
200HM
6.   
2:28,69
    426
 
 
200HM
(finale) 11.   
2:22,85
    481
         
27.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100KM
107.   
1:14,64
    248
 
 
200KM
69.   
2:38,00
    269
 
 
50PM
62.   
0:39,93
    298
 
 
100PM
59.   
1:28,06
    294
 
 
50HM
59.   
0:39,24
    230
 
 
100HM
48.   
1:23,84
    238
         
28.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50PM
64.   
0:40,35
    289
 
 
100PM
60.   
1:28,68
    288
 
 
50DM
91.   
0:36,91
    224
 
 
50HM
36.   
0:32,93
    389
 
 
100HM
25.   
1:09,09
    425
 
 
200HM
24.   
2:31,32
    405
         
29.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KM
19.   
0:27,85
    425
   os.rek. (0:29,09; 4.45%)
 
 
100KM
20.   
1:01,18
    451
   os.rek. (1:02,01; 1.35%)
 
 
200KM
9.   
2:10,49
    478
 
 
200KM
(finale) 28.   
2:08,65
    498
 
 
400KM
5.   
4:31,08
    535
 
 
400KM
(finale) 33.   
4:26,89
    561
 
 
800KM
15.   
9:17,94
    532
 
 
800KM
(vmesni čas) -    
9:08,88
    559
 
 
1500KM
11.   
17:11,11
    610
   os.rek. (17:12,23; 0.1%)
 
 
100PM
15.   
1:19,25
    404
   os.rek. (1:20,32; 1.35%)
         
30.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50PM
28.   
0:39,52
    307
   os.rek. (0:39,79; 0.68%)
 
 
100PM
22.   
1:24,04
    339
 
 
50DM
20.   
0:30,77
    387
 
 
100DM
13.   
1:06,71
    417
 
 
200DM
7.   
2:27,55
    432
   os.rek. (2:28,24; 0.46%)
 
 
200DM
(finale) 26.   
2:27,42
    433
   os.rek. (2:28,24; 0.55%)
 
 
200MM
15.   
2:35,13
    398
 
 
400MM
7.   
5:34,76
    386
 
 
400MM
(finale) 27.   
5:31,47
    398
         
31.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100KM
90.   
1:05,75
    363
 
 
50PM
44.   
0:36,64
    386
 
 
100PM
46.   
1:22,24
    361
 
 
50DM
86.   
0:34,35
    278
 
 
50HM
45.   
0:34,28
    345
 
 
100HM
38.   
1:14,60
    338
         
32.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
50KM
2.   
0:25,04
    585
 
 
50KM
(finale) 12.   
0:24,90
    595
 
 
100KM
2.   
0:55,37
    608
 
 
100KM
(finale) 12.   
0:54,52
    637
 
 
200KM
4.   
2:05,23
    540
 
 
200KM
(finale) 11.   
1:59,39
    624
 
 
400KM
5.   
4:18,27
    619
 
 
50DM
3.   
0:27,43
    547
 
 
50DM
(finale) 11.   
0:26,72
    592
   os.rek. (0:26,82; 0.37%)
 
 
50HM
1.   
0:28,81
    581
 
 
50HM
(finale) 7.   
0:28,52
    599
 
 
200MM
2.   
2:21,77
    521
 
 
200MM
(finale) 11.   
2:15,20
    601
         
33.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
400KM
3.   
4:14,87
    644
 
 
400KM
(finale) 14.   
4:09,77
    684
   os.rek. (4:12,06; 0.91%)
 
 
800KM
7.   
8:33,30
    683
 
 
50HM
5.   
0:29,86
    522
 
 
50HM
(finale) 11.   
0:29,41
    546
 
 
100HM
1.   
1:03,22
    555
 
 
100HM
(finale) 8.   
1:01,89
    591
 
 
200HM
1.   
2:12,44
    603
 
 
200HM
(finale) 5.   
2:11,24
    620
         
34.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100KM
81.   
1:03,70
    399
   os.rek. (1:03,89; 0.29%)
 
 
200KM
55.   
2:24,69
    350
 
 
400KM
49.   
5:00,45
    393
   os.rek. (5:07,33; 2.28%)
 
 
50DM
72.   
0:31,92
    347
 
 
200DM
26.   
2:45,15
    308
 
 
200MM
38.   
2:44,39
    334
         
35.  
disc.
mesto
čas
točke
 
 
100KM
76.   
1:03,04
    412
   os.rek. (1:03,45; 0.65%)
 
 
50PM
50.   
0:37,65
    355
   os.rek. (0:38,18; 1.4%)
 
 
100PM
50.   
1:23,79
    342
   os.rek. (1:30,82; 8.39%)
 
 
50DM
71.   
0:31,69
    355
 
 
50HM
41.   
0:33,52
    369
 
 
100HM
26.   
1:09,93
    410
  
ŠTAFETA:
4 X 100m PROSTO
2. mesto-kadetinje M. Sagmeister, K. Oto, N. Golob, G. Natlačen 4:06,99 (675)
1. mesto-mladinke T. Miler, T. Oder, J. Majerič, Š. Bohinc 4:02,15 (716)
5. mesto-absolutno M. Sagmeister, T. Miler, Š. Bohinc, T. Šmid 3:58,65 (748)
 
