Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
VODSTVO
TRENERJI
PLAVALCI
SKUPINE
SODNIKI
VETERANI
DOKUMENTI JAVNEGA ZNAČAJA
SKUPINE
PLAVALCI 1. SKUPINE

1

ODER Tjaša

1994

2

PODRIČNIK Niko

1998

3

NAGLIČ Dijana (*študij v ZDA)

1999

4

ODER Gašper

1999

5

RIHTER Žan

2000

6

HANCMAN Mojca

2002

7

RAČNIK Sara

2002

8

BERLOŽNIK Jaš

2002

9

TUŠEK Daša

2003

 

PLAVALCI 2. SKUPINE

1

MOŽE Matija

2000

2

KORDEŽ Gal

2000

3

ŠTEHARNIK Dejan

2000

4

JAMŠEK Janja

2001

5

ŠEGEL Janja

2001

6

HANCMAN Urška

2002

7

KNEZ Lovro

2002

8

MEDVEŠEK Gal

2002

9

GREGOR Gašper

2002

10

MERKAČ Žiga

2002

11

ŠEGEL Nuša

2003

12

TUŠEK Gaja

2003

13

MAGER Klemen

2003

14

KAJŽER Katja

2004

15

SEDAR Manca

2004

 

PLAVALCI 3. SKUPINE

1

ZABEV Monika

2002

2

SEKAVČNIK Taja

2003

3

VALENTAR ZDOVC Julija

2003

4

SLAVIČ Gini

2003

5

KELAIDIS Luka

2003

6

KOROŠ Anže

2003

7

KOKOT Jan

2003

8

KNEZ Ožbej

2003

9

REZAR LESNIK Žan

2003

10

OZANIČ Rene

2003

11

SAGERNIK Teja

2004

12

KUŠEJ Špela

2004

13

KOKOŠINEK Taja

2005

14

REMIC Metka

2005

 

PLAVALCI 4. SKUPINE
1

ROTOVNIK Tine

2005
2

PETRIČ Lovro

2005
3

MEDVED Tinkara

2006
4

MERKAČ Julija

2006
5

PŠENIČNIK Neli

2006
6

SEKUTI Hana

2006
7

MARIČ Bastjan

2006
8

SKRIVARNIK Jošt

2006
9

PODRŽAVNIK Žan

2006
10

ZMAGAJ Nace

2006
11

LAJBAHER Maja

2007
12

GERDEJ Nija

2007
13

KOKOT Lana

2007
14

GOLOB Maja

2007
15

METULJ Marcel

2007
16

PANIČ Nal

2007

 

PLAVALCI 5. SKUPINE
1

ROGINA Brina

2007
2

BOŽIČ Eva

2007
3

ČREŠNIK Zala

2007
4

GNAMUŠ ŠLEBNIK Katarina

2007
5

PROJE Nastja

2007
6

VERBOLE Kevin

2007
7

IZAK KREJAN Jernej

2007
8

KOŠELJNIK Ula

2008
9

PODRŽAVNIK Zara

2008
10

PORI Naja

2008
11

VERNEKER Ana Vita

2008
12

POROBIJA Zala

2008
13

PRITERŽNIK Oskar

2008
14

PETRIČ Klara

2009
15

MARKAČ Nik

2009
16

ROTOVNIK Bor

2009
17

PATERNOSTER Aleksander

2009
18

VUŠNIK Žan Luka

2009

 

PLAVALCI 6. SKUPINE
1

HLASTAN Havala

2006
2

SVETINA Lana

2006
3

LAH Luka

2006
4

JENIČ Vito

2007
5

BURJAK Iza

2008
6

PEČNIK Emma

2008
7

PONGRAC Kaja

2008
8

JENIČ Jan

2008
9

RAZBORNIK Matic

2008
10

SEREC Anej

2008
11

SMREČNIK Ožbej

2008
12

SAGERNIK Tin

2009
13

TISOVNIK Anže

2009
14

KROF Tinkara

2010
15

SMRTNIK Lia Zala

2010
16

SEREC Aljaž

2010
17

KOBOVC Nal

2011
18

KOROŠ Žiga

2011

 

PLAVALCI 7. IN 8. SKUPINE (nadaljevalna plavalna šola)
1

KAC Manca

2009
2

KAC Matic

2009
3

BOŽIČ Pia

2010
4

KNEZ Zara

2010
5

GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra

2010
6

SCHULZ Tamina

2010
7

HELBL Lija

2010
8

ČREŠNIK Vita

2011
9

KELAIDIS Eva

2011
10

KOREN Max

2011
11

ŠNAJDERMYNT Lars

2011
12

MIHAJLOVIĆ Marko

2012
13

GORJANC Bert

2012
14

SKOBIR David

2012
15

KOBOVC Nej

2012
16

KOŠELJNIK Filip

2012
17

RIFEL Filip

2013
18

ČREŠNIK Pia

2014
19

GORJANC Rubi

2014

 


© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...