Domov...prva stran... Domov...prva stran...
ORGANIZACIJA :: TEKMOVANJA :: FOTOKRONIKA :: PONUDBA :: PROPOZICIJE :: SPONZORJI :: POVEZAVE :: FORUM :: TRIATLON
               
30.07.2018
POMOČ PRI ČIŠČENJU BAZENA
 SPOŠTOVANI STARŠI!
V soboto 1.9.2018 in nedeljo 2.9.2018, bomo rabili pomoč pri čiščenju dna in roba bazena. Prosimo starše, da se čiščenja bazena udeležite v čim večjem številu. Vse dodatne informacije bomo naknadno objavili na spletni stani kluba. Hvala vsem, ki se boste akcije udeležili!
Izvršilni odbor PK Fužinar

Več...

10.08.2018
Povabilo na Dan sodelovanja z lokalno skupnostjo Skupine SIJ

Povabilo na Dan sodelovanja z lokalno skupnostjo Skupine SIJ.  Družbe v okviru Skupine SIJ pripravljajo projekt Dan sodelovanja z lokalno skupnostjo Skupine SIJ, ki bo 12. septembra 2018, od 14. ure dalje potekal pod sloganom Jeklene vezi med nami, in sicer na Jesenicah, na Ravnah na koroškem in v Ljubljani.

Več Razvidno iz priložene priponke:

Več...

01.08.2018
PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2018 - 2019

V povezavi razviden predlog skupin za plavalno sezono 2018 - 2019.

PREDLOG SKUPIN ZA SEZONO 2018/2019

PRVA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-GORAZD
TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00
FITNES: TOREK, ČETRTEK 5:30-6:30

1) Rihter Žan 2000                4) Oder Tjaša 1994
2) Podričnik Niko 1998         5) Hancman Mojca 2002
3) Berložnik Jaš 2002           6) Račnik Sara 2002-SIJ
                                                7) Tušek Daša 2003

DRUGA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-MATIJA
TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00
FITNES: TOREK, ČETRTEK 6:30.7:30// PONEDELJEK, SREDA, PETEK 6:30-7:30

1) Može Matija 2000                   9.) Jamšek Janja 2001
2) Kordež Gal 2000                  10.) Šegel Janja
3) Šteharnik Dejan 2000-SIJ    11.) Hancman Urška 2002
4) Knez Lovro 2002                  12.) Šegel Nuša 2003
5) Medvešek Gal 2002             13.) Tušek Gaja 2003
6) Gregor Gašper 2002            14.) Seadar Manca 2004
7) Mager Klemen 2003             15.) Kajžer Katja 2004
8) Merkač Žiga 2002

TRETJA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-STAŠ
TRENINGI: PON-PET 14:30-16:30// SOBOTA 8:00-10:00
FITNES: PON, SRE, PET 6:30-7:30
1) Zabev Monika 2002          9.) Koroš Anže 2003
2) Sekavčnik Taja 2003       10.) Kokot Jan 2003
3) Sagernik Teja 2004          11.) Rezar Lesnik Žan 2003
4) Kušej Špela 2004             12.) Ozanič Rene 2002
5) Remic Metka 2005           13.) Kelaidis Luka 2003
6) Kokošinek Taja 2005        14.) Knez Ozbej 2004
7) Valentar Zdovc Julija 2003
8) Slavič Džini 2003

ČETRTA SKUPINA-MESTNO KOPALIŠČE-HAJNC
TRENINGI: PON-PET 16:00-18:00
FITNES: TOR,CET 16:00-16:30

1) Merkač Julija 2006          7.) Rotovnik Tine 2005
2) Pšeničnik Neli 2006         8.) Metulj Marcel 2007
3) Sekuti Hana 2006            9.) Petric Lovro 2005
4) Medved Tinkara 2006    10.) Maric Bastjan 2006
5) Lajbaher Maja 2007       11.) Panič Nal 2006
6) Gerdej Nija 2007            12.) Skrivalnik Jošt 2006
7) Kokot Lana 2007           13.) Podržavnik Žan 2006
8) Golob Maja 2007           14.) Zmagaj Nace 2006