4 X 200m PROSTO
1. mesto-kadetinje K. Oto, G. Natlačen, N. Golob, M. Sagmeister   8:59,53 (663)
1. mesto-mladinke T. Miler, Š. Bohinc, J. Majerič, T. Oder 8:51,23 (694)
2. mesto-absolutno T. Šmid, T. Miler, T. Oder, Š. Bohinc 8:29,04 (789)
 
4 X 100m MEŠANO
1. mesto-kadetinje K. Oto, N. Golob, M. Sagmeister, G. Natlačen 4:38,12 (630)
2. mesto-mladinke J. Majerič, Š. Bohinc, T. Pešl, T. Miler 4:33,37 (663)
1. mesto-absolutno J. Majerič, T. Šmid, Š. Bohinc, T. Miler 4:21,30 (759)

 

Sorodne vsebine
2. kolo troboja BM-FR-VV, 14.11.2018, Maribor, 25m bazen
2. razvojni pokal - Kranjska čebela 2018, 10.11.2018, Kranj, 25m bazen
1. velika nagrada Slovenije - 33. Pokal mesta Celje 2018, 3.-4.11.2018, Celje, 25m bazen
11. Pokal Ruš 2018, 2.10.2018, Ruše, 25m bazen
1. razvojni pokal - 3. Pokal Delfin 2018, 27.10.2018, Ljubljana, 25m bazen
1. kolo troboja BM-FR-VV, 21.10.2018, Velenje, 25m bazen
Mladinske olimpijske igre 2018, 6.10.-18.10.2018, Buenos Aires (ARG), 50m bazen
Evropsko prvenstvo, 03.08. - 09.08.2018, Glasgow (GBR), 50m bazen
Združeno prvenstvo Slovenije, 26.07. - 29.07.2018, Koper, 50m bazen, točke FINA
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 20.07. - 22.07.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen- po 1. dnevu
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 14.07. - 15.07.2018, Kranj, 50m bazen
MM Telekom, 14.07. - 15.07.2018, Radovljica, 50m bazen
Pokal Kopra, 07.07.2018, Koper, 50m bazen
Mladinsko evropsko prvenstvo, 04.07. - 08.07.2018, Helsinki (FIN), 50m bazen
MM Sette Colli, 29.06. - 01.07.2018, Rim/Roma (ITA), 50m bazen
MM Veronika, 30.06.2018, Kamnik, 50m bazen
Sredozemske igre, 23.06. - 25.06.2018, Tarragona (ESP), 50m bazen
Pokal Goriška, 25.06.2018, Nova Gorica, 50m bazen
Lučkin memorial, 23.06.2018, Trbovlje, 50m bazen
MM Trofej Beograda, 16.06. - 17.06.2018, Beograd (SRB), 50m bazen
Mišov memorial, 16.06.2018, Ljubljana, 50m bazen
14. MM za "Pokal Boberček", 09.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM Ravne, 02.06. - 03.06.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Memorial Walter Mörtl, 26.05.2018, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2018, Ljubljana, 50m bazen
Memorial Boštjana Mariniča, 19.05.2018, Velenje, 25m bazen
Pokal Terme Ptuj, 12.05. - 13.05.2018, Ptuj, 50m bazen,
Mladinska balkaniada, 05.05. - 06.05.2018, Sarajevo (BIH), 50m bazen
Energy Standard Cup, 28.04. - 29.04.2018, Lignano Sabbiadoro (ITA), 50m bazen
3. kolo troboja BM-FR-VV, 28.04.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen
MM 22. april, 21.04. - 22.04.2018, Banja Luka (BIH), 50m bazen
Absolutno državno prvenstvo Slovenije, 20.04. - 22.04.2018, Kranj, 50m bazen- delni rezultati
MM Pomlad, 14.04.2018, Maribor, 50m bazen
Velikonočni miting, 07.04.2018, Celje, 25m bazen
ZDP v daljinskem plavanju na 5km, 31.03.2018, Radovljica, 50m bazen
2. kolo troboja BM-FR-VV, 29.03.2018, Maribor, 50m bazen
MM Pingvinček, 24.03. - 25.03.2018, Kranj, 50m bazen,
Multinations Junior Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
Multinations Youth Swimming Meet, 24.03. - 25.03.2018, Limassol (CYP), 50m bazen,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB 17.03. - 18.03.2018, Beograd (SRB), 50m bazen,
POKAL JEŽEK, Ljubljana, 10.03. 2018 - 25 m bazen
1. kolo troboja FR - VV - BM, Ravne na Koroškem, dne 3.3. 2018 - 50 m bazen
Moštveno in posamično ZDP za ml.dečke in ml.deklice, 10.02. - 11.02.2018, Celje, 25m bazen
MM VICTORIJA - PRIMORJE, REKA 10.-11. 02.2018 - 50 M BAZEN ( začasni rezultati )
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 02.02. - 04.02.2018, Maribor, 25m bazen, - ZAČASNI REZULTATI
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, 25.01. - 28.01.2018, Ljubljana, 25m bazen
Pokal Zdravilišča Radenci, 21.01.2018, Radenci, 25m bazen,
MM DR.FIG, Kranj 20.01.2018 - 25 m bazen
