Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
19.08.2016
OBVESTILU O ZAČETKU PLAVALNE SEZONE 2016-17 IN PREDLOG SKUPIN

 

Plavalce PK Fužinar in njihove starše obveščamo, da bo sestanek:
Za 1.2.3. in 4.skupino v petek, 2. septembra 2016 ob 17:00 uri na letnem bazenu.

Za 5.6.7. in 8.skupino bo sestanek v petek, 2.septembra ob16:00 uri na letnem bazenu.

Vse plavalce, ki bodo še trenirali pozivamo, da se udeležijo sestanka, kjer bodo dobili informacije glede skupin in treningov v plavalni sezoni 2016/2017.
Plavalci naj šolske in druge obveznosti pravočasno uskladijo s termini plavalnih treningov.
Strokovni tim PK Fužinar
 
PREDLOG SKUPIN:
             Skupine za plavalno sezono 2016/2017
 
1.    skupina: trener Gorazd
Treningi: Pon,Tor, Sr, Čet, Pet, 14:30-16:30 (17,00), Sobota 8:00-10:00
Fitnes: To, Čet, Sob.
1.    Rupar Aleks 1997
2.    Podričnik Niko 1998
3.    Oder Gašper 1999
4.    Rihter Žan 2000
5.    Berložnik Jaš 2002
6.    Merzdovnik Nejc 2002
 
 
7.    Oder Tjaša 1994
8.    Natlačen Gaja 1997
9.    Mlinar Marusa 1998
10.Naglič Diana 1999
11.Hancman Mojca 2002
12.Račnik Sara 2002
13.Tušek Daša 2003
14.Tušek Gaja 2003
 
 
 
 
 
 
 
 
      2.   skupina: trener Matija
Treningi: Pon,Tor, Sr, Čet, Pet, 14:30-16:30, Sobota 8:00-10:00
Fitnes: Pon, Sr, Pet,
1.    Može Matija 2000
2.    Kordež Gal 2000
3.    Šteharnik Dejan 2000
4.    Savič F. Orlando 2001
5.    Knez Lovro 2002
6.    Medvešek Gal 2002
7.    Gregor Gašper 2002
8.    Uršnik Tomaž 2002
9.    Britovšek Janja 2000
10.Šegel Janja 2001
11.Jamšek Janja 2001
12.SlebnikKrecenbaher Alja 2001
13.Hancman Urška 2002
14.Mencinger Saša 2002
15.Slavič Gini 2003
16.Šegel Nuša 2003
 
 
 
 
3.skupina: trener Anja
Treningi: Pon,Tor, Sr, Čet, Pet, 14:30-16:30, Sobota 8:00-10:00
Fitnes: Pon,Sre, Pet 14:30-15:00
1.    Novak Blaž 2000
2.    Ozanič Rene 2002
3.    Merkač Žiga 2002
 
 
4.    Zabev Monika 2002
5.    Novak Neja 2002
6.    Sekavčnik Taja 2003
7.    Peruš Tia 2003
8.    Sedar Manca 2004
9.    Markač Zoja 2004
10.Kajžer Katja 2004
11.Sagernik Teja 2004
12.Kušej Špela 2004
13.Remic Metka 2005
14.Kokošinek Taja 2005
15.Valentar Zdovc Julija 2005
 
 


 
 
 
 
 
     4. skupina: trener Hajnc
Treningi: Pon, Tor, Sr, Čet, Pet 16,00-18,00, 
     Fitnes: Pon,Sre, Pet 16:00-16;30
1.    Mager Klemen 2003
2.    Kelaidis Luka 2003
3.    Koroš Anže 2003
4.    Kokot Jan 2003
5.    Rezar Lesnik Žan 2003
6.    Knez Ožbej 2004
 
 
 
 
7.    Merkač Julija 2006
8.    Sekuti Hana 2006
9.    Pšeničnik Neli 2006
10.Medved Tinkara 2006
11.Lajbaher Maja 2007
12. Gerdej Nija 2007
13. Kokot Lana 2007
 
 
 