PETA SKUPINA- MESTNO KOPALIŠČE-MATIJA
TRENINGI: 16:30-18:15
FITNES: TOR, CET 16:30-17:00

1.) Zimic Lara 2007                 17.) Markač Nik 2009
2.) Burjak Jera 2007                18.) Kevin Verbole 2007
3.) Rogina Brina 2007              19.) Oskar Priteržnik 2008
4.) Sekuti Nina 2008                20.) Bor Rotovnik 2009
5.) Košeljnik Ula 2006              21.) Žan Luka Vušnik 2009
6.) Podržavnik Zana 2008        22.) Aleksander Paternoster 2009
7.) Naja Pori 2008                    23.) Jernej Izak 2007
8.) Eliana Hlastan 2009
9.) Eva Božič 2007
10.) Ana Vita Verneker 2008
11.) Katarina Gnamuš Šlebnik 2007
12.) Klara Petrič 2009
13.) Zala Črešnik 2007
14.) Nastja Proje 2007
15.) Erjavec Iza 2008
16.) Parobija Zala 2008

ŠESTA SKUPINA- MESTNO KOPALIŠČE-STAŠ, TJAŠA
TRENINGI: PONEDELJEK-PETEK 16:30-17:30

1) Vito Jenič 2007                            16.) Havala Hlastan 2006
2) Tevž Kret 2007                             17.) Iza Burjak 2008
3) Urban Stanta 2008                       18.) Emma Pečnik 2008
4) Luka Vetter 2007                          19.) Maša Koroš 2008
5) Lenart Skudnik 2008                    20.) Kaja Pongrac
6) Tevž Slatinšek 2008                     21.) Lana Svetina
7) Jan Jenič 2008                             22.) Lia Zala Smrtnik
8) Tim Sagernik 2009                       23.) Tinkara Krof
9) Matic Razbornik 2008
10) Aljaž Serec
11) Anej Serec
12) Anže Tisovnik
13) Ožbej Smrečnik
14) Vogranc Ogris
15) Žiga Koroš

SEDMA SKUPINA-DTK
TRENINGI: TOREK, ČETRTEK 16:15-17:30

1.) PIA BOŽIČ                                 9.) LOVRO LOZINŠEK 2010
2.) MANCA KAC 2009                  10.) MATIC KAC 2009
3.) NIKA VIVOD                            11.) ANŽE VIVOD 2012
4.) BEJA HRIBERNIK 2009          12.) FILIP ILIČ 2010
5.) SARA VEČKO 2010                13.) NAL KOBOVC 2011
6.) PETRA POPIČ 2010                14.) OŽBI SLATINŠEK 2010
7.) ZARA KNEZ 2010
8.) EVA VRČKOVNIK 2010

OSMA SKUPINA-DTK
TRENINGI: PONEDELJEK, SREDA 16:15-17:15

1.) KAJA PŠENIČNIK 2012                  10.) NEJC DREVENŠEK 2012
2.) LINA ĆIRAKOVIČ HORVAT 2010    11.) ANEJ PŠENIČNIK 2011
3.) NIJA HRIBERNIK 2011                    12.) ALEX VERHOVNIK 2012
4.) JULIJA KUNDER 2012                    13.) BERT GORJANC 2012
5.) JULIJA PŠENIČNIK 2009                14.) FILIP RIFEL 2013
6.) VITA ČREŠNIK 2011                       15.) DANE MARCHIOTTI 2013
7.) MAŠA KOREN 2011                        16.) MARKO MIHAJLOVIČ 2012
8.) JULIJA HELBL 2012                       17.) LARS ŠNAJDER MYNT 2011
9.) RUBI GORJANC 2014                    18.) SINIŠA JANKOVIČ 2011
19.) MAX KOREN 2011


( 0dpri spodnjo povezavo )

Več...

30.07.2018
ODPRTO ABSOLUTNO LETNO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA KADETE, MLADINCE IN ČLANE - KOPER 2018
 NA POLETNEM DRŽAVNEM PRVENSTVU SLOVENIJE ZA KADETE, MLADINCE IN ČLANE 67 MEDALJ V POSAMIČNI IN 17 MEDALJ V ŠTAFTNEM PLAVANJU FUŽINARJEVIH PLAVALCEV

Od 26.7.2018-29.7.2018 je v Kopru potekalo prvenstvo Slovenije za kadete, mladince in člane. Udeležilo se ga je 400 plavalcev iz vseh slovenskih klubov. Odlično so se odrezali ravenski plavalci, ki so osvojili 67 posamičnih medalj in 17 štafetnih medalj.