3. kolo troboja FR - BM - VV, Velenje 07.01.2018 - 25 m bazen
Ilirija Challenge , 16.12.2017, Ljubljana, 25m bazen
EVROPSKO PRVENSTVO V 25 M BAZENU, 13.12. - 17.12.2017, Kopenhagen (DEN), 25m bazen,
MM Maribor, 09.12. - 10.12.2017, Maribor, 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting, 08.12. - 10.12.2017, Târgoviște (ROU), 50m bazen
2.kolo troboja BM - FR -VV, Maribor 06.12. 2017 - 25 m bazen
BOŽIČEV MEMORIAL MARIBOR, 02.12.2017, 25m bazen
MM MIKLAVŽ 25.11.2017, Ljubljana, 25m bazen
ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 18.- 19. 11. 2017, 25 m bazen
45.mednarodni plavalni miting Mladost 2017, Zagreb 11. - 12.11. 2017 - 25 m bazen
32. POKAL MESTA CELJE, 12.11. 2017 - 25m bazen - NEDELJA
32. POKAL MESTA CELJE, 11.11. 2017 - 25m bazen - SOBOTA
Pokal Ruš 03.11.2017, Ruše, 25m bazen
1. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, 29.10.2017, Velenje, 25m bazen
MM Start, 14.10.2017, Kranj, 25m bazen
FINA - SVETOVNO MLADINSKO PREVENSTVO - 23.08. - 28.08.2017, Indianapolis, IN (USA), 50m bazen,
Združeno prvenstvo SLO za kadete, mladince in člane, 03.08. - 06.08.2017, Kranj, 50m bazen
FINA Svetovno prvenstvo, 23.07. - 30.07.2017, Budimpešta/Budapest (HUN), 50m bazen
EYOF 2017, 24.07. - 28.07.2017, Gjur/Győr (HUN), 50m bazen
Prvenstvo SLO za dečke in deklice 2017, 21.07. - 23.07.2017, Ravne na Koroškem, 50m bazen
Prvenstvo SLO za ml.dečke in ml.deklice 2017, 15.07. - 16.07.2017, Maribor, 50m bazen
41, MM Telekom, Radovljica 15. - 16. 07. 2017, 50 m bazen
POKAL KOPRA 2017, Koper 08.07.2017, 50 m bazen
PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Veronika 2017, 01.07.2017, Kamnik, 50m bazen
French Swimming Open 2017, 01.07. - 02.07.2017, Chartres (FRA), 50m bazen
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, 28.06. - 02.07.2017, Netanya (ISR), 50m bazen - nepopolni podatki
Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.06. - 25.06.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
XVI. MM TROFEJ BEOGRADA, Beograd (SRB) 17.-18. 06. 2017 - 50 m bazen
MIŠOV MEMORIAL, Ljubljana 17.06.2017, - 50 m bazen
48. LUČKIN POKAL, Trbovlje, 17.06.2017, - 50. m bazen
13. MM BOBERČEK 2017, Ravne na Koroškem, sobota dne 10.06. 2017, 50 m bazen
Mednarodno prvenstvo Kranja, 03.06. - 04.06.2017, Kranj, 50m bazen
5th International Walter Mörtl Memorial, 03.06.2017, Volšperk/Wolfsberg (AUT), 50m bazen
42. MM Pokal mesta Ljubljane 2017, 20. - 21.05.2017 - 50 m bazen
30. MARINIČEV MEMORIAL 2017, Velenje 20.05.2017 - 25 m bazen
13. pokal Terme Ptuj, 13. - 14.05. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA BM - FR - VV, Maribor 12.05.2017 - 50 m bazen
37.MM Ilirija 2017, Ljubljana sobota 06.05. 2017 - 50 m bazen
Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2017 - 21.04. - 23.04.2017, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen
MM 22. APRIL BANJA LUKA, 21. - 22.04. 2017, 50 m bazen
2. KOLO TROBOJA BM-FR-VV, sobota 15.04.2017 - 50 m bazen
Multinations Cup 2017, 08.04. - 09.04.2017, Praga/Prague (CZE), 50m bazen
11, MM POMLAD Maribor, sobota 08.04. 2017, 50 m bazen
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, 25.03. - 26.03.2017, Banja Luka (BIH), 50m bazen
MM RAVNE 2017, Ravne 18.-19.03. 2017, 50 m bazen -
30. POKAL JEŽEK, Ljubljana 11.-12.03. 2017, 25. m bazen
1. KOLO TROBOJA FR - BM - VV, Ravne 04.03.2017 - 50 m bazen
MM - GP VIKTORIJA - PRIMORJE, 11.02. - 12.02.2017, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen
Moštveno in posamično DP za ml.dečke in ml.deklice, 11.02. - 12.02.2017, Kranj, 25m bazen
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice, 03.02. - 05.02.2017, Kranj, 25m bazen
ZIMSKO ZDRUŽENO PRVENSTVO Slovenije 2017, 26.01. - 29.01.2017, Maribor, 25m bazen
7. POKAL ZDRAVELIŠČE RADENCI 2017, nedelja 22.01. 2017, 25 m bazen
19. MM Dr. FIG 2017, Kranj, sobota 21.01. 2017 - 25 m bazen