 
 
 
 
 
       5. skupina:trener Andrej, Gorazd
     Treningi: Pon,Tor, Sr, Čet, Pet 16:15-18:00
     Fitnes: Tor,Čet 16:15 -16:45
1.    Rotovnik Tine 2005
2.    Petrič Lovro 2005
3.    Vetter Miha 2005
4.    Rožen Tine 2005
5.    Zmagaj Nace 2006
6.    Gorenjak Anej 2006
7.    Ovčar Ožbej 2006
8.    Skrivarnik Jošt 2006
9.    Podržavnik Žan 2006
10.Marič Boštian 2006
11.Metulj Marcel 2007
12.Sekavčnik Nejc 2007
13.Panič Nal 2007




14.Zimic Lara 2007
15.BurjakJera 2007
16.RoginaBrina 2007
17.Podržavnik Zara 2008
18.Sekuti Nina 2008
19.KošeljnikUla 200?
 
 
 
.
 
 
 
 6. Skupina:nadaljevalnašolatrener: Matija, Anja
Treningi:Pon, Tor, Sr, Čet, Pet 16:15-17:30
 
  1. Markač Nik 2009
  2. Lačen Nik 2007
  3. Matjašec Marko 2007
  4. Štruc Tit 2007
  5. Jenič Vito 2007
  6. KretTevž
 
1.    HlastanHavala 2006
2.    ČresnikZala 2007
3.    Golob Maja 2007
4.    Merkač Gloria 2007
5.    Maček Vanesa 2007
6.    Maček Alisa 2007
7.    Božič Eva 2007
8.    Pečnik Emma 2008
9.    Grubelnik Tia 2008
10. Pori Naja 2008
11. BurjakIza 2008
12. StrahZojaElizabeta 2007
13. Hlastan Eliana 2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      7. Skupina:nadaljevalnašola – vaditelji:  Marko, Tanja, Tjaša
Torek, Četrtek, 16:15 – 17:30
Zimskibazen DTK
 
  1. PokeržnikMiha 2007
  2. Verbole Kevin 2007
  3. Vetter Luka 2007
  4. Stanta Urban 2008
  5. SkudnikLenart 2008
  6. RazbornikMatic 2008
  7. SlatinšekTevž 2008
  8. Priteržnik Oskar 2008
  9. SavičFrankulović Tian 2008
  10. Smrečnik Tim 2008
  11. Jenič Jan 2008
  12. OgrisVoranc 2008
  13. MerkačTevž 2008
  14. Paternoster Aleksander 2009
  15. VušnikŽan Luka 2009
  16. JezernikMaks 2009
  17. RotovnikBor 2009
 
  1. Svetina Lana 2006
  2. KorošMaša 2007
  3. PenecNeža 2007
  4. Petek Tia 2007
  5. GnamušŠlebnik Katarina 2007
  6. Belaj Ina 2009
  7. RapucŽana 2008
  8. Verneker Ana Vita 2008
  9. Mačič Nina 2008
  10. Drevenšek Ana 2008
  11. Petrič Klara 2009
 
 
 
     8. Skupina: nadaljevalnašola – vaditelji: Marko, Tanja, Tjaša
Pon, Sre. 16:15 – 17:15
Zimskibazen DTK
 
1.    Juh Maj 2008
2.    StrmšekŽiga 2009
3.    HorvatTomo 2009
4.    SušnikJaka 2010
5.    KobovcNal 2011
6.    Sagernik Tin
7.    Sekavčnik Tian
8.    Sekavčnik Alan
 
9.    DebeljakAnthea 2006
10.Veronik Lara 2008
11.DomejMojca 2008
12.Mlakar Hana 2008
13.Hribernik Beja 2009
14.Šumah Karin 2009
15.Breznik Pia 2009
16.HergaGaja 2009
17.Mori Tia 2009
18.StrmšekŽana 2009
19.ŠpengerTita 2009
20.Igerc Karin 2009
21.IvarnikKaja 2010
22.Tominc Ines 2010
23.GerdejJulija 2011
 
 
 
 
 

Več...