V absolutni konkurenci je 5 zmag dosegel Bau Martin.

Naslov absolutnega državnega prvaka so dosegli še:

Jamšek Janja, Daša Tušek, Matija Može ter štafeta 4x200 prosto v ženski in moški kategoriji.

Na stopničke v absolutni konkurenci so se poleg naštetih uvrščali še:

Mojca Hancman, Lovro Knez, Dejan Šteharnik, Gal Kordež,  Jaš Berložnik ter štafete 4x100 prost in 4x100 mešano v moški ter 4x100 prosto v ženski konkurenci.

Prav tako je bila na stopničkah štafeta 4x100 mešano mix.

V mladinski konkurenci so naslov državnega prvaka dosegli:

Mojca Hancman, Matija Može; Dejan Šteharnik, Urška Hancman ter Janja Jamšek.
Na stopničke so se poleg naštetih uvrščali še:

Žan Rihter; Gal Kordež in Monika Zabev.

V mladinski konkurenci so zmagale prav vse moške štafete ter štafeta 4x100 mešano mix.

V štafeti 4x200 prosto so ravenčani  ( Rihter, Kordež, Može, Šteharnik ) odplavali nov mladinski državni rekord.

V kadetski konkurenci so naslov državnega prvaka osvojili:

Daša Tušek; Lovro Knez; Gašper Gregor ter Jaš Berložnik.

Na stopničke se je poleg naštetih uvrstil še Gal Medvešek.

V štafetnem plavanju so naslov državnega prvaka osvojile moški štafeti 4x200 prosto in 4x100 mešano ter prva štafeta 4x100 mešano mix.
Na stopničke so se uvrstile še moška štafeta 4x100 prosto, ženska štafeta 4x200 prosto ter druga štafeta 4x100 mešano mix.

31.7.2018 odpotujejo na EP v Glasgow trije ravenski plavalci: Tjaša Oder, Sara Račnik in Janja Šegel.

Več...

23.07.2018
Deklice ekipne državne prvakinje na poletnem državnem prvenstvu 2018
 Od petka, 20. do nedelje 22. Julija 2018 je na Ravnah na Koroškem potekalo moštveno in
posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice. Na prvenstvu je nastopilo 205 plavalcev in
plavalk iz 27-tih klubov.

Fužinarjevo ekipo je zastopalo šest deklic in trije dečki.

Ekipna uvrstitev:

Deklice so osvojile ekipno 1.mesto,
dečki 9.mesto,
skupno:  dečki in deklice pa 4. mesto.

Osvojili so: 2 prvi, 8 drugih, 9 tretjih, 4 četrta in 10 petih mest.

Uvrstitve med prvih pet:

Deklice 13 let

- Metka Remic– trikrat druga, dvakrat peta
- Taja Kokošinek– enkrat peta

Deklice 12 let

- Julija Merkač – dvakrat prva, enkrat druga, enkrat tretja, dvakrat četrta in enkrat peta
- Neli Pšeničnik –trikrat tretja, dvakrat peta
- Hana Sekuti – enkrat tretja, enkrat peta
Dečki 14 let

- Ožbej Knez – enkrat drugi, trikrat tretji
Dečki 13 let

- Tine Rotovnik – enkrat četrti
- Lovro Petrič – enkrat tretji, enrkrat prti

Štafete deklice:

- 2.mesto 4x100m prosto (Remic, Kokošinek, Merkač, Sekuti)
- 2.mesto 4x200m prosto (Remic, Kokošinek, Merkač, Pšeničnik)
- 2.mesto 4x50m mešano mix, deklice+dečki (Remic, Knez, Merkač, Petrič)
- 3.mesto 4x100m mešano (Remic, Pšeničnik, Merkač, Kokošinek)

Čestitke ekipi za uspešen nastop na zimskem državnem prvenstvu!
HM

Več...

Povezave
Plavalna zveza Slovenije
http://www.plavalna-zveza.si/
PZS Timing
http://www.pzsana.net/pzstiming/indexSI.php
PZSana
http://www.pzsana.net/pzsana/
Več...
Sponzorji
Več...

© 2010 Plavalni klub Fužinar
Plavanje krepi telo in duha...