MM STAR 2017, Kranj 14. - 15. 01. 2017 - 50 m bazen
3. KOLO TROBOJA FR - MB - VV, Velenje 7.1. 2016 - 25 m bazen
MM MARIBOR 2016, 17. - 18.12. 2016 - 50m bazen
Central European Countries Junior Meeting 2016, 09.12. - 11.12.2016, Košice (SVK), 50m bazen
MM Ilirija Challenge 2016, Ljubljana, 10.12. 2016
2. KOLO TROBOJA FR-BM-VV, Maribor 09.12. 2016
13th FINA World Swimming Championships , 06.12. - 11.12.2016, Windsor (CAN)
MM Miklavž, Ljubljana 03.12. 2016
9. POKAL RUŠ, Ruše 02.12. 2016
26. MM Memorial Toneta BOŽIČA , Maribor 26.11. 2016
33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL, Kranj 19.- 20. 11. 2016
MM GP MLADOST ZAGREB 12.-13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - NEDELJA 13.11. 2016
31. POKAL MESTA CELJA - SOBOTA 12.11. 2016
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2016, 03.11. - 06.11.2016
MM pokal DELFIN 2016, Ljubljana Tivoli 29.10.2016
1.KOLO TROBOJA FR- MB -VV, Velenje 23.10. 2016 - 25 m bazen
MEDNARODNI PLAVALNI MITING "START 2016 " - KRANJ sobota 08.10. 2016
OLIMPIJSKE IGRE RIO 2016
LETNO ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE, Ravne na Koroškem, 28.07. - 31.07. 2016
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA DEČKE IN DEKLICE, Kranj 22.07. - 24.07. 2016
Moštveno in posamezno letno prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice, Brestanica 16. - 17.07.2016
MM. TELEKOM RADOVLJICA 2016, Radovljica 16.-17. 2016
43. MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - 06.07. - 10.07.2016, Hódmezővásárhely (HUN)
MM VERONIKA, Kamnik 09.07. 2016
VICHY, Open de France 2-3.7.2016
COMEN CUP 2016 , Gzira MALTA - 25.-26.06. 2016
MIŠOV MEMORIJAL -ILIRIJA LJUBLJANA 2016
Memorial Jožeta Rebca 2016
MARE NOSTRUM 2016 - Francija 8.-9.06.2016
4. Internationales Walter Moertl Memorial - Wolfsberg 2016
ODPRTO ABSOLUTNO PRVENSTVO SLOVENIJE - KRANJ 2016
12.MM POKAL BOBRČEK - RAVNE 2016
29. Memorial Boštjana MARINIČA - VELENJE 2016
41. MM POKAL MESTA LJUBLJANE 2016
EVROPSKO PRVENSTVO V PLAVANJU - LONDON 2016
12. POKAL TERME PTUJ 14.05. 2016
36. MM ILIRIJA 2016 - 07.05. 2016
ORCA CUP Bratislava, 29.04.- 01.05. 2016
VII. MM BANJA LUKA
2. KOLO TROBOJA FR - BM - VV , Ravne na Koroškem 16.04.2016
10. MM POMLAD MARIBOR 2016
Multination Junior Swimming Meet, 02.04. - 03.04.2016, Sofija (BUL)
21. VELIKONOČNI MITING V CELJU
43. MM RAVNE 19.-20.032016
1. KOLO TROBOJA BM - VV - FR 17.03.2016 Ravne na Koroškem
29. POKAL JEŽEK LJUBLJANA 12.-13.03. 2016
REZULTATI ČETVEROBOJA SLO-CRO-BIH-SRB 2016, 5.3.-6.3. 2016
HPS GP VIKTORIJA PRIMORJE REKA 2016 od 13.02.-14.02. 2016
Državno prvenstvo za dečke in deklice Kranj 2016 - 12.2. - 14.2. 2016
Moštveno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 6.2.-7.2. 2016
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 28.-31.1.2016
49e CIG Challenge International de Geneve, Ženeva, 22.-24.1.2016
6. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2016
18. MM Dr. Fig, Kranj, 16.1.2016
8. Pokal Ruš, Ruše, 15.1.2016
MM Zvezda 2015, Kranj, 9. in 10.1.2016
3. kolo troboja BM-FR-VV, Velenje, 20.12.2015
Ilirija Challenge 2015, Ljubljana, 19.12.2015
Central european Countries Junior Meeting, 11.-13.12.2015, Hódmezővásárhely, Madžarska
MM Maribor 2015, Maribor, 12. in 13.12.2015
2. Božičkovo tekmovanje 2015, Ravne, 12.12.2015
Evropsko prvenstvo, Natanya, Izrael, 2.-6.12.2015
25 Božičev memorial 2015, Maribor, 5.12.2015
Špelin in Vesnin memorial 2015, Kranj, 21. in 22.12.2015
Pokal mesta Celja - nedelja, Celje, 15.11.2015
SCM Austria OPEN, Graz, 12.-15.11.2015
Pokal mesta Celja - sobota, Celje, 14.11.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
43. MM Mladost 2015, Zagreb, 7. in 8.11.2015
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2015, zrenjanin, 5.-8.11.2015
Jadran Grand Prig 2015, Split, 24. in 25. 10. 2015
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 18.10.2015