02.08.2016
SPREMLJANJE PLAVANJE DAMIRJA DUGONJIČA NA OI V HAVANI
 V soboto, 6.8. 2016  se v Havani od 18.00 ure dogaja!! 
Vljudno vabljeni na spremljanje nastopa  Damirja Dugonjiča  na  OLIMPIJSKIH IGRAH  v živo v spremstvu glasbe, nagradnih iger in animacijskega dogajanja,  ki ga organizirata medijska agencija Sport Media Focus in sponzor Olimpijskega komiteja Slovenije - Laško!

Vse plavalce, bivše plavalce, starše, funkcionarje naprošamo, da se dogodka udeležijo v čimvečjem številu, da bomo videni in slišani!

Lep pozdrav

Več...

31.07.2016
POPUST V PAPIRNICAH OFFICE & MORE

Papirnica OFFICE & MORE nudi vsem čalnom PK Fužinar - 30% ob nakupu vseh šolskih potrebščin. Papirnice se nahajajo na Prevaljah, Slovenj Gradcu in Radljah ob Dravi.

Ostalo razvidno iz letaka na spodnjem linku.

 

 

Več...

24.07.2016
DEČKI IN DEKLICE PK FUŽINAR DRŽAVNI PRVAKI
Dečki in deklice ekipni državni prvaki na letnem državnem prvenstvu 2016

Od petka 22. do nedelje 24. julija 2016 je v Kranju potekalo moštveno in posamično prvenstvo

Slovenije za dečke in deklice. Na prvenstvu je nastopilo 199 plavalcev in plavalk iz 26-tih

slovenskih klubov.

Fužinarjevo ekipo je zastopalo 12 dečkov in 8 deklic.

Ekipna uvrstitev:

Deči so zasedli ekipno 1.mesto, deklice 2.mesto, skupno dečki in deklice pa 1. mesto

Posamezno so osvojili 11 prvih, 15 drugih in 5 tretjih mest.

Uvrstitve med prve tri:

Deklice 12 let

- Markač Zoja – trikrat druga

- Sedar Manca – enkrat tretja

Deklice 11 let

- Remic Metka – trikrat prva, trikrat druga

- Kokošinek Taja – enkrat druga

Dečki 14 let

- Knez Lovro – štirikrat prvi, enkrat drugi

- Berložnik Jaš – dvakrat prvi, enkrat drugi, enkrat tretji

- Medvešek Gal – trikrat drugi

- Gregor Gašper – enkrat drugi, dvakrat tretji

Štafete dečki:

- 2.mesto 4x200m prosto (Knez, Berložnik, Medvešek in Gregor)

- 1.mesto 4x100m prosto (Knez, Berložnik, Gregor in Medvešek)

- 1.mesto 4x100m mešano (Gregor, Medvešek, Berložnik in Knez) - nov državni rekord

z novim državnim rekordom za dečke.

Štafete deklice:

- 2.mesto 4x100m mešano (Markač, Sedar, Kajžer in Remic)

- 3.mesto 4x100m prosto (Markač, Sedar, Remic in Sagernik)

Čestitke ekipi za osvojeno prvo mesto, za odlične posamezne uvrstitve in za nov državni

rekord dečkov na 4x100m mešano!

HM

Več...

19.07.2016
DELOVNA AKCIJA ZA POSTAVITEV TAIMINGA IN ŠOTORA

Prosimo starše plavalcev in ostale simpatizerje kluba, da v SREDO dne 27.07. 2016 ob 18.00 uri pridejo pomagati postaviti šotore in za pomoč pri postavitvi TAIMINGA ter ostalih malenkosti za LETNO ODPRTO ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE V PLAVANJU.

V naprej se vam lepo zahvaljujejmo.


UO PK Fužinar.


Več...

Povezave
Plavalna zveza Slovenije
http://www.plavalna-zveza.si/
PZS Timing
http://www.pzstiming.net/
PZSana
http://www.pzsana.net/pzsana/
Več...
Sponzorji
Več...

© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...