Mednarodni plavalni miting Start 2015
5. mladinsko svetovno prvestvo, Singapur, 25. - 30.8.2015
Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Kranj, 6.-9.8.2015
Svetovno prvenstvo, Kazan, Rusija, 2.-9.8.2015
DP dečki, deklice, Trbovlje, 31.7.-2.8.2015
EYOF 2015, Tbilisi, Gruzija, 27.-31.7.2015
Državno prvenstvo mlajši dečki deklice, Ravne, 25. in 26.7.2015
MM Telekom 2015, Radovljica, 18. in 19.7.2015
Veronika 2015, Kamnik, 11.7.2015
OPEN France 2015, Vichy, Francija, 4. in 5.7.2015
MM Pokal Kopra 2015, Koper, 4.7.2015
11. MM za pokal Boberček 2015, Rane, 27.6.2015
Evropske igre, Baku 2015
46. Lučkin pokal 2015. Trbovlje, 20.6.2015
52. Trofeo Sette Colli, Rim, Italija, 12.-14.6.2015
Mišov memorial 2015, Ljubljana, 13.6.2015
MM Kranj 2015, Kranj, 6. in 7.6.2015
3. Memorial Walter Mortl, Wolfsberg, 30.5.2015
40 MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 23. in 24.5.2015
28. Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 23.5.2015
11. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 16.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
3. kolo troboja MB-FR-VV, Ravne, 15.5.2015
35. MM Ilirija 2015, Ljubljana, 9.5.2015
MM 22. april 2015, BAnja Luka, 25. in 26.4.2015
9. MM Pomlad 2011, Maribor, 25.4.2015
ATUS Graz Trophy, 2015, Gradec, 17.-19.4.2015
2. kolo troboja FR-VV-BM
Srečanje reprezentanc CRO-SLO-SRB-BIH, Sisak, 11. in 12.4.2015
20. Velikonočni miting Celje 2015, Celje, 11.4.2015
Swim Cup - Dutch Championships 2015, Eindhoven, Nizozemska, 2.-5.4.2015
Multinations Junior Swimming meeting, Netanya, Izrael, 28. in 29.3.2015
MM Pingvinček 2015, Kranj, 28.3.2015
1. kolo troboja BM-FR-VV, Maribor, 19.3.2015
42. MM Ravne 2015, Ravne, 14. in 15.3.2015
28. Pokal Ježek 2015, Ljubljana, 14. in 15.3.2015
Victoria - Primorje 2015, Reka, 14. in 15.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 6.-8.2.2015
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 31.1.-1.2.2015
zimsko Združeno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete, Ljubljana, 22.-25.1.2015
Dr. Fig 2015, Kranj, 17.1.2015
5. Pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 17.1.2015
MM Star 2015, Kranj, 10. in 11.1.2015
Božično Novoletni miting rekordov
3. kolo troboja FR-BM-VV. Velenje, 18.12.2014
MM Maribor 2014, Maribor, 13. in 14. 12. 2014
Central European Countries Junior Meeting, Praga, 5.-7.12.2014
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, Doha, 3.-7.12.2014
23. MM Miklavž 2014, Ljubljana, 6.12.2014
24. MM Božičev memorial 2014, Maribor, 29.11.2014
31. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 22. in 23.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 16.11.2014
29. Pokal mesta Celja, Celje, 15.11.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 12.11.2014
MM Mladost 2014, Zagreb, 8. in 9. 11. 2014
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2014, Zrenjanin, 30.10.-2.11.2014
Jadran Grand Prix, Split, 25. in 26.10.2014
7. pokal Ruš, Ruše, 24.10.2014
31. SU Generali Meeting, Salzburg, 18. in 19. 10. 2014
8. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 18.10.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 16.10.2014
Start 2014
Evropsko prvenstvo, Berlin, Nemčija, 18.-24.8.2014
OPEN 2014, Ravne, 31.7.-1.3.2014
Letno DP dečkov in deklic, Kranj, 25.-27.7.2014
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Kranj, 29.7.2014
Poletno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 19. in 20.7.2014
38. MM Telekom, Radovljica, 19. in 20.7.2014
MM Veronika 2014, Kamnik, 12.7.2014
COMEN Cup, Netanya, Izrael, 28. in 29.6.2014
7. Mišov memorial, Ljubljana, 21.6.2014
10. MM za pokal Boberček 2014, Ravne na Koroškem, 14.6.2014
Marenostrum 2014, Barcelona, Španija, 14. in 15.6.2014
Marenostrum 2014, Canet-en Roussillion, Francija. 11. in 12.6.2014
Marenostrum 2014, Monaco, 7. in 8.6.2014
Mednarodno prvenstvo Kranja, Kranj, 7. in 8.6.2014
Memorial Jožeta Rebca, Radovljica, 1.6.2014
43. MM Krško, Brestanica, 31.5.2014
Banja Luka OPEN 2014, Banja Luka, BIH, 24. in 25.5.2014
39. MM Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 24. in 25.5.2014
3. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 19.5.2014
27. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 10.5.2014
MM 22. april, Banja Luka 2014, Banja Luka, 3. in 4.5.2014
2. kolo troboja FR-VV-BM, Ravne, 19.4.2014
Multination Junior Meet 2014, Grčija, 10.-13.4.2014
8. MM Pomlad 2014, Maribor,
Četveroboj BIH-CRO-SLO-SRB, Beograd, 5. in 6.4.2014
19. Velikonočni miting, Celje, 5.4.2014
MM Pingvinček 2014, Kranj, 29.3.2014
1. kolo troboja FR-VV-BM, Maribor, 27.3.2014
41. mednarodni plavalni miting Ravne 2014, Ravne, 22. in 23.3.2014
27. pokal Ježek, Ljubljana, 15. in 16.3.2014
Victoria-Primorje 2014, Reka, 15. in 16.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Kranj, 7.-9.2.2014
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Maribor, 1. in 2.2.2014
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2014, Kranj, 23.-26.1.2014
16. mednarodni miting Dr. Fig, Kranj, 18.1.2014
4. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 18.1.2014
17. MM Chiara Giavi 2014, Montebelluna, Italija, 4. in 5.1.2014
Miting rekordov, Zagreb, 28.12.2013
MM Maribor 2013, Maribor, 21. in 22.12.2013
EP Herning 2013, Herning, Danska, 12. - 15.12.2013
3. kolo troboja FR-VV-BM, Velenje, 14.12.2013
Central European Countries Junior Meeting 2013, Beograd, 5.-7.12.2013
21. MM Memorial Toneta Božiča, Maribor, 7.12.2013
22. MM Miklavž 2013,Ljubljana, 30.11.2013
30. Špelin in Vesnin memorial
2. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 22.11.2013
28. MM pokal mesta Celja (nedelja), Celje, 17.11.2013
Pokal mesta Celja (sobota), Celje, 16.11.2013
Serbia Grand Prix Kup Zrenjanina 2013, Zrenjanin, 7.-10.11.2013
6. Pokal Ruš, Ruše, 10.11.2013
Pokal Plavž 2013, Kranj, 9.11.2013
7. plavalni miting Pokal Inles, Ribnica, 26.10.2013
30. Intl. SU Generali, Salzburg, Avstrija, 19. in 20.10.2013
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
Start 2013, Kranj, 12.10.2013
4. mladinsko svetovno prvenstvo, Dubaj, 26.-31.8.2013
Svetovno pvenstvo 2013, Barcelona, Španija, 28.7. do 4.8.2013
Letno DP za člane, mladince in kadete, Ravne, 1. do 4.8.2013
DP za dečke in deklice, Kamnik, 26.-28.7.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 27.7.2013
EYOF 2013, Utrecht, Nizozemska, 16.-19.7.2013
Letno DP za mlajše dečke in deklice 2013, Kranj, 20. in 21.7.2013
12. MM Veronika 2013, Kamnik, 13.7.2013
Mladinsko evropsko prvenstvo, Poznan, Poljska, 10.-14.7.2013
3. kolo poletnega troboja VV-FR-BM, Ravne, 7.7.2013
44. Lučkin pokal 2013, Trbovlje, 29.6.21013
NLB Trofej Beograda 2013, Beograd, Srbija, 22. in 23.6.2013
2. kolo poletnega troboja VV-BM-FR, Ravne, 23.6.2013
9. MM za Pokal Boberček 2013, Ravne, 22.6.2013
26th Arena Meeting, Canet, Francija, 15. in 16. junij 2013
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Barcelona, 11. in 12.6.2013
Mare Nostrum, Monako, 8. in 9.6.2013
Mišov memorial 2013, Ljubljana, 15.6.2013
MM Primorje 2013 - Sv. Vid, Reka, CRO, 9.6.2013
Letno odprto absolutno prvenstvo Slovenije Mobitel 2013, Radovljica, 6.-9.6.2013
Mednarodno prvenstvo Kranja 2013, Kranj, 1. in 2.6.2013
38. Pokal mesta Ljubljane
26. Memorial Boštjana Mariniča
MM Ilirija 2013, Ljubljana, 11.5.2013
9. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 11.5.2013
Lenti 2013
Princ in princesa šprinta 2013, Ljubljana, 20.4.2013
IV. MM 22. April 2013, Banja luka, BIH, 20. in 21.4.2013
Šolsko prvenstvo za osnovne in srednje šole, Ribnica, 12.4.2013
Prvo kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Maribor, 11.4.2013
Swim Cup 2013, Eindhoven, Nizozemska, 4.-7.4.2013
Multinations Junior Swim meet 2013, Kijev, Ukrajina, 6. in 7.4.2013
18. Velikonočni miting, Celje, 6.4.2013
Troboj SLO-CRO-SRB, Kranj, 30. in 31.3.2013
Pokal Inles 2013, Ribnica, 23.3.2013
40. MM Ravne 2013, Ravne, 9. in 10.3.2013
Moštveno in posamično zimsko prvenstvo za dečke in deklice, Maribor, 8.-10.2.2013
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ljubljana, 2. in 3.2.2013
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2013, Kranj, 24.-.27.1.2013
Mednarodni plavalni miting Dr. Fig 2013, Kranj, 19.1.2013
Zvezda - Star 2013, Kranj, 12. in 13.1.2013
3. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 12.1.2013
MM Maribor 2012, Maribor, 22. in 23.12.2012
Svetovno prvenstvo, Istanbul, Turčija, 12.-16.12.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 16.12.2012
29. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 15.12.2012
21. mednarodni miting Miklavž 2012, Ljubljana, 8.12.2012
Mednarodni plavalni miting za Božičev memorial 2012, Maribor, 1.12.2012
Evropsko prvenstvo, Chartres, FRA, 22.-25.11.2012
Multinations Swimming Meet CE, Žilina, SVK, 23.-25.11.2012
2. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 21.11.2012
Pokal mesta Celja (mlajši), Celje, 18.11.2012
Pokal mesta Celja, Celje, 17.11.2012
Serbia Grand Prix – Kup Zrenjanin 2012, Zrenjanin, Srbija, 8.-11.11.2012
5. Pokal Ruš, Ruše, 28.10.2012
MM Victoria-Primorje, Reka, Hrvaška, 27. in 28.10.2012
1. kolo troboja FR-BM-VV, Velenje, 20.10.2012
Start 2012, Kranj, 6.10.2012
Olimpijske igre, London, 28.7.-4.8.
Poletno DP za člane, mladince in kadete, Koper, od 26. do 29. julija 2012
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 20. - 22.7.2012
Troboj SLO-CRO-SRB, Reka, 2. in 22.7.2012
Letno DP za mlajše dečke in deklice, Brestanica, 14. in 15.7.2012
Serbia Open 2012, Beograd, 13.-15.7.2012
Mladinsko evropsko prvenstvo, Antwerpen, Belgija, 4. do 8.7.2012
36. MM Mobitel, Radovljica, 7. in 8.7.2012
11. Plavalni miting Veronika, Kamnik, 7.7.2012
MM Pokal Kopra 2012
Igre Alpe Jadran, Gleisdorf, Avstrija, 26. in 27.6.2012
MM Trofej Beograda 2012, Beograd, Srbija, 23. in 24.6.2012
8. MM Boberček 2012, Ravne, 23.6.2012
43. Lučkin memorial, Trbovlje, 17.6.2012
Zlati medved, Zagreb, Hrvaška, 16. in 17.6.2012
Mišov memorial 2012, Ljubljana, 16.6.2012
3. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 9.6.2012
Mednarodno prvenstvo Kranja 2012, Kranj, 2. in 3.6.2012
1. Memorial Walterja Mörtl, Wolfsberg, Avstrija, 2.6.2012
41. Lilegov memorial, Brestanica pri Krškem, 2.6.2012
Evropsko prvenstvo, Debrecen, Madžarska,
2. kolo troboja FR-BM-VV, Ravne, 27.05.2012
30. Memorial Luciana, Brescia, Italija, 12. in 13.5.2012
Pokal mesta Ljubljana, Ljubljana, 19. in 20.5.2012
Memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 19.05.2012
8. MM Pokal Terme Ptuj, Ptuj, 12. in 13.5.2012
Banja Luka Open, Banja Luka, BIH, 5. in 6.5.2012
Letno odprto prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. do 29.4.2012
MM 22. april Banja Luka, 21. in 22.4.2012, Banja Luka, BIH
MM Pomlad 2012, Maribor, 14.4.2012
1. kolo troboja BM-VV-FR, Maribor, 13.4.2012
Univerzitetno prvenstvo v plavanju, Ljubljana, 15.3.2012
Šolsko prvenstvo v plavanju 2012, Kranj, 13.4.2012
17. Velikonočni plavalni miting, Celje, 31.03.2012
Troboj CRO-SLO-SRB, Split, CRO, 24. in 25.3.2012
39. MM Ravne 2012
25. pokal Ježek 2012, Ljubljana, 10.03.2012
2012 Columbus Grand Prix, Columbus, Ohio, USA, 9.-11.3.2012
Zimsko moštveno prvenstvo dečkov in deklic, Kranj, 10.-12.2.2012
Zimsko moštveno prvenstvo Slovenije mlajših dečkov in deklic, Ljubljana, 4. in 5.2.2012
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije, Maribor, 26. - 29.1.2012
14. MM Dr. Fig, Kranj, 21.01.2012
2. pokal Zdravilišča Radenci, Radenci, 14.1.2012
16. memorial Chiara Giavi, Montebelluna, Italija, 5.-.7.1.2012
3. kolo troboja FR-BM-VV, Maribor, 6.1.2012
MM Maribor 2011, Maribor, 17. in 18.12.2011
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Sczcecin, Poljska, 8.-.11.12.2011
CE Countries Juniors Meeting, Miskolc, Madžarska, 9.-12.12.2011
21. Božičev memorial 2011, Maribor, 10.12.2011
20. MM Miklavž 2011, Ljubljana, 3.12.2011
28. Špelin in Vesnin memirla, SLO Open, Kranj, 24.-27.11.2011
MM Mladost 2011, Zagreb, 19. in 20.11.2011
2. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 19.11.2011
26. Pokal mesta Celja-nedelja, Celje, 13.11.2011
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin 2011, Zrenjanin, 111. - 13.11.2011
26. Pokal Celja-sobota, Celje, 12.11.2011
Primorje Victorija 2011, Reka, 29. in 30.10.2011
1. kolo zimskega troboja FR-BM-VV, Velenje, 22.10.2011
4. pokal Ruš, Ruše, 15.10.2011
START 2011. Kranj, 8.11.2011
Svetovno mladinsko prvenstvo, Lima, Peru, 16.-21.8.2011
Poletno državno prvenstvo Slovenije absolutno, mladinci, kadeti
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice, Nova Gorica, 29. do 31.7.2011
EYOF, Trabzon, Turčija, 25. do 29.7.2011
Svetovno prvenstvo, Šanghaj, Kitajska, od 24. do 31.7.2011
Poletno moštveno prvenstvo Slovenije za mlajše dečke in deklice, Ravne na Koroškem, 23. in 24. junij 2011
MEP 2011, Beograd, 6.10.7.2011
III. kolo poletnega troboja FR-BM-VV, Ravne, 10.7.2011
MM Mobitel 2011, Radovljica, 2. in 3. junij 2011
Open EDF 2011, Pariz, FRA, 25. in 26.6.2011
7. MM za pokal Boberček 2011, Ravne na Koroškem, 25.6.2011
NLB Trofej Beograda 2011, Beograd, 18. in 19.6.2011
Mišov memorial 2011, Ljubljana, 11.6.2011
SLO Open in mednarodno prvenstvo Kranja 2011, Kranj, 2.-5.6.2011
40. Lilegov memorial, Brestanica, 4.6.2011
Speedo Grand Challenge 2011, 28. in 29.05.2011, Irvine, CA, USA
2. kolo poletnega troboja Fužinar-Branik-Velenje, Ravne, 29.5.2011
Banja Luka OPEN 2011, Banja Luka, 28. in 29.5.2011
36. pokal mesta Ljubljane, Ljubljana, 21. in 22.5.2011
24. memorial Boštjana Mariniča, Velenje, 21.5.2011
MM Pokal Terme Ptuj 2011, Ptuj, 14. in 15.5.2011
MM Ilirija 2011, Ljubljana, 7. in 8. 5. 2011
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Krf/Corfu (GRE)
Multinations youth swim meet, 16.04. - 17.04.2011, Limassol (CYP)
ORCA Cup 2011, Bratislava, SVK, 15.-17-4-2011
MM Pomlad 2011, Maribor, 16.4.2011
Troboj SRB-SLO-CRO, Kruševac, Srbija, 9. in 10.4.2011
16. velikonočni plavalni miting 2011, Celje, 9.4.2011
Canada 2011 World Trials, Victoria, BC, CAN, 30.3.-3.4.2011
MM Ravne 2011
Zimsko DP za dečke in deklice, Maribor, 18.-20.2.2011
Zimsko DP za mlajše dečke in deklice, Celje, 12. in 13. 2. 2011
MM Zvezda 2011
Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011, Ljubljana, 3.-6.2.2011
13. MM Dr. Fig, Kranj, 29. in 30.1.2011
3. Troboj, zimska sezona
1. pokal Zdravilišča Radenci 2011, Radenci, 15.1.2011
Mednarodni plavalni miting ZIMA 2011, Maribor, 8. januar 2011
15. Memorial Chiara Giavi, 4.-6.1.2011, Montebelluna, Italija
MM Maribor 2010, Maribor, 18. in 19.12.2010
10th FINA SC World Swimming Championships, Dubai, 15.-19.12.2010
CE Countries Juniors Meeting, Beograd, 10.-12.12.2010
20. MM Toneta Božiča 2010, Maribor, 11. in 12.12.2010
19. mednarodni miting "MIKLAVŽ 2010"
Evropsko prvenstvo v kratkih bazenih, Eindhoven, NED, 25.-28.11.2010
27. Špelin in Vesnin memorial, Kranj, 27.11.2010
2. troboj, zimska sezona, Velenje, 20.11.2010
37. Strock Austrian Qualifying, 12.-14.11.2010
25. pokal mesta Celje, nedelja, 14.11.2010
25. pokal mesta Celje, sobota, 13.11.2010
Serbia Grand Prix, Novi Sad, 29.-31.10.2010
MM Victoria 2010, Reka, CRO, 23.-24.10.2010
1. troboj, zimska sezona, Maribor, 22.10.2010
MM START 2010, Kranj, 9.10.2010
22. odprto državno prvenstvo Avstrije v plavanju za veterane
3. pokalRuš, Ruše, 25.9.2010
Evropsko člansko prvenstvo, Budimpešta 2010
Poletno DP dečkov in deklic 2010
OPEN Ravne 2010
Poletno DP mlajših dečkov in deklic 2010

